PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی کارت صدا

aminmusic
Tuesday 3 February 2009, 06:41 PM
سلام
از دوستانی که در زمینه سخت افزاری تخصص دارند میخواستم منو راجبه خرید کارت صدا راهنمایی کنند همچنین بودجه من300000 هستش و اگه ممکنه تو این رنج قیمت مدلها رو معرفی کنید.
موفق باشید

amir_psr
Tuesday 3 February 2009, 07:13 PM
سلام
از دوستانی که در زمینه سخت افزاری تخصص دارند میخواستم منو راجبه خرید کارت صدا راهنمایی کنند همچنین بودجه من300000 هستش و اگه ممکنه تو این رنج قیمت مدلها رو معرفی کنید.
موفق باشید

والا تا اونجایی که من دیدم برای کارای ضبط و موسیقی یا کارت های صدای Creative و یا Yamaha استفاده می شه. اما Creative بدلیل ساپورت و امکانات بهتر و همچنین قیمت مناسب تر طرفدار بیشتری داره . کارت های صدای سری Audigi و Extigi از شرکت Creative دارای رنج پورت زیاد و کیفیت عالی هستند و فکر می کنم با بودجه ای که گذاشتی شما بتونی یه کارت صدا از دو سری یاد شده بگیری .

ast1356
Tuesday 3 February 2009, 08:10 PM
سلام من خودم يه creative x-fi دارم و توي ضبط خوب جواب ميده ولي براي كار MIDI خوب نيست
چون سيستم ASIO نداره و وقتي كه به كيبرد ضربه ميزنه با مكث صدا را از كامپيوترتون ميشنويد.

شما ميتونيد با پولتون يه كارت M-AUDIO بخريد كه هم پنل جلوي كامپيوتر داره هم توي كار MIDI كم نمياره.

موفق باشيد.

ضمناً ايران نمايندگي داره.

با آرزوي بهترينها براي ايران و ايراني

MehRun
Tuesday 3 February 2009, 11:53 PM
به هیچ عنوان Creative توصیه نمیشه به هزاران دلیل واضح . همونطور که توی همه تاپیک ها گفتم کارت های صوتی کریتیو بیشتر به خاطر گیم و .. طراحی شدن و فقط برای کسی که میخواد آهنگ گوش بده توصیه میشه و به هیچ عنوان برای کار آهنگسازی توصیه نمیشه . کریتیو همیشه فرکانس ها رو زیبا پخش می کنه و اصلآ در علم ترکیب صدا استفاده ای نداره و حیف اون پولی که آدم واسه آهنگسازی پای کریتیو خرج کنه .

پیشنهاد من کارت صدای M-Audio Fast Track هست . البته اگر یک M-Audio Firewire 410 سالم گیرتون بیاد خیلی عالیه . در ضمن اگر کسی بهتون گفت سایت M-audio.ir نمایندگی رسمی M-audio هست به هیچ عنوان باور نکنید . چون کلآ محصول آمریکایی به دلیل تحریم به هیچ عنوان مستقیم وارد نمیشه

سلام من خودم يه creative x-fi دارم و توي ضبط خوب جواب ميده ولي براي كار MIDI خوب نيست
چون سيستم ASIO نداره و وقتي كه به كيبرد ضربه ميزنه با مكث صدا را از كامپيوترتون ميشنويد.

شما ميتونيد با پولتون يه كارت M-AUDIO بخريد كه هم پنل جلوي كامپيوتر داره هم توي كار MIDI كم نمياره.

موفق باشيد.

همیشه اجباری نیست که سیستم ASIO به صورت سخت افزاری روی کارت صدا نصب وجود داشته باشه . شما میتونید با برنامه ی ASIO4ALL این مشکل رو حل کنید فقط مقداری از بافر سیستم استفاده میشه

والا تا اونجایی که من دیدم برای کارای ضبط و موسیقی یا کارت های صدای Creative و یا Yamaha استفاده می شه. اما Creative بدلیل ساپورت و امکانات بهتر و همچنین قیمت مناسب تر طرفدار بیشتری داره . کارت های صدای سری Audigi و Extigi از شرکت Creative دارای رنج پورت زیاد و کیفیت عالی هستند و فکر می کنم با بودجه ای که گذاشتی شما بتونی یه کارت صدا از دو سری یاد شده بگیری .
مطمئنی واسه کار ضبط از کریتیو استفاده میشه ؟!؟!! معمولآ محصولات EMU - MOTU - DIGIDESIGN - M-AUDIO - TAPCO همیشه در علم میکس و مسترینگ و صدابرداری حرف اول رو میزنن ( در همه جای جهان )

موفق باشید دوستان .

aminmusic
Sunday 8 February 2009, 07:25 PM

موفق باشيد.

سیستم ASIO چه نوع سیستمی هست؟ در ضمن من میخوام ارگم رو بهش وصل کنم و با اون کار کنم بنابراین کار صدایی میخوام که حتما همه پورتهای مخصوص این کار رو داشته باشه مثل پورت کام و میدی رو داشته باشه و واسه کار خونگی کاملا جواب بده.

ast1356
Sunday 8 February 2009, 09:17 PM
سیستم ASIO چه نوع سیستمی هست؟ در ضمن من میخوام ارگم رو بهش وصل کنم و با اون کار کنم بنابراین کار صدایی میخوام که حتما همه پورتهای مخصوص این کار رو داشته باشه مثل پورت کام و میدی رو داشته باشه و واسه کار خونگی کاملا جواب بده.

سلام ديگه اگه بخواي كارت خوب بگيري از پورت midi گرفته تا spdifهمه رو دارند ديگه

شما غصه پورت نخواهي داشت.

asio سيستمي هستش كه زمان بين ضربه زدن به كلاويه تا ايجاد صدا را به مقدار 0 كاهش ميده

MehRun
Monday 9 February 2009, 02:13 AM
سلام ديگه اگه بخواي كارت خوب بگيري از پورت midi گرفته تا spdifهمه رو دارند ديگه

شما غصه پورت نخواهي داشت.

asio سيستمي هستش كه زمان بين ضربه زدن به كلاويه تا ايجاد صدا را به مقدار 0 كاهش ميده

بهتره بگیم سرعت پردازش سیگنال ورودی و خروجی رو به حد اقل کاهش میده ( واحدش هم Ms هست )

شما هیچ وقت غصه ASIO رو نخورید چون به صورت نرم افزاری هم قابل حله . اما در مورد پورت ها اون مدل هایی که معرفی کردم تمام پرت های مورد نیاز رو داره . مثلآ عکس پایین ورودی و خروجی های Fast track Pro رو نشون میده که برای کار خانگی کاملآ مناسبه
You can see links before reply

موفق باشید

Sensation
Sunday 15 February 2009, 06:46 PM
در رنج این قیمت 2 کارت صدا از نظر من میتونه مناسب باشه به خصوص برای اینکه پولتون رو توی جوب آب نریزید.
مدال های ام آدیو و مدل هایی که توسط مختصین یا بهتر کاسبان بازار به شما ارائه میشه در این رنج قیمت چیزی جز یک اسباب بازی محسوب نخواهند شد.

کارت صداهای ESI - ESP 1010 و یکی از مدل های DIGIDESIGN سری Mbox میتونه نیازتون رو رفع کنه اما شخصا با خرید m audio به هیچ وجه موافق نیستم.

برهی از مدل های Alesis هم در این رنج قیمت میتونن انتخاب بسیار مناسبی باشند.

omid_o27
Tuesday 24 March 2009, 06:50 PM
اگه فقط مخوای صدا ضبط کنی creative 5.1 جوابتو می ده که 30000 تو این رنج و تو کارت صدا های کم قیمت از همه بهتر ولی اگه میخوای خیلی حرفه ای کار کنی تو این قیمتا چیز درست حسابی نیست

hvnprs
Wednesday 25 August 2010, 11:18 PM
سلام
موفق باشید

سلام

اولا ً برای چه کاری به ساوند کارد احتیاج دارید ؟ چه سازی یا چه اصواتی رو میخواین ریکورد کنید ؟ کلا ً میخواین چه انتظاری رو براتون برآورده کنه ؟

ساون کارد های اکسترنال حرفه ای و نیمه حرفه ای در این رنج هستن ولی قدرت ها ( میزان سمپل ریت و بیت ریت ) , تعداد ورودی ها و خروجی ها و نوع اتصالشون به کامپیوتر و برخی دیگر امکاناتشون با هم فرق داره ...

شما اگر انتظارتون رو از کارت صوتی اتون بگید شاید راحتتر بشه راهنماییتون کرد . در ضمن تو این رنج قیمت هم M-Audio و هم Edirol و هم برخی برندهای دیگه .

در ضمن چیپ ست ASIO که در اصل Audio Stream Input Output هستش و تولید شرکت اشتاینبرگ آلمان هستش در حال حاضر روی اکثر کارت های صوتی حرفه ای و نیمه حرفه وجود داره و کارش ارتباط سریع ما بین کارت صدای شما و نرم افزار های مورد استفاده اتون هستش .

موفق باشید

Solo
Thursday 2 September 2010, 11:24 AM
بهترين انتخاب براي شما esp - 1010 هست . از تمام لحاظ
شاد باشي

Vala
Thursday 2 September 2010, 12:34 PM
دوست عزیز بهترین کارت صداهایی که من داشتم و تاحالا ازش راضی بودم m audio و Creative بوده

GameMaster
Thursday 2 September 2010, 12:52 PM
منم m audio پيشنهاد ميدم