PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای آهنگ مجنون

Mojtaba
Saturday 20 December 2008, 09:47 AM
با اجازه دوستان ما هم چند دقیقه ای ساز زدیم و به قول گفتنی خواستیم سر شما رو درد بیاریم. آرمان جان با گذاشتن ای دو کار از خودش انگیزه ی ما رو بالا برد.

ما هم یکم اصفهان بداهه زدیم هم به سبک یاحقی و هم به سبک بدیعی البته شروعش بیشتر شبیه یاحقی هست. در ادامه کار هم آنگ مجنون از بیژن و بهد هم اشاره ای به گوشه بیات راجه و عشاق و همچنین گذر کوتاهای در شور و ابوعطا و نهایتا اجرای چهارمضرابی از استاد حبیب الله بدیعی

You can see links before reply

منتظر نظرات پربار دوستان هستم

Leon
Saturday 20 December 2008, 10:43 PM
گويا ،گوی رقابت مابين مجتبی و آرمان داره بالا ميگيره!
زيبا بود،بخصوص اينکه ترکيبی از چند آهنگ در دستگاه های مختلف بود،آفرين (روی پيانيست هايی که در سايت نداريم کم!)

Mona
Saturday 20 December 2008, 10:43 PM
سلام.
مرسي بسيار عالي نواختي (البته اگه به دل نگيري مي خوام بگم هنوز جا داره اما از 3 ماه پيش خيلي ي ي بهتر شده، تبريك ميگم). به اميد موفقيتهاي روز افزون :)

violin-m
Saturday 20 December 2008, 11:09 PM
خوب بود آقا مجتبی بازم از این کارها بکن

Hmd_N
Sunday 21 December 2008, 10:31 AM
مجتبی جان مثل همیشه بسیار زیبا بود. مرسی. مخصوصا چهارمضراب استاد بدیعی که کولاک بود !

موفق باشی عزیز

Arman_awn
Sunday 21 December 2008, 10:38 AM
مجتبی جان ای کاش بهت نزدیک بودم و می تونستم از نزدیک نزد شما تلمذ کنم...

اما حیف...

در مورد این قطعه ی زیبا هم که حقیری مثل بنده اصلاً اجازه اظهار نظر به خودم نمی دم.

همیشه در پناه حق موفق باشی دوست خوبم.

Mojtaba
Sunday 21 December 2008, 11:10 AM
بابا شما همتون استاد هستید . ما که در مقابل شما هیچیم.

آرمان جان این حرفها شما خودت یک پا استادی .(پس مشخصه که کارم خیلی افتضاح بوده که نظر نمیدی)