PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش آواز در نت آهنگ

siavosh
Thursday 22 January 2009, 10:13 PM
با درود به یکایک شما گرامیان. در صددم که بخش آموزش آوز را در این تاپیک راه بندازم. اما نمیدونم چه طوری. به نظر من دوستانی که علاقه دارند ابراز علاقه کنند تا ببینیم علاقه مند هست یا نه. بعد من یه سری پیشنهاد دارم.

endvb6
Thursday 22 January 2009, 10:28 PM
من خیلی دوس دارم. ولی صدای خوبی ندارم.:))

Amir
Friday 23 January 2009, 01:08 AM
سلام سياوش خان

حركت زيبايي هست

شما شروع كنيد . حتما علاقمندان مي آيند .

منتظريم

با تشكر

fatemeh.1994
Friday 23 January 2009, 02:13 AM
درود بر شما

ایده ی بسیار خوبیه!ممنون :)

به نظر منم شما شروع کن ، دوستان علاقه مند همراهی می کنن :)

پاینده باشید...:53:

puriya
Friday 23 January 2009, 06:02 AM
سلام فکرت فکر خوبیه ولی مشکل داره این ایده توی نت به چند دلیل
ببین سیاوش جان آموزش آواز بدون سلفژ کاری بس عبس است یعنی تا هنرجو نتونه نت های پیانو رو با صداش اجرا کنه توقع داری چیکار کنه بحث تئوریکش به جای خود من حرفی ندارم من رو بحث عملیش دارم میگم
2- در تکنیکهای مثل ویبره هنرجو باید از استاد فرا بگیره که از چه حرکتی به چه حرکتی باید انجام بشه تا بتونه یه ویبره قوی رو صداش بزاره که همچین کاری نمیتونی شما بکنی یعنی نمیتونی 24 ساعت خدا انلاین باشی
3- در تدریس آواز اگه بریا هنرجوی بدون استاد یه چیز غلطی جا بیفته دیگه برترین اساتید هم بعضی وقتها میمونند که اینو چیکار کنند باید بر تمرینهای هنرجوی اشراف داشته باشه استاد
4- شما گفتی تدریس آواز ولی کدوم سبک " پاپ - پاپ کلاسیک یا ......"
و .....
در کل ایده قابل احترامی بود ولی وظیفه دیدم نکات لازم رو بگم
موفق باشی

mrm43665
Friday 23 January 2009, 10:16 AM
درود
من هم موافقم ولی پوریا هم راست میگه . تو چه ژانری ؟ پاپ کلاسیک ایرانی ؟!!
ولی در هر حال کار بسیار زیبا و جدید و جذّابیست.
سپاس. محمدرضا

Mohi_Liebert
Friday 23 January 2009, 12:00 PM
من زیاد از خوندن خوشم نمی یاد ولی بدم نمیاد آواز رو تا حدودی یاد بگیرم پس شروع کن البته پوریا هم درست میگه ولی بالاخره یه چیزایی میشه یاد گرفت!

violin-m
Friday 23 January 2009, 03:22 PM
کار جالبی هست ولی در صورتی که با علم روز و به طور اصولی پیش بره .

و با شروع شما دوستان زیادی به کمکتون میایند مطمئن باش دوست من.

siavosh
Friday 23 January 2009, 10:03 PM
با سپاس از یکایک دوستان که ابراز علاقه کردن باید چند نکته رو عرض کنم :
1. آموزش آواز منظور آواز کلاسیک ایران یا همان سنتی می باشد که در قالب ردیف دستگاهی و تصنیف ها می باشد.
2. از قدیم الایام آموزش آوز ایرانی بصورت سینه به سینه بوده که نیازی به نوت نبوده و این بیشتر به دلیل احساساتی است که در آواز ایرانی نهفته می باشد.
3. نگارنده این مطلب یعنی بنده به نوت هم تسلط دارم و با نوت آواز ایرانی آشنا هستم اما آموزش با نوت را کاری عبث میدانم. البته ناگفته نماند که برای ماندگاری باید نوت را آموخت.
4. در موسیقی ایرانی از قدیم الایام همواره گوش برای به خاطر سپردن نغمات به کار میرفت که در صد سال اخیر با ورود نوت به ایران این کار بوسیله نوت انجام میشود که باعث ماندگاری جاودان آنها میشود. پس در موسیقی ما دو عنصر به کمک هنرجو می آیند یکی گوش یکی هم چشم که یکی برای حافظه شنیداری و درک نغمات به کار میرود و آن دیگر برای خواندن و نواختن نوت ها. اگر در موسیقی امروز ما کسی این دو را با یکدیگر آمیخته و در کنار آن صدایی ذاتی و دلنشین نیز داشته باشد با کنار گذاشتن تعصبات و فراگیری علم آواز ایرانی بدون تردید موفق خواهد بود.

قربان شما
سیاوش ساسانی

arian
Saturday 24 January 2009, 05:03 PM
سياوش خان سلام ،
دوستان همه علاقمند به ياذگيري هستند ولي شدت علاقه دوستان فرق ميكنه . شما استاد هستيد و بايد بفرماييد كه از كجا شروع بشه بهتر خواهد بود . مطمئن باش دوستان هم كم كم اضافه خواهند شد .

violin-m
Wednesday 28 January 2009, 09:02 PM
ما کماکان منتظریم آقا سیاوش

Khashayar
Thursday 12 February 2009, 04:07 PM
درود
جناب سیاوش خان.مدتی از این تاپیک گذشته اما متعصفانه ادامه پیدا نکرده چرا؟مشکلی برای ادامه هست؟
ما هنوز هم منتظر استارت خوردن این تاپیک به صورت آموزشی هستیم.
سپنتامهر
Tuesday 30 June 2009, 08:37 AM
درود
سیاوش خان این تاپیک طرفدار داره پس کجا رفتی؟؟؟

آوای-ایران
Tuesday 30 June 2009, 10:57 AM
سلام سیاوش عزیز
سپاس از شما.پیشنهاد بسیار مفیدی دادید که مطمئنم طرفداران زیادی داره.
من خودم شخصا سه سال پیش مدت کوتاهی آواز کار کردم و بعد به علت کارهای زیادی که داشتم وقفه ی طولانی افتاد و الان صدام هم گرفته و باید از نو شروع کنم.
من با کمال میل استقبال می کنم.
بفرمایید از کجا شروع کنیم
ما منتظریم
مرسی
غزل

bamdadonline
Tuesday 30 June 2009, 07:20 PM
بنده هم صدای خوبی ندارم و علاقه ای به خواننده گی ندارم اما دلیل نمی شه که کاملا بی اطلاع بمونم. خوب همگی مشتاقانه منتظریم.

marzi_a1732
Tuesday 30 June 2009, 07:59 PM
میگم .... آقای سیاوش که همیشه در میتینگ ها بودن و با صداشون به دیگران فیض می رسوندن.
چی شده که مدت زیادی به سایت سر نزدن؟!!!
همه منتظریم ....

HamedSedighi
Wednesday 1 July 2009, 12:06 AM
من مشتاقانه منتظر شروع این تاپیک هستم،خب اگر شخصی موضوعی رو مطرح کرد دیگران در صورت اشتباه اون فرد می تونن تذکر بدن و هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد

سپاس

tonbaknavaz
Thursday 26 August 2010, 11:19 AM
درود بر دوستان
پیشنهاد خوبیه ولی اموزش اواز احتیاج به نوار ردیف اوازی داره تا ادم گوش بده، من خودم سی دی ردیف اواز استاد کریمی رو دارم اگه دوستان موافقن اپلود کنم.

tonbaknavaz
Thursday 26 August 2010, 11:28 AM
اموزش دستگاه سه گاه امیدوارم مفیده فایده قرار بگیره.

HamedSedighi
Thursday 26 August 2010, 11:29 AM
درود بر دوستان
پیشنهاد خوبیه ولی اموزش اواز احتیاج به نوار ردیف اوازی داره تا ادم گوش بده، من خودم سی دی ردیف اواز استاد کریمی رو دارم اگه دوستان موافقن اپلود کنم.

درود بر شما
اگر که آپلود می کنید لطفا از سرویس آپلود نت آهنگ یا سایت هایی که لینک مستقیم با قابلیت ادامه دنلود ارائه می کنند استفاده کنید .

tonbaknavaz
Thursday 26 August 2010, 11:36 AM
دوستان اگه تونستن گوشه ها را دانلود کنن بگن که من بقیه دستگاه ها را به همین شکل اپلود کنم.

tonbaknavaz
Thursday 26 August 2010, 11:41 AM
درود بر شما
اگر که آپلود می کنید لطفا از سرویس آپلود نت آهنگ یا سایت هایی که لینک مستقیم با قابلیت ادامه دنلود ارائه می کنند استفاده کنید .

hadi_e
Thursday 26 August 2010, 11:45 AM
تاپیک مفید و خوبی میتونه باشه من هم هر کمکی بتونم میکنم
با تشکر از tonbaknavaz عزیز
مرصی دوست گلم خوب بود دانلود میشه ادامه بده

tonbaknavaz
Thursday 26 August 2010, 11:53 AM
البته دوستان میدونن تمیرین اواز بدون سولفژ کمی مشکله ولی من خودم کسانی رو میشناسم که اصلا سلفژ کار نکردن ولی خیلی خوب میخونن. اگه کسی بتونه بره کلاس صدا سازی بهتره.

mreza
Thursday 26 August 2010, 12:08 PM
اموزش دستگاه سه گاه امیدوارم مفیده فایده قرار بگیره.
خیلی ممنون از لطفتون
ولی احیانا این آثار صاحب نداره؟
من پیشنهاد می کنم که اگه می خواهید آموزش بدید این امر رو خودتون انجام بدید به هر حال باید به حقوق ایشون احترام گذاشت

tonbaknavaz
Thursday 26 August 2010, 12:39 PM
خیلی ممنون از لطفتون
ولی احیانا این آثار صاحب نداره؟
من پیشنهاد می کنم که اگه می خواهید آموزش بدید این امر رو خودتون انجام بدید به هر حال باید به حقوق ایشون احترام گذاشت
متاسفانه همینطوره استاد محمود کریمی چندین سالی که به رحمت خدا رفتن . و فقط از ایشون این اثار به جا مانده . همیشه میگن ادم زنده وکیل وسیع نمیخواد ایشون که از دنیا رفتن.
من فکر نمیکنم که اگه استاد الان درقید حیات بودن از نشر این اثار اموزشی بین علاقمندان موسیقی ناراحت میشدند.

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت

که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت
من اگر نیکم و گر بد ، تو برو خود را باش

هر کسی آن دروَد عاقبت کار که کشت

tonbaknavaz
Thursday 26 August 2010, 12:54 PM
اموزش دستگاه شور با صدای زنده یاد استاد کریمی

mreza
Thursday 26 August 2010, 01:38 PM
متاسفانه همینطوره استاد محمود کریمی چندین سالی که به رحمت خدا رفتن . و فقط از ایشون این اثار به جا مانده . همیشه میگن ادم زنده وکیل وسیع نمیخواد ایشون که از دنیا رفتن.
من فکر نمیکنم که اگه استاد الان درقید حیات بودن از نشر این اثار اموزشی بین علاقمندان موسیقی ناراحت میشدند.
خب اینم حرفیه
نه قصد جسارت نداشتم البته حق مالکیت که ما شرکت منتشر کننده هستش ولی حالا بماند
اگه بچه ها اینجا خودشون آموزشی میزاشتن که خیل خیلی بهتر بود
ولی بازم دست شما درد کنه برای آپ کردن اینا

HamedSedighi
Thursday 26 August 2010, 03:11 PM
دوست عزیز تونستین دانلود کنید
درود بر شما

بلی توانستم

خیلی خوب است .

Mehrdadgh4
Saturday 28 August 2010, 11:56 AM
tonbaknavaz (You can see links before reply) عزیز ممنون از زحمتی که کشیدید .اگه میشه آواز اصفهان و افشاری رو هم بزارید

tonbaknavaz
Saturday 28 August 2010, 12:28 PM
tonbaknavaz (You can see links before reply) عزیز ممنون از زحمتی که کشیدید .اگه میشه آواز اصفهان و افشاری رو هم بزارید
چشم دوست عزیز فقط لطفا شما به تاپیک شروع یادگیری اواز ایرانی مراجعه کنید.

tonbaknavaz
Saturday 28 August 2010, 12:31 PM
درود بر شما

بلی توانستم

خیلی خوب است .

من بقیه گوشه ها را داخل تاپیک شروع یادگیری اواز ایرانی اپلود میکنم.

jalaladdin
Wednesday 23 February 2011, 12:41 PM
آین آواز ها دارای نت میباشد؟
اگر کسی نت آواز بگذاره ممنون میشم

TurkOghlan
Wednesday 23 February 2011, 02:42 PM
سلام
منم موافقم. یا علی

SHADMEHR2009
Monday 23 May 2011, 09:30 AM
چشم دوست عزیز فقط لطفا شما به تاپیک شروع یادگیری اواز ایرانی مراجعه کنید.
با سلام استاد من علاقه مندم که آواز پاپ رو به طور اصولی یاد بگیرم و در مورد مباحث صدا سازی و ... چیزی نمیدونم میشه راهنماییم کنین که از کجا باید شروع کنم ضمنا چند سالی هست گیتار میزنم و همینطوری میخونم.آیا سی دی خود آموز خوبی در بازار سراغ دارین که معرفی کنین.ممنون میشم اگه راهنماییم کنین:29:

تاریخ نوشته : ۱۳۹۰/۲/۲۴ ساعت 7:35 PM

saeedd
Monday 23 May 2011, 11:30 AM
پس آموزش آقا سیاوش چی شد ؟

Key1_Music
Thursday 6 October 2011, 01:35 PM
خیلی عالیه . منم عاشق خوانندگیم . اگه میشه زودتر شروع کنین

Key1_Music
Thursday 6 October 2011, 01:39 PM
لطفا کلاسارو شروع کردین به منم خبر بدین . ممنون

jalaladdin
Thursday 23 August 2012, 07:21 PM
اگر نت این آواز ها را بگذارید ممنون میشم

oxygen2
Tuesday 30 October 2012, 08:50 PM
پیشنهاد خیلی خوبیه شروع کردین منم خبر کنین:41:

omidavaz
Thursday 27 December 2012, 06:05 PM
سلام، من هم مشتاقم

dangsho
Monday 9 September 2013, 09:59 PM
آقای سیاوش خان ملت رو گذاشتید سرکارآقا:))
خوب بیایید آموزش بدید دیگههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:35: