PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آوازی بداهه از من! بداهه

heiran
Friday 23 January 2009, 12:31 AM
سلام بر همه

راستش بیش از 10-12 خط نوشته بودم در مورد جزئیاتی که شاید شیرین بودند اما با ریلود کردن صفحه همش پاک شد!

بی مقدمه: (کاستی ها رو ببخشید)
You can see links before reply

در ضمن عرض کنم که به حساب آواز هم اگه نگذارید مشکلی نیست...

بقیه حرفا بمونه واسه پست های بعدی و انشاالله بعد از انتقادها و پیشنهاد های دوستان

arman405
Friday 23 January 2009, 03:02 AM
محمد حسین عزیز ممنون از کار قشنگت.انصافا صدای گرم و دلنشینی داری و با وجود اینکه کار هم نکردی و آموزش زیادی ندیدی بسیار صدای قشنگی داری.

به دل من که نشت و لذت بردم امیدوارم شاهد کارای بیشتر باشیم از شما.

ممنون که اولین نفری هستی که این بخش رو فعال کردی.این از ویژگی های یک خواننده و نوازنده خوب هست که جسارت داشته باشه که کارشو ارائه بده.

ممنونم.

endvb6
Friday 23 January 2009, 11:19 AM
بسیار خوب محمد حسین عزیز. با حضور فرد مستعد و پرکاری مثل شما امیدواریم همه بخش ها رونق بگیرن. والا ما که از آواز زیاد سر در نمیاریم. ولی جنس صدات قشنگ بود. خیلی جاها به صدای همایون نزدیک میشد. امیدوارم با تمرین بیشتر در هر دو بخش ساز و آواز موفق باشی رفیق ما. ممنون

fatemeh.1994
Friday 23 January 2009, 12:35 PM
درود

محمد حسین عزیز بسیار دلنشین بود.صدای گرم و زیبایی داری!واقعا لذت بردم:)

با حرف امیر هم موافقم...بعضی جاها به صدای همایون خیلی نزدیک میشد!

منتظر کارهای بعدی شما هم هستیم ، هم در بخش موسیقی و هم در بخش آواز.

موفق و پاینــده باشی:53:

Leon
Friday 23 January 2009, 01:15 PM
بله زيبا و دلنشين بود از جنس صدای خوب و لطيف ی برخوردار هستيد.

violin-m
Friday 23 January 2009, 04:36 PM
مرسی صدای دلنشینی داری

heiran
Friday 23 January 2009, 08:15 PM
با سلام مجدد خدمت دوستان شفیق...

والله اآنچه در پست اول نوشته بودم و پاک شده بود این بود که این کار نه تنها موقعیتش برام تصادفی بود بلکه شعرش هم همون لحظه بهم داده شد و جدا" آمادگی نداشتم...

خوب خودم دارم میبینم که همچین کار لایقی نشده تا ارزش پیشکش کردن به ساحت دوستان رو داشته باشه اما در نهایت از لطفتون سپاس گذارم و خواهش میکنم به کارای این حقیر تو بخش سه تار هم سری بزنید!

در مورد جنس صدا هم که دوستان ابراز محبت کردند باید بگم به نظر خودم یکم صدام از لحاظ قدرت کم داره! و البته قدرت شش ها هم خیلی مهمه که فعلا ازش بی بحره هستم خصوصا اینکه دوسالی میشه که ورزشی ازم سر نزده!! و این بسیار مذموم! و بد! هستش. مطلب دیگه در مورد تمرین هست که اینم باز دوسالی میشه که تمرین آنچنانی ندارم!

دوستان به نظر شما میارزه به کار زیربنایی و به اصطلاح! حرفه ای در زمینه آواز بپردازم؟؟(با توجه به ضعیف بودن صدام و اینکه تقریبا بیشتر وقتم رو به نوازندگی سه تار اختصاص میدم _البته فعلا_) ***خواهشمند است اون هندونه ها رو بذارید زمین و نظر خودتون رو احیانا همراه با دلیل بگید تا من هم بتونم درست تصمیم بگیرم*** D:

و انشاالله با کارهی دیگه منتظر نظرات دقیق تری از شما هستم...

پ.ن: این کار که بداهه بود! (والبته کیفیت ضبط پایینی داشت) اما دارم روی تصنیف بسیار مانوس و معروف "مرغ سحر" کار میکنم تا انشاالله از خجالت دوستان در بیام...

با سپاس و امتنان...

ast1356
Monday 2 February 2009, 08:49 PM
آقا محمد حسين !

بهت تبريك ميگم ماشالله شما الان داري بدون ساز ميخوني و خوب ميخوني

سعي كن يه ساز يادبگيري و اگه بلدي كه هيچ .

به نظر من با ساز به تفاوتها ميرسي .

انشاالله موفق باشي

با آرزوي بهترينها براي ايران و ايراني.