PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خداحافظی از ویولن

Bloody_Diamond
Saturday 24 January 2009, 07:48 AM
با سلام.
الان که دارم براتون می نویسم کلاً ناامید شدم از یاگیری ویولن آخه چون دانشگاه قبول شدم و محل قبولیم یه استان دیگه هست. حالا نمی دونم می تونم ویولن رو ادامه بدم یا نه؟
لطفاً کمک کنید.:ax

arian
Saturday 24 January 2009, 08:26 AM
سلام و تبريك به خاطر قبولي در دانشگاه . همه دانشگاه قبول ميشوند خوشحال ميشوند . انشاء ا... هميشه موفق باشي .

اينكه از الان گفتي خداحافظ ويولن . يعني اينكه در ذهنت اين طور ميچرخه كه بايد با ويولن خداحافظي كني . اگر به خودت بگي سلام ويولن همه چيز براي ادامه كارت با ويولن اماده ميشه . مطمئن باش همه چيز اونطوري درست ميشه كه تو توي ذهنت آنها را تصور ميكني . پس اگر دوست داري به كارت با ويولن ادامه بدهي بايد تصوراتت را تغيير بدهي ، مابقي مسايل و مشكلات خود به خود و به راحتي حل خواهند شد.

Bloody_Diamond
Saturday 24 January 2009, 09:10 AM
آخه دوست عزیز کسی که تو خوابگاه است نمیتونه که ویولن تمرین کنه.(سر و صدا)
خلاصه اگه بتونی راهنماییم کنی یک عمر ممنونت میشم.

m_vilon
Saturday 24 January 2009, 10:07 AM
قبول شدنت رو تبريك ميگم، ايشالا نقطه عطفي باشه واسه موفقيت هاي بزرگه ديگت.
اتفاقا با قبول شدنت تو دانشگاه ميتوني بهتر پيشرفت كني! ميتوني از كلاساي ويولن دانشگاه استفاده كني همون جا هم تمرين كني و اگه خوب پيش بري ميتوني عضو گروه هاي موسيقي دانشگاه بشي و تو مراسماي مختلف اجرا كني!

endvb6
Saturday 24 January 2009, 11:07 AM
سلام دوست عزیز تبریک میگم به خودم و خودت که دانشگاه قبول شدیم. رفیق اصلا نگران نباش. منم خوابگاهی هستم و سه تار میزنم. بهمنی هم هستم. ببین اتفاقا چون حال و هوات عوض میشه مطمئن باش انگیزه و شور بیشتری واسه یادگیری خواهی داشت. پس به خدا توکل کن و دوباره بگو درووووووووووووووووود ویولون...

Mona
Saturday 24 January 2009, 11:21 AM
سلام دوست من
منم تبريك ميگم بهت :)
حالا شما پيش داوري نكن، برو خوابگاهت و اونجا رو ببين. حتما زمانهايي هست كه خوابگاه خلوته و موقعيت براي تمرين پيش بياد. و موضوع ديگه اگر از سوردين فلزي هم استفاده كني خيلي صداي ويولنت كم ميشه.
موفق باشي.

pianist_h
Saturday 24 January 2009, 11:55 AM
سلام. منم تبريك ميگم.
حتما اين جمله رو شنيدي كه ميگن: (بهاي هر چيزي رو بايد پرداخت كرد!) من هم چنين شرايطي رو تجربه كردم. مطمئن باش كه سخته ولي اگه واقعا به موسيقي و سازت علاقه داشته باشي هيچ چيز نميتونه جلوتو بگيره.
موفق باشي.:21ox66r:

Bloody_Diamond
Saturday 24 January 2009, 01:48 PM
یعنی هر دانشگاهی آموزش ویولن هم داره؟

endvb6
Saturday 24 January 2009, 03:49 PM
یعنی هر دانشگاهی آموزش ویولن هم داره؟

دوست عزیز. هر دانشگاهی کانون موسیقی داره (مگر اینکه استثنایی در کار بشه) اگر هم توی دانشگاهتوت استاد ویولون خوب نبود باید یه جایی تو شهر بری. اگر بگی کدوم شهر قبول شدی احتمالا دوستان می تونن استادی درخور رو بهت معرفی کنن. ممنون

violin-m
Tuesday 27 January 2009, 08:34 PM
من دوستان زیادی دارم که بعد از ورود به دانشگاه به فعالیت های موسیقیایی پرداخته اند و اکثرا" هم موفق بوده اند بستگی به شما داره که چقدر اراده و علاقه داشته باشی . بقیه کارها درست میشه.