PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوست داريد نواختن با اين پيانو را تجربه كنيد؟

pianist_h
Saturday 7 February 2009, 09:11 AM
سلام
مي دونم اين خبر قديميه، ولي لطفا نظرتونو بفرماييد:

كوچكترين پيانوي دنيا!

اين پيانوي اسباب بازي ژاپني 88 كليد داره و صداي آن شبيه پيانوهاي واقعيه

You can see links before reply

دوست داريد نواختن با اين پيانو رو تجربه كنيد؟ و آيا فكر مي كنيد اصلا بتوانيد با اين پيانو قطعه اي را بنوازيد؟:ax

pianist_h
Saturday 7 February 2009, 09:20 AM
ويدئوي اين پيانو رو ببينيد:

Leon
Saturday 7 February 2009, 09:41 AM
بزرگی دستگاه پيانو هم مشکليست حل نشدنی!
من فايل رو ديدم صدای خوبی داره ولی خيلی کوچيکه!اين طور که من ديدم فقط با سر انگشتان يک دست ميشه نواخت!ولی فکر ميکنم برای بچه های کوچيک که هنوز درکی از موسيقی ندارند ميتونه وسيله اموزشی خيلی خيلی خوبی باشه!همچنين برای حمل با نقل هم اسون هست.

pianist_h
Saturday 7 February 2009, 03:43 PM
درسته. مشكل بزرگي پيانو حل شدني نيست. ولي يكي از دلايل علاقه من به پيانو همين مشكلشه! چون به علت بزرگي و گرون بودن قيمتشه كه (حداقل تو ايران) كمتر به عنوان يك وسيله تزييني بهش نگاه ميكنن. و هر كس كه واقعا قصد يادگيري داره طرفش ميره. و مانند بعضي سازها نيست كه رو ديوار هر خونه اي آويزون شده، بدون استفاده!

hichnafar
Saturday 7 February 2009, 03:51 PM
درسته. مشكل بزرگي پيانو حل شدني نيست. ولي يكي از دلايل علاقه من به پيانو همين مشكلشه! چون به علت بزرگي و گرون بودن قيمتشه كه (حداقل تو ايران) به عنوان يك وسيله تزييني بهش نگاه نميكنن. و هر كس كه واقعا قصد يادگيري داره طرفش ميره. و مانند بعضي سازها نيست كه رو ديوار هر خونه اي آويزون شده، بدون استفاده!
چرا اتفاقا" یه سری جاها به عنوان وسیله تزئینی هم بهش نگاه میشه ..دکور خوبیه دیگه...قیمت که داره ،قیافشم خوبه ...حالا یکی بلد باشه یکم باهاش بزنه هم که چه بهتر

violin-m
Saturday 7 February 2009, 08:35 PM
چرا اتفاقا" یه سری جاها به عنوان وسیله تزئینی هم بهش نگاه میشه ..دکور خوبیه دیگه...قیمت که داره ،قیافشم خوبه ...حالا یکی بلد باشه یکم باهاش بزنه هم که چه بهتر

کاملا موافقم حتی احتیاج نیست کمی هم بلد باشی

مهم اینه که یه پیانوی خوشکل توی پذیرایی باشه

Leon
Saturday 7 February 2009, 11:45 PM
يعنی اگر شما بخوايد دکور برای خونتون بگيريد پيانو به اون سنگينی و گرونی و بزرگی مگيريد؟دکور؟
به حق چيز های نشنيده!

اگر منظورتون در بعضی منازل هست که پيانو داره خاک ميخوره ،2 علت داره يکی اينکه کسی قبلاً اونجا پيانو ميزده و ديگه نيست که بزنه ساز برای يادگاری مونده يا اينکه پيانو هديه شده مثل يکی از آشنايان من که من گفتم افسوس ،افسوس،ای کاش دست تقدير از اين هدايا به ما هم ميداد.لول

bamdadonline
Sunday 8 February 2009, 01:13 PM
من که هر پیانویی رو که میبینم اول دهنم آب میفته , بعدش شروع میکنم به محاسبه سالهایی که باید صبر کنم تا یه پیانو آکوستیک بتونم بخرم. باید اعتراف کنم که ویلن با تمام زیباییش به پای پیانو نمیرسه...

marzi_a1732
Monday 9 February 2009, 09:42 AM
خیلی جالبه
اما چطوری میشه با این پیانو آهنگی رو نواخت؟
آخه خیلی خیلی کوچیکه!!!

pianist_h
Monday 9 February 2009, 03:02 PM
اين فقط يه پيانوي مينياتوريه.ولي شايد روزي پپانو هاي كوچكتر و قابل حمل ولي صد در صد گرانتر هم ساخته بشه!

Mohi_Liebert
Tuesday 10 February 2009, 09:06 AM
اما حداقل میشه اون رو با خودمون بریم توی طبیعت تا تحت تاثیر طبیعت بنوازیم . کاری که با پیانوهای بزرگ نمیشه کرد!