PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تکنوازی سه تار در آواز بیات ترک - از Kamanche

Kamanche
Monday 26 January 2009, 04:00 AM
سلام به دوستان نت آهنگی و عرض ارادت
فقط از من سه تار نشنیده بودید که اونم دارید می شنوید . :ztrompette3:
البته این از پررویی منه ! .

= = =

جدا از شوخی تقریبا دو سالی میشه که در کنار فراگیری کمانچه ، جسته گریخته به صورت خود آموز سه تار رو هم دنبال کردم و در حد توان خودم ، ای همچین پیشرفت هایی هم کردم.
چند روزی پیش بود که بعد از 5 ، 4 ماه سه تاری به دستم رسید و باعث شد دوباره پیگیرش باشم .این اجرایی که می شنوید دو شب پیش حوالی ساعت 4 صبح توی رختخواب :ztrompette3:ضبط شد. قبلش حس و حال خوبی داشتم و خلاصه قبل از خواب اینو ضبط کردم . البته ضعف هایی داره مسلما و به نظر خودم خیلی بهتر از اینها می بایست میزدم و راضی کننده نبود ولی خب بعد از چند ماه بدک نیست .

خواستم که توی سایت قرار بدم تا اساتید سه تار نواز که کم هم نیستند روش نظر بدندونقاط ضعفم رو بهم گوشزد کنند .
پیشاپیش از همه ی دوستان ممنونم .

(You can see links before reply)
از اینجا دانلود کنید . (You can see links before reply)

hichnafar
Monday 26 January 2009, 09:28 AM
سلام
الان من و فاطمه (fatemeh.1994)دانلود می کنیم نظرو بعد از ظهر می گیم :D (نکته :تومدرسه نمی شه اسپیکر روشن کرد )
مرسی از کارتون

endvb6
Monday 26 January 2009, 10:44 AM
به به استاد گرانقدر کمونچه... آقا یه مثل هست که میگه ویشتاسب نوازنده این ساز نوازنده اون ساز نوازنده همه ساز!!!!!!!!!!!!.
آقا تبریک اول به خاطر زیادت هنر و عشق و احساس در شما.
تسلیت اول به خاطر کیفیت تقریبا فاجعه دستگاه رکوردتون.
احساس میکنم در مکتب ذوالفنون زدی. سه تارت هم تخریبا همون صدا رو میده. بعضی از قسمت ها دست راست و چپ همدیگرو گم می کنن. بعضی از ریزها تقریبا درشت هستن:دی. نظرات تخصصی تر هم با علی آقا
در کل هیچ کس بی اشکال نمیشه. اگر این اشکالات رو نداشتی که میشدی علیزاده و مارو آدم حساب نمی کردی. پس خوشحالیم که اشکال داری و در جمع ما هستی :دی. بازم کار سه تار بزار. اگه می تونی یه تیکه هایی هم کمانچه بزن بعد میکس کن. به نظرم اگه سنتور هم بزنی و میکس کنی دیگه کاملا یه گروه سنتی کامل هستی. موفق باشی دوست من.

پ.ن: شرمنده ویشتاسب عزیز. یادم رفت از کارت تعریف کنم. خیلی با احساس زدی. اگه این همه ابتکارات تو رو بین نوازنده ها تقسیم میکردن دیگه مشکل نوآوری نداشتیم. دمت گرمممممممممممممممم

Leon
Monday 26 January 2009, 10:50 AM
به به صبای نت آهنگ آقای All in One ،فقط مونده پيانو هم بزنی تا روی من کم شه!
من کمانچه نيستم ولی کمانچه کش ها را دوست دارم!مرسی دمت گرم رو کن ببينيم ديگه چی بلدی!

Mona
Monday 26 January 2009, 01:28 PM
سلام
آقا ويشتاسب من داشتم دانلود ميكردم كار شما رو كه متاسفانه dc شدم. الان هر كاري ميكنم ديگه دانلود نميشه. ايراد از كجاست؟
مرسي و موفق باشيد :)

arman405
Monday 26 January 2009, 06:01 PM
جناب ویشتاسب عزیز

واقعا زیبا بود.واقعا شما یکی برای همه سازها هستین!!! دستت دردنکنه.منتظر کارای بعدی هستیم.

موفق باشید

Kamanche
Tuesday 27 January 2009, 12:16 AM
سلام مجدد به همه ی دوستان
و تشکر به مقدار زیاد از همه ی کسانی که لطف داشتند و دانلود کردند و گوش دادند .
اما یکی دو تا از دوستان هستند که باید پاسخی به لطفشون بدم که عرض میکنم

سلام
آقا ويشتاسب من داشتم دانلود ميكردم كار شما رو كه متاسفانه dc شدم. الان هر كاري ميكنم ديگه دانلود نميشه. ايراد از كجاست؟
مرسي و موفق باشيد :)

سلام به شما مونا خانوم
والا منم الان که اقدام کردم مشکل شما رو داشتم و نتونشتم دانلود کنم . ولی گویا بعد از شما آرمان جان تونستن دانلود کنند . دقیقا نمی دونم مشکل از کجاست . بعضی مواقع Media Fire
بر اثر ترافیک کاربرها مشکل پیدا میکنه که احتمال داره از اونجا باشه .
به قول یه دانشمندی نفس کار مهم بود که شما انجام دادید ((:
امیدوارم بعدا بتونید دانلود کنید .
تشکر از لطفتون .
موفق باشید .

به به صبای نت آهنگ آقای All in One ،فقط مونده پيانو هم بزنی تا روی من کم شه!
من کمانچه نيستم ولی کمانچه کش ها را دوست دارم!مرسی دمت گرم رو کن ببينيم ديگه چی بلدی!

سعید عزیز سلام .اتفاقا منم پیانو نواز نیستم ولی پاینو نواز ها رو به خصوص لئون رو خیلی دوست دارم
آقا باور کن دیگه هیچی برای رو کردن ندارم . هر چی داشتم رو کردم و دستم حسابی خالیه :ztrompette3:.
ضمنا سعید جان لقب خیلی بزرگی به من دادی که ابدا لیاقتش رو ندارم .
باز هم به خاطر لطف همیشگیت به بچه های نت اهنگ و علی الخصوص خودم ازت تشکر میکنم .
ارادتمندیم .

به به استاد گرانقدر کمونچه... آقا یه مثل هست که میگه ویشتاسب نوازنده این ساز نوازنده اون ساز نوازنده همه ساز!!!!!!!!!!!!.
آقا تبریک اول به خاطر زیادت هنر و عشق و احساس در شما.
تسلیت اول به خاطر کیفیت تقریبا فاجعه دستگاه رکوردتون.
احساس میکنم در مکتب ذوالفنون زدی. سه تارت هم تخریبا همون صدا رو میده. بعضی از قسمت ها دست راست و چپ همدیگرو گم می کنن. بعضی از ریزها تقریبا درشت هستن:دی. نظرات تخصصی تر هم با علی آقا
در کل هیچ کس بی اشکال نمیشه. اگر این اشکالات رو نداشتی که میشدی علیزاده و مارو آدم حساب نمی کردی. پس خوشحالیم که اشکال داری و در جمع ما هستی :دی. بازم کار سه تار بزار. اگه می تونی یه تیکه هایی هم کمانچه بزن بعد میکس کن. به نظرم اگه سنتور هم بزنی و میکس کنی دیگه کاملا یه گروه سنتی کامل هستی. موفق باشی دوست من.

پ.ن: شرمنده ویشتاسب عزیز. یادم رفت از کارت تعریف کنم. خیلی با احساس زدی. اگه این همه ابتکارات تو رو بین نوازنده ها تقسیم میکردن دیگه مشکل نوآوری نداشتیم. دمت گرمممممممممممممممم

سلام به امیر عزیز
وممنون بابت نظر تخصصیت .
اول در مورد ضبط بگم که با موبایل ضبط میکنم کارهام رو . و این هم یکی از اونهاست که با موبایل ضبط شده و متاسفانه پارازیت بیش از حدی داره . که بر من ببخشید .

اما در مورد جناب ذوالفنون خودم نظر شما رو ندارم . به نظرم کمترین شباهت رو کارم به شیوه ی نوازندگی ایشون داره . ( حالا فارغ از جنبه ی تکنیک که اصلا کار من حرفی برای گفتن نداره )
اما این هم نظریست . باید بیشتر در موردش حرف بزنیم . ببینم به کجاها میرسیم .((:
در مورد کارهای بیشتر از سه تارم ، فکر نکنم دیگه از این کارها بکنم .:ztrompette3: این همه سه تار نواز خوب توی سایت داریم که من به شخصه پیششون لنگ می اندازم . این کار هم بیشتر جنبه ی رفع اشکال داشت برام . تا ارائه ی اثری هنری .
به هر حال
خیلی خیلی ممنونم ازت امیر عزیز .
مثل همیشه لطف داشتی به من .
موفق باشید .

----------------

از بقیه ی دوستان عزیز هم که نظراتشون رو نوشتند تشکر میکنم .

endvb6
Tuesday 27 January 2009, 12:58 PM
ممنون ویشتاسب عزیز کا با سعه صدر و آرامش کامل جواب دادی. بیشتر نظر من روی اینکه سازت صدای ذوالفنون میده شاید به خاطر کارت توی بیات ترک و تقریبا احساس نزدیکی بود که به کاست گل صدبرگ داشت. در هر صورت ما که از کارها و احساس شما همیشه لذت می بریم. به امید همنوازی در جوار شما. ممنون

fatemeh.1994
Wednesday 28 January 2009, 12:20 AM
درود بر شما دوست گرامی.

کار زیباتون رو بالاخره شنیدیم :)

امیدواریم کارهای کاملتر و بهتر شما رو هم بشنویم!

موفق و پاینده باشید.

AliB
Saturday 31 January 2009, 01:53 PM
سلام ما اومدیم D:
ویشتاسب جان تا الان من نصف کا رو بیشتر نتونستم بشنوم چون هر بار تا تصفه که میرسه من یه دفعه هوس بیات زند سی بمل زدن می کنم و فایل رو استاپ می کنم و شروع می کنم زدن =))
به نظر من کارت اصلا شبیه ذوالفنون نیست ! سازت خوش صداست! چی بود سه تارت؟ شبیه لطفی صدا میده شدیدا D: فکر کنم بعد گوش دادن صد سال سه تار اینو زدی ! مضرابت خوب صدا میده به نظر من! کلا معلوم ه که یه آدم کار درست و با استعدادزده! اون هم ویشتاسب کمانچه کش و خفن خودمون ه! مثل همیشه خلاقیت عالی ! احساس و درک خوب :) صدای سازت باحال!
منتها هنوز با سه تار اون صمیمیت با کمانچه رو نداری ! بعضی جاها باهات راه نیومده :) در کل عالی و باحال اما با سه تار مهربون تر باش و بیشتر نوازشش کن تا بیشتر باهات راه بیاد .
مخلصیم زیاد
گفتم حتما یه چیزی بنویسم تا بیشتر از دستم شاکی نشدی D:

Mona
Saturday 31 January 2009, 05:13 PM
من بالاخره موفق شدم دانلود كنم D:
ممنون، لذت بردم.
موفق باشي دوست من :)

Kamanche
Sunday 1 February 2009, 11:19 PM
سلام ما اومدیم D:
ویشتاسب جان تا الان من نصف کا رو بیشتر نتونستم بشنوم چون هر بار تا تصفه که میرسه من یه دفعه هوس بیات زند سی بمل زدن می کنم و فایل رو استاپ می کنم و شروع می کنم زدن =))
به نظر من کارت اصلا شبیه ذوالفنون نیست ! سازت خوش صداست! چی بود سه تارت؟ شبیه لطفی صدا میده شدیدا D: فکر کنم بعد گوش دادن صد سال سه تار اینو زدی ! مضرابت خوب صدا میده به نظر من! کلا معلوم ه که یه آدم کار درست و با استعدادزده! اون هم ویشتاسب کمانچه کش و خفن خودمون ه! مثل همیشه خلاقیت عالی ! احساس و درک خوب :) صدای سازت باحال!
منتها هنوز با سه تار اون صمیمیت با کمانچه رو نداری ! بعضی جاها باهات راه نیومده :) در کل عالی و باحال اما با سه تار مهربون تر باش و بیشتر نوازشش کن تا بیشتر باهات راه بیاد .
مخلصیم زیاد
گفتم حتما یه چیزی بنویسم تا بیشتر از دستم شاکی نشدی D:

سلام علی جان
ممنونم ازت به خاطر نظر امیدوار کننده ت .
عرض شود که
اول در مورد ساز باید بگم که سازم یه ساز بدون مهره . که البته هر کس دستی بهش زده از تعجب شاخ درآورده . صداش اصلا به قیافه ش نمیاد . البته باید بگم که خیلی خوش ساخته . حالا ایشالا پیش بیاد شما هم از نزدیک ببینی . نظرت رو بگی .

در مورد سه تار بیات ترک آلبوم صد سال سه تار هم باید بگم که بعد از اینکه این حرفو از شما خوندم برای اولین بار رفتم و گوشش دادم .(حالا تا بردیا جان نیست باید بگم که هر چند در گوش دادن به آلبوم های موسیقی اینکاره هستم :ztrompette3: ولی این صد سال سه تار رو هنوز گوش ندادم )
در مورد مضراب هم من زیاد سر رشته ندارم شما صاحب نظری به هر حال . منتها چیزی است که خود آموز بار اومده و شده این .

در مورد آخر حرفت هم باید بگم که بله دقیقا چند جایی باهام راه نیومد . چند جایی هم اصلا به دلم ننشست که حتما توی نظر های بعدی بهشون اشاره میکنم . از ریزهام هم هیچ وقت اینقدر بدم نیومده که این بار ! نمی دونم چرا اینقدر بد شدند !

به هر حال خیلی ممنون . واقعا لطف کردی .
منتظر نظرات تکمیلی هم هستم .

= = =

ضمنا فاطمه خانوم و منا خانوم هم به من لطف داشتند
از هر دو عزیز تشکر میکنم .
موفق باشید .