PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای «می زده شب» پرویز یاحقی با ویولن من

Arman_awn
Sunday 21 December 2008, 08:22 PM
سلام خدمت همه ی دوستان گل نت آهنگ: :ilovemusic:
__________________________________________________ ____

آقا فکر کنم ما دیگه یکم تکراری شدیم اینجا. گفتم بازم ترافیک کارها رو
بالاتر ببرم. اینجا یادی هم از استاد جاودانه ی ویولن ایرانی میکنم، حضرت
استاد پرویزخان یاحقی که واقعاً موسیقی ایرانی به این انسان والا مدیونه.

دوستان عزیز نوازنده ی دیگر سازها لطفاً اگر براشون امکان داره ما رو بی نصیب
نگذارن. بهتون گفته باشم که اگر این روند ادامه پیدا کنه ما (یعنی بچه های
ویولن) در اقدامی شبیخون مأبانه (!) امیرخان رو دستگیر می کنیم و کل سایت
رو تسخیر کرده و زیر سلطه ی خودمون در میاریم!!! پس هرچه زودتر دست به
کار بشید و شما هم کارهای قشنگتون رو برای ما بگذارید.

از این به بعد چند کار از آهنگ های این چنینی که نسبتاً مشهور هستند و به سبک
ردیف نوازی نیستند و آهنگ هایی ملودیک و ریتمیک هستند رو ضبط می کنم اگر عمری
باقی باشه.

آهنگ می زده شب رو در دستگاه ماهور امشب نواختم که تقدیم شما دوستان
عزیزم می کنم. امیدوارم مورد قبولتون واقع بشه.

:21ox66r:

You can see links before reply

violin-m
Sunday 21 December 2008, 09:35 PM
آرمان جان میبینم که ترکوندی بابا فعالیت ای ولا خوشم اومد واقعا" فعالیت و تلاشت برای غنی شدن سایت قابل تحسین هست موفق باشی

Arman_awn
Sunday 21 December 2008, 11:34 PM
آرمان جان میبینم که ترکوندی بابا فعالیت ای ولا خوشم اومد واقعا" فعالیت و تلاشت برای غنی شدن سایت قابل تحسین هست موفق باشی

محمد جان، ای کاش که خدا بخواد و فعالیت با کیفیت همراه باشه که اگه اینطور باشه
ارزش داره. از دوستان خوبم می خوام که حتمآً جنبه های کیفی کارها رو مد نظر قرار بدن
و اشکالات رو حتمآً گوشزد کنند. من که سعی خودم رو کردم که هر کار نسبت به کار قبلی
اشکال کمتر داشته باشه. البته این کارها مشقی هستند و خودتون می دونید که کار خوب
ساز خوب، امکانات ضبط خوب، و از همه مهمتر نوازنده ای خیلی بهتر از من نیاز داره و دیگه
شما لطف دارین که کارهای بنده رو اینجا تحمل می کنید وگرنه این کارها خیلی از سطح نت آهنگ
پایین تره.

قصور رو به ما ببخشید دوستان...

arian
Monday 22 December 2008, 08:33 AM
ممنون آرمان خان .به بخش ويولن حس ديگه اي داديد . من هم مثل شما فكر ميكنم ارائه ي كار خوب اسباب ديگري نيز دارد به خصوص ميكروفن و ضبط خوب و امكان آپلود و دانلود با حجم اصلي كه متاسفانه فعلا مقدور نيست . با اجازه ي شما براي اينكه دوستان هم بيشتر دلگرم بشند و كمي تاپيكها هم پربار تر بشه ، نوع ديگري از اجراي اين قطعه را توي همين تاپيك قرار دادم .

مي زده (You can see links before reply)

Arman_awn
Monday 22 December 2008, 10:21 AM
ممنون آرمان خان .به بخش ويولن حس ديگه اي داديد . من هم مثل شما فكر ميكنم ارائه ي كار خوب اسباب ديگري نيز دارد به خصوص ميكروفن و ضبط خوب و امكان آپلود و دانلود با حجم اصلي كه متاسفانه فعلا مقدور نيست . با اجازه ي شما براي اينكه دوستان هم بيشتر دلگرم بشند و كمي تاپيكها هم پربار تر بشه ، نوع ديگري از اجراي اين قطعه را توي همين تاپيك قرار دادم .

مي زده (You can see links before reply)

با سلام خدمت اقای آرین،

آقای آرین، من همیشه از اینکه می بینم شما سرور گرامی با این حوصله به کارهای همه ی
دوستان گوش می دید و اشکالاتشون رو می گید واقعاً به خود من دلگرمی خاصی می ده.
ان شاالله که همیشه سلامت و موفق باشید.

در مورد اون اجرایی که گذاشتید می خواستم بپرسم که اجرا از خودتون هست یا کیارش عزیز؟
البته فکر کنم مال آقا کیارش باشه. من نت اورتور کار رو نداشتم برای همین بخش معروف کار
رو اجرا کردم. در این اجرا که شما زحمت کشیدید و گذاشتید، از دقیقه ی 2 به بعد تقریباً کمتر
نتی می شه پیدا کرد که فالش نباشه، البته آخرهای کار بهتر می شه، اما در کل به دلیل همین
فالشی ها که از دقیقه ی 2 شروع می شه آهنگ کمتر شبیه شده به ملودی که در ذهن ها
هست. البته ببخشید که جسارت کردم. با عرض پوزش خدمت آقای ارین عزیز.

بازم معذرت....

arian
Monday 22 December 2008, 10:48 AM
با سلام خدمت اقای آرین،

آقای آرین، من همیشه از اینکه می بینم شما سرور گرامی با این حوصله به کارهای همه ی
دوستان گوش می دید و اشکالاتشون رو می گید واقعاً به خود من دلگرمی خاصی می ده.
ان شاالله که همیشه سلامت و موفق باشید.

در مورد اون اجرایی که گذاشتید می خواستم بپرسم که اجرا از خودتون هست یا کیارش عزیز؟
البته فکر کنم مال آقا کیارش باشه. من نت اورتور کار رو نداشتم برای همین بخش معروف کار
رو اجرا کردم. در این اجرا که شما زحمت کشیدید و گذاشتید، از دقیقه ی 2 به بعد تقریباً کمتر
نتی می شه پیدا کرد که فالش نباشه، البته آخرهای کار بهتر می شه، اما در کل به دلیل همین
فالشی ها که از دقیقه ی 2 شروع می شه آهنگ کمتر شبیه شده به ملودی که در ذهن ها
هست. البته ببخشید که جسارت کردم. با عرض پوزش خدمت آقای ارین عزیز.

بازم معذرت....

فرمايش شما كاملا صحيحه . اين مورد را كيارش هم قبول داشت . من همين اجراي قديم را در حال حاضر داشتم كه قرار دادم .

Mona
Monday 22 December 2008, 10:08 PM
خيلي لذت بردم. عالي بود. حس رقابت رو در آدم تقويت مي كنه :))

violin-m
Monday 22 December 2008, 10:23 PM
محمد جان، ای کاش که خدا بخواد و فعالیت با کیفیت همراه باشه که اگه اینطور باشه
ارزش داره. از دوستان خوبم می خوام که حتمآً جنبه های کیفی کارها رو مد نظر قرار بدن
و اشکالات رو حتمآً گوشزد کنند. من که سعی خودم رو کردم که هر کار نسبت به کار قبلی
اشکال کمتر داشته باشه. البته این کارها مشقی هستند و خودتون می دونید که کار خوب
ساز خوب، امکانات ضبط خوب، و از همه مهمتر نوازنده ای خیلی بهتر از من نیاز داره و دیگه
شما لطف دارین که کارهای بنده رو اینجا تحمل می کنید وگرنه این کارها خیلی از سطح نت آهنگ
پایین تره.

قصور رو به ما ببخشید دوستان...

کسی میتونه رو کار نظر بده که خودش بهتر بزنه و من چون سطحم از شما خیلی پایین تر هست از این کار خوداری میکنم و این امر مهم را میگذارم به عهده اساتید فن

negri
Monday 22 December 2008, 10:40 PM
خیلی خوبه
یه کم حس حسودیم تحریک شد

mmbb
Tuesday 25 May 2010, 11:50 PM
خیلی عالی بود
میشه نت این کارو بزاری تا ما هم ازش استفاده کنیم

faeze.
Saturday 21 August 2010, 12:28 AM
خوب بود