PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درس خواندن و موسيقي

Mona
Monday 29 December 2008, 10:47 PM
سلام

1- آيا شما دوست عزيز موقع درس خوندن به موسيقي هم گوش ميدين يا در سكوت درس مي خونيد؟
2- اگر به موسيقي گوش مي كنيد بيشتر از چه آثاري استفاده مي كنيد؟
3- آيا براي خوندن درسهايي خاص به موسيقي گوش ميدين يا فرقي نداره؟
4- در فصل امتحانات چطور؟

amireza2000
Tuesday 30 December 2008, 09:06 AM
اصلا، در هنگام در سخوندن به هيچ چي گوش نمي دم. به موسيقي در هنگام بيكاري گوش مي دم و بيشتر به آثار yanni,kitaro,vangelis,richard clyderman گوش مي دم

endvb6
Tuesday 30 December 2008, 10:23 AM
سلام مونا خانوم. 1-من که همیشه به موسیقی گوش می دم مخصوصا موقع درس خوندن که دیگه اوج گوش دادنمه.
2- من واسه هر درسی موسیقی مخصوصی گوش میدم.
3-کلا گوش میدم. مثلا واسه شیمی متال و هوی متال گوش میدم. واسه ریاضی و فیزیک سنتی واسه عمومی ها قطعات ملایم کلاسیک.
4- خواهر جان یه ساعته میگم همیشه باز میگی فصل امتحانا چطور؟؟؟؟:ilovemusic:

kaka
Tuesday 30 December 2008, 10:29 AM
سلاااام

این یه مورد رو می تونم نظر بدم (دی:)
من بیشتر اوقات با موسیقی درس می خونم بیشتر موسیقی هایی که باهاشون اخت پیدا کردم و راحت ترمو الان دیگه تقریبا برام قدیمی شدن و بیشتر آهنگ بی کلامه البته با صدای کم... از جمله آهنگای کلایدرمن و موسیقی های آرامش بخش مثلا آهنگ بی کلام گل سنگم که خیلی دوسش دارم ... ولی زمانی که آهنگ جدیدی گوش می دم که مثلا یه خواننده هم روش می خونه و همراهش می خوام درس بخونم تمام حواسم میره به سمت آهنگه و درسو نمی تونم بفهمم چون می خوام گوش بدم ببینم اون چی میگه (دی:) بنابر این سعی می کنم آهنگایی رو گوش بدم که از قبل باهاشون آشنایی دارم و بیشتر بی کلام هستن,موقعی که موسیقی می ذارم ذهنم باز میشه می تونم راحت تر درس بخونم حتی تو فصل امتحانات ... شایدم یه نوع تلقین باشه و شاید هم عادت ولی احساس می کنم با موسیقی خیلی بهتر می تونم مطالبو بفهمم ...

Arman_awn
Tuesday 30 December 2008, 11:13 AM
1- من که گوش می دم همیشه.
2- آثار موسیقی ایرانی (شجریان نه، موسیقی ایرانی)
3- برای خوندن درس عمومی اصلاً نمی تونم موسیقی گوش کنم چون به شدت
حواسم رو پرت می کنه، اما موقع خوندن درس های تخصصی مثل ریاضی و فیزیک
حتماً گوش می دم. آثار کیتارو که واقعاً برای ریاضی و فیزیک محشره، ولی در کل
برنامه های گل ها و تکنوازان رو زیاد موقع درس خوندن گوش می دم، و آهنگ های
پاپ رو ترجیح می دم در اوقات دیگه گوش کنم که بهتر بهشون بتونم دقت کنم.
4- شاید وقت امتحانات چون قضیه یکم جدی تره، نه، بدون موسیقی درس می خونم
اما بعد و قبلش حتماً گوش می کنم.

ماریا
Tuesday 30 December 2008, 04:59 PM
موقع در س خوندن به هیچ وجه اخه تمرکزم از بین میره اصولا باید یه جای ساکت درس بخونم نه پر سر و صدا

ولی قبل خواب تو ام پی تریم پر قطعات کلاسیک و یه چند تایی پاپ .هر وقت که بیرون باشم و اوقات فراغت تو خانه یا گوش میدم یا اجرای نوازنده های ویالن می بینم

m_vilon
Tuesday 30 December 2008, 08:32 PM
من که همیشه و همه جا موسیقی گوش میدم حتی موقع درس خوندن! تو کارای فکری که کاراییم با موسیقی 10 برابر میشه.

violin-m
Tuesday 30 December 2008, 10:04 PM
من موقع درس خواندن سعی میکنم محیط ساکت باشه چون کل حواسم میره توی موسیقی و دیگه از درس هیچس متوجه نمیشم

ولی در سایر مواقع باید به قول بابام همیشه یه صدایی تو سرم باشه!!!!!!!!!!!!

Mohi_Liebert
Tuesday 6 January 2009, 10:09 AM
منم برای درسای حفظی یا ادبیات و... نمیتونم موسیقی گوش بدم(حداقل موسیقی که خواننده داشته باشه نمی تونم)
ولی برای فیزیک و ریاضی و شیمی و... که مساله داره گوش میدم هم درس شیرینتر میشه هم کمتر خسته میشم!
با نظر آرمان هم موافقم که کیتارو محشره ولی یانی هم فوق العادست برای درس خوندن! البته آهنگهای گیتاریت ها رو هم گوش میدم!

panii60
Wednesday 18 March 2009, 06:41 AM
من موقع درس خوندم به هیچ وجه موسیقی گوش نمی کنم
و در مورد آثار هم باید بگم همیشه یه سبک و یه شخص رو انتخاب نمی کنم بستگی به روحیم داره یه وقت سنتی یه وقت پاپ و یه وقت هم .... یه وقت یانی یه وقت معین و ....

fagher
Monday 20 April 2009, 09:37 PM
من که شنیده بودم دخترها میتونن دو کارو با هم انجام بدن والا من که نمی تونم هم درس بخونم وهم ...(همینجوری هیچی نمی فهمم چه برسه به وقتی که...)

panii60
Tuesday 21 April 2009, 08:00 PM
من که شنیده بودم دخترها میتونن دو کارو با هم انجام بدن والا من که نمی تونم هم درس بخونم وهم ...(همینجوری هیچی نمی فهمم چه برسه به وقتی که...)

درست شنیدید من فقط موقع مطالعه نمی تونم کار دیگه ای انجام بدم
والا هم کارای خونه انجام می دم هم صحبت می کنم و ...

سامی
Wednesday 22 April 2009, 12:46 AM
من همیشه آهنگ گوش میدم بجز موقع امتحانات چون من عادت دارم با خواننده همخوانی کنم پس تمرکزم کم میشه.

violin-m
Wednesday 22 April 2009, 12:55 AM
من همیشه آهنگ گوش میدم بجز موقع امتحانات چون من عادت دارم با خواننده همخوانی کنم پس تمرکزم کم میشه.

شما دیگه فوق الاده هستی