PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازم سؤال..!؟

Mahdi88
Friday 20 February 2009, 12:54 PM
سلام.. دو تا سوال فني:

1- آيا كيبورد را مي شه بازش كرد؟ مثلا براي سرويس يا چيز ديگه؟ مسئله ايمني خاصي نداره كه مثلا مشكلي براش پيش بياد يا اينكه اصلا نبايد باز بشه و از اين حرفا..؟

2- چون تا حالا نديدم مي پرسم: كيبورد هم مثل بقيه دستگاههاي الكترونيك ديگه مثل كامپيوتر و اينا قطعات داخليش يه سري قطعات معمول مشخصي هست؟ يا اينكه چيز خاصي داره.. آيا قابل تعويض يا ارتقاء هستش؟

ast1356
Friday 20 February 2009, 07:03 PM
سلام.. دو تا سوال فني:

1- آيا كيبورد را مي شه بازش كرد؟ مثلا براي سرويس يا چيز ديگه؟ مسئله ايمني خاصي نداره كه مثلا مشكلي براش پيش بياد يا اينكه اصلا نبايد باز بشه و از اين حرفا..؟

2- چون تا حالا نديدم مي پرسم: كيبورد هم مثل بقيه دستگاههاي الكترونيك ديگه مثل كامپيوتر و اينا قطعات داخليش يه سري قطعات معمول مشخصي هست؟ يا اينكه چيز خاصي داره.. آيا قابل تعويض يا ارتقاء هستش؟

اگه نترسي و يه كم سررشته داشته باشي و به ترتيب باز و بسته كني اتفاقي نمي افته.

اگه اعتماد به نفس نداري ميتوني تو هر مرحله يه عكس از كارت بندازي.

من خودم تو خونه 50 تا ميكروسوئيچ pa800 و تعويض كردم.

Mahdi88
Friday 20 February 2009, 08:15 PM
نه خوب .. نمي ترسم. بحث اينه كه اصلا نمي دونم توش چه خبره و خوب ممكنه بي احتياطي پيش بياد و ..
پس اين طور كه شما مي گي يعني باز كنم..(؟)

m_abdi
Friday 20 February 2009, 10:15 PM
دوست من برای باز کردن باید دلیلی داشته باشی
داخل کیبورد یک پردازنده - مدار تغذیه - حافظه - مدارات امپلی فایر و....

ممکن موقع باز کردن خارهایی رو که درپوش کیبورد رو به هم وصل میکنه بشکنی یا مسائلی از این قبیل.
اگر کیبوردت ایراد داره بازش کن والا اعتماد به نفس و مهارت دلیل خوبی برای بی جهت باز کردن کیبورد نیست.