PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر خواهی :چرا نت آهنگ؟!

Leon
Monday 19 January 2009, 06:14 PM
آيا شما برای اين سؤال جوابی داريد که چرا به نت آهنگ پا گزاشتيد.چرا هر روز آنلاين ميشيد ،چه باعث ميشه که به اينترنت بيايد و در اين سايت موسيقی فعاليت کنيد؟

You can see links before reply

Arman_awn
Monday 19 January 2009, 06:34 PM
محیط صمیمی، خیلی صمیمی، بحث های علمی، نظم خوب، سیستم فروم عالی،
رئیس مهربون، مدیرای مهربون تر، کاربرای مهربون تر تر....

Mona
Monday 19 January 2009, 06:35 PM
بله، من جواب دارم و بهش هم بارها فكر كردم:
1- حرف و بحث سر عشق و علاقه ي منه و براي مني كه 2 ساله از محيط كلاس و آموزشگاه دورم خيلي خوب و انرژي بخشه.
2- خيلي از بحث ها و حرف ها سر كلاس بي پاسخ ميمونه يعني در 30 دقيقه يا 1 ساعت كلاس بيشتر فقط به درس پس دادن و درس گرفتن ميگذره و اينكه كلاسها هم به صورت خصوصيه و با هنرجوها زياد برخورد ندارم آنچناني.
3- من چون چند وقتي بود كه با موسيقي و خودم قهر! بودم اينجا رو براي كمك كردن به خودم مفيد ديدم و از نظرات خيلي از دوستان هم استفاده كردم و بايد بگم تو اين چند ماهه خيلي بهتر شده ام و كمك كننده بوده برام.
4- جو تا حدودي صميميه و راحتم.
5- به اطلاعاتم و تجربياتم در حد همين سايت اضافه شده.
6- با روحيات بچه ها كه هر كدوم سازهاي مختلفي مي نوازند بهتر آشنا شدم.
7- دوستان خوبي پيدا كرده ام.
و بابت همه اينها خوشحالم :)

سايت رو اگر بشه بيشتر بهش رسيد ميتونه خيلي خيلي خيلي پربارتر از اين هم باشه.

ممنونم از آقاي اميرحسين خوش لفظ چرا كه هرس و جوشهاي اينجا كم نيست و ايشون باعلاقه و بردباري اين كار رو دنبال مي كنند و اين ارزشمنده. هر چند كه گاهي ما كاربراي خوبي نيستيم، معذرت.

و همينطور از ساير مديران سايت چه آنهايي كه هستند و چه كسانيكه نيستند الان، ممنونم. چرا كه اينجا هر چه كه داره تا به الان مديون اين عزيزان هست.

متشكرم از آقاي Leon براي اين تاپيك چون واقعا به جا بود و خوشحالم كه نظر ما كاربرا اهميت داره :)

باز هم ممنون و موفق باشيد :)

endvb6
Monday 19 January 2009, 06:43 PM
خب لئون عزیز. همیشه تاپیکات عالیه و جای بحث زیادی داره:
من خیلی اینجا راحتم. دوستای عالی پیدا کردم. اخلاق والای انسانی رو اینجا دیدم. کسایی رو دیدم که فکر دنیا نیست و به جاودانگی بیشتر فکر می کنن. خیلی پیشرفتم بیشتر بوده. انگیزم زیاد شده. لذت می برم. در یک کلمه:
عاشق نت اهنگممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممم....

arman405
Monday 19 January 2009, 08:08 PM
با سلام خدمت نت آهنگی های عزیزم

اینجا سرشار از محبت و دوستی و همدلی هست جایی که باعث پیشرفت و گرفتن انرژی میشه.

من همیشه میام تو سایت حتی بعضی وقتها خودم تنها نفری هستم که تو خونه نت آهنگ هستم.ولی اینجا جایی هست که آرامش دارم و دوستان گلم در کنارم.

خلاصه حس من در واژه بیان نمیشه باور کنید.

ممنون

Mohi_Liebert
Monday 19 January 2009, 08:47 PM
سلام!
اینجا دوستای خوبی پیدا کردم و چیزای خوبی از هم یاد می گیریم. خیلی چیزایی رو که نمیشه سر کلاس یاد گرفت رو از شما دوستان یاد گرفتم.
از مدیران سایت و بخشهای انجمن و سایر کاربرای گل سپاسگزارم که چنین محیط گرمی رو ایجاد کردند!

violin-m
Monday 19 January 2009, 10:37 PM
سلام
چون همه به هم کمک میکنند یه نفر میاد و بدون خجالت کشیدن مشکلش را میگه و بقیه در حد اطلاعاتشون به اون کمک میکنند

راجع به نقاط ضعف و قوت همدیگه بحث میکنن به هم کمک میکنند عیوب بر طرف بشه

هیچ کس چشمداشتی نداره

محبت و صمیمیت زیاده

arian
Tuesday 20 January 2009, 05:39 PM
لئون خدا چي كارت نكنه انشاء ا...
الان كه براي رتق و فتق بخش گوناگون اومدم اين تاپيك را ديدم . چه موضوع جالبي انتخاب كردي .

قبلا گفته بودم كه براي نت اي ايران با سايت آشنا شدم . بعدش هم تاپيكهاي زيباي لئون و دوستان من را توي سايت نگه داشت . اما چطور شد كه موندم و شدم سرپرست سايت و مزاحم دوستان ، باز هم تقصير لئون بود . اين هم داستان دلدادگي بنده به جناب لئون است . خلاصه همه ي اين تقصيرها گردن لئون است وبس .گاهي وقتها بهش ميگيم لئون بزرگ ، گاهي وقتها ياور هميشه مومن و گاهي وقتها هم لئون جادوگر كه با اون چوب جادوييش هر چيزي كه ازش بخواهيد براتون فراهم ميكنه.

دوستاي زيادي توي سايت پيدا كردم . از شهرهاي دور و نزديك و حتي كشورهاي ديگه باز هم مثل خود لئون . خيلي ها شايد ندونند كه تعدادي از مسئولين سايت چه گنجينه هاي بزرگي هستند و يا از كشورهاي دور با سايت همكاري ميكنند . ديگه خلاصه با اينهمه دوست و رفيق كه توي سايت پيدا كرده ام ، هر كسي را كه توي خيابان ميبينم احساس ميكنم يكي از بچه هاي سايت است .

خان
Tuesday 20 January 2009, 10:50 PM
بازم لئون و یک تاپیک عالیه دیگه . . .

نت آهنگ . اسم خیلی قشنگیه .
مگه میشه وارد اینترنت بشم و یک تب جدا برای نت آهنگ نداشته باشم ؟ مگه میشه شبا که میخوام بخوابم ، کاربرای سایت تو ذهنم نیان ؟ نت آهنگ یک سایت عادی نیست .
فقط کافیه چنتا از پستهاش رو بخونی تا بفهمی عشق یعنی چی .

همه برای یکی ، یکی برای همه . . .

نت آهنگ برام یک دنیا خاطرس ، انگیزه ، عشق و تلاش برام دوباره معنی شد با این سایت .

هر کس یک بار بیاد به نت آهنگ سایت براش میشه دلخوشی ، براش تبدیل به یک محیط صمیمی و نزدیک.
من وقتی برای اولین بار اومدم تو سایت ، داشتم از تعجب شاخ در میاوردم.
مگه میشه تو ایران یک همچین فرومی باشه ؟
سریع گشتم دنبال بخش تمبک .

بله بخش تمبک هم داشت ، محیط رو ، مدیران و سرپرست ها و از همه مهم تر کاربر ها رو مهربان با شخصیت و با هدف دیدم .
پس چه جایی بهتر از اینجا ؟

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد . . .

Khashayar
Tuesday 20 January 2009, 11:06 PM
درود
من اصلا یادم نمیاد که دقیقا به چه طریقی با نت آهنگ آشنا شدم.اما این رو یادمه که وقتی وارد شدم با خیلی از دوستان رابطه برقرار کردم.خیلی از محیط صمیمی لذت بردم.تاپیک ها و بحث های جالب و هزاران چیز دیگر باعث شد تا من یک دوره در نت آهنگ بیایم پست بزنم مطالب رو بخونم و.....و یک مدتی به غیبت کبری رفتم و وقتی برگشتم بیشتر شیفته نت آهنگ و بچه های نت آهنگی شدم چه مدیر چه غیر مدیر.و اکنون هم هر روز که میگذرد بیشتر شیفته نت اهنگ میشوم و بیشتر بهش عشق میورزم.
amireza2000
Saturday 24 January 2009, 09:55 PM
خوب مشه گفت تقريبا همه ماها كه موسيقي كار مي كنيم تا حدي طعم بي مهري رو از اطرافيانمون چشيديم. اينكه مثلا آخرش مطرب ميشي و خيلي چيزاي ديگه كه همتون ميدونيد. و وقتي با يه همچين سايتي كه عاشقان موسيقي رو دور هم جمع كرده روبرو مي شيم مثل يه آدم تشنه دوس داريم از اين آب سيراب بشيم ، خوب موسيقيم كه سير نمي كنه بلكه تشنه تر مي كنه و در نهايت هممون اسير اين سايت مي شيم.

marzi_a1732
Sunday 25 January 2009, 11:11 AM
راستش من اولین بار که وارد این سایت شدم دنبال نت یه آهنگ می گشتم بعد دیدم که سایت جالبیه و عضو شدم.
بعدش تو سایت دوستای هنرمند زیادی پیدا کردم و حتی تو همین سایت بود که یه استاد خوب رو پیدا کردم.
به همین خاطر از اول به این سایت علاقه مند شدم.
دلیل دیگه اینه که اینجا همه مثل هم هستند و کسی دیگری رو به خاطر این که از خودش ساز زدن کمتر بلده تحقیر نمی کنه و همه سعی در کمک کردن به همدیگه رو دارن.