PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Guitar Festival

Radiohead
Friday 13 February 2009, 12:26 AM
یه آهنگ به قید قرعه انتخاب می کنیم بعد کسانی که گیتار دارن شروع می کنن به زدنش هر کی بهتر بزنه امتیاز بهتری از سایر اعضا میگیره ، و هر کس که بالاترین امتیاز رو داشت آهنگ بعدی رو نتخاب میکنه ...

قوانین :

1.آهنگی که قرار است نواخته شود باد حتما با Guitar pro ساخته شود.

2.لازم نیست حتما یه آهنگ کامل باشه آهنگ می تونه حتی یه سولو کوچک یا یک قسمتی از آهنگ مثلا اینترو باشه.

3.امتیاز دهی مشخص بشه امتیاز دهی توسط خود اعضا داده میشود و از 1 تا 10 می باشد مثلا من یه آهنگ انتخاب می کنم بعد اعضا امتیاز می دن 4.8.5.1.3 بعد امتیاز ها با هم جمع و تقسیم بر تعداد می شه مثلا هم اکنون امتیازات 4 می شود نفر برنده 4 امتیاز دارد.

4.جدولی باید طراحی شود که امتیاز اعضا در آن وارد شود و ببینیم مثلا کی اول شده کی 4 و کی 3 .

5.وقت هر راند مسابقه نا محدود است و اعضا می توانند حتی پس از دو هفته کار خود را تحویل دهند.(مگه اینکه نخوای امتیاز بگیری بری اینکارو کنی )

6.حد اکثر تعداد عضو باید 6 نفر باشند در غیر اینصورت اگر کسی بخواهد عضو شود باید دسته جدید تشکیل دهد مثل مسابقات فوتبال .انوقت بین دو دسته مسابقات می زاریم حالا اگه جامی کاپی چیزی باشه که دیگه بهتر مثلا یه یونیت افکت واسه کاپ قرار میدیم اما نه حالا و قتی دسته ها بیشتر شدن .

7.آهنگ های ضبط شده باید در سایت You can see links before reply آپلود شوند ...

این قوانین توسط مدیر مسابقه تغیر خواهند کرد .

Crystal_Planet
Friday 13 February 2009, 06:16 PM
ممنون حسين جان.
اره اينجا جايى هست كه بايد قدرت خودتون رو نشون بدين عاليه.
من ميگم با Raining Blood (slayer) شروع كنيم

GameMaster
Friday 13 February 2009, 09:36 PM
ميتونين قوانينو عوض كنين؟

Khashayar
Friday 13 February 2009, 09:40 PM
درود
بسیار فکر خوبی هست.از بین دوستانی که اعلام امادگی میکنند شخصی رو انتخاب کنید که مدیریت تاپیک رو به عهده بگیره.امکانات رو هم در اختیار شما قرار میده سایت در مورد قوانین و قطعات هم که خود دوستان با هم بحث کنید.من کلاسیک میزنم اگر الکتریک میزدم حتما شرکت میکردم اما حتما کارهای دوستان رو پیگیری میکنم چون علاقه زیادی دارم به گیتار الکتریک.
در ضمن من تعداد زیادی فایل گیتار پرو دارم قطعه ای که انتخاب میکنید اسمش رو بگید تا شاید تونستم فایل گیتار پرو اون رو پیدا کنم و بزارم.
Radiohead
Friday 13 February 2009, 09:58 PM
بسیار فکر خوبی هست.از بین دوستانی که اعلام امادگی میکنند شخصی رو انتخاب کنید که مدیریت تاپیک رو به عهده بگیره.امکانات رو هم در اختیار شما قرار میده سایت در مورد قوانین و قطعات هم که خود دوستان با هم بحث کنید.من کلاسیک میزنم اگر الکتریک میزدم حتما شرکت میکردم اما حتما کارهای دوستان رو پیگیری میکنم چون علاقه زیادی دارم به گیتار الکتریک.

البته ما قبلا تو یه سایت دیگه همین تاپیک رو داشتیم ....

__________________________________________________ ____

با Raining blood موافقم ....

GameMaster
Friday 13 February 2009, 10:20 PM
بند 1.2 .7 مورد داره
1.منظورو نفهميدم يعني چي بايد با اين نوشته شده باشه؟
2.براي اينجور مسابقات حتما كار بايد Play-Along باشه
7.مگه كارها تصويري نيستش خوب چرا تو youtube نميدازين تا بدن شايد تو مسابقه اونجا شركتتون دادم
يه باز نگري بكنيد

Khashayar
Friday 13 February 2009, 10:31 PM
البته ما قبلا تو یه سایت دیگه همین تاپیک رو داشتیم ....

__________________________________________________ ____

با Raining blood موافقم ....

؟؟؟؟؟؟ خوب...........؟؟؟؟

Radiohead
Friday 13 February 2009, 10:50 PM
1.منظورو نفهميدم يعني چي بايد با اين نوشته شده باشه؟

یعنی نت های که انتخاب میشه مثلا همین آهنگ Raining blood باید فرمتش *.Gp باشه ،نه tab های نوشته شده در محیط notepad ....

2
.براي اينجور مسابقات حتما كار بايد Play-Along باشه

متوجه نشدم ، اگه منظورت مدت زمان هر راند هست باید درستش کنم (البته این قوانی ماله 6 7 ماه پیشه یادم رفت عوضشون کنم )

اگه پیشنهادی در مورد مدت هر راند دارید بگید ...

7.مگه كارها تصويري نيستش خوب چرا تو youtube نميدازين تا بدن شايد تو مسابقه اونجا شركتتون دادم

البته همه ی دوستان به Adsl دسترسی ندارن ، که باید این بخش هم در موردش تصمیمی گرفته شه ...

؟؟؟؟؟؟ خوب...........؟؟؟؟

یه چیزی میخواستم ادامش بنویسم ، نمیدونم یادم رفت چی بود شرمنده ... :4:

GameMaster
Friday 13 February 2009, 11:07 PM
نه منظورم اين بود كه گفتين سولو باشه يا فقط اينترو
بجاي اينا اهنگ كامل قشنگتره تا نصفه نميه
اهنگ پيشنهادي من
Bullet For My Valentine - Waking The Demon

shbaharehs
Saturday 14 February 2009, 12:04 AM
سلام!! خیلی ممنون از این ایده! فقط کسانی که الکتریک ندارند هم میتونن شرکت کنند یا نه؟

Crystal_Planet
Saturday 14 February 2009, 12:15 AM
سلام!! خیلی ممنون از این ایده! فقط کسانی که الکتریک ندارند هم میتونن شرکت کنند یا نه؟
اين خيلى خوبه كه شما علاقه نشون ميديد اما آهنگ هايى كه ما انتخاب ميكنيم با الکتریک هست.
چطورى ميخواى شركت كنين؟

Radiohead
Saturday 14 February 2009, 05:11 PM

خب تو بخش خودشون یه تاپیک راه بندازن و در سبک خودشون فعالیت کنن ...

نه منظورم اين بود كه گفتين سولو باشه يا فقط اينترو

منظورم اینه که لزومی نداره حتما آهنگ های که پیشنهاد میشه رو باید کامل باشند مثلا من پیشنهاد میکنم فقط Solo Unforgiven زده بشه بعد نوبت شما که شد میگی آهنگ مثلا Master of Puppets رو باید کامل بزنیم :دی

shbaharehs
Saturday 14 February 2009, 06:45 PM
اين خيلى خوبه كه شما علاقه نشون ميديد اما آهنگ هايى كه ما انتخاب ميكنيم با الکتریک هست.
چطورى ميخواى شركت كنين؟

ممنون. نه مثلا بیشتر به کاور اکوستیک اهنگ فکر میکردم, چون فکر کنم مشکل اصلی تعداد فرت باشه چون نت که یکیه و صداها متفاوت (افکتا).

خب تو بخش خودشون یه تاپیک راه بندازن و در سبک خودشون فعالیت کنن ...

بله فکر خوبیه ولی به نظرم بهتره اول جا بیافته بهتره.

به هر حال امیدوارم که موفق باشید:guitarplay5:

A.Sad
Monday 16 February 2009, 01:01 AM
به به میبینم که جمع رفقا دوباره جمع شده موفق باشید
مصطفی جان با RAINING BLOOD موافقم بد
حالا منم یه نظر بدم
فکر کنم بهتر باشه یکی در میان یه قطعه ی هوی بذاریم و یه CLEAN
اینجوری چند تا حسن داره یکی اینکه همه میتونن شرکت کنن دو اینکه قطعات یکنواخت نمیشه 3 فقط رو ی پاور کرد و سولو زدن متمرکز نمیشیم

siavash_eddie
Sunday 23 August 2009, 07:12 PM
خوب پس کی میخواین شروع کنید .... یه آهنگ انتخاب کنید دیگه ....
Crystal mountain چطوره؟ از دث؟

Radiohead
Sunday 23 August 2009, 10:17 PM
بزودی یه کلوب واسش تو همین سایت زده میشه ، و کارا اونجا قرار داده میشه ...

Orpheus
Wednesday 17 February 2010, 06:52 PM
سلام به همه ی بچه های نت اهنگ
این اولین پستم تو این تاپیکه
من تبه raining blood رو دانلود کردم راستش زیاد حال نکردم
خواستم بگم بیشتر پیشنهاد سولو ی کار ها رو بدهید چون ما می خواهیم تک نوازی انجام بدیم
به نظر منjoe satriani-forggoten part 2 برای کار های سولو مناسب باشه

Palasht
Thursday 18 February 2010, 04:26 PM
Forgotten رو من زدم ( من لیدشم ) خیلی اسونه اگر بقیه خوب باشن !
اما یه موزیکیه که خودت باید دست ببری توش !
هر کاری بخوای توش میتونی بکنی !
اگر دم و دسگات خوبه و افکتت بهت فاصله هارو میده که بهتر ولی اگر نمیده بازم میشه زد ! برو ببین Dialogue with stars از In Flames رو میتونی بزنی ! موزیک قشنگیه !
خیلی موزیک هست که بشه زد مخصوصا" کارای متالیکا ( متالیک ها ! )

Mariachi
Tuesday 25 May 2010, 11:03 AM
این جا تعطیل شده؟

DesironnA
Tuesday 25 May 2010, 12:25 PM
خب! دوست عزیز شما از چند کاربر نوازنده الکتریک گیتار در این انجمن نمونه کار میبینی؟!!!
این فستیوال بستگی به همت عزیزان داره.

mika120
Friday 8 October 2010, 03:08 PM
آقا مهيار اين تاپيك تعطيله؟
اگه تعطيل نيست ميخواي من يكي بازش كنم؟

DesironnA
Friday 8 October 2010, 03:31 PM
درود
بازش کن عزیزم..
البته این رو نباید اینجا می گفتی ! :دی

mika120
Saturday 9 October 2010, 09:08 PM
دو تا كار رو آپلود مي كنم ببينم نظر دوستان چي هست؟
بالاخره يه نفر هست كه اينا رو بزنه؟
You can see links before reply

You can see links before reply