PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطعات تصويري اجرا شده با ويولا

arian
Tuesday 20 January 2009, 11:04 AM
Romeo and Juliet (performed by violist Olga Goija (You can see links before reply)

Leon
Tuesday 20 January 2009, 11:20 AM
اجرای زيبايی بود.

ضمناً دوستان اگر کسی اين فايل ها رو با فرمت های مختلف و حتی MP3 اگر برای دانلود خواست،ميتونه همين جا سفارش بده تا در اسرع وقت براش اپلود کنم.

اتفاقاً آرين عزيز،چندی پيش در سفارت اکراين،خانم برادر من که اکراينی هست و تحصيل کرده موسيقی،اجرايی با ويلن داشت که واقعاً مورد توجه بود از آهنگ های کلاسيک و رمانتيک کلاسيک،که با ديدن اين فايل ياد اون مراسم افتادم.

arian
Tuesday 20 January 2009, 01:13 PM
Primrose Paganini for viola 24 . caprice (You can see links before reply)

arian
Tuesday 20 January 2009, 01:14 PM
Passacaglia for violin and viola (You can see links before reply)

arian
Tuesday 20 January 2009, 01:15 PM
Viola - Goija playing Shostakovich - bit 1 (You can see links before reply)

arian
Tuesday 20 January 2009, 01:17 PM
Anna Serova plays Capriccio per viola Henry Vieuxtemps (You can see links before reply)

arian
Tuesday 20 January 2009, 01:19 PM
UMass Viola (You can see links before reply)

arian
Tuesday 20 January 2009, 01:20 PM
Rumen Cvetkov viola plays Hora Staccato (You can see links before reply)

ماریا
Monday 30 March 2009, 12:33 PM
[quote=Leon;68847]
اجرای زيبايی بود.

ضمناً دوستان اگر کسی اين فايل ها رو با فرمت های مختلف و حتی MP3 اگر برای دانلود خواست،ميتونه همين جا سفارش بده تا در اسرع وقت براش اپلود کنم.

اتفاقاً آرين عزيز،چندی پيش در سفارت اکراين،خانم برادر من که اکراينی هست و تحصيل کرده موسيقی،اجرايی با ويلن داشت که واقعاً مورد توجه بود از آهنگ های کلاسيک و رمانتيک کلاسيک،که با ديدن اين فايل ياد اون مراسم افتادم.

سلام ممنون میشم اگه این کار بکنید فایلهای تصویری رو تو 4share.com بزارید

mtb
Tuesday 21 September 2010, 08:37 PM
آرین جان این لینکها که ف...ره