PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوازنده های تهرانی....!!!

MPH
Tuesday 10 February 2009, 01:47 PM
اینقدر اینجا عنوان و تاپیک زیاده .....که گیج میشم مطلب کجا درج کنم....!!!ولی فک کنم جاش همین جاست....!!!

ما اعضاي يك گروه موسيقي بيكلام هستيم كه آثاري از آهنگسازان بزرگي مثل ياني

كلايدرمن بتهوون هاوارد شور و...و همچنين آهنگ هاي ساخته شده توسط خود گروه رو

اجرا ميكنيم.براي تكميل شدن گروه به تعدادي نوازنده احتياج داشتيم كه تصميم گرفتيم

با دادن آگهي از طريق وب هنرمند هايي رو در سطح حرفه ای ، نيمه حرفه اي يا حتي غير حرفه

اي پيدا كنيم.كساني كه مايل به شركت در اين كاره گروهي هستند با ما تماس بگيرند
:guitarplay4::21ox66r::axبیشتر اینا باشه بهتره!!!:ztrompette6:

میتونید با بازدید از تمرین های گروه قبل از شرکت در گروه با جو صمیمی و هنری گروه اشنا شید...........
هدف این گروه بیشتر رواج موسیقی بیکلام...........به عنوان موسیقی واقعی و ارزشمند............و فراهم کردن محیطی برای هنرمندان علاقه مند به موسیقی است.

منتظریم.

You can see links before reply (You can see links before reply)

Mr_SeveN
Sunday 10 October 2010, 02:43 PM
اینقدر اینجا عنوان و تاپیک زیاده .....که گیج میشم مطلب کجا درج کنم....!!!ولی فک کنم جاش همین جاست....!!!

ما اعضاي يك گروه موسيقي بيكلام هستيم كه آثاري از آهنگسازان بزرگي مثل ياني

كلايدرمن بتهوون هاوارد شور و...و همچنين آهنگ هاي ساخته شده توسط خود گروه رو

اجرا ميكنيم.براي تكميل شدن گروه به تعدادي نوازنده احتياج داشتيم كه تصميم گرفتيم

با دادن آگهي از طريق وب هنرمند هايي رو در سطح حرفه ای ، نيمه حرفه اي يا حتي غير حرفه

اي پيدا كنيم.كساني كه مايل به شركت در اين كاره گروهي هستند با ما تماس بگيرند
:guitarplay4::21ox66r::axبیشتر اینا باشه بهتره!!!:ztrompette6:

میتونید با بازدید از تمرین های گروه قبل از شرکت در گروه با جو صمیمی و هنری گروه اشنا شید...........
هدف این گروه بیشتر رواج موسیقی بیکلام...........به عنوان موسیقی واقعی و ارزشمند............و فراهم کردن محیطی برای هنرمندان علاقه مند به موسیقی است.

منتظریم.

You can see links before reply (You can see links before reply)

دوست عزیز یه فرد غیر حرفه ای چه نقشی می تونه تو گروه شما داشته باشه؟
چون من کلا دوست دارم با افراد هنرمند و هنردوست رابطه داشته باشم.ولی خوب در حال حاضر در حدی نیستم که بخوام تو گروه ها شرکت کنم.به همین دلیل این پیغام شما برام جالب بود.

ali_aly
Tuesday 17 May 2011, 07:42 PM
سلام
اين گروه چي شد؟؟؟
كنسل شد؟؟؟