PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوره آموزشی سه تار

Amir
Thursday 8 February 2007, 04:31 PM
دوره آموزشی سه تار چقدره

از دوستان کسی می دونه مراحل یادگیری این ساز چیه ؟؟

alireza_amirsamimi
Friday 9 February 2007, 11:27 PM
سلام زمان خاصی نداره بستگی به خودت و هوشت داره و البته یادگیری تمومی نداره

( برای خوندن آسان تر ویرایش شد )

Hes_r
Saturday 10 February 2007, 11:28 AM
من خیلی خوشحالم شمارو اینجا میبینم و خیلی سوال در مورد سه تار ازتون دارم

میتونم بپرسم که برای آموزش سه تار معمولا چه کتبی است?اده میشه ؟؟

قربانت : حسام cheshm

alireza_amirsamimi
Saturday 10 February 2007, 03:01 PM
سلام کتب سه تار بستگی به سبکی که انتخاب می کنید متفاوته آقا حسام . ولی کتاب مشترک همه ی اینها ، جلد 1 و 2 هنرستان هست . اما بنا به سبک استاد و مورد علاقه ی شما کتاب آموزش سه تار استاد حسین علی زاده یا استاد جلال ذوالفنون یا استاد کیوان ساکت رو استفاده می کنند . در خدمتیم

( برای خواندن آسان تر ویرایش شد )

Hes_r
Saturday 10 February 2007, 03:50 PM
شما خودتون کدوم رو کار کردی ؟؟؟

alireza_amirsamimi
Saturday 10 February 2007, 11:01 PM
من یه جورایی همشون.

Hes_r
Sunday 11 February 2007, 08:27 AM
باز میگم حر?ه ای میگی نه

حالا ببخشید انقد سوال دارما

کدومش به نظرتون از همه بهتره ؟؟

alireza_amirsamimi
Sunday 11 February 2007, 11:39 AM
سلام.بستگی به ?رد و علاقه و سبک داره.کتاب استاد علیزاده یک شیوه نو و اصولی در وزن خوانی داره و خیلی با نظم هست.من خیلی دوستش دارم.کتاب استاد ساکت هم به مکتب وزیری پرداخته و از ردی? اوازی و سازی در حین اموزش است?اده کرده که اقای علیزاده با این مورد موا?ق نیست.اقای ذوال?نون اولین کسی بودند که بعد از کتاب هنرستان کتاب منتشر کردندوکتاب به چاپ های زیادی رسیده و با تعداد زیاد.این کتاب برای هنرجوی مبتدی زیبا و کشنده هست.من هم با این شروع کردم.ولی به نظر من هنرجو هایی که به تنهایی از این سبک است?اده میکنند علا رغم پنجه شیرین از لحاظ تکنیکی پیشر?ت کمتر و کندتری دارند و سرعت دست و مضراب پایین است البته این حر? من شاید به خاطر علاقه من به سبک وزیری و استاد علیزاده باشه ولی من به تل?یقی از اینها علاقه دارم.البته همانطور که گ?تم کتاب هنرستان مهم هست

Hes_r
Sunday 11 February 2007, 01:50 PM
پس اول باید کتاب هنرستان است?اده شه حتما

alireza_amirsamimi
Sunday 11 February 2007, 05:17 PM
نه همزمان با بقیه حتما باید است?اده بشه

Hes_r
Sunday 11 February 2007, 05:20 PM
مرسی

یه درخواستم داشتم ازت

میشه ویژگی های یه سه تار خوب رو

تو یه قسمت جداگانه بزنی و بگی ؟؟

چون این سوال رو مدتها دارم

ببخشید تورو خدا ها

من در مورد این ساز خیلی سوال دارم

alireza_amirsamimi
Sunday 11 February 2007, 05:26 PM
خواهش میکنم.والا در باره سه تار سازی اطلاع ندارم.وقتی بخوام سه تار بخرم باهاش میزنم بعد میخرم.

Hes_r
Sunday 11 February 2007, 05:28 PM
دو پست ?ینگیلیسی رو چون م?ید و لازم بود ?ارسی کردم با اجازه

alireza_amirsamimi
Sunday 11 February 2007, 05:31 PM
دستت درد نکنه

Hes_r
Friday 29 June 2007, 10:39 AM
دوسن عزیز اشکال از شماست ولی لط?ا هر جور شده این عیبتون رو ر?ع کنید چون قانون سایت هست که نوشته ها ?ارسی باشه

ولی در مورد سوالتون

این یادگیری بر اساس تجربه هست . یعنی شما باید انقد آهنگهای دستگاه های مختل? رو گوش کنید و بزنید که ملکه ی ذهنتون بشه . و بعد ازا ون خیلی راحت میتونید هر آهنگ رو تشخیص بدید در چه دستگاهی هست .

mitra19999
Friday 25 September 2015, 07:50 PM
دروود
من یه مدتیه ستار کار میکنم و الان که یکم یاد گرفتم خیلی پشیمونم که پا زدن رو بلد نیستم اگه امکانش هست لطفاراهنماییم کنین
با سپاس

kiannnn
Saturday 19 December 2015, 06:02 PM
سلام دوستان.
یه سوال دارم. بنظر شما واسه کسیکه کمی درگیره و مشغله داره، روزی چند ساعت باید کار کنه تا کتابهای آموزشی تموم شده؟ منظورم اینه آدم بخاد به تدریج پیش بره روزی چند ساعت باید وقت واسه تمرین بذاره؟ ساز سختیه؟ راه افتادنش خیلی طول میکشه؟ کلا از چه کتابی باید شروع کرد.و مثلا هر کتابش با روزی مثلا یکساعت تمرین چه مدت طول میکشه تموم شه؟
البته اینم بگم که هدفم نوازنده حرفه ای در حد اجرا و کنسرت و... نیست. میخام واسه دل خودم بزنم

mina_1377
Friday 17 June 2016, 03:56 PM
سلام دوستان.من دیپلم رشته تجربی دارم اما به موسیقی علاقه ی زیادی دارم و میخوام واسه دانشگاه رشته ی موسیقی بخونم اما واسه ازمون عملیش باید از قبل یه ساز رو بلد باشی بزنی من ساز سه تار رو انتخاب کردم.دوستانی که رشته موسیقی هستن میشه لطفا درمورد ازمون عملی و مصاحبش یه توضیحی بدن؟ممنون میشم

endvb6
Friday 1 July 2016, 02:35 AM
خانوم مینا با سلام...
شما باید برای خوندن رشته موسیقی در مقطع لیسانس حداقل به اندازه 4 سال هنرستان موسیقی ساز زده باشید، پیانوی عمومی بلد باشید از هارمونی و کنترپوان ساده سر در بیارید و کلی مطلب ریز و درشت دیگه که مربوط به رشته هنره.
اگر تازه میخواید ساز دست بگیرید توصیه من به شما اینه که حداقل باید 4-5سال کامل قبلش بشینین و ساز یاد بگیرین.
موفق باشین

- - - Updated - - -

خانوم مینا با سلام...
شما باید برای خوندن رشته موسیقی در مقطع لیسانس حداقل به اندازه 4 سال هنرستان موسیقی ساز زده باشید، پیانوی عمومی بلد باشید از هارمونی و کنترپوان ساده سر در بیارید و کلی مطلب ریز و درشت دیگه که مربوط به رشته هنره.
اگر تازه میخواید ساز دست بگیرید توصیه من به شما اینه که حداقل باید 4-5سال کامل قبلش بشینین و ساز یاد بگیرین.
موفق باشین