PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آهنگسازا خودتوون رو معرفی کنید؟

panii60
Tuesday 20 January 2009, 06:35 AM
آهنگسازا خودتوون رو معرفی کنید و از سابقه کاریتون بگید ؟
و بگید که چند درصد کاراتون موفق و چند درصد ناموفق بوده؟ چقدر باید روی یک آهنگ کار کنید تا یک اثر خوب ارائه بدید؟

ArashZamani
Friday 6 March 2009, 05:44 PM
اول همه ممنون بابت تاپیک جالبت !
خوب من که آهنگساز نیستم ! یعنی یه موی آهنگساز همه نمیشم ، ولی خیلی به این کار علاقه دارم .
تا حدی که ... (این یه تیکه رو برای جلوگیری از ایجاد حواشی تایپ نکردم) تا تو این زمینه خودمو تقویت کنم .
یه چند تا کاره کوچولو در حده نخد هم انجام دادم .

فعلا اجازه می دم تا اساتید بحث رو شروع کنن .

حال نداشتم شکلک بزنم ! (شکلک ما چاکریم !)

djhamed2003
Sunday 28 June 2009, 08:29 AM
سلام ما هم هستیم(ارادت)
من چون خودم میکسرم فکر کنم ملودی تو اهنگ و میکس نهایی باید خوب باشه تا کار جالب در بیاد

You can see links before reply (You can see links before reply)

rumour
Sunday 28 June 2009, 08:53 AM
من هم هستم. تا الان 11 تا آهنگ ساختم تو 2 سال که 9 تاشو انداختم دور.خوشم نیومد.راک میسازم.از کار جدیدم هم تا الان راضیم.

djhamed2003
Sunday 28 June 2009, 09:15 AM
سلامrumour (You can see links before reply) جان
از آشنایی با شما خوشحالم من23 سالمه 7 تا آلبوم 13 تراکی دادماز سال 2000
فعلا هم دیجی میکسر و لیدر گروه اکسیدم

Mohi_Liebert
Sunday 28 June 2009, 09:20 AM
من که فعلا فقط 1 آهنگ ساختم به نظر خودم برای شروع نسبتا بد نبوده! اما فعلا یک ماهی میشه دارم روی دو تا آهنگ کار می کنم امیدوارم چیز خوبی در بیان!

hmd_kro
Sunday 28 June 2009, 09:35 AM
سلام.

من هم 2-3 سالی میشه که اهنگسازی رو شروع کردم ولی زیاد خودم راضی نبودم اما امسال یه تغییراتی تو کارام دادم رو چندتا اهنگ دارم کار میکنم که نسبت به قبل خیلی بهتر شدن.

با آرزوی موفقیت و پیشرفت برای همه دوستان.

همیشه یه آرزو داشتم و حالا این آرزومو به صورت یه درخواست کوچیک اینجا مطرح میکنم :

همیشه سعی کنیم یه جاده بسازیم. طراح اون جاده خودمون باشیم.جاده ای باشه که بقیه هم مایل باشن از اون جاده برن .برای راحتی خودمون از روی جاده قدیمی که هزاران نفر از اون رفتن نریم.

داداش کو چیک شما.

Ajika
Sunday 28 June 2009, 07:49 PM
سلام به همه دوستان
من که خودم رو آهنگساز نمیدونم ولی یک تنه ای به آهنگسازی زدم...
یک سال که دارم رو تئوری کار و مطالعه میکنم.
تا حالا هم یک کار اصولی و درست ساختم که در پی تنظیم کردنش هستم.
با تشکر