PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبريك به معاونين جديد نت آهنگ

Amir
Monday 9 February 2009, 12:22 AM
با سلام

با توجه به گسترده تر شدن فعاليت هاي نت آهنگ در دنياي مجازي و واقعي ( به زودي مطلع مي شويد ) لازم ديديم از افراد توانمند و در اصل پايه هاي نت آهنگ در راستاي به ثمر رسيدن اهدافي بزرگتر كمك بگيريم . بدين ترتيب جناب سعيد ( لئون ) و جناب آرين خان بزرگ ما به عنوان معاونين جديد سايت به همراه ماجد عزيز و حسام ( كه در مرخصي مي باشد ) منصوب شدند .
اميد است روزي معني و مفهوم كلمه موسيقي در ايران با نام نت آهنگ گره اي باز نشدني بخورد

با تشكر

Khashayar
Monday 9 February 2009, 12:29 AM
درود
بسیار خبر خوبی بود امیر خان.از صمیم قلب به آرین خان عزیز و سعید عزیز تبریک میگم.امیدوارم با وجود اشخاصی چون این بزرگواران شاهد پیشرفت روز افزون باشیم.
خیلی خیلی تبریک.
MonaLisa
Monday 9 February 2009, 12:45 AM
سلام ...!

منم به دو نازنین سایت لئون عزیز و جناب آرین تبریک میگم....نت آهنگ با وحود شما دو عزیز هر روز بهتر از دیروز میشه همواره دوستون داریم ....موفق باشید .....!

Mona
Monday 9 February 2009, 12:50 AM
تبريك من رو هم صميمانه پذيرا باشيد :)

Kamanche
Monday 9 February 2009, 10:29 AM
سلام
منم به هر دو عزیز تبریک میگم . و خیلی خوشحالم که هر دو بزرگوار رو در کنار خودمون داریم . بنده از هر دوشون که تا حالا خیلی چیز ها یاد گرفتم . ایشالا که همیشه با ما خواهند ماند .

پیروز باشید .

fagher
Monday 9 February 2009, 02:19 PM
به شما دو دوست عزیز تبریک میگم ...
جا داره اینجا از زحماتی که این دو عزیز تا به اینجا کشیدن هم تشکر کنم.

pianist_h
Monday 9 February 2009, 03:17 PM
منم به بهتون تبريك ميگم. اميدوارم موفق باشيد.
ممنون

fatemeh.1994
Monday 9 February 2009, 11:45 PM
خبر بسیار بسیار خوب و خوشحال کننده ای بود :)

هم به جناب آریان عزیز و هم سعید آقا تبریک میگم.

به امید اینکه درکنار هم و با هم شاهد موفقیت ها و پیشرفتهای روزافزون نت آهنگ باشیم.

موفق و پاینده باشید...

violin-m
Tuesday 10 February 2009, 12:06 AM
مبارک باشه جناب آرین و سعید خان انشالا به درجات بالاتر در دنیای غیر مجازی برسید

shbaharehs
Tuesday 10 February 2009, 02:42 AM
سعید جان و ارین جان تبریک میگم. امیدوارم که در همه ی مراحل زندگی همیشه موفق باشید:give_rose::give_rose::give_rose:

hichnafar
Tuesday 10 February 2009, 09:42 AM
سلام
جناب آرین و سعید خان،تبریک می گم و امیدوارم موفق تر ازقبل درکنارنت آهنگ باشید !

marzi_a1732
Friday 20 February 2009, 09:16 AM
من این تاپیک رو هم ندیده بودم!!!!
یه کم دیر شده اما منم به آقای آرین و آقای سعید تبریک می گم .......... موفق باشید