PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه ای عالی برای ساختن وادیت سانگ

ebru
Tuesday 3 February 2009, 11:32 AM
با سلام خدمت اساتید و دوستان محترم
به طور اتفاقی یه برنامه پیدا کردم برای ادیت سانگ با فرمت midi برنامه بسیار خوبیه
خودم کمی باهاش کار کردم و اهنگ فرشید امین رو که با ویولون زده شده بود رو کمی تغییر دادم به راحتی هم در کیبورد یاماها اجرا شد برنامه حدود 3 مگابایته لینک برنامه و اهنگ فرشید امین رو می گذارم اگه تکراری بود ببخشید ورژن برنامه هم تقریبا جدیده برنامه قابلیت اضافه کردن سمپل و Cut کردن سانگ و همچنین voice هم داره
You can see links before reply

:8ysyvb:

ebru
Tuesday 3 February 2009, 12:27 PM
در ضمن قابلیت تنظیم volume در بخشهای مختلف سانگ رو هم داره
اینم همون اهنگ فرشید امینه که صدا بهتر شده

ebru
Friday 20 February 2009, 11:40 PM
سلام خدمت دوستان
امشب توی نت به طور اتفاقی یه اهنگ گرفتم که با pa50 زده شده بود و وقتی ریختم روی فلاپی با
a1000 درست اجرا نشد فقط ریتم داشت ولی با این برنامه با کمی ور رفتن موفق شدم یه کاری کنم که تا حدودی روی a1000 هم اجرا بشه البته می تونستم قشنگتر از این هم درستش کنم ولی وقت نداشتم
اهنگ نسترن رو کمی ادیت کردم البته خیلی خوب نشد ولی میخواستم بگم که فکر کنم دیگه با این برنامه بشه اهنگهای pa50 و ... رو هم با کمی تغییر جزیی بشه کاری کرد که روی یاماها هم اجرا بشه

mosy_khoda
Sunday 22 February 2009, 07:23 AM
با این برنامه میشه از داخل یک song یک ریتم استخراج و به فرمت های گوناگون Save کرد ؟

ebru
Tuesday 24 February 2009, 10:45 AM
راستش من هم زیاد با این برنامه کار نکردم فقط در حد ادیت ولی فکر نکنم که بتونه ریتم استخراج کنه چون
ریتم فرمت sty داره و با سانگ متفاوته