PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آهنگ رفتم - از زیباترین آهنگ های هایده (داونلود کنید)

Arman_awn
Thursday 1 January 2009, 03:21 PM
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه ی دوستان:

به خودم تبریک می گم که اولین تاپیک رو تو این بخش زدم!!!

چند روز پیش تو آرشیوم آهنگ «رفتم و بار سفر بستم» از هایده رو که واقعاً یکی از زیباترین
آهنگ هایی هست که بانو هایده خونده رو پیدا کردم. گفتم بی ضرر نیست که اینجا بذارم و
دوستان هم داونلود کنند و لذت ببرند. توصیه می کنم این آهنگ زیبا رو با صدای روح پرور
هایده حتماً داونلود کنید.

واقعاً اگر کسی این آهنگ رو گوش بده و گوشه ی چشمش قطره اشکی نیش نزنه، قلبش
از سنگه...

این آهنگ در مایه دشتی خونده شده و ویولن هم با کوک می لا ر فا دیز در دشتی فا دیز با توجه
به جنس صدای هایده ایشون رو همراهی می کنند. این آهنگ از ساخته های استاد علی تجویدی
هست. حکایت این آهنگ رو هم حتماً می دونید. اگه نمی دونید اینجا گذاشتم:

«...نواب صفا، ترانه سرای سالهای شكوفائی موسيقی ايرانی، در خاطراتش می نويسد: يك ظهر كه در ميدان ارك از راديو بيرون آمدم، علی تجويدی را ديدم. مسيرمان يكی بود و راه افتاديم. گفت كه سالهاست يك آهنگ ساخته اما خواننده اش را هنوز پيدا نكرده است. اين عادت تجويدی بود. چيزی را كه می ساخت برای خواندن به هركسی نمی داد و گاه سالها آن را رو نمی كرد. آهنگ را زمزمه كرد و گفت يك بند شعر هم رويش ساخته ام: رفتم و بار سفر بستم! من بلافاصله بند دوم را همانجا ساختم و برايش تكرار كردم: با تو هستم، هركجا هستم! گفت پس بقيه اش را هم خودت بگو؛ و پرسيد كی بخواند؟ 15 سال است دنبال صدای اين آهنگ می گردم. گفتم: هايده! من سرودم و هايده خواند؛ و الحق والانصاف سنگ تمام گذاشت. »

آهنگی که در این خاطره بحثش شده همین آهنگ هست (حجمشم پایین آوردم که راحت داون کنید):

You can see links before reply

Arman_awn
Thursday 1 January 2009, 08:07 PM
البته این آهنگ چند بخش دیگه هم داره اگه خواستین بگین تا برای داونلود بذارم.

كيخسرو
Monday 21 September 2009, 03:16 AM
سلام خسته نباشيد . در واقع بنده توسط شما وارد اين سايت شدم فكر ميكردم ترانه رفتم مرحومه هايده را ميتوانم از اين سايت دانلود كنم اما متاسفانه من قبل از اين سايت در همان سايت بودم و از نظر هجمي به مگا بايت هم نميرسيد اگر شما لطف بفرماييد و براي بنده ارسال كنين ممنون ميشوم.از محبت شما سپاسگزارم.با تشكر كيخسرو محمودي پور keikhosro_mp@yahoo.com

marzi_a1732
Monday 21 September 2009, 09:48 AM
سلام خسته نباشيد . در واقع بنده توسط شما وارد اين سايت شدم فكر ميكردم ترانه رفتم مرحومه هايده را ميتوانم از اين سايت دانلود كنم اما متاسفانه من قبل از اين سايت در همان سايت بودم و از نظر هجمي به مگا بايت هم نميرسيد اگر شما لطف بفرماييد و براي بنده ارسال كنين ممنون ميشوم.از محبت شما سپاسگزارم.با تشكر كيخسرو محمودي پور keikhosro_mp@yahoo.com

ترانۀ رفتم - هایده (You can see links before reply)

ArAtA
Wednesday 4 August 2010, 07:47 PM
نت این آهنگ اگر هست لطفا بگذارید .

Mehrdadgh4
Wednesday 4 August 2010, 08:39 PM
نت این آهنگ اگر هست لطفا بگذارید .

دوست عزيز شايد اين تاپيك به دردتون بخوره.نت 40 تا از آهنگ هاي هايده اينجا هست :

You can see links before reply

ولي من نت اين آهنگ رو توش پيدا نكردم

BaBak_ParSian
Wednesday 4 August 2010, 10:47 PM
درود - دوست عزیز لینکش که خرابه