PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین کتاب اموزش گیتار کلاسیکpumping nylon

hamidzbh
Saturday 27 December 2008, 09:44 PM
این کتاب ها 3 نسخه هست که در صورت استقبال 2 نسخه بعدیش رو میزارم.pumping nylon نوشته اسکات تنانت.

Scott Tennant, world-class classical guitarist and well-respected guitar eduactor, has brought together the most comprehensive technique handbook for the classical guitarist. In addition to technical information not available elsewhere, he has compiled selections from Giuliani's 120 Right-Hand Studies; musical examples by Bach, Turina, Rodrigo and others; Tarrega arpeggio studies; and original compositions by Andrew York and Brian Head. Essential information and a great sense of humor are effectively combined in this best-selling book.

You can see links before reply Handbook_.rar

MeeM
Friday 23 November 2012, 05:58 PM
لینک دانلود خراب شده. می شه دوباره آپلود کنین؟ من این کتابو لازم دارم :17:

Untouchable
Friday 23 November 2012, 08:11 PM
لینک دانلود خراب شده. می شه دوباره آپلود کنین؟ من این کتابو لازم دارم :17:

دوست گرامی این تاپیک مال چهارسال پیشه...ایجادکننده ی تاپیک هم فکر نمیکنم خیلی به سایت سر بزنن که بخوان دوباره این کتابو آپلود کنن...
با یه سرچ ساده تو گوگل میتونستید پیداش کنین...
بفرمایید: ( بجز کتاب ترک های اجرای همه ی قطعه های داخل کتاب هم هست )
Pumping Nylon (You can see links before reply!download|935p2|412381002|scot-eas.zip|20529|0|0)
پسوورد : guitar4all.com

MeeM
Friday 23 November 2012, 08:30 PM
مرسی از لینک :)
اتفاقن با همون سرچ ساده در گوگل بود که از این سایت سر در آوردموگرنه مسلما سرچ در گوگل اولین گزینه ایه که به ذهن آدم خطور می کنه