PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهی: تغییر مسیر....

vioman
Wednesday 24 January 2007, 04:35 PM
سلام

بعضی هنرجویان ÷س از مدتی از سنتی می رن به کلاسیک یا برعکس کلاسیک را ول می کنن و به سراغ سنتی می رن .اگه کسی از شما چنین تجربه ای داره بنویسه و بگه که ایا از تصمیمش الان خوشحاله.
امیدوارم لط? کنین و به ابن سوال من جواب بدین

ممنون

Hes_r
Wednesday 24 January 2007, 05:22 PM
والا من یه 5 ماهی کلاسیک میزدم

اما دیدم علاقه ندارم و ول کردم

یه 8ماه نزدم ولی بعد سنتی ر?تم

الان هم واقعا راضیم و از تصمیمم خوشحالم

قربانت : حسام cheshm

shbaharehs
Wednesday 24 January 2007, 10:50 PM
نميدونم ربط داره يا نه, ولي منم اول اكوستيك ميزدم ولي حالا كلاسيك و شروع كردم و خيلي هم راضي ام.

ممنون

Hes_r
Thursday 25 January 2007, 11:31 AM
ربط داره

چون بالاخره نوعی تغییر مسیره

m_vilon
Thursday 25 January 2007, 12:32 PM
منم یک سال اولا رو کلاسیک کار می کردم ، که خوشحالم نکرد . بعد یه مدتی ایرانی کار کردم ! الانم دو تاشو با هم کار می کنم .جون به نظر من ویلن ایرانی به آدم دید می ده و از لحاظ حسی قوی اش می کنه و کلاسیک انگشت ها و آرشه و ... قوی و تکنیکی می کنه!

vioman
Saturday 27 January 2007, 04:07 PM
سلام
ایام سوگواری سالار شهیدان و یارانش را به شما تسلیت عرض می کنم

من ?کر می کنم گاهی اوقات هنرجوها بدون اینکه کاملا از حال و هوای موسیقی سنتی یا کلاسیک با خبر باشن به یکی از این دو روی می یارن به همین دلیل در ادامه تصمیم می گیرن تغییر مسیر بدن .البته بعضی ها هم طوری هستن که کلاسیک بخشی از و جودشون را ارضا می کنه و سنتی بخش دیگه (البته دلایل دیگری هم می تونه داشته باشه)
به هر حال مهم اینه که تشخیص بدیم ایا بی میلی ما از سبکی که داریم کار می کنیم به خاطر روند طبیعی کار هست یا واقعا اون سبک ما را ارضا نمی کنه مثلا گاهی ویلن به خاطر طبیعت رام نشدنیش ادم رو خسته می کنه و کاری هم به سبک نداره خوب در چنین حالتی باید صبر کرد و به تمرین ادامه داد گاهی هم واقعا دل ما جایی دیگس که در این حالت باید تغییر مسیر بدیم (راستی راهنما یادتون نره!)
ممنون

Hes_r
Saturday 27 January 2007, 05:33 PM
کاملا موا?قم که به دلیل بی توجهی به کلاسیک و سنتی در ابتدا تغییر مسیر به وجود میاد