PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاكو دلوسيا و پاكو پنيا

Hmd_N
Friday 2 February 2007, 10:35 PM
نظر بدين !!!! ممنون

( oracle )

Hes_r
Saturday 3 February 2007, 11:25 AM
در مورد چی ؟؟؟؟

Hmd_N
Wednesday 7 February 2007, 12:07 AM
جيگرررررررررررررر در مورد پاكو دلوسيا و پاكو پنيا ديگه !!!!!!!!!!!!!!!!! تيترمه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shbaharehs
Monday 28 May 2007, 10:14 PM
جز طر?داراي درجه يكه پاكو دلوسيا نيستم, ولي كاراش قشنگن! تازه وقتي هم كه اومد خيليا رو با ?لامنكو اشنا كرد برا همينم براش احترام قايلم.

Hmd_N
Monday 28 May 2007, 10:50 PM
من خيلي از كاراشون خوشم مياد مخصوصا پاكو دلوسيا ! به نظر من واقعا احساس ?لامنكو رو به معناي واقعي به شنونده انتقال ميده ! خيلي حال ميكنم در كل از ?لامنكو !

s_guitar
Saturday 2 June 2007, 10:59 AM
هر دو از بهترین ها در عرصه موسیقی مخصوصا گیتار هستند:

?رانسيسكو پنيا پ?ر?ز – 1942 كوردوبا – گيتاريست
يكي از نادرترين حر?ه اي هاي گيتار ?لامنكو وقتي كه بسيار جوان بود در لندن اقامت داشت و از انجا به تمام دنيا س?ر كرد هم به عنوان گيتاريست كنسرت و هم به عنوان برگزار كننده نمايشهاي ?لامنكو ، او گاه گاهي به كشورهاي مختل? س?رهايي را انجام ميداد. او همچنين يك مدرك تحصيلي در گيتار ?لامنكو از هنرستان موسيقي روتردام ايجاد كرد كه بر اساس پنج واحد درسي ميباشد كه اين رشته هيچ مشابهي در اسپانيا ندارد او اين دروس را خودش اداره ميكند در س?رهاي دوره اي كه در انها مطالب درسي را انطور كه مناسب ميبيند اموزش ميدهد.قبل از ان او در سال 1980 ?ستيوال بين المللي گيتار را در كوردوبا ايجاد كرد كه بعدها بسيار اهميت يا?ت وي در سال 1983 جايزه Ramón Montoya را براي بهترين نوازنده گيتار كنسرت دريا?ت كرد به عتوان اهنگساز او تقريبا تمامي اهنگها يي را كه مينوازد خودش ميسازد از اهنگهايش ميتوان به يك قطعه گروهي ?لامنكو اشاره كرد كه با همراهي نوازنده هاي ?لامنكو وگروه كر انگليسي سن مارتين اجرا شده است اشاره كرد.

moomak
Tuesday 17 July 2007, 07:18 PM
مرسی از شما
برای اطلاعات بیشتر
در بخش گیتار ?لامنکو م?صلا در مورد این دو نوازنده برتر اسپانیایی توضیح دادم

pardis
Thursday 22 November 2007, 07:19 PM
سلام من تو یه سایتی تمجیدی ازpaco de lucia خوندم که نوشته بود:"لم یلد ولم یولد"
من فکر می کنم سلطان مطلق new-flamenco & jazz-flamencoکسی جز de luciaنیست و ملودی(falseta )هاش هم حاکی از ذهن پیچیده ی اونه ولی در flamencoی سنتی paco pena و طرز فکرشو خیلی دوست دارم

chela
Sunday 19 October 2008, 01:17 PM
به نظر من پاکو دلوسيا اسطوره گيتار فلامنکو هستش که به نظر من فعلا بيشترين حرف رو در مورد فلامنکو سنتي و فلامنکوهاي ترکيبي مي تونه بزنه علاوه بر درک بالا از فلامنکو و بيشتر سبکهاي گيتار قدر شناسي خاصي داره! همونطور که بيشتر عزيزان ميدونن گيتار ريشه در ايران زمين داره و ساز بربط مشتق شده البته نه اون بربطي که الان وجود داره بربط ساز اصيل ايراني بوده که بسيار بزرگ و سنگين بوده و يه پايه داشته که روي زمين ثابت ميشده و يک يا دو نفر پشت اون مينشستن و اونو مي نواختن.مهد بربط در زمان برمکيان بوده که اون زمان فقط اشرافزادگان و افراد وابسته به دربار مي تونستن موسيقي ياد بگيرن زرياب يکي از اساتيد بربط بود که اين ساز رو بعدا به اسپانيا مي بره و اونجا اولين مدرسه فلامنکو رو تاسيس مي کنه اين ساز بعدها به وسيله ايتاليايي ها و فرانسوي ها تغيير شکل پيدا مي کنه و به اين شکل کنوني در مياد که در اين بين اسامي مختلفي هم به خودش ميگيره!
اينجاست که پاکو يکي از بهترين آهنگهايي رو که ساخته به اسم زرياب بربط نواز ايراني نام گذاري کرده

milad_flower
Wednesday 12 November 2008, 08:51 PM
به نظر من حق گیتارو اون فقط بهش رسونده. البته دلوسیا منظورمه.

shbaharehs
Thursday 13 November 2008, 03:14 PM
به نظر من حق گیتارو اون فقط بهش رسونده. البته دلوسیا منظورمه.

راستش من موافق نیستم! پس نوازنده های قبل چی میشن! البته درسته که روی نوازندگیش نمیشه حرفی زد اما با مقایسه با افراد زمان خودش.

ممنون:ilovemusic:

milad_flower
Sunday 16 November 2008, 06:20 PM
از اینکه گفتید نوازنده های قبل ( نه نوازنده های بعد) لذت بردم:guitarplay2:
به نظر من هرچی به سمت جلو میریم تکنیک نوازندگی دنیا بالا میره اما احساس و روح میاد پایین. البته این نظر شخصی منه.
من حسی که با گوش دادن به کارای جیمی هندریکس استیو ری پینک فلوید که همگی ماله 30 یا 40 ساله قبله بهم دست میداد دیگه هیچ موقع با غیر امثال اونا واسم تکرار نمیشه (نمیدونم بگم متاسفانه ؟؟؟)
از این گذشته گیتاربستای قبل از پاکو هم خیلی محترمن مثه استادای ایشون (;
ولی من با شنیدن قطعه های پاکو به وجد میام همونطور با دیدن کارای مایکل آنجلو . اما این دوتا باهم خیلی فرق دارن. اما دوتاشون گیتاریستن. پاکو گیتار میزنه بهت حس قشنگی میده اما مایکل گیتار میزنه فکت میفته !!!

shbaharehs
Monday 17 November 2008, 03:20 AM
از اینکه گفتید نوازنده های قبل ( نه نوازنده های بعد) لذت بردم:guitarplay2:
به نظر من هرچی به سمت جلو میریم تکنیک نوازندگی دنیا بالا میره اما احساس و روح میاد پایین. البته این نظر شخصی منه.
من حسی که با گوش دادن به کارای جیمی هندریکس استیو ری پینک فلوید که همگی ماله 30 یا 40 ساله قبله بهم دست میداد دیگه هیچ موقع با غیر امثال اونا واسم تکرار نمیشه (نمیدونم بگم متاسفانه ؟؟؟)
از این گذشته گیتاربستای قبل از پاکو هم خیلی محترمن مثه استادای ایشون (;
ولی من با شنیدن قطعه های پاکو به وجد میام همونطور با دیدن کارای مایکل آنجلو . اما این دوتا باهم خیلی فرق دارن. اما دوتاشون گیتاریستن. پاکو گیتار میزنه بهت حس قشنگی میده اما مایکل گیتار میزنه فکت میفته !!!

دقیقا!!!!!!! واقعا همینطوریه, الان دیگه همه فقط به تکنیک نگاه میکنن تا به احساسی که نوازنده توی قطعش میذاره. مثلا همین مثالهایم که شما فرمودین, همشون هنوزم به نسبت طرفدار دارن اما نسبت به زمان خودشون خیلی کمرنگتر شدن.

ممنون:ilovemusic:

paco_delucia
Thursday 8 July 2010, 02:47 PM
معلومه كه پاكو دلوسيا از همه بهتره ، مگه تو تك بودن اين مرد شريف حرفيم هست !!!!!!؟ آخه شما ديگه چرا؟ اين اصلا احتياج به سوال كردن نداشت كه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mohammad_ngml
Thursday 8 July 2010, 07:16 PM
پاکو دلوچیا تا حالا نظیر نداشته و احتمالا نظیر نخواهد داشت. چون آیندگان لهجه ی اصیل فلامنکو رو فراموش خواهند کرد

گیتارکلاسیک
Thursday 19 August 2010, 10:29 PM
معذرت میخوام اگه این پست جاش این جا نیست...
میخوام بدونم پاکو سبکش فلامینکو؟
تا حالا کلاسیک هم کاری داشته؟
در ضمن کاراش باید چطور واز چه مرکزی خریداری کنم؟
در اخر ممنون میشم کلاسیک کارای مشهور معرفی کنید...
بی نهایت ممنونم

shanshayanshan
Thursday 19 August 2010, 10:55 PM
درود
در جواب دوستم گیتارکلاسیک باید بگم بله ایشون کار های کلاسیک که هیچی یک آلبوم کلاسیک داده بودن بیرون قدیما که من از آهنگ CERMAN اش خیلی خوشم میاید.ولی سبک اصلی ایشون فلامینکو بوده و است و خواهد بود CD های این بزرگوار هم میتوانید از شهر کتاب تهیه کنید.

saze_khasteh
Friday 20 August 2010, 11:00 AM
یک تصویری از ایشون دیدم که کیفیت خوبی نداشت نتونستم ازش لذت ببرم ..... اگر کسی تصویری داره لطف کنه ..سپاس

danger9597
Friday 20 August 2010, 11:40 AM
You can see links before reply

You can see links before reply jpg

دو تا عکس دیگه هست که اگه با فیل ت ر شکن بیاین میبینید
آدرس ... بود

shanshayanshan
Saturday 21 August 2010, 08:56 PM
اینم آهنگ تصویری البته خیلی قدیمی پاکو دلوسیا بنام ticotico حتما ببینید از قشنگ ترین آهنگهای فلامینکویی که تا امروز شنیدم و نوازنده اش هم استاد بزرگ و بی چون و چرای فلامینکو دلوسیا هستش.

BaBak_ParSian
Saturday 21 August 2010, 09:20 PM
سپاس - جالب بود

shanshayanshan
Saturday 21 August 2010, 09:28 PM
خواهش دارم اختیار دارید

Mohi_Liebert
Saturday 2 October 2010, 11:53 AM
البته پاکودلوسیا و پاکوپنیا با اینکه هر دو در سبک فلامنکو می نوازند ولی یک تفاوت خیلی بزرگ دارند!!!
پاکودلوسیا فلامنکو مدرن می نوازه در حالی که پاکو پنیا همون سبک سنتی فلامنکو رو اجرا می کنه!
به عقیده من این دو گیتاریست بزرگ به جز اسمشون و گیتار زدنشون شباهت دیگه ای ندارند!!! بلکه آهنگهای هر کدوم حال هوای خاص خودشو داره!!!!

sabeti02
Friday 3 August 2012, 09:26 AM
من کارهای پاکو پنیا رو در حد قطعاتی که در کتاب آموزشیش هست و چند تا آهنگ دیگه می شناسم,
ولی دلوسیا رو تقریبا بیشتر کارهاش رو دارم,
...
فکر می کنم کار های دلوسیا طراوت و جذابیت بیشتری برای شنیدن-برای من- داره,