PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نت اول آهنگها

puriya
Monday 29 December 2008, 12:30 AM
ملودی آهنگهایی که دوست دارین رو بگین

puriya
Monday 29 December 2008, 12:39 AM
سلام اینم برای دوستان گلم باز هم برای واین بار در اینترنت ملودی اول ترانه آتیش بازی از شادمهر عقیلی که میدونم همتون بی صبرانه دنبالش بودین ملودی رو در گام اوریجنال درآوردم در فایل گیتار پرو ملودی آتیش بازی شادمهر دوستان یادتون باشه که ضرب اول رو سکوت چنگ دارین و آکورد سل مینور زده میشه بعد ملودی از نت ر شروع به زدن میشه حیف که وقت ندارم وگر نه دونوازی توپی ازش در میآوردم به هر حال امیدوارم که خوشتون بیاد برای دانلود ملودی اول ترانه آتیش بازی شادمهر نوشته شده با گیتار پرو به ادامه متن برین ملودی رو در سه حالت فایل گیتار پرو فایل پی دی اف و عکس براتون میزارم

دانلود ملودی آتیش بازی شادمهر عقیلی از سرور اصلی فایل گیتار پرو (javascript:void(0);/*1230413492921*/)

دانلود ملودی آتیش بازی شادمهر عقیلی از سرور کمکی فایل گیتار پرو (You can see links before reply) دانلود ملودی آتیش بازی شادمهر عقیلی از سرور اصلی فایل پی دی اف (You can see links before reply)

دانلود ملودی آتیش بازی شادمهر عقیلی از سرور کمکی فایل پی دی اف (You can see links before reply)

metal-lord
Thursday 1 January 2009, 03:26 AM
ملودی آهنگ pharaone از gipsy king رو اگه داری بذار .

لطفا گیتار پرو باشه .

:guitarplay5:

shbaharehs
Thursday 1 January 2009, 04:12 AM
ملودی آهنگ pharaone از gipsy king رو اگه داری بذار .

لطفا گیتار پرو باشه .

:guitarplay5:
سلام, با اجازه ی پوریا جان من براتون توی این تاپیک (You can see links before reply)گذاشتم (پست شماره 87).

puriya
Thursday 22 January 2009, 10:53 PM
خوب اینم از ملودی وسط ترانه شبتاب که اکورد گیتارش رو تو پشت قبلی میتونین دانلود کنین اینم برای سارا خانم گل که ملودی رو خواسته بودند البته به شرط ها و شروطه ها که خیلی آسون شده باشه و بتونند ایشون هم بزنند منم ملودی ور بسیار نرم و آسون درآوردم ولی تو همون مایه اصلی که همه بتونند بزننش امیدوارم که برای همه دوستان خوب باشه ملودی رو تو گیتار پرو نوشتم میتونین عکس نت رو هم دانلود کنین برای دانلود ملودی گیتار پرو شبتاب از داریوش اقبالی به ادامه مطلب برین

انتشار دهنده این مطلب برای اولین بار :|وب سایت تخخصی گیتار دونوازان|

You can see links before reply (You can see links before reply)
برای دیدن عکس در سایز اصلی روی عکس کلیک کنین
دانلود ملودی گیتار پرو شبتاب از داریوش از سرور اصلی (You can see links before reply)

دانلود ملودی گیتار پرو شبتاب از داریوش از سرور کمکی (You can see links before reply)

metal-lord
Friday 23 January 2009, 01:37 AM
کسی یه ملودی قشنگ و بلند نداره بذاره ؟

آخه همه اینا کوتاه هستن .

سبکش هم تو مایه های پاپ و اسپانیش باشه لطفا .

puriya
Friday 23 January 2009, 06:36 AM
دونوازی بسیار زیبای گیتار فلامنکو به نام Caballo Negro اثر SANLUCAR_MANOLO رو میتونین در ادامه مطلب دریافت کنین البته قطعه چندان مشکلی هم نیست و دوستانی که پاپ هم میزنند میتونند از زدنش بسیار بسیار لذت ببرند توصیه میکنم حتما دانلودش کنین

انتشار دهنده این مطلب برای اولین بار:|وب سایت تخصصی گیتار دونوازان|

دانلود دونوازی گیتار نت نویسی شده با گیتار پرو (You can see links before reply)

puriya
Friday 23 January 2009, 06:58 AM
سلام, با اجازه ی پوریا جان من براتون توی این تاپیک (You can see links before reply)گذاشتم (پست شماره 87).
اجازه ما هم دست شماست عزیزم
ممنون از کمکت

puriya
Sunday 22 February 2009, 02:43 PM
سلام به همگی دوستان گلم ببخشین که دیر شد یه کم آپ کردن سایت خیلی خیلی سرم شلوغه و دست تنها هم هستم خوب براتون نت و تبلچر گیتار تارنه عشق من از شاهین فیروزی رو آماده کردم با گیتار پرو هم نت نویسی کردم و فایل پی دی افش رو هم براتون آماده کردم به امید اینکه خوشتون بیاد برای دانلود به ادامه مطلب برین

انتشار دهنده این موضوع برای اولین بار :| وب سایت؟؟؟؟؟؟؟؟؟||دانلود نت و تبلچر گیتار عشق من از شاهین فیروزی ریتم 8/6 پرشین ترانه در گام ر مینور |

برای دانلود نت و تبلچر گیتار عشق من از شاهین فیروزی از سرور اصلی اینجا رو کلیک کنید نسخه گیتار پرو (You can see links before reply)

برای دانلود نت و تبلچر گیتار عشق من از شاهین فیروزی از سرور اصلی اینجا رو کلیک کنید نسخه پی دی اف (You can see links before reply)

برای دانلود نت و تبلچر گیتار عشق من از شاهین فیروزی از سرور کمکی اینجا رو کلیک کنید نسخه گیتار پرو (You can see links before reply)
(You can see links before reply)

my chichen
Thursday 26 February 2009, 07:34 PM
سلام. میخواستم بگم اگه میشه همراه تپچر و آکوردایی که از هر آهنگ میذارین دانلود خود همون موزیک رو هم بذارین آخه بعضی از آهنگها آشنا نیستن واسه همین ریتمشو نمیدونم. ممنونم

ultraxeon
Tuesday 16 June 2009, 06:42 PM
کارهایی که هست خوبه ولی اکثرا ناقص هست , آخه چند میزان ملودی اول آهنگ چه دردی از کسی دوا میکنه ؟؟

elnazfoughi
Saturday 15 August 2015, 12:38 PM
میشه لطفا اگه امکانش وجود دارد نت آهنگ آتیش بازی شادمهر را برای گیتار پاپ برای من ایمیل کنید من هر کاری کردم نتونستم از سایت دانلود کنم

- - - Updated - - -

میشه لطفا برای من حتما نت گیتار پاپ آهنگ آتیش بازی را بفرستین من تازه شروع به زدن گیتار کرده ام اگه لطف کنید نت أهنگ علامت سوال و آتیش بازی و تقدیر شادمهر را برایم ایمیل کنید