PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه نا امید بشی...

endvb6
Wednesday 7 January 2009, 12:38 PM
اگه استادت یه قطعه بهت بده یا یه قطعه ای رو می شنوی ولی نمی تونی بزنی یعنی یه جورایی نا امید میشی چیکار میکنی؟؟
عصبانی میشی؟؟ مصمم تر میشی؟؟ کلا چه حسی بهت دست میده؟؟؟

Mona
Wednesday 7 January 2009, 12:43 PM
D: اول عصباني ميشم. بعدش كه عصبانيتم خوابيد شروع ميكنم اينقدر تمرين مي كنم تا درست بشه. البته من تمرينا و درساي سخت رو دوست دارم. چون هر چي سخت تر ميشه زيباتر و شيرينتر ميشه :) (و اينا برميگرده به اون موقع كه كلاس ميرفتم!)

violin-m
Wednesday 7 January 2009, 01:02 PM
اول چند بار اگه صوتی باشه گوش میدم و اگر هم نت باشه تحلیل و سلفژ

وبعد هم تا درش نیارم و نزنم از جام بلند نمیشم یه جورایی مصمم تر میشم

Mohi_Liebert
Wednesday 7 January 2009, 01:33 PM
من عصبانی میشم و یه خورده آهنگهایی رو که قبلا یاد گرفتم میزنم! بعد دوباره شروع میکنم
وقتی یه میزان یه میزان میرم جلو خیلی بهتر میشم و کلا من نا امید نمیشم !
چون بالاخره یکی این قطعه رو تونسته بزنه پس منم میتونم بزنم!

endvb6
Wednesday 7 January 2009, 01:39 PM
من خودم اولش یه کم ناراحت میشم. بعدش تحلیلش میکنم ببینم چی هست اصلا. بعد تیکه تیکش می کنم. هر تیکه رو متناسب با حالت و طبعم تو یه ساعتی از روز می زنم. بعد که فول شدم همرو به هم می چسبونم.

amireza2000
Wednesday 7 January 2009, 07:03 PM
منم به هيچ وجه نا اميد نمي شم . اصلا از آهنگهاي سخت خوشم مياد چون باعث پيشرفت در نوازندگي مي شند. انقدر شب و روز تمرين مي كنم تا بتونم بزنم.

Arman_awn
Wednesday 7 January 2009, 09:35 PM
خیلی زیاد نا امید می شم. چون احساس می کنم تا الان هنوز چیزی یاد نگرفتم و چون
این قطعه رو نمی تونم بزنم پس دیگه هیچی!

در کل، خیلی اوقات احساس اینکه هیچی بلد نیستم بهم دست می ده. بعضی نوازنده ها
رو که آدم می بینه واقعاً از اینکه بره کلاس پشیمون میشه.... خوش به حالشون...

panii60
Tuesday 20 January 2009, 06:58 AM
من همیشه به خودم می گم می تونم هیچ وقت سعی نکردم منفی فکر کنم
روانشناسا همیشه میگن به هر چی که بخوای می تونی دست پیدا کنی اگه نتونم بزنم این نتونستن به خاطر کار نکردنه
خدا رو شکر که تا حالا مشکلی نداشتم به شما هم توصیه می کنم که همیشه مثبت فکر منید و نگیید که نمی تونم اگه نتونستید مطمئن باشید که راههای دیگه ایی برای تمرین هست؟

marzi_a1732
Wednesday 21 January 2009, 05:35 PM
اولش شاید یه کم از سخت بودن درست نواختن ساز خسته بشم، اما سعی می کنم که به خودم بقبولونم که «نا برده رنج، گنج میسر نمی شود». و سعی می کنم به افرادی که از تلاششون نتیجه گرفتند فکر کنم.

Khashayar
Wednesday 21 January 2009, 05:51 PM
درود
اگر واقعا نتونم یک قطعه رو در بیارم و از روی تنبلی و بی حوصلگی نباشه.تا یک هفته خودم رو تحریم میکنم که این قطعه رو با ساز نزنم و تمرین نکنم!! ولی در عوض خودم رو موضف میکنم که در این یک هفته هر روز یک بار و نه بیشتر یک بار نت اون قطعه رو از اول تا اخر تو ذهنم اجرا کنم.یا به قولی آنالیز کنم جای انگشت ها و تکنیک ها و... را در ذهنم مشخص کنم و با تصویر سازی در ذهنم اون قطعه رو به صورت خیالی اجرا کنم.و اگر نمونه ظبط شده ای ازش داشته باشم بعد از این اجرای خیالی گوش میدم و با اجرای خیالی خودم مقایسه میکنم.!!!!!! بعد از یک هفته وقتی سازم رو دست میگیرم بالای 70 درصد اون قطعه رو بدون تمرین میتونم اجرا کنم.و با 3-4 روز تمرین اون قطعه رو 96تا 100 درصد صحیح اجرا میکنم.البته شاید در نگاه اول یکمی مالیخولیایی به نظر برسه اما...
arman405
Wednesday 21 January 2009, 10:07 PM
آفرین به این پشت کار. همه بچه های نت آهنگ با اراده و امیدوارند.

به قول شاعر در نومیدی بسی امید است...

وقتی جناب ASHOO عزیز بفرمایند نا امید میشن بعضی وقتها معلوم میشه که امری عادی هست ولی بازم وقتی ادامه رو نگاه میکنیم میبینیم که تسلیم نمیشن پس ما هم یاد میگیریم که تسلیم نشیم.

کلا همین هاست که باعث شیرینی یادگیری موسیقی میشه وگرنه روندی خطی که بیشتر آدم رو دلسزده میکنه.

ممنون

Arman_awn
Thursday 22 January 2009, 12:30 AM
اصولاً داشتن مشکل و برخورد با مانع و سختی، اساس هر موفقیتی هست
و بخش طبیعی اونه و اگه نباشه، چه طور موفقیت تعریف می شه؟

اگر تو مدرسه از کسی امتحان نمی گرفتند چطور می شد ادعا کرد که بیست گرفتیم؟!

endvb6
Thursday 22 January 2009, 02:11 PM
بسیار زیبا بود دوستان. روش های جالبی رو ازتون یاد گرفتم. انشاا...همه به اونجا و چیزی که می خواید برسید. حتما روش اشوی بزرگ رو امتحان خواهم کرد.ممنون