PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سه تار "حیران" تحت تاثیر "کنسرت همایون"

heiran
Tuesday 13 January 2009, 12:20 PM
سلام بر همه چیز!!!
سلام بر همه کس! از موجودات میکروسکوپی و ماکروسکوپی... از مدیوم و لارج!!! از مرده و زنده!؟!!!

سلام بر تک تک سلول های شما عزیزانم... شما مخلوقات بی بدیل حضرت حقتعالی "جلت عزمته"

خوب مثل این که قرار نیست حالا حالاها مندست از سر شماها بردارم!!! اما چیزی که این بار میخواد پرده ی سماخ گوش شما عزیزان رو بلرزونه!!! از شیفتگی این حقیر به استاد حسین علیزاده هست...

کوک: دو-فا-دو
سه تار:عطا (مشقی از اون مدل های رو سفید کن!! D: )
نوازنده: محمدحسین قاسمی!!!
ضبط شده با: گوشی بی بدیل اینجانب!! نبینم کسی به کیفیت گوشی من چیزی بگه! (قابل توجه علی آقا) D:
زمان اجرا: چند دقیقه پیش D:
مکان اجرا: تبریز-...-اتاق من در بهارخواب!! (طبقه پنجم)!! D:

عرض شود که این اجرا رو "سه تار نوازی" میدونم!!! و بی شک نیازمند نظرات دوستان اهل فن هستم و علی آقا هم که جای خود دارد

You can see links before reply

endvb6
Tuesday 13 January 2009, 12:33 PM
درود به روان پاک محمد حسین. (ا آقا زنده ای؟؟؟ شرمنده فکر کردم تحت تاثیر نوای زیبات عروج کردی به بالا)
آقا تبریک. حس زیبایی بود. بنازم به گوشیت با این کیفیتش. بعضی از نت ها درست تلفظ نمیشه. نمی دونم همینجوریه یا من درست نمی شنوم. ولی خیلی کارت بهتر از قبلیا بود. معلومه به حرف علی آقا گوش دادیاااااااااااااااااا. آفرین پسر خوب

heiran
Tuesday 13 January 2009, 12:49 PM
سلام امیر جونم. ممنونم راستش حق با توئه بعضی جملات نا شفاف هست و دلیلش اینه که من حسین علیزاده نیستم!!!! و اینو بعد از 5-6 بار ور رفتن با ساز اجرا کردم و تم کار مال استاد هست و سعی کرم کلا هم کپی نباشد... و حاصل اینشد که شنیدید
در ضمن سیم ها رو هم تازه عوض کرده بودم و هم خوب شده بود و هم بد!!

مرسی

Arman_awn
Tuesday 13 January 2009, 01:56 PM
این حرف ها رو از طرف یک مبتدی صفر کیلومتر در سه تار بخون که هیچ سر رشته ای از این ساز نداره جداً!

1- تبریک می گم!
2- به نظر من لرزش هایی که در نت های طولانی تر ایجاد می کردی زیبا بود.
3- قسمت شلوغ انتهای کار اجرای زیباتری داشت.
4- گاهی مضراب واضح نبود و مضراب زدن با انگشت گذاری کمی نا هماهنگ بود البته فقط گاهی اوقات.
5- چرا این قدر کم؟!
6- ما رو عفو کنید دیگه! بخش خودمون این قدر خلوته که مجبوریم بیایم و وبال گردن سه تاریست های عزیز بشیم!
7- متشکر که دارید با ارائه ی کارهای قشنگتون بخش سه تار رو رونق دیگه ای دادید!

heiran
Tuesday 13 January 2009, 02:07 PM
بسیار ممنون آرمان جان

شما قدم رو چشم ما میذاری میای بخش سه تار ...

حق با توئه چند جا نا هماهنگی هست خوب دیگه :(

کم بدنشم برمیگرده به 1-ناتوانی من 2- سرعت کم نت من 3-من!!!

endvb6
Tuesday 13 January 2009, 02:16 PM
درود محمد حسین عزیز. یادم رفت بگم. واقعا چرا انقدر کم؟؟؟؟ حست کلا توی همه کارات قشنگه.

پ.ن: تواضعت مارو کشته داداششششششششششششششششششششش ش

arman405
Tuesday 13 January 2009, 02:44 PM
سلام محمدحسین عزیزم

خوبی داداش؟دستت دردنکنه.من فقط از حسی که گرفتم بگم.

یاد آوری خاطرات و فرو رفتن و دیدن لحاظاتی که سرشار از زندگی بود.

ممنون.ببخشید من نمیتونم بیشتر از این بگم.در همین حد هستم.

بازم بزاری

heiran
Tuesday 13 January 2009, 08:06 PM
سلام به همه دوستان...

بودن در بین شما دوستان گل برای همچون منی واقعا جای مباهاته...

آرمان شما که دیگه با ایناحساسات شدی برادر خود من!

امیر جان دارم رو یه چهار مضراب تو همین دستگاه زیبای همایون و تو همین حال و هوای زیبای استاد علیزاده کار میکنم!!! و دیگه نمیخوام به ور بداهه باشه و لا اقل ارزش گوش کردن داشته باشه تا بیشتر از این شرمنده دوستان نشیم...

چه دستگاهیه این "همایون"...

راستی امیر جان کنسرت همایون حسین علیزاده رو شنیدی؟؟؟

من یک سال قبل از شروع کردن سه تار و به عنوان اولین کار از علیزاده شنیدم و اصلا خوشم نیومد!!!!!!!!!! دلیلش این بود که چیزی از موسیقی و مخصوصا ایرانی نمیفهمیدم... و حالا میبینم چه کرده این لامذهب؟!...(ای وای ببخشید!!! این استاد) D:

پ.ن: درسته همه دوستان با صبر ایوبی که دارند کارهای منو تحمل میکنند و تشویق هم میکنند اما .... اما تشویق های آرمان عزیز با اون لحن صمیمانه و طالبانش منو واقعا به وجد میاره.....

خاک پای همه دوستان...

پ.ن2: ای خدا یکی بیاد ما رو از دست حسی علیزاده دیوانه نجات بده...... حتم دارم این دیوانه جمعی رو با خودش دیوانه خواهد کرد.......... خدا ازش نگذره........... از خداوند منان برایاین استاد تکرار نشدنی طلب طول عمر میکنم (همه با صدای بلند بگید: الهی آمین!!) D: جدا اگر در دام این اسطوره بیفتید امیدی به نجاتتان نیست...(به امید آن روز)

پ.ن: بی صبرانه منتظر علی آقا و دوست خوبم آقا ویشتاسب و بقیه! دوستان هستیم

endvb6
Tuesday 13 January 2009, 08:21 PM
محمد حسین عزیز. کاش ما هم دست و پنجه تو یا حداقل سابقت رو داشتیم یه چند تا کار میزاشتیم اینجا. دستت درد نکنه. همایون رو دارم ولی تا حالا گوش ندادمش. در اولین فرصت می گوشمش.

AliB
Tuesday 13 January 2009, 08:21 PM
محمد حسین جان سلام
اول یک تبریک بهت میگم برای روحیه ی انتقاد پذیر و گوش بازت برای شنیدن نظرات مخالف و بعضا تند ! همونطورکه بارها به دوستان دیگر هم گفتم این به نظر من بزرگنرین سرمایه ی انسان در راه رشد و پیشرفت و تعالیست.
من این کار رو هم گوش دادم. 1- صدای سازت خوب بود(در مقایسه با دو کار قبلی که گفتی مال چند وقت پیش بوده به نظر من صدای خیلی بهتری از ساز درمیاری) 2 -جملات بهتر و منطقی تر بود . 3- من بهت پیشنهاد می کنم همچنان که شروع کنی به زدن کتاب و اتود و قطعات علیزاده و قطعات شعاری اون هم از روی نت و با مضراب های درست. خود من در دوره ای که کلاس رفتن رو قطع کرده بودم چهارمضراب های صبا که آقای شعاری منتشر کردند(کاروان) کار می کردم و کلش رو زدم و کمک خیلی زیادی به اصولی شدن ساز زدن من کرد. همونطور که گفتم همچنان نظرم بر اینه که با استعدادی و با ذوق و نباید بگذاری استعدادت هدر بره. تو این کار ضمن اینکه خوب شبیه سازی کرده بودی حالت علیزاده ای رو ولی مین تا آسمون ریزه کاره ها و شفافیت ها با کار خود علیزاده تفاوت داشت . دوستان به نکاتی اشاره کردند. سرعت مضراب و پنجه خوبه ولی باید با هم هماهنگ باشه و شفافیت قربانی نشه مگر اونجایی که آگاهانه و به عمد شفافیت رو کاهش میدی که اون هم خودش یک تکنیک بالاست.
پس این کار خیلی بهتر بود نه از این جهت که به سلیقه ی من نزدیک تر بود(که البته به سلیقه ی شنیداری من نزدیک تر بود) اما از بعد فنی پیشرفتت تو مشهوده. گفتم مضراب و صدای سازت بهتر بود. و منطقی تر ساز زدی . اما بشین ردیف بزن و رها نکن. این برای تو کفایت نمی کنه و تو می تونی خیلی بهتر باشی و بشی اون هم در زمان خیلی کوتاه.
در مورد پاسخ های عقب افتاده هم به سوالات چشم حتما. کمی باید تمرکز داشته باشم و حسش باشه. به هر حال من نظر خودم رو خواهم نوشت برات و از این نظر مشکلی نیست. به حساب بی توجهی و یا در رفتن از پاسخ نگذار.
موفق باشی به راهت ادامه بده.
مخلصیم.

heiran
Tuesday 13 January 2009, 08:36 PM
لبریز شوقم! از اینکه علی آقا منو تشویق میکنه! و بهم امیدواره! (امیدوارم همه باورتون بشه) جدا این مرد بزرگ پیش این حقیر فقیر مقام بسیار رفیعی دارند...

ممنون از لطف بی پایان و از انتقادهای رک و شاید(البته به قول خودتون) تند... که برای من هیچ چیز به اندازه اندرزها و نصایح زیبا و دلسوزانه شما در این سایت لذت بخش و پیش برنده نیست و البته لطف و تشویق دوستان که چیزی جز چندقطعه کم ارج ندارم به پیشگاهشان پیشکش کنم.... (آه که چقدر زندگی زیباست در نت آهنگ) D: !!!!!!

علی آقا یه چیزی بگم امیدوارم باورتون بشه این ساز رو من سه سال قبل به قیمت 25 هزار تومن!!! (قیمت حداقل یه ساز مشقی مهر دار) گرفتم و بسیار صدای نا مطلوبی داشت و شدید گزگز میکرد و از این دست مسائل...

من این صدا دهی رو بیشتر مدیون استادم (به قول شما که هر جا لفظ استاد استفاده میکنید 3تا علامت تعجب میذارید جلوش!!! و من هم مفهومش رو میدونم) "!!!" هستم و البته استاد من مشمول اون سه تا علامت تعجب نمیشه فکر کنم!!!!!!!!!!!!!!... :)

من شیفته ایشون هستم و ایشون رو یک سالک میدونم و زیبا هستند ایشون جناب هومن عطار...

راستی علی جان لطفا سری به اینجا بزن و بیا تا ادامه بحث رو با انتقادهای شیرینت!(که واقعا برایم این طعم را دارد) داشته باشیم../
You can see links before reply

heiran
Tuesday 13 January 2009, 08:39 PM
امیر حتما بعد از گوش کردنش بی رو دروایسی نظرتو بگو شنیدنش برام جالبه