PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تست نوازندگان!

Leon
Wednesday 24 December 2008, 06:45 PM
شهامت،جاه طلب ی،تمرکز،معيار های بالا ،اراده،هوش، مسلما نقشی بسزا در پيشبرد ،و پيشرفت نوازندگان دارد، در کنار اين امر فيزيک انگشتان،و سيستم اعصاب ،هم که ميشه گفت امری خدا دادی هست در رساندن يک نوازنده به درجات بالا نقشی بسزا ايفا ميکند.

من فکر ميکنم که فقط گزاشتن نت جلوی چشمها و تمرينات روزانه کفی نيست،کلی عوامل روح ی و روانی در زندگی روزمره تأثيری بر دانستها و حد کم،نوازندگی ما دارد.

زدن چند تا آهنگ ساده،زدن فلان کتاب های آموزشی آيا برای رسيدن به درجات بالا کافی هست؟
به غير از همه چيز هايی که تا به حال ياد گرفتيد،فکر ميکنيد که چه عواملی ديگر ،وجود دارد،که مثل کتاب های آموزشی برای پيشبرد نوازنده مهم ميباشد؟با خود رو راست باشيد!!!
آيا فکر ميکنيد که شما برای موسيقی آفريده شديد؟

اين چه تفاوتيست که ايجاد تفاوت ميکند؟

You can see links before reply

Mona
Wednesday 24 December 2008, 07:30 PM
به نظر من هر شخصي توي هر زمينه اي اگه بخواد پيشرفت كنه اول بايد به سلامت خودش اهميت بده.

سلامت يعني احساس تماميت و قدرت در همه زمينه هاي وجود: جان و روح و جسم و ساير امور زندگي.
سلامت يعني امور مالي سالم، روابط سالم با ديگران و فهم و ادراك سالم معنوي.

بعد از سلامت، بحث استعداد و علاقه و امكانات مهمترينها هستند و بعد انتخاب هدف و تلاش براي رسيدن به اون.

Mohi_Liebert
Sunday 28 December 2008, 09:59 AM
به نظر من پشتکار و جاه طلبی باعث پیشرفت میشه
وقتی قطعه ای رو نمی تونی بزنی دلسرد نشو تمرین کن انقدر ادامه بده تا عین حرف زدن بتونی بنوازی
اما همیشه سعی کن تا به بالاترین سطح برسی . به خودت بگو من میتونم یه بتهوون یا موتسارت بشم . همیشه به هدفت فکر کن