PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلطان قلبها_سیمین بری_عاشق نبودم با ویلن من

semo
Saturday 14 February 2009, 10:43 PM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
من چهار ماهه ویلن رو شروع کردم الانم تو اتود شماره یک کتاب اول خالقی هستم چند تا آهنگی رو که خودم دوست داشتم اجرا کردم تا اساتید محترم نظرشون رو نسبت به اجرای بنده حقیر بدن تا بدونم تا چه حدی هستم اگه خوشتون اومد ادامه میدم ممنون میشم اگه گوش بدینو نظرتونو بدین
در ضمن اگه گوشتون به درد اومد به بزرگیه خودتون ببخشید
ممنون

semo
Saturday 14 February 2009, 10:58 PM
این هم سیمین بری

MonaLisa
Saturday 14 February 2009, 11:00 PM
سلام دوست عزیز

من سازم ویولون نیست ولی با گوش دادن اثر های دیگر دوستان فکر میکنم شما در همش 4 ماه پیشرفت خیلی خوبی داشتید و خواهید داشت من که لذت بردم و فکر میکنم در آینده کارهای بسیار عالی از شما بشنویم .....!

مرسی

semo
Saturday 14 February 2009, 11:10 PM
و اینم یه ترانه محلی شیرازی عاشق نبودم
امید وارم که خوشتون بیاد تو رو خدا اگه گوش دادید چه خوشتون اومد چه نیومد نظر بدین از اساتید ویلنم می خوام اشکالاتمو بگن تا درستشون کنم خیلی ممنون

semo
Saturday 14 February 2009, 11:17 PM
Garfield جان خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ممنونم واقعا این دلگرمی و حمایت شما رو من خیلی اثر گذاشت من روزی 8 ساعت تمرین دارم ولی به خاطر این حمایت شما سعی می کنم تا 10 ساعت هم تمرین داشته باشم خیلی ممنون

violin-m
Saturday 14 February 2009, 11:21 PM
دوست عزیز ممنون که نمونه کار گذاشتی.
سلطان قلبها را دانلود کردم دارم گوش می کنم و سیمین بری هم در حال دانلود هست.

برای 4 ماه نوازندگی واقعا خوب میزنی بهت تبریک میگم

semo
Saturday 14 February 2009, 11:27 PM
violin-m جان از شما هم ممنونم واقعا نمی دونم چی بگم خیلی ممنونم تا حالا این قدر خوشحال نشده بودم مرسی

Leon
Saturday 14 February 2009, 11:33 PM
جداً 4 ماه؟تبريک ميگم.
استعداد خوبی داريد به خصوص آهنگ سيمين بری که من با انگشتانم روی ميز ريتم رو با شما همراهی کردم!آفرين
ادامه بديد آينده روشنی در انتظار شما هست.
جداً تصميم داريد روزی 10 ساعت ساز تمرين کنيد.؟ Let,s go my Friend

semo
Saturday 14 February 2009, 11:42 PM
Leon جان از شما هم ممنونم اگه خدا بخواد با لطفی هم که شما دوستان عزیز به من دارید بعده این نظراتی خوبی رو که نسبت به نوازندگی من دادید بیشتر از قبل می خوام تلاش کنم فقط یه مشکلی که هست همه بعده اینکه ویلن زدنمو گوش می کنند می گن ای کاش کمی زودتر اقدام به یادگیریش می کردی آخه من 20 سالمه به نظر شما دوستان خیلی دیر شروع کردم یا نه ؟

semo
Saturday 14 February 2009, 11:50 PM
mona_fsb جان از شما هم بابت تشکرتون ممنونم فقط اگه میشه نظر بدین خیلی ممنون (You can see links before reply)

MonaLisa
Saturday 14 February 2009, 11:56 PM
فقط یه مشکلی که هست همه بعده اینکه ویلن زدنمو گوش می کنند می گن ای کاش کمی زودتر اقدام به یادگیریش می کردی آخه من 20 سالمه به نظر شما دوستان خیلی دیر شروع کردم یا نه ؟

به نظر من که اصلا دیر نیست عزیزم کجاش دیره ...اصل اینه که هر زمانی که آدم شروع کنه درست شروع کنه که شما به نظرم خیلی خوب شروع کردید و امیدوارم که این شروع ادامه دار باشه ...!

Leon
Saturday 14 February 2009, 11:59 PM
Leon فقط یه مشکلی که هست همه بعده اینکه ویلن زدنمو گوش می کنند می گن ای کاش کمی زودتر اقدام به یادگیریش می کردی آخه من 20 سالمه به نظر شما دوستان خیلی دیر شروع کردم یا نه ؟

اگر به گذشته نگاه کنی دير هست.
اگر به آينده نگاه کنی هنوز وقت هست.
گذشته فقط 20 سال بوده.
آينده .........دست خودت هست که چه قدر باشه!تا جايی که عمر باشه بگيم 60 سال.البته بيشتر عمر کنی!
حالا 20 سال زياده يا 60 سال که مجموع ان ميشه 80 سال.؟
نگاه شما به 20 سال گذشته هست يا به 60 سال آينده؟
شما به ديروز فکر ميکنيد يا به آينده؟
من در پست قبليم گفتم که شما آينده خوبی داريد نه گذشته خوبی!!!
اگر به 20 سال قبل فکر کنيد خود را محدود کرديد،اگر به 60 سال آينده که مثل يک گنجينه در مقابل شماست فکر کنيد فقط کافيست که دست خودتونو دراز کنيد ولی....!
ولی يک شرط وجود داره و اينکه به گذشته فکر نکنيد!!!

semo
Sunday 15 February 2009, 12:05 AM
خیلی ممنون دوستان هم شما Garfield عزیز و هم شما Leon صد در صد دیگه به آینده نگاه می کنم خیلی ممنون از لطفتون
(You can see links before reply)
(You can see links before reply)

Arman_awn
Sunday 15 February 2009, 12:07 AM
برای این سابقه ای که شما دوست عزیز فرمودید، فقط می تونم بگم آفرین و احسنت بر شما!

جداً که دست مریزاد. آفرین بر شما و استاد شما. معلوم است که اصولی آموزش دیده اید.

فقط محض اطلاع، نت دو رو بکار (Flat) می گرفتید که باید نیم پرده بیارید بالا و دیز بگیرید.

موفق باشید.

Arman_awn
Sunday 15 February 2009, 12:10 AM
نه دوست عزیز، هیچوقت دیر نیست، یادتون باشه موسیقیدانی مثل چایکوفسکی،
از 24 سالگی تحصیل حقوق رو رها کرد و دنبال موسیقی رفت، احتمالاً که از شهرتش
هم آگاه هستید. پس نا امید نباشید. با استعداد و تمرین حتماً زیادی که دارید، مطمئن
باشید موفق می شید.

semo
Sunday 15 February 2009, 12:12 AM
Arman_awn جان از شما هم به خاطره اظهاره نظر خوبتون و انتقاده به جاتون تشکر می کنم فقط اگه لطف کنید بگید تو کدوم آهنگ باید دو دیز بگیرم تا رفع اشکال کنم خیلی ممنون

semo
Sunday 15 February 2009, 12:14 AM
حتما عزیز Arman_awn بابت این اطلاعات هم ممنونم

Arman_awn
Sunday 15 February 2009, 12:18 AM
اصلاً یادم نبود ببخشید... در آهنگ سیمین بری.

semo
Sunday 15 February 2009, 12:19 AM
چشم حتما درستش می کنم

Mona
Sunday 15 February 2009, 12:21 AM
mona_fsb جان از شما هم بابت تشکرتون ممنونم فقط اگه میشه نظر بدین خیلی ممنون

سلام :1:
نمي دونم چي بگم به اين همه احساس، به اين همه پشت كار، به اين همه ذوق، آفرين آفرين :41::give_rose:
راستش من داشتم چند تا آهنگ رو دانلود مي كردم و براي همين دير تونستم برسم خدمتتون، ببخشيد.
روزي 8 ساعت عاليه براي تمرين. اينطور كه ميبينم همه ي هدفتون سازه، درسته؟
20 سالگي نه دير نيست. جناب لئون حرفاي خوبي در اين باره فرمودن.
براتون آرزوي موفقيت روزافزون (خصوصا در موسيقي و نوازندگي) دارم :53::ilovemusic::21ox66r:

fatemeh.1994
Sunday 15 February 2009, 12:25 AM
درود.

واقعا عالی بود.با توجه به اینکه 4ماهه شروع کردی :)
منم دو ساله ویولن کار میکنم ، اما متاسفانه ...{لووووول:)) }
امیدوارم موفق باشی دوست عزیز.کارت عالی بود.مخصوصا سیمین بری .
منتظر کارهای بعدی شما هم هستیم.

پاینده باشی...

semo
Sunday 15 February 2009, 12:28 AM
mona_fsb عزیز واقعا از شما هم به خاطر اظهار نظرات خوبتون ممنونم واقعا شما دوستان امشب به من یه حالو هوای دیگه به من دادید ممنونم
در رابطه با او سوالی که کردین به جرات می تونم بگم شبا هم با ویلن می خابم باز هم خیلی ممنونم از شما

semo
Sunday 15 February 2009, 12:38 AM
fatemeh.1994 از شما دوست عزیز هم تشکر میکنم در رابطه با نمونه کار ها باید بگم استادم فقط همین سه تارو بهم یاد دادند ایشون خیلی سخت گیرند و میگن باید کتاب اول رو تمرین کنی الانم تو اتود شماره 1 هستم ولی با این همه لطفی که به من کردین به زورم شده به استادم میگم آهنگ هم بهم یاد بده تا برای شما دوستان عزیزم که انشا الله در کاراتون همیشه موفق باشین بذارم باز هم از همه شما تشکر میکنم

semo
Sunday 15 February 2009, 01:35 AM
دوستان عزیزم اگه مایل به شنیدن آهنگ الهه ناز باشید اون رو هم می زنم و براتون می زارم البته اگه بخواین

fatemeh.1994
Sunday 15 February 2009, 02:32 AM
چرا که نه؟؟؟

ممنون میشیم...

bamdadonline
Sunday 15 February 2009, 08:58 AM
semo عزیز تبریک میگم. پیشرفتت خیلی خوب بوده. سلطان قلبها رو شنیدم فقط اونجایی که سل دیز-لا-سی باید میزدی یه کمی صدا فالش میشد که البته یه کم تمرین میخواد... موفق باشی.

bamdadonline
Sunday 15 February 2009, 09:04 AM
سیمین بری و مخصوصا عاشق نبودم عالی بود. بازم تبریک میگم...

m_vilon
Sunday 15 February 2009, 09:25 AM
semo عزیز واقعا عالي بود،‌ با اينكه 4 ماه كار كردي خيلي خيلي خوبه بهت تبريك ميگم،‌با اين اوصاف خيلي زود به جاهاي خوب ميرسي. از اينكه كارتو گذاشتي مرسي

Mojtaba
Sunday 15 February 2009, 09:33 AM
منم بهتون تبریک میگم ... خیلی زیبا بود استاد .......واقعا با آهنگ سیمین بری حال کردم خیلی قشنگ زدید .. اگر نمیگفتید که 4 ماه هست که تازه ویلن رو شروع کردین من فکرمیکردم که چند سال دارید کار میکنید.... فقط در آهنگ سیمین بری همونجوری که آرمان گفت باید دو رو دیز بگیرید... درضمن برای راحت تر زدن کوک سیم آخر را لا کنید.....

به امید موفقیتهای بیشتر شما دوست عزیز

semo
Sunday 15 February 2009, 11:18 AM
دوستان عزیزم bamdadonline و m_vilon و Mojtaba از همه شما بابت حمایت از من خیلی ممنونم واقعا شما دوستان با این اظهار نظراتتون بیشتر از قبل منو امید وار کردین بی نهایت ممنون
در مورد انتقادتون هم ممنونم این انتقاد ها باعث میشن بهتر از اینی باشم که هستم
دست همگی دوستانی که به این تاپیک اهمیت دادن و به آهنگ هایی که من زدم گوش دادن درد نکنه بازم ممنونم دوستان

mahsa_tourism
Wednesday 18 August 2010, 11:14 AM
سلام...خیلی قشنگ بود...چند وقته ویولن کار میکنی؟
من 1متهه کار میکنم کی میتونم بزنم؟البته من کلاسیک کتاب ل ویولن 1 هستم

melodyekohan
Monday 6 September 2010, 02:13 PM
دوست عزیز اگر 4 ماهه که ساز میزنی زدنت واقعا قابل تحسینه شما اینده ی خوبی رو در این راه داری:21ox66r::violinplay3:

Violin_jahanshah
Wednesday 8 September 2010, 02:00 PM
سلام و درود
آفرین دوست عزیز پیشرفتت خیلی خوب بوده بهت تبریک میگم .
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوران جهان بی می و ساقی هیچ است بی زمزمه ساز عراقی هیچ است
هر چند در احوال جهان می نگرم حاصل همه عشرت است و باقی هیچ است

I_Walk_Alone
Wednesday 8 September 2010, 02:55 PM
4 ماه و چنین پیشرفتی؟؟؟؟؟؟بسیار عالی و خوب
ایشالا که روز به روز پیشرفت بیشتری کنید

دوستان عزیزم اگه مایل به شنیدن آهنگ الهه ناز باشید اون رو هم می زنم و براتون می زارم البته اگه بخواین

ما کماکان منتظریم :دی

amirsam
Wednesday 8 September 2010, 03:11 PM
salam bacheha man 2mahe ke shroo be violon zadan kardam albate bedoone not yani goooshi mizanam
man ahle kermanam
inam e_mailam:sakag69@yahoo.com
khoshhal misham baham hamfekri dashte bashim
movfagh bashin