PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای خرید کیبورد

davood_note
Sunday 28 December 2008, 08:48 PM
سلام دوستان عزیز
من 6 ساله که ویلن کلایسک کار میکنم. برای ابسلوت شدن و تمرینات سلفژ احتیاج به یک کیبورد دارم که صدای پیانوی خوبی داشته باشه .
توضحات:
_می خوام کیبوردی بخرم که مدت زیادی داشته باشمش
_ریتم ساز داشته باشه
_فلاپی درایو ومیدی کنترلر داشته باشه
_تاچ داشته باشه
_ باز هم میگم صدای پیانو خوبی داشته باشه.
_ قیمتش حدود ترجیحا" زیر300000تومن باشه(البته دست دومش)
و می خوام بدونم اگه دست دوم بگیرم چطو ری میتونم بفهمم که نقص فنی نداشته باشه
خیلی ممنون میشم اگه مارک و مدل مناسب رو با قیمتش برام معرفی کنید.
با تشکر داوود.
:ax

amireza2000
Sunday 28 December 2008, 09:07 PM
راستش با اين قيمت مي توني به كيبوردهاي yamaha فكر كني :.psr630Tpsr640,psr740,psrA3
اينها مدلهاي خوبي هستند كه همه دست دومند البته بايد بگم psr A3 فلاپي نمي خوره. صداهاي پيانوشون بد نيست. قابليت صداسازي هم دارند. براي تست ذر مورد مدلهاي بالاتر آكورد دو ديز ماژور رو روي اكتاو دوم مي گرفتيم و روشن مي كرديم ولي در رابطه با اينها نمي دونم . فقط در مورد A3 مي دونم كه دو تا كليد سمت راست را مي گيريم و روشن مي كنيم و بعد با زدن تمام دكمه هاي دستگاه اونو تست مي كنيم. يادم رفت بگم كه A3 ريتم سازي نداره. همه اينها تاچ قابل تنظيم دارند.

davood_note
Tuesday 30 December 2008, 06:14 PM
با تشکر از بهرنگ وامیررضا عزیز که راهنمایی کردن. خیلی مفید بود.

من خودم از 640 خوشم اومده (البته فقط از ظاهرش ،چون تا حالا با اینطور کیبورد ها کار نکردم)

و به نظرم بهتره برای خرید رو همین مورد تمرکز کنم.

حالا اگه شما ازویژگی هاش ( مثلا صدا سازی) و قیمت دقیقش اطلاع دارید لطفا" برام بنویسید. درضمن اگه در تهران جایی رو به جز" تقاطع حافظ با جمهوری " میشناسید که کیبورد دست دوم گیر بیاد برام آدرسش رو بنویسید.

با تشکر داوود.

amireza2000
Tuesday 30 December 2008, 08:48 PM
والا من غير از جمهوري جاي ديگه ايو نمي شناسم . ولي مي توني تو اينترنت يه سرچي بكني تو بعضي از اين سايتهاي نيازمنديها شايد بتوني يه دست دومش رو پيدا كني.