PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای درآمد ماهور (مثلا....)

endvb6
Saturday 17 January 2009, 07:47 PM
خب سلام و درور خدمت دوستان عزیز. :az
با کمال شرمندگی تمام این اجرای پر از اشکال درآمد ماهور رو که سراسر کمبوده رو میزارم فقط به خاطر اینکه این بخش گرمتر از هر روز باشه و دوستان دیگه هم کاراشون رو بزارن:clapping:. خلاصه من هیچ وقت عادت ندارم بگم که اینجوری شد و اینجوری شد که انقدر کار مشکل دار شد. امیدوارم دوستان صاحب نظر خودشون جمیع مشکلات رو بفهمن و نظراتشون رو ( که منتی بر سر من) اینجا مفصلا بنویسن:icon_wink::icon_wink:

You can see links before reply

Mona
Saturday 17 January 2009, 08:08 PM
ياد اون موقع ها افتادم كه خودم اين رو با سه تار ميزدم (براي كتاب ذولفنون بود ولي اسمش يادم نيست!)
از اين جهت بايد بگم كه مضرابهاتون ضعيفه و خصوصا مضرابهاي ريزتون.
موفق باشي دوست من :)

AliB
Saturday 17 January 2009, 10:19 PM
من فعلا اینترنتم گازوییلی شده نمی تونم دانلود کنم. آفرین به امیر عزیز برای آپلود کردن کار.
Mona_fsbگرامی لطف کنید نمونه کار از خودتون بگذارید.
سپاس

Mona
Saturday 17 January 2009, 10:25 PM
Mona_fsbگرامی لطف کنید نمونه کار از خودتون بگذارید.
سپاس

راستش من از سال 81 دست به سه تار نزدم، از بنده صرف نظر كنيد :)

violin-m
Saturday 17 January 2009, 10:28 PM
سلام خوبه ولی وقتی ریز میگیری یه کم به قول خودمون ماست مالییش میکنی ولی با تمرین همه چیز درست میشه

AliB
Saturday 17 January 2009, 10:36 PM
Mona جان چه قدمتی!
چطور سه تار نوازی هستید که ساز رو بوسیدید گذاشتید کنار از اون موقع؟!
هر کس نظر میده و خودش ساز زده باید نمونه کار هم بگذاره :)
پس بهانه قبول نیست!

arman405
Saturday 17 January 2009, 10:39 PM
امیر خان عزیزم

دستت درد نکنه.خیلی خوبه(نظر از نوع آرمانی)من که حال میکنم با همه کارها.

بازم بزاری ها.این کار باعث رونق بخش میشه.

واقعا من و ت باید از وجود علی تا اونجا که میتونیم بهره ببریم حیف نیست کنارش باشی و به راحتی بگزری.

منتظر کارای بعدی هستیم.خودتم میدونی حتی اگه کسی نبود داداشت اینجا آماده هست.

arman405
Saturday 17 January 2009, 10:43 PM
خانم مونا ما منتظریم.حالا اینجا که مسابقات نیست همه هرچی بلدن میزنن حتی منم یه بار گذاشتم(یه درس از کتاب در حد 5 ثانیه ایی!!!!!!!!!!) پس به قول علی جان شما ساز رو نبوسیدی بزاری کنار!

منتظریم.به خدا باید قدر این جمع رو دونست.

Mona
Saturday 17 January 2009, 10:43 PM
من شرمنده ام اگه نظر دادم. چرا دار ميزنيد؟! :))
بهانه نيست به خدا!! :))
من فقط 6 ماه سه تار نواختم و چون باهاش ارتباط برقرار نتونستم بكنم سازم رو عوض كردم و ويولن رو انتخاب كردم!

arman405
Saturday 17 January 2009, 10:56 PM
مونا خانم اختیار دارین بنده جسارت نکردم!

اشکال نداره کارای ویولن شما رو گوش میدیم.تو بخش ویولن هست دیگه نه؟ بازم ممنون

Mona
Saturday 17 January 2009, 10:59 PM
نه خواهش مي كنم (مزاح بود)
شما آدم رو در عمل انجام شده قرار ميديد :)
چشم اگر عمري باقي بود حتما!

AliB
Saturday 17 January 2009, 11:01 PM
اول Mona_fsb: خوب اشکالی نداره کار ویلن هم قبوله منتها تو همین بخش باید بگذارید. هر کس حتی اگر ساز هم نزنه میتونه نظر بده منتها بهتره موضعش رو مشخص کنه و بعضا از بالا به پایین نظر نده(برای همه ی دوستان). این که از این
مطلب بعد
من هم گوش دادم کار رو. امیر جان آفرین . دوستان از هر کس باید به اندازه ی مدت زمانی که کار کرده و در همون سطح انتظار داشت و کارش رو مورد بررسی فنی قرار داد. امیر عابدیان تازه فراگیری ردیف رو شروع کرده یعنی به پیشواز رفته و این گوشه هم اولین گوشه از تجربه ی نواختن ردیف اون ه که خودش در آورده. پس با این اوصاف کارش خوب که چه عرض کنم عالیه.
دراب ها خیلی خوبه و ظرف مدت کوتاهی مشکل درابات حل شده و خیلی شفاف ه . ریز هات هم خوبه مخصوصا ریز آغازینت خیلی خوبه . بعضی جاها از قدرت ریز کم میشه که مشکلی نیست و طبیعیه و با ادامه ی تمرینات روز به روز بهتر خواهد شد.
در کل خیلی کار خوب و قابل قبولی بود و زمان بندی ها هم خوب ه.
می دونم از این به بعد باید روز به روز شاهد کارهای بهتری از امیر باشم.
تشکر از دوستان

Arman_awn
Saturday 17 January 2009, 11:08 PM
امیرجان، ما رو بردی تو حس ماهور!!!

زیبا بود، فقط یه جاهایی مضراب و دست چپ یه ذره نا هماهنگ بود وگرنه در کل قشنگ بود.

endvb6
Saturday 17 January 2009, 11:24 PM
...از اين جهت بايد بگم كه مضرابهاتون ضعيفه و خصوصا مضرابهاي ريزتون....
درود به خانوم مونا خانوم عزیز. خیلی خوشحالم که نظر شما رو صادقانه می خونم. منم که اول از مشکلات گفتم. می دونم باید بیشتر تلاش کنم. خیلی ممنون از نظر لطف شما.

سلام خوبه ولی وقتی ریز میگیری یه کم به قول خودمون ماست مالییش میکنی ولی با تمرین همه چیز درست میشه
ممنون دوست گرامی. بسیار در پیشرفت کوشا هستم و از هیچ تمرینی فراری نیستم. فقط معنی دقیق ماست مالی رو نفهمیدم. ممنون از نظر لطف شما.

امیر خان عزیزم

دستت درد نکنه.خیلی خوبه(نظر از نوع آرمانی)من که حال میکنم با همه کارها.

بازم بزاری ها.این کار باعث رونق بخش میشه.

واقعا من و تو باید از وجود علی تا اونجا که میتونیم بهره ببریم حیف نیست کنارش باشی و به راحتی بگزری.

منتظر کارای بعدی هستیم.خودتم میدونی حتی اگه کسی نبود داداشت اینجا آماده هست.
ممنون رفیق همیشه پر انرژی. مرسی که زحمت دانلود رو کشیدی. ایشاا... همه اینجا قدر و شأن علی آقا رو بدونن. نعمتیه واسه ما به خدا...

من هم گوش دادم کار رو. امیر جان آفرین . دوستان از هر کس باید به اندازه ی مدت زمانی که کار کرده و در همون سطح انتظار داشت و کارش رو مورد بررسی فنی قرار داد. امیر عابدیان تازه فراگیری ردیف رو شروع کرده یعنی به پیشواز رفته و این گوشه هم اولین گوشه از تجربه ی نواختن ردیف اون ه که خودش در آورده. پس با این اوصاف کارش خوب که چه عرض کنم عالیه.
دراب ها خیلی خوبه و ظرف مدت کوتاهی مشکل درابات حل شده و خیلی شفاف ه . ریز هات هم خوبه مخصوصا ریز آغازینت خیلی خوبه . بعضی جاها از قدرت ریز کم میشه که مشکلی نیست و طبیعیه و با ادامه ی تمرینات روز به روز بهتر خواهد شد.
در کل خیلی کار خوب و قابل قبولی بود و زمان بندی ها هم خوب ه.
می دونم از این به بعد باید روز به روز شاهد کارهای بهتری از امیر باشم.
ممنون از راهنمایی های دوست همیشه عزیزم. مرسی که کار رو دانلود کردی علی جان. به امید اون روزی که فقط تو ازش خبر داری رفیق...

Mona
Saturday 17 January 2009, 11:27 PM
اول Mona_fsb: خوب اشکالی نداره کار ویلن هم قبوله منتها تو همین بخش باید بگذارید. هر کس حتی اگر ساز هم نزنه میتونه نظر بده منتها بهتره موضعش رو مشخص کنه و بعضا از بالا به پایین نظر نده(برای همه ی دوستان). این که از این

اشتباه برداشت نشه، من فقط نظر شخصي ام رو بيان كردم (چه درست چه غلط طي همون تجربه ي 6 ماهه ام)
موفق باشيد :)

endvb6
Saturday 17 January 2009, 11:30 PM
امیرجان، ما رو بردی تو حس ماهور!!!

زیبا بود، فقط یه جاهایی مضراب و دست چپ یه ذره نا هماهنگ بود وگرنه در کل قشنگ بود.

ممنون آرمان عزیز. کاستی ها که زیاد بود. به کسی نگیااا. آخرش نتونستم طاقت بیارم و نگم. من توی این کار 2 تا مشکل بزرگ داشتم.
1- 1.5 میلیمتر ناخن داشتم (همه می دونن که حداقل باید 4 تا 5 میلیمتر ناخن باشه)
2- قبل از این کار دقیق 12 روز ساز نزدم (دهه اول محرم).
3امیدواذم کسی بهانه تلقی نکنه اینارو. چون اشکالاتم رو کاملا قبول دارم. بازم ممنون

arman405
Saturday 17 January 2009, 11:52 PM
بابا امیرجون شما کارت درسته داداش وقتی علی جان میگه خوبه یعنی خوبه.

همین که میزاری من حال میکنم.دوستانم رو کنارم میبینم که داریم باهم تمرین میکنمی.

نگفتی با چی ضبط میکنی؟

endvb6
Sunday 18 January 2009, 12:00 AM
ممنون آرمان جان. به امید کارهای شما.
من با همین کامپیوتر درب و داغون و کارت صدای قراضه و یک میکروفون افتضاح و نرم افزار Ashampoo

fatemeh.1994
Sunday 18 January 2009, 12:11 AM
به به...بالاخره ما یه کار از شما شنیدیم امیر آقا :dj10:

خیلی خوب بود...و با توجه به اینکه تازه ردیف ها رو شروع کردی باید بگم عالی بود:y

امیدوارم شاهد پیشرفت بیشتر توی کارهای بعدیت باشیم:clapping:(البته مطمئنم که هستیم :) )

موفق و پاینده باشی:53:

asemaneh
Sunday 18 January 2009, 02:29 PM
تبريك ميگم حركت خوبي رو شروع كرديد
خيلي خوب بود .
با گوش دادن و تمرين بيشتر ، بهتر ميتونيد حس رديف رو القاء كنيد.

heiran
Monday 19 January 2009, 04:47 PM
سلام امیرم... خوبی گلپسر بابا؟!!

آقا کر بشه گوشی که این کار پر احساس رو بشنوه و لذت نبره!!! (البته زیاد جدی نگیرا! خودت که میدونی من دو نفر میبینم فوری قاط میزنم اصلا نمیفهمم چی دارم میگم!!) D:

حس کردم مضراب های چپت کمی ضعیف به سیم میخوره و جای تمرین داره! اصلا جای تمرین داری؟!! D: آهان!!! آفرین درسته!! همونجا خونتون تمرین کن!!!!!!!! D: نه! نمیخواد جای دیگه بری داداش من!!!! D:

قربونت امیر جان. پرحرفیه ما رو ببخش دیگه! در کل بنده عددی نیستم که بخوام نظر بدم ! البته هستمااا اما یکم "کانا" هستم ... چی میگن بهش؟؟؟ آهان "گنگ" D: یه چیزی مثل رادیکال دو هستم.... اینه که چیزه زیادی به ذهنم نمیرسه.

پ.ن: یکی بیاد این کیبورد رو از دستم بکشه ببره وگرنه "چشم" کاربرا از پر حرفی های من "کر"!!! میشه خدای ناکرده... اوا راستی_ کرده یا نکرده بالاخره؟!!! ولش کن بابا ........

هرجا هستی (گلستان-سمنان) حق به همراهت باشه دوست شیرین و عزیزم...

marzi_a1732
Wednesday 21 January 2009, 05:49 PM
با کمال شرمندگی تمام این اجرای پر از اشکال درآمد ماهور رو که سراسر کمبوده رو میزارم فقط به خاطر اینکه این بخش گرمتر از هر روز باشه و دوستان دیگه هم کاراشون رو بزارن:clapping:. خلاصه من هیچ وقت عادت ندارم بگم که اینجوری شد و اینجوری شد که انقدر کار مشکل دار شد. امیدوارم دوستان صاحب نظر خودشون جمیع مشکلات رو بفهمن و نظراتشون رو ( که منتی بر سر من) اینجا مفصلا بنویسن:icon_wink::icon_wink:

ایول به این پشتکار.
بهتون تبریک می گم.
تا جایی که می دونم تازه شروع کردید ولی همین که اینقدر پشتکار دارید خودش کلیه.
منتظر کارهای بعدیتون هستیم....

drkarbassi
Sunday 25 January 2009, 08:44 PM
ما که نتونستیم بشنویم لینک اشکال داره ضمنا ممکنه کسی اشپز خوبی نباشه ولی بتونه در مورد طعم غذا نظر بده این مونا خانم را بیخود اینقدر گییر دادین نظرش را گفته درست یا غلط مگر با هم کل دارید

endvb6
Sunday 25 January 2009, 09:01 PM
دوست عزیز شرمنده. لینک اصلاح شد:

rasol.noteahang
Monday 19 April 2010, 11:22 PM

نسبتا خوب بود فقط یه کم زمانبندیها را باید بیشتر دقت کنی مخصوصا سکوتها.:41: