PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه كارهايي در آواز ،تنظيم و اجرا

majidmusic
Sunday 1 February 2009, 11:54 AM
افسانه (You can see links before reply)

majidmusic
Sunday 1 February 2009, 11:57 AM
شماره 2 (You can see links before reply)

majidmusic
Monday 2 February 2009, 09:17 AM
دل من (You can see links before reply)

كار بالا هم بازخواني ديگري است از بنده و دوست بسيار عزيزم امير كه با اجراي بنده بوده است . انشاء ا... در پستهاي بعدي مجموعه كارهاي تقديمي ديگر باز خواني نيست و آثار با تنظيم و آهنگسازي بنده خدمت دوستان معرفي خواهد گرديد . خوشحال حواهم شد تا ساير دوستان عزيز نقطه نظرات خود را بفرمايند . تشكر

Leon
Monday 2 February 2009, 10:01 AM
اول از همه تشکر برای 3 آهنگ زيبا اي که اجرا کرديد در خور تحسين هست به خصوص صدای شما که از آهنگ به آهنگ بهتر و زيبا تر ميشه به خصوص در آهنگ دل من که زيبا تر از ارژينال اجرا شد!

کمی صبر کنيد دوستانی هستند در بخش کيبورد که فايل هايی هم با اجراهای خودشون در سايت ميزاران تا اين دوستان هم نظرات کارشناسی خودشون رو بدن به خصوص در مورد تنظيم با کيبورد.

در مورد آهنگ افسانه به نظر من تمپو آهنگ کمی بالا بود اگر پايين تر بياريد بهتر به گوش ميرسه ضمناً کمی تحرير ها در آخر ميزان حرفه اي به گوش نميرسيد همچنين مانور روی صدا نسبت به آهنگ اورژينال ضعيف تر بود.

در مورد آهنگ شماره 2 هم باز فکر ميکنم که تمپو بالا بود ولی صدا شيواتر و زيباتر به گوش رسيد و تسلط خيلی بالاتر از آهنگ شماره 1 بود.

در مورد آهنگ دل من بهتون تبريک ميگم انتخاب ساند سرعت آهنگ و همچنين تسلط روی آهنگ و کنترل تحرير ها خيلی خوب بود همچنين حجم صدا و گيرايی در کل آهنگ حرفه اي به گوش رسيد.
فقط به اين نکته اشاره کنم که از لحاظ ضبط لطفاً صدای ريتم رو بلند تر کنيد تا بهتر بگوش برسه و در مقايسه با ساند آهنگ تناسب داشته باشه.

به هر حال مرسی دوست عزيز اميدوارم که کار های بيشتری از شما بشنويم ،منتظر هستيم.

majidmusic
Monday 2 February 2009, 11:56 AM
بازيچه (You can see links before reply)

بازخواني
تنظيم : شاهين خسرو آبادي

majidmusic
Monday 2 February 2009, 11:59 AM
چه جور فراموشت كنم (You can see links before reply)

شعر از آيدا جنتي
آهنگ ، اجرا و اواز : مجيد
تنظيم : شاهين خسرو آبادي

majidmusic
Monday 2 February 2009, 12:13 PM
اول از همه تشکر برای 3 آهنگ زيبا اي که اجرا کرديد در خور تحسين هست به خصوص صدای شما که از آهنگ به آهنگ بهتر و زيبا تر ميشه به خصوص در آهنگ دل من که زيبا تر از ارژينال اجرا شد!

کمی صبر کنيد دوستانی هستند در بخش کيبورد که فايل هايی هم با اجراهای خودشون در سايت ميزاران تا اين دوستان هم نظرات کارشناسی خودشون رو بدن به خصوص در مورد تنظيم با کيبورد.

در مورد آهنگ افسانه به نظر من تمپو آهنگ کمی بالا بود اگر پايين تر بياريد بهتر به گوش ميرسه ضمناً کمی تحرير ها در آخر ميزان حرفه اي به گوش نميرسيد همچنين مانور روی صدا نسبت به آهنگ اورژينال ضعيف تر بود.

در مورد آهنگ شماره 2 هم باز فکر ميکنم که تمپو بالا بود ولی صدا شيواتر و زيباتر به گوش رسيد و تسلط خيلی بالاتر از آهنگ شماره 1 بود.

در مورد آهنگ دل من بهتون تبريک ميگم انتخاب ساند سرعت آهنگ و همچنين تسلط روی آهنگ و کنترل تحرير ها خيلی خوب بود همچنين حجم صدا و گيرايی در کل آهنگ حرفه اي به گوش رسيد.
فقط به اين نکته اشاره کنم که از لحاظ ضبط لطفاً صدای ريتم رو بلند تر کنيد تا بهتر بگوش برسه و در مقايسه با ساند آهنگ تناسب داشته باشه.

لئون جان سلام.

ممنون از اينكه لطف داشتي و كارها را گوش كردي و نظراتت را فرمودي . اين 3 كار اول را به صورت live اجرا و ضبط داشتيم و در همان اجراي اول نيز ضبط شد . اما كارهاي چه جور فراموشت كنم و بازيچه را سعي كرديم تا به صورت حرفه اي تري ارائه كنيم . البته كار ديگري هم به نام خزون هست كه در پستهاي بعدي براي دوستان قرار خواهم داد . ممنون خواهم شد تا دوستان نظرات خود را بفرمايند .

ast1356
Monday 2 February 2009, 02:35 PM

لئون عزيز اكثر بچه هاي اين مملكت دارن چوب عقب ماندگي تكنولوژي رو ميخورن .
هيچ به كار اين بچه ها دقت كردي .. صداي خواننده عالي . كيبرد در حد قابل قبول ولي حجم فايلو دقت كردي يه آهنگ 5 دقيقه اي رو با حجم 700كيلو بايت آپلود كرده اونوقت مسئول بخش موسيقي الكترونيك ميگه فايلهاي صوتي خودتونو با بيت ريتينگ 320 آپ كنيد تقصير اونهايي كه اينترنت دي اس ال ندارن چيه.

بچه ها واقعا دستتون درد نكنه .

وكال خوبه ولي كيبرد كمي تمرين ميخواد.

منتظر كارهاي بهتر.

با آرزوي بهترينها براي ايران و ايراني

arian
Monday 2 February 2009, 04:15 PM
لئون عزيز اكثر بچه هاي اين مملكت دارن چوب عقب ماندگي تكنولوژي رو ميخورن .
هيچ به كار اين بچه ها دقت كردي .. صداي خواننده عالي . كيبرد در حد قابل قبول ولي حجم فايلو دقت كردي يه آهنگ 5 دقيقه اي رو با حجم 700كيلو بايت آپلود كرده اونوقت مسئول بخش موسيقي الكترونيك ميگه فايلهاي صوتي خودتونو با بيت ريتينگ 320 آپ كنيد تقصير اونهايي كه اينترنت دي اس ال ندارن چيه.

بچه ها واقعا دستتون درد نكنه .

وكال خوبه ولي كيبرد كمي تمرين ميخواد.

منتظر كارهاي بهتر.

با آرزوي بهترينها براي ايران و ايراني

من هم با صحبتهاي شما و امير عزيز ( مدير بخش موسيقي الكترونيك ) كاملا موافقم ، حجم ارائه آثار بالاي 256 كيلو بيت كاملا با ساير حجم ها حتي 128كيلو بيت معمول تفاوت فاحش داره ، و متاسفانه مجبوريم كارها را با حجم 24 كيلوبيت ارائه بدهيم تا دوستان امكان دانلود پيدا كنند . صرفنظر از اينكه چقدر ميتونه به كيفيت كار لطمه بزنه .

از مجيد خان درخواست ميكنيم تا كارها را با كيفيت بالاتر نيز آپلود كنند تا دوستاني كه تمايل دارند با كيفيت بالاتر آن را دانلود كنند .

Mona
Monday 2 February 2009, 04:57 PM
سلام
كارهاي شما رو گوش دادم و نكته اي كه برام جالب بود سير صعودي اي بود كه به ترتيب از آهنگ اول تا آخر درش وجود داشت. خوب بود ولي آخري عالي بود!
موفق باشيد :)

Amir
Monday 2 February 2009, 07:16 PM
با سلام

مجید خان ممنون . بسیار عالی بود ولی خب کیفیت 64 اصلا فایده ای نخواهد داشت . پیرو فرمایش آرین خان بنده درخواست هم می کنم همراه 64 حتما کیفیت بالاتر از 192 هم قرار دهید تا دوستان لذت لازم را ببرند

ضمنا خودتان را هم اندکی معرفی کنید . با تشکر از شما هنرمند عزیز

majidmusic
Saturday 14 February 2009, 03:45 PM
با سلام خدمت دوستان عزيز

از كودكي به موسيقي به خصوص خواندن علاقه داشتم و در محافل خانوادگي سعي در هنرنمايي داشتم . خوب بماند كه به هر حال خيلي فاجعه بود . از 14 سالگي به ارگ علاقمند شدم و تقريبا ميتونستم هر آهنگي را گوشي پياده كنم تا با استاد مجيد محجوبي آشنا شدم و به كلاس درس ايشون راه پيدا كردم و دوره مقدماتي پيانو را با ايشون كار كردم بعد از ان هم با استاد واعظي پيانو را ادامه دادم . چند سال بعد به گيتار علاقمند شدم كه با آقاي ماهور جديدي دوره پاپ و كلاسيك را كار كردم .

هر چه قدر كه در نوازندگي ساز جلوتر ميرفتم احساس كمبودي داشتم كه پاپاني نداشت تا اينكه با اهنگسازي آشنا شدم و از طريق يكي از دوستان با دانشگاه هاوايي ارتباط برقرار كردم . دوره تئوري و سلفژ را با استاد مرتضي دل شب كار كردم و پس از ان هم هارموني و كنترپوان و اهنگسازي را با استاد كامبيز روشن روان ادامه دادم .
هرچند موسيقي مدرن با اينها خيلي تفاوت دارد .

مدتي هم هست كه شروع به تنظيم اهنگ با نرم افزارها كرده ام . تمام سعي خود را ميكنم تا كارها با كيفيت بهتر و بالاتري ارائه بدم .

ممنون از همه دوستاني كه لطف داشتند و كارها را گوش كردند و نقطه نظرات زيباشون را فرمودند . سعي كرده بودم كه تا كارها را با حجم كمتر در سايت قرار بدم تا امكان دانلود بيشتري براي بچه ها وجود داشته باشه . مجموعه كارهاي قبلي را با كيفيت 128 k به ترتيب زير قرار دادم كه كيفيتي خيلي بهتر دارند .

افسانه (You can see links before reply)

شماره 2 (You can see links before reply)

بازيچه (You can see links before reply)

چه جور فراموشت كنم (You can see links before reply)

دل من (You can see links before reply)

majidmusic
Saturday 14 February 2009, 03:59 PM
خزون (You can see links before reply)

شعر از آريانا

آهنگساز و تنظيم : مجيد كلامي