PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خیلی کوتاه! "التماس" و "مهر"

heiran
Sunday 11 January 2009, 12:16 AM
سلام به مخلوقات عالم امکان!!

سلام به ذره ذره ی هستی...

و سلام به ذراتی "خاص"تر یعنی شما دوستان!!!!!!!!!!! قصد جسارت البته نداشتما (خودتان واقفید که در میان این کائنات ما چقدر حقیریم؟!...)

عنوان همه چیز رو گفته قصد فقط در ارتباط بودن با شما دوستان است و آن هم ارتباط قلبی
اینه که میتونید به این قطعات به عنوان یک "موسیقی" نگاه کنید نه به عنوان یک "سه تار نوازی"

هدف اصلیم از این دو مینی اثر فقط اثر گذاشتن بر شنونده است پس حتما نظرتون رو در مورد حس و حال قطعات بگید
پیشنهاد میکنم هردو قطعه را باهم و پشت سر هم گوش کنید (اگه امکان داشت چند بار پشت سر هم گوش کنید!!)

با عشق...
1-You can see links before reply
2-You can see links before reply

arman405
Sunday 11 January 2009, 12:36 AM
سلام به تو ذره نورانی کائنات.

بدجور غم گرفت وجودم رو.سراسر یاد گذشته.میدونی من خیلی غم رو دوست دارم البته نه از این غمهای روزمره.

خیلی کارت درسته محمد حسین عزیز.

arman405
Sunday 11 January 2009, 12:40 AM
نمیدونم چی بگم.فقط میگم که داغون هستم.من همیشه در حسرت اومدن اشک و ترکیدن بغض زیبای اون بودم امشب ترکید.

باور خودم هم نمیشه.میدونی چرا؟

چون از دله.شاید واسه تو حس غم نباشه ولی واسه من سراسر عشق و غم زیباشه.

نمیدونم...

heiran
Sunday 11 January 2009, 01:17 AM
سلام آرمان جانم...

خوشحالم از اینکه احساس ها اینقدر به هم نزدیکه...
با کلمه کلمه ی این پست هات همدرد و همزبان و همدلم دوست "دوستدار عشق" من...

بسیار شادم از اینکه از این کارها خوشت اومده و بهت تاثیر داشته چون بیشتر از همه رو خودم تاثیر داشته اینها.

پ.ن: راستش انگیزه اصلیم از این دوقطعه تشویق آرمان بود.

منتظر "ابراز احساسات" دوستان دیگر هم هستیم!!

Mona
Sunday 11 January 2009, 01:19 AM
سلام دوست من
درسته ما ذره اي بيش نيستيم!
خيلي زيبا و خيلي كوتاه! بودند. چرا اينقدر كوتاه؟
مضرابها خيلي نرم و خوب بود. اما فكر مي كنم هنوز بازم جا داره.
چند وقته مي نوازيد؟ راستي خودتون نواختيد؟!
ممنون و موفق باشيد :)

heiran
Sunday 11 January 2009, 01:33 AM
سلام بر شما...

اشکال و ایراد که بی شمار است!
ذره بودن هم چیزی نیست که ماها نتونیم قبولش نکنیم!!! D:
اگه خیلی کوتاه بودند و اگه خوشتون اومد و اگه! وقت و حوصله داشتین متونید روی لینکهای زیر هم کلیک کنید!!!
با اجازه بله من زدم اینها رو! اما وقتی یکم از بالا نگاه کنیم هیچ یک از ذره ها دیده نمیشند!!! پس زیاد مهم نیست!
سه سالی میشه که هر روز با این ساز ور میرم!

1-You can see links before reply
2-You can see links before reply

خوشحال میشم شما رو اونجا ها هم ببینم.

پ.ن: واقعا امضایی زیبایی دارین (مثل امضای اکثر دوستان مدیر و مسئول فروم)

arman405
Sunday 11 January 2009, 01:42 AM
محمد حسین عزیزم از وقتی آهنگ ها رو گرفتم پشت سرهم دارم گوش میدم عجیب بهم حال میده و منو غرق میکنه.

میشه بگی بداهه نوازی به کلام ساده یعنی چی و چطور بهش میرسی؟

ممنون

endvb6
Sunday 11 January 2009, 11:27 AM
سلام محمد حسین جان.
نسبت به کارای قبلیت بهتر نبود. حس خاصی هم ایجاد نکرد. ای کاش کیفیت ضبط کمی بالاتر بود. منتظر کارای بعدی شما هستیم. ممنون

Arman_awn
Sunday 11 January 2009, 01:40 PM
سلام

احساس می کنم سبک خاصی در نوازندگی سه تار دارید. برای من که تازگی داشت. هم اجراهای این
دفعه و هم اجراهای دفعات قبل که از شما شنیدم. خیلی خوشحالم که بخش سه تار هم مدتیه واقعاً
فعال شده و جا داره همینجا از همه ی دوستان سه تار نواز یک تشکر جدی بکنم.

خدا قوت دوستان خوبم.

heiran
Sunday 11 January 2009, 01:41 PM
آرمان جان بداهه نوازی میشه گفت بالاترین سطح! در موسیقی ایرانیست که مستلزم درک کامل از موسیقی ایرانیست و بسیار هم لذیذ و سنگین و پرمفهوم است

اینها که میشنوید از بنده اصلا شاید نشه روش اسم بداهه نوازی به اون معنی گذاشت عرض کردم اینها بیشتر "سر و صدا" هستند

ممنون از لطفت...

امیر جان علیکم السلام!

عرض شود که از همه کارایی که تا حالا گذاشته بودم "قبلی" تر بود!! مال چند ماه پیش بود و فقط به خاطر حسی که داشت و بیشتر به خاطر دوست جدیدمون "آرمان" جان گذاشتم رو سایت...

دقیقا اون ابراز احساساتی که آرمان گفت منم توش مشترکم! و میخواستم مشترکان!!! رو بشناسم. همین
در ضمن عرض کردم قبلا در ضعیف بودن قطعات شکی نیست برادر... و البته این کارها با گوشی و البته با نازلتریین کیفیت ضبط شده اند!
دلیلشم اینه وقتی یه حس میاد!! نمیشه تازه بشینی کامپیوتر باز کنی وصبر کنی بیاد بالا و باقیه مسائل و ببینی که چیزی از حست باقی نمونده!!
ممنون از دقت نظرت...

heiran
Sunday 11 January 2009, 01:45 PM
سلام بر آرمان ویولونیست! که منو با موومان دوم زمستانش به وجد آورد...

خوبی دوست عزیز؟ بسیار ممنونم که به اینورا سر میزنید... باعث افتخاره قربان...

تو اون تاپیک سوالی مطح کرده بودم مبنی بر اینکه چند وقته و چطوری شروع کردید که امیدوارم پاسخش رو لطف کنید

ازهمه سپاسگذارم

hkh
Sunday 11 January 2009, 02:09 PM
در قطعه مهر اوج گرفتن و پرواز رو حس کردم و در قطعه التماس احساس افتادن به پای معشوق...!
و در نهایت در این دنیای گرد و غبار کمی هم حس ذره بودن و عشق و لرزش تاری که دل ذره ها رو ذره ای می لرزونه...!

fatemeh.1994
Sunday 11 January 2009, 07:10 PM
سلام.
هر دو کار عالی بود.التماس با وجود اینکه کوتاه بود اما فوق العاده بود.واقعا با اسمش تناسب داشت.
کار مهر هم همینطور...
احساس خیلی زیبایی بود...:)
.
امیدوارم موفق و پاینده باشی دوست عزیز:)

AliB
Monday 12 January 2009, 09:06 PM
سلام بر دوستان و محمد حسین عزیز
خوشحالم که با انگیزه و انژی و علاقه کار هایی از خودت ضبط می کنی و روی سایت قرار می دی تا دوستان دیگر هم گوش بن و نظر بدن.قابل تحسین ه و برای من خوشحال کننده است چون این حرکت توجه دوستان رو به این بخش جلب می کنه و باعث گرم تر شدن حضور دوستان در بخش سه تار میشه . پس از این باب من خوشحالم.
من این دو قطعه ی کوتاه رو گوش دادم. محمد حسین جان تو این دو کار به دلیل کوک بالای سازت(احتمالا) من صدای دوتار خراسانی می شنیدم نه سه تار. می دونی حرکت بر مبنای حس و ادراک شخصی خیلی خوبه اما اگر این ادراک در فضای ایزوله اتفاق بیافته ممکنه نتونه به اشتراک با نظر شنونده نزدیک باشه . نکته ی دیگه توجه به فواصل و گامی هست که اجرا می کنی . در قطعه و یا جمله ی موسیقی که در اجرای دوم زدی گوش شنونده ی ایرانی منتظر شنیدن یک دنباله ی منطقی از فواصل موسیقی ایرانیست :) . در ابتدا نت های آغازین حالت گوشه ی بزرگ در شور رو تداعی می کرد ولی در ادامه ناگهان با تغییر نا مناسب فواصل شدیدا شنونده دچار حس نامطبوعی از شنیدن دنباله ی کار می شود(البته خود حقیر) جنبه ی تصادفی بودن در کار شما زیاد خودنمایی می کنه به نظر من و این مساله از هدفمند بودن و پیام دار شدن مطالب جلوگیری میکنه :) داشتن تفکر خیلی خوبه و شالوده و بن مایه ی اصلی خلاقیت و سازندگیت در وادی هنر اما صرفا داشتن هدف و مثلا اسم گذاشتن روی قطعه ی موسیقی دال بر توانا بودن و شدن آن اثر! در انتقال هدف و منظور خالق آن نمی شود. آن اثر باید بر مبنای اصول استاندارد و پذیرفته شده ی زیبا شناختی طراحی و اجرا شده باشد تا حامل نظر و پیام سازنده باشد و در هر کجای حیطه ی فرهنگی ای که این اثر در آن تولید شده پس از شنیده و دیده شدن باز ترجمان منظور سازنده گردد.
نظر من .... این آشفتگی و عدم دنبال کردن خطی مستقیم در موسیقی همونطور که خودت گفتی کار دستت داده ظاهرا. فکر می کنم ایده زیاد تو سرت داری و ذهنت خیلی شلوغه(برداشت شخصی من باز) در بیانت حالت آشفته و متناقض می بینم شدید(منظورم بیان موسیقاییته) . باید برگردی به خط اصولی و کلاسیک و کار رو ادامه بدی. هنوز ابزارت برای بیان حس ها و افکار و حالات و اندیشه هات که اتفاقا خیلی هم به نظر من زیادن و خلاقانه کافی و کامل نیست .
خلاصه از بعد ظاهری گفتم مخصوصا قطعه ی اولت صدای دوتار میمومد . سازت رو پایین تر کوک کن . در ضمن کیفیت موبایل برای ضبط صدا مناسب نیست. صدا رو غیر طبیعی میکنه!
خیلی بی تعارف و رک هرچی به نظرم میومد گفتم. امیدوارم از توش چیزی به درد کارت بخوره
مخلصیم.

heiran
Tuesday 13 January 2009, 12:21 AM
علی جان وقتی به قول خودت رک و بی تعارف بهم تذکر میدی واقعا حس میکنم کسی هست که منو درک میکنه و برادرانه راهنماییم میکنه و اون هم کسی که قبل از منشروع به حرکت کرده و داره من آگاه میکنه... خیلی خوشحالم

حق با شماست علی جان کوک "دو" دیاپازون !!! بود تقریبا و برای سه تار بالاست و هم مضرابها رودچار مشکل میکنه وهم صدا دهی رو تحت تاثیرمیذاره...

اما علی جان گذشته از این توصیه ها و نصایح که منون مدیون خودت میکنی خیلی خواهش میکنم که به پست های من تو تاپیک "سه تار آزاد" به تفصیل جواب بدی...

تمنا دارم این دو پست رو مخصوصا پست آخر صفحه رو با دقت بخون و منو یاری برسونYou can see links before reply

در ضمن الان دارم باز یه چیزی آپ میکنم که یکم اصلاحات تذکر داده شده توش رعایت شده!!!

AliB
Tuesday 13 January 2009, 08:22 PM
محمد حسین جان جواب میدم .
نگران نباش . کمی تنبلم گاهی ...
در ضمن همونطور که گفتم باهوشی و تیز. حیفه از یک استاد خوب باید بهره ببری...