PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتب آموزش ویولن (متد روسی)

violin-m
Friday 23 January 2009, 04:10 PM
کتاب های " چرا و برای چه ؟" در 6 جلد توسط پروفسور هوگو سلینگ بر اساس متد روسی تالیف شده که آقای حمید زاهدی هم این کتابها را ترجمه کرده

Mona
Friday 23 January 2009, 04:20 PM
ممنون دوست من :)
درباره ي چي هست؟

violin-m
Friday 23 January 2009, 04:35 PM
این مجموعه یک مرجع آموزش ویولن از مبتدی تا نیمه حرفه ای هست که (خیلی گسترده تر و کاملتر از مجموعه ل ویولن) به هنرجو ویولن را بر اساس متد روسی یاد میده و در ضمن کتاب قطعاتی از بزرگان موسیقی کلاسیک با توجه به دروس قبل و همچنین تئوری موسیقی در لابلای مطالب کتاب ها گنجانده شده است

Mona
Friday 23 January 2009, 04:41 PM
ببخشيد باز سوال مي كنم D:
نمي دونيد اولين دوره ي انتشار نسخه ي اصلي كتاب براي چه ساليه؟

Khashayar
Friday 23 January 2009, 04:44 PM
درود
این کتاب در این تاپیک (You can see links before reply) برای دانلود گذاشته شده.میتونید از اونجا دریافت کنید.
Mona
Friday 23 January 2009, 05:54 PM
درود
این کتاب در این تاپیک (You can see links before reply) برای دانلود گذاشته شده.میتونید از اونجا دریافت کنید.
من الان جلد اول اين كتاب رو دانلود كردم و متوجه شدم كه اين چهار جلد رو دارم. در حاليكه آقاي violin_m گفتند 6 جلده! آيا چاپ جديدشه كه 6 جلد شده؟ يا......

violin-m
Saturday 24 January 2009, 05:45 PM
ترتیب 6 جلد به این صورت هست

1-مقدماتی و انگشت گذاری
2-مقدماتی و انگشت گذاری
3-گامهای دیز دار
4-گامهای بمل دار و گامهای کلیسایی
5-نواختن پوزیسیون 2 تا 7
6-آرایش pizzi،فلاژولت ،آرشه کشی های مختلف ، دینامیک تن ها

ماریا
Saturday 28 February 2009, 04:20 PM
بچه ها من هر چی گشتم لینک دانلود تو ا ین صفحه پیدا نکردم و فقط هم همین یه صفحه برام باز میشه میشه ادرسش دوباره بزارید

هیچ چیز مهمتر از امروز نیست . گوته

دلنشین باشید به زیبایی اداجیو البانینو

Mona
Saturday 28 February 2009, 05:21 PM
بچه ها من هر چی گشتم لینک دانلود تو ا ین صفحه پیدا نکردم و فقط هم همین یه صفحه برام باز میشه میشه ادرسش دوباره بزارید

درود

You can see links before reply