PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چهار مضراب سه گاه تهران

linda_6811
Wednesday 11 February 2009, 11:16 AM
ابتدا سلام و درود می فرستم به استاد بزرگ نابغه ی ویلن زنده یاد حضرت پرویز یاحقی
و سپس به شما اساتید بزرگ و دوستان عزیز این آهنگ که زدم گوشی است شاید شبیه یکی از آهنگ های استاد یاحقی باشه
بشنوید نظرتون رو بدید
هدفم فقط اینه که با نظرات گران بهاتون باعث پیشرفت کارم بشه تا ببینم امیدی هست ادامه بدم
از کیفیت پایینش عذر می خوام

Mojtaba
Wednesday 11 February 2009, 01:14 PM
سلام خدمت شما هنرمند گرامی..... اول اینکه باید آفرین گفت به این شجاعت شما که کاره خودتون رو تو سایت گذاشتید . متاسفانه کیفیت ضبط صدا خیلی پایین بود و بعضی از قسمتهای کار رو نمیشد خوب تشخیص داد من فقط انقدر فهمیدم که چهارمضراب مخالف سگاه بود و یک نکته ی دیگری که به نظرم اومد اینکه اگر شما دارید سبک یاحقی رو کار میکنید باید انگشتهاتون رو خیلی قوی کنید و ویبراسیون انگشتاتون رو قویتر کنید چون این دو مورد از مشخصات سبک استاد یاخقی ....

ولی یک چیزی از من به شا نصیحت همش دنبال این نباشید که هرکاری که یاحقی انجام داده روانجام بدید . یک ویلنیست خوب ایرانی نواز کسی هست که همه چیز رو از همه یاد بگیره و فقط متکی به یک نفر نباشه

موفق باشی

Mona
Wednesday 11 February 2009, 02:39 PM
سلام ليندا جان.
من كار شما رو دانلود كردم ولي متاسفانه اجرا نميشه، مشكلم از كجاست؟ :)

arian
Wednesday 11 February 2009, 02:42 PM
سلام ليندا جان.
من كار شما رو دانلود كردم ولي متاسفانه اجرا نميشه، مشكلم از كجاست؟ :)

سلام خدمت شما ، فايل به صورت زيپ شده است . ابتدا انرا unzip كنيد و سپس اجرا نماييد .در ضمن با ريل پلير اجرا ميشود

linda_6811
Wednesday 11 February 2009, 04:51 PM
سلام خدمت شما هنرمند گرامی..... اول اینکه باید آفرین گفت به این شجاعت شما که کاره خودتون رو تو سایت گذاشتید . متاسفانه کیفیت ضبط صدا خیلی پایین بود و بعضی از قسمتهای کار رو نمیشد خوب تشخیص داد من فقط انقدر فهمیدم که چهارمضراب مخالف سگاه بود و یک نکته ی دیگری که به نظرم اومد اینکه اگر شما دارید سبک یاحقی رو کار میکنید باید انگشتهاتون رو خیلی قوی کنید و ویبراسیون انگشتاتون رو قویتر کنید چون این دو مورد از مشخصات سبک استاد یاخقی ....

ولی یک چیزی از من به شا نصیحت همش دنبال این نباشید که هرکاری که یاحقی انجام داده روانجام بدید . یک ویلنیست خوب ایرانی نواز کسی هست که همه چیز رو از همه یاد بگیره و فقط متکی به یک نفر نباشه

موفق باشی

ممنون از شما دوست عزیز
این اجرام مال چهار ماه پیشم بود و فقط خواستم ببینم که نظر اساتید و دوستانی مثل یو در آن موقع چه بوده است انشا الله با کار جدید و کیفیت خوب می زارم تا اشکالاتم رو بگید
ممنون از شما

Arman_awn
Thursday 12 February 2009, 12:16 AM
1- سر و ته کار مشخص نبود، جمله ها اصلاً به هم نمی خوردند.
2- در ویولن ایرانی ما دیگه تو رو خدا تو همون پوزیسیون اول به کل خارج نزنید، از پیتزیکاتوی
دست چپتون، خارج بودن جملات آشکارا مشخص بود.
3- سعی کنید گوشی زدنتون طوری باشه که ابتداً بتونید دستگاه رو تشخیص بدین به درستی،
و مسئله ی بعدی هم اینکه یک سری گوشه های هر دستگاه رو کار کنید که مجبور نشید یک
جمله رو ده بار تکرار کنید. یکی از زیبایی های سبک یاحقی همین بود که جملات تکراری در کارهاش
نبود. و البته از مسئله ی معروف (!) تغییر کوک هم بتونید به درستی استفاده کنید. سیمی که به
هنگام بم نت شاهد کوک می شه پس زمینه رو برای شما می سازه و کمک خوبیه که خارج نزنید.

4- تو این جور مسائل فرهنگ بد ما ایرانی ها باعث شده هیچ وقت از سر تعارف اشکالات طرف رو
نگیم و تا هر کس کاری کرد به به و چه چه بزنیم.... من هر چی رو که به ذهنم برسه رک و پوست
کنده می گم و در ضمن خودم اصلاً نوازنده ی ویولن نیستم که بخوام از سر عیب جویی صریح صحبت
کنم.

5- منتظر کارهای بهتر، تمیز تر، مرتب تر و زیباتر از شما دوست گرامی هستم.

linda_6811
Thursday 12 February 2009, 09:13 AM
از صحبت های شما دوست عزیز خیلی ممنونم
ایراد های کارم فراوان بود ممنون از حرفات