PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نجات بخشی که داره خرابه میشه (یرای حفظ آبرو اسم نمی بریم)

endvb6
Friday 9 January 2009, 08:28 PM
آقا تورو خدا یه کاری واسه این بخش بکنین. اینهمه احمد عبادی بیچاره تلاش کرد این ساز رو از گوشه نشینی بیاره بیرون باز شما ببرینش یه گوشه. از بچه ها خواهش میکنیم قطعاتشون رو بزارن. قطعات کتابای معروف رو بزارن. کمک کنیم تا مثل تلویزیون همه جا صدای سه تار بیاد. ( مثل ویولونیستا که هر چی میکشیم از اونای:au)

پس شروع کنییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییم

AliB
Friday 9 January 2009, 09:16 PM
امیر جان سلام!
از کی طلب کمک کردی و بخشی که داره خرابه میشه دقیقا منظورت چیه؟
کجاش داره خراب میشه؟ و چه کار جز بحث و تبادل نظر باید انجام بشه توی یک فروم؟ راه بازه و چیزی جلودار شروع و ادامه ی بحث و گفتگو نیست. حساسیت و علاقت به سه تار ستودنیست اما مدام ذکر بخش ویلون و ویلونیست ها کار زیبنده و جالبی نیست. باعث افتخار ما هست که دوستانمون در بخش ویلن فعال هستند و ما هم به جای گله از میزان فعالیت اونها باید بر فعالیت خودمون در این بخش بیفزاییم. خوشبختانه دوستان جدیدی که به جمع ما اضافه شدند کمک شایانی به این پویایی خواهند کرد.
پس به جای ناله و شکوه و شکایت سعی کنید اول ساز بزنید دوم یاد بگیرید و سوم در مباحث سایت شرکت کرده و مباحثه کنید و نظراتتون رو بیان کنید.

Leon
Friday 9 January 2009, 09:20 PM
endvb6 عزيز،شما در اين بخش هنرمند و مدير حرفه اي مثل Alib داريد که از لحاظ نوازندگی و اطلاعات موسيقی از همه جلو تر هست،ترس به خودتون راه نديد،اتفاقاً آثار کاربران در سايت برای ساز سه تار کم نبوده!
به هر حال تا وقتی هنرمندی مثل Alib تو اين بخش هست،خيال همه راحت هست.

AliB
Friday 9 January 2009, 09:27 PM
سعید جان از نظر لطف و محبت و بزرگواری شما بی اندازه سپاسگزارم. اتفاقا بخش دارد به سمت پویا شدن میرود و دلیل اون هم افزایش تعداد تاپیک های بحث هست. به نظر من بخشی از این مساله را باید دوستان عزیز به دوش بگیرند چون اساسا وظیفه ی مدیریت 1- شرکت در مباحث هست همانند همه ی دوستانش در سایت 2- مدیریت مسایلی که در بخش بوجود می آید از قبیل انتقال تاپیک ها و یا پاکسازی بخش از ارسال های زاید 3- هدایت حرکت و مباحث به سمت اهداف آموزشی و ترویجی سایت .
که البته من اعتراف می کنم کمی کم کاری کرده ام اما خوشبختانه این مطلب در پویایی بخش تاثیر چندانی نداشته و از این پس من با قدرت بیشتری پیگیر مسایل بخش خواهم بود.
دست دیگر دوستان رو می فشارم و برنامه های جالبی را خواهیم داشت در بخش سه تار.

Amir
Friday 9 January 2009, 09:27 PM
دوستان

ما پشتيبان همه شما عزيزان در سايت خواهيم بود .

شروع از شما . تهيه امكانات و شرايط از ما . مطمئنا با وجود مسئول مدبري چون Alib و كاربران بزرگ و خوبي چون شما اين بخش فعال تر از قبل خواهد شد .

يا علي

AliB
Friday 9 January 2009, 09:31 PM
سپاس از امیر عزیز که اتفاقا همیشه با وسواس و نگرشی بسیار مثبت تحولات بخش سه تار را پیگیری و پشتیبانی می کنند.
نگرانی امیر عابدیان ستودنیست و با شناختی که ازش دارم می دونم از سر عرق زیادیست که به سه تار داره و برای همین با این صحبت قصد ایجاد حرکت و انگیزه داره. همیجا اعلام می کنم امیر جان نگران نباش ما همه هستیم اتفاقا تعداد سه تار نواز های سایت کم نیست و همه هم علاقه مند هستند. کم کم مطالب جالبی رو به بحث خواهیم گذاشت .
هر کس هم از خودش شروع کنه و مطالبی که فکر میکنه جالبه برای دیگران وقابل بحث مطرح کنه.

endvb6
Friday 9 January 2009, 09:40 PM
سلام به دوستام. می بینم که علی آقا ناجور جوش آورد. اول که پستت رو خوندم گریم گرفت.:icon_cry: ولی بعدش دوتا چیز رو فهمیدم. اول اینکه علی آقا نفهمید منظور من رو از ذکر ویولونیستا.:f به خدا منظورم بد گفتن از اونا نبود. منظورم فعالیت بالاشونه که باعث میشه کسایی مثل من بیشتر علاقه مند بشن و بیشتر برای نشون دادن پشتکار و علاقشون تلاش کنن. بعدشم من شکایتم از جهت دلسوزی بود (اینجاست که دیگه کاملا دارم گریه می کنم:h:h). من که در حدی نیستم که بخوام از کسی شکایتی کنم. منم میگم از ویولونیستا یاد بگیریم و کار کنیم. همین به خدا:frown:

AliB
Friday 9 January 2009, 09:44 PM
امیر جون گریه نکن داداش خوبم من هم جوش نیاوردم یه کم گوشت رو تابوندم فقط :)) صفحت رو. یه رفرش کن و پست قبلیم رو بخون کلی بهت حال دادم:54: