PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مثلث شيشه اي نت آهنگ !

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

HamedSedighi
Wednesday 15 July 2009, 07:03 PM
سلام
ضمن تشکر از همگی
نفر بعد رو جناب ehsanmir انتخاب میکنم:2rw592q:

MonaLisa
Thursday 16 July 2009, 01:06 PM
خوب سلام خدمت دوست دیگر نت آهنگی

سوال هام همون سوال هایی هست که از دیگران پرسیدم...

از کدام قسمت سایت خوشتون میاد؟و متقابلا بدتون میاد؟
دوست داشتید مدیر بخش خاصی باشید و اون بخش رو سر و سامانی بدید؟
اگر یک روز ادمین سایت میشدید فکر میکردید اون روز نت آهنگ چه روزی رو میگذروند؟
یک نت یک موسیقی بهترین انتخاب شما چیه؟

موفق باشید

Amirrelax
Monday 20 July 2009, 06:06 PM
خیلی وقته سوال نپرسیدم و از آنجایی که جناب ehsanmir را مثل همه ی اعضای دیگه زیاد دوست چند تا سوال می پرسم
1- از کی موسیقی را شروع کردید؟
2- با چه دیدی به موسیقی نگاه می کنید؟
3- کدام آهنگ را زیاد دوست دارید؟

ehsanmir
Monday 20 July 2009, 07:20 PM
خوب سلام خدمت دوست دیگر نت آهنگی

سوال هام همون سوال هایی هست که از دیگران پرسیدم...

موفق باشید
با سلام خدمت دوستان عزیز و ممنون که من رو انتخاب کردید.....:124:
1.من از اکثر قسمتهای سایت خوشم میاد.ولی قسمتهایی که مربوط به کیبرد میشه بیشتر می پسندم و خوشم میاد. از قسمت خاصی هم بدم نمیاد.چون هر قسمت به نوبه خودش مفید هست.
بعضی ها بیشتر و بعضی ها کمتر.
2.در مورد این سوال باید بگم که نه .دوست ندارم مدیر بخشی باشم.به 2 دلیل. اول اینکه از من با اطلاعات تر در سایت وجود داره و دوم اینکه من مشکلی تو سایت نمیبینم که بخوام سر و سامان بدم و اگه چیزی باشه , حتما همون جا نظرم رو میدم.
3.به این سوال جواب نمیدم , چون نظری ندارم.
4.spiral از ونجلیس.

ehsanmir
Monday 20 July 2009, 07:35 PM
خیلی وقته سوال نپرسیدم و از آنجایی که جناب ehsanmir را مثل همه ی اعضای دیگه زیاد دوست چند تا سوال می پرسم
1- از کی موسیقی را شروع کردید؟
2- با چه دیدی به موسیقی نگاه می کنید؟
3- کدام آهنگ را زیاد دوست دارید؟

1.من ساز زدن رو از سن 12 سالگی یعنی سال 1371 شروع کردم.
علاق شدیدی به کیبرد داشتم.اما به طور حرفه ای شروع نکردم.یعنی هیچ کلاسی نرفتم.فقط یکی از دوستان پدرم یه سری موزیک به صورت گوشی یادم داد و اسم نت ها رو.اون هم 2 یا 3 ماه بیشتر نبود.بعد خودم کار کردم.اما بعد از 5 سال یه سری کتاب خریدم تا نت خونی رو یاد بگیرم.فقط در حال حاضر بخاطر شغلم 3 سالی میشه که از خونم دور هستم و فقط مواقعی که به خونه بر میگردم میتونم کار کنم که از این بابت خیلی ناراحتم.
2.از نظر من موسیقی هنره و از ارزش بالای برخورداره.متاسفانه در ایران اینطور نیست و تبدیل شده به بازار درامد یا وسیله ای برای چشمو هم چشمی.که باعث کم شدن این ارزش شده.امید وارم روزی بیاد که مردم به نوازنده ها و اهنگسازان با چشم هنرمند نگاه کنند نه به چشم مطرب مجالس.
3.اینکه کدوم اهنگ رو دوست دارم واقعا سوال سختیه.چون من اکثر اهنگهایی که گوش میکنم رو دوست دارم.
مثل: ,kenny g , r. chlayderman , vangelis , kitaro , pink floyd , direstrait

ehsanmir
Tuesday 21 July 2009, 08:19 PM
دوستان, من مردم اینقدر سوال جواب دادم م م م م م..............:ilovemusic:
اگه سوالی دیگه نیست من نفر بعدی رو مشخص کنم....
قبلا مثلث شیشه ای پر بار تر و فعال تر بود..........

marzi_a1732
Tuesday 21 July 2009, 11:13 PM
سلام دوست عزیز
با اجازه من چند تا سوال داشتم

1. نظرتو در مورد موسیقی بگو؟
2. تا حالا شده از یادگیری سازت نا امید بشی؟ اگر آره چی شد که دوباره به سمتش برگشتی؟
3. به نظرت قشنگترین ساز کدومه؟
4. اگر بخوای سازت رو عوض کنی چه سازی رو انتخاب می کنی؟
5. به نظرت چرا سبک کلاسیک اصولی تر از سبک سنتی هست؟
6. نظرت در مورد سایت نت آهنگ چیه؟
7. به نظرت دوباره روزی می رسه که موسیقی توی ایران جدی گرفته بشه و بتونه اوج برسه؟
8. نظرت در مورد ساز پیانو چیه؟
9. نظرت رو در مورد استاد فریبرز لاچینی بگو.
10.یک انتقاد و یک پیشنهاد در مورد نت آهنگ.
ممنون

ehsanmir
Wednesday 22 July 2009, 08:36 PM
سلام.........
چی میبینم.:e
سوال ل ل ل ل ل ل ل.......:124:
1. نظرتو در مورد موسیقی بگو؟
من قبلا هم نظرم رو جای دیگه تو همین سایت گفته بودم.حتی اگه به امضام نگاه کنید یه چیزایی دستگیرتون میشه.ولی مشکلی نیست.بازم نظرم رو خدمتتون عرض میکنم.
وقتی در مورد موسیقی صحبت میشه, اکثر مردم مطربی و کیبرد زدن تو مجالس عروسی یا این البوم های 3 تا 1000 تومن و خواننده های یه شبه تو ذهنشون میاد.
این یکی از علل افت این هنر در حال حاضره.موسیقی متاسفانه تبدیل به منبع در امدی برای یه سری افراد شده.البته استثنائ هم وجود داره. ولی این قضیه اکثریت داره.من بعضی وقتها افسوس میخورم که چرا دیدگاه ما به این هنر به این صورته.
و این به خاطر اینه که ما هیچ وقت اصول رو در هیچ زمینه ای رعایت نمیکنیم.
به نظر من موسیقیی که از روح برخیزد بر روح می نشیند.
موسیقی برای من غذای روحه.من عاشق موسیقی هستم.منظور من موسیقی با اصالته.نه موسیقی رو حوضی.
امید وارم کسانی که تو این هنر فعالیت می کنند ارزش بیشتری برای این هنر قائل بشند و برای مادیات ارزش موسیقی رو از بین نبرند.

2. تا حالا شده از یادگیری سازت نا امید بشی؟ اگر آره چی شد که دوباره به سمتش برگشتی؟
من از سال 71 تا 3 ساله پیش و منهای 2 سال خدمت روزی نبود که پای کیبردم نشینم.حتی 5 دقیقه.بعضی اوقات خسته میشدم که اونهم موقتی بود.ولی هیچ وقت نا امید نشدم.چون عاشقش بودم.عشق و خستگی دو چیز متضاد هستند.جایی که عشق باشه خستگی وجود نخواهد داشت.

3. به نظرت قشنگترین ساز کدومه؟
به نظر من قشنگترین ساز چه از لحاظ ظاهر و چه از لحاظ صدا, پیانو هست .

پیانو

راستش دقیقا نمی دونم.ولی باز این بر میگرده به اینکه ما به موسیقی اهمیت نمیدیم.و اینکه اون طور که باید و شاید رو این قضیه متمرکز نمیشیم.شاید دلیلش اینه که کمتر به جهانی شدن پرداختیم و بیشتر منطقه ای کار میکنیم.
واقعا نمی دونم چه مشکلی هست.چرا ما اینقدر از مسیر خارجیم.

سایت خوبیه.من هر روز توش یه گشتی میزنم.مخصوصا بخش کیبردش که اطلاعات خوبی داره.

7. به نظرت دوباره روزی می رسه که موسیقی توی ایران جدی گرفته بشه و بتونه اوج برسه؟
به نظر شما تو کشوری که تو تلویزیون به جای اینکه مثلا پیانو یا تار رو تو یه کلیپ نشون بدن بیان و گل و رقص نور نمایش بدن , جایی برای این حرف ها می مونه.من که فکر نمیکنم.شجریان که دیگه تو سبک خودش استاده , وقتی یه کنسرت میزاره پشیمون میشه.من خودم یکی از مصاحبه هاش رو خوندم که چقدر اذیت میشه تا بتونه 2 روز کنسرت بزاره.حالا تازه این موسیقی سنتی خودمونه.و دولت در ظاهر هیچ مشکلی نداره.ولی خدا نکنه بخواید یه کنسرتی یا یه کاری در زمینه موسیقی کنید.که اونوقته که خدا به دادتون برسه.ولی من بعید میدونم موسیقی تو کشور ما رونق بگیره. ولی بازهم امید به خدا.........

8. نظرت در مورد ساز پیانو چیه؟
حرف نداره.رو دست نداره.اخرشه.....................

9. نظرت رو در مورد استاد فریبرز لاچینی بگو.
راستیاتش من زیاد با ایرانی ها ابم تو یه جوب نمیره.
فریبرز لاچینی برای من فقط یه اسمه.کارهاش رو هم تو تلویزیون شنیدم.اما زیاد تاثیر گذار نبوده.ولی در عوض البوم rain of love ناصر چشم اذر رو خیلی دوست دارم.شاید این تنها البومی ایرانی باشه که هیچ وقت ازش خسته نشدم و نمیشم.واقعا زیباست.ولی هر کس که برای موسیقی در راه درست تلاش کنه ارزش سپاس و تشکر رو داره.

10.یک انتقاد و یک پیشنهاد در مورد نت آهنگ.
انتقاد : این سایت همه چیزش خوبه .ولی بعضا چیزهایی میبینم که اذیتم میکنه.اونم این که اگه کسی در مورد یه مسئله ای نظر بده, یه سری از افراد بجای اینکه در کنارشون باشند و به اونها جواب و یا راهنمایی بدند , در جلوی اونها می ایستند و یه طوری به قول معروف جبهه گیری میکنند که این راه درستش نیست.
پیشنهاد: به نظرات یکدیگر احترام بگذاریم و با هم باشیم.

با تشکر
احسان میر

ehsanmir
Wednesday 22 July 2009, 09:48 PM
من نفر بعدی رو معرفی میکنم.
دوست عزیز اقای amirrelax

Mohi_Liebert
Wednesday 22 July 2009, 10:45 PM
سلام به Amirrelax عزیز!

1- به جز پیانو چه ساز دیگه ای کار می کنی یا دوست داری کار کنی؟
2- روزی چقدر تمرین می کنی؟
3- چرا یانی؟
4- به نظرت می تونی یه روزی به گروه یانی ملحق بشی؟
5- نظرت در مورد آلبوم voices یانی؟

Amirrelax
Wednesday 22 July 2009, 10:58 PM
سلام به Amirrelax عزیز!

1- به جز پیانو چه ساز دیگه ای کار می کنی یا دوست داری کار کنی؟
2- روزی چقدر تمرین می کنی؟
3- چرا یانی؟
4- به نظرت می تونی یه روزی به گروه یانی ملحق بشی؟
5- نظرت در مورد آلبوم voices یانی؟

1- الان ساز دیگه ای جز پیانو کار نمی کنم ولی اگه قرار باشه ساز دیگه ای هم انخاب کنم حتما ویولن است
2- زمان تمرینم متغییر است نمیشه یک اندازه ثابت بگم
3- وقتی به آهنگ های یانی گوش میدم یه احساس خاصی به هم دست میده به همین خاطر هم من یانی را الگوی خودم انتخاب کردم
4- من بیشتر دوست دارم روزی کنسرت برگزار کنم و یانی را برای تماشای کنسرتم دعوت کنم
5- آلبوم Voices یانی مثل آلبوم های قبلی عالی بود

ehsanmir
Thursday 23 July 2009, 10:01 AM
سلام به اقای AMIRRELAX
من فقط یه سوال دارم و اون اینکه شما چرا در کارهاتون نوازنده های ایرانی رو الگو قرار نمیدی؟ایا باید تعصب کور کورانه داشت و بگیم چون من ایرانی هستم باید الگوی من هم ایرانی باشه یا نه.باید انتخاب الگو واقع بینانه باشه؟در انتخاب یانی چه چیزهایی رو در نظر گرفتید که در نوازنده های ایرانی پیدا نکردید؟
ایا ما هم نمیتونیم یانی هایی در ایران داشته باشیم که اگر می تونیم چرا نداریم. و اگر داریم کجا هستند ؟

Amirrelax
Thursday 23 July 2009, 01:01 PM
سلام به اقای AMIRRELAX
من فقط یه سوال دارم و اون اینکه شما چرا در کارهاتون نوازنده های ایرانی رو الگو قرار نمیدی؟ایا باید تعصب کور کورانه داشت و بگیم چون من ایرانی هستم باید الگوی من هم ایرانی باشه یا نه.باید انتخاب الگو واقع بینانه باشه؟در انتخاب یانی چه چیزهایی رو در نظر گرفتید که در نوازنده های ایرانی پیدا نکردید؟
ایا ما هم نمیتونیم یانی هایی در ایران داشته باشیم که اگر می تونیم چرا نداریم. و اگر داریم کجا هستند ؟
چون من کارهای یانی را متناسب با روحیات و فکرم دیدم و عقاید اون را در موسیقی را به عقاید خودم نزدیکتر دیدم.
من داشتن تعصب که من ایرانی هستم و باید الگوی ایرانی داشته باشم قبول ندارم چون ممکن است کسی مشخصه هایی که برای الگوی خود تعیین کرده است این مشخصه ها در هیچ کدام از نوازنده ها و آهنگسازان ایرانی نباشد و بهتر است بدون توجه به ملیت شخص کسی که به نظرمان ایده آل است انتخاب کنیم
من را بیشتر شور و علاقه ی یانی برای موسیقی و آهنگسازی و کاراهای عالی و تفکرات او درباره موسیقی جذب کرد
صد در صد ما هم اگر بخواهیم می توانیم در ایران افرادی مثل یانی و حتی بهتر از آن داشته باشیم البته ما در ایران استادانی در زمینه ی موسیقی داریم که در دنیا بی نظیر هستند و این که چرا در ایران کسی نیست که آهنگ هایی در سبک آهنگ های یانی بسازد نداریم من هم نمیدانم شاید کسی نمی خواهد مثل یانی باشد و کاراهایی مثل کاراهای او داشته باشد ولی من مطمئن هستم در آینده کسی خواهد بود که حتی بهتر از یانی نیز باشد

Amirrelax
Thursday 23 July 2009, 08:01 PM
چه بلایی سر این مثلث شیشه ای اومده قبلا خیلی فعال تر بود

MonaLisa
Thursday 23 July 2009, 08:48 PM
سلام بر شما

سوال ها :

به چه هدفی گروه پیانست های نت آهنگ رو درست کردید و از روند اون راضی هستید؟
آیا نت آهنگ برای شما مفید هم بوده تا به حال؟

موفق باشید

Amirrelax
Thursday 23 July 2009, 09:06 PM
سلام بر شما

سوال ها :

به چه هدفی گروه پیانست های نت آهنگ رو درست کردید و از روند اون راضی هستید؟
آیا نت آهنگ برای شما مفید هم بوده تا به حال؟
موفق باشید
1- من از همه ی بخش های سایت خوشم می آد و بخشی نیست که دوست نداشته باشم
2- مدیریت کار سختیه ولی همه دوست دارند مدیر بخشی باشند یه درخواست هم همین جا میکنم که اگه ممکنه به بخش درخواست نت کمی رسیدگی بشه
3- تا حالا به این فکر نکردم :3:
4-Until the last moment از یانی
4- می خواستم تا پیانیست های نت آهنگ دور هم جمع شوند و همدیگر را بهتر بشناسند و اگه مشکل خاصی براشون پیش بیاد با هم فکری گروه راه حل مناسبی بیان بشه ولی چندان از روند اون راضی نیستم و دوستان پیانیست کمتر فعالیت می کنند

5- صد در صد مفید بوده در همه ی زمینه ها و به همین خاطر من از همه ی مسئولین نت اهنگ تشکر می کنم

Amirrelax
Saturday 25 July 2009, 08:43 AM
دوستان اگه سوال دیگه ای ندارند نفر بعدی را انتخاب کنم

rumour
Saturday 25 July 2009, 08:50 AM
سلام.
امیر جان ببخشید سوال های قدیمی می پرسم ولی کف گیرم خورده ته دیگ.
1)آهنگسازه مورد علاقتون کیه؟(به غیر از یانی)
2)چه سبکی آهنگ گوش میدید؟
3)به نظرتون چرا پیانو سازه مادره؟یا چرا بعضی ها میگن که پیانو نیست و ویالن ساز مادره؟
فعلا همینا منمنون

Amirrelax
Saturday 25 July 2009, 09:02 AM
سلام.
امیر جان ببخشید سوال های قدیمی می پرسم ولی کف گیرم خورده ته دیگ.
1)آهنگسازه مورد علاقتون کیه؟(به غیر از یانی)
2)چه سبکی آهنگ گوش میدید؟
3)به نظرتون چرا پیانو سازه مادره؟یا چرا بعضی ها میگن که پیانو نیست و ویالن ساز مادره؟
فعلا همینا منمنون
1- آهنگساز مورد علاقه من به غیر از یانی ،ونجلیس است
2- بیشتر سبک new age که سبک کارهای یانی است گوش میدم
3- فکر می کنم به این دلیل پیانو سازه مادره که پیانو توانایی اجرای نت ها در اکتاو های بالا و پایین تر را دارد ولی هیچ سازی این گستره را ندارد و من اصلا قبول ندارم که پیانو ساز مادر نیست و ویولن ساز مادره

MonaLisa
Saturday 25 July 2009, 02:30 PM

شما فقط 2 روز هست که انتخاب شدید حتی اگر سوالی هم نباشه لطفا صبر کنید تا آخر روز 5 ام ...ممنون

ehsanmir
Saturday 25 July 2009, 06:55 PM
سلام
از اونجا که دیگه سوالها ته کشیده من یه سوال میکنم.
ایا سوالی مد نظرت بوده که کسی ازت بپرسه , ولی نپرسیده باشه.منظورم تو مثلث شیشه ای هست.اگه هست خودت بپرس و خودت هم جوابش رو بده.
هر چه دل تنگت میخواهد بگو......................
عجب سوالی کردما ا ا ا ا ا ا ا ا :124::2rw592q:

Amirrelax
Saturday 25 July 2009, 08:42 PM
الان که اینو می نویسم حدود نیم ساعت فکر میکنم که چه سوالی دلم میخواست شما بپرسین که نپرسیدین ولی چیزی به ذهنم نمیرسه:106:

marzi_a1732
Saturday 25 July 2009, 10:12 PM

سلام
چه سرعت عملی!!! لول
شما که تازه رو صندلی داغ نشستی ... کجا می خوای فرار کنی؟!:ilovemusic:
لطفا به این چند سوال جواب بده:

1. چرا تا به حال نمونه کاری از خودت تو سایت نذاشتی؟
2. نظرت در مورد موسیقی؟
3. به نظرت چرا پیانو اینقدر طرفدار داره؟
4. به نظرت قشنگترین ساز کدومه؟
7. یک انتقاد و یک پیشنهاد در مورد نت آهنگ.

ممنون

Amirrelax
Saturday 25 July 2009, 11:10 PM
1. چرا تا به حال نمونه کاری از خودت تو سایت نذاشتی؟
2. نظرت در مورد موسیقی؟
3. به نظرت چرا پیانو اینقدر طرفدار داره؟
4. به نظرت قشنگترین ساز کدومه؟
5. اگر بخوای سازت رو عوض کنی چه سازی رو انتخاب می کنی؟
6. به نظرت چرا سبک کلاسیک اصولی تر از سبک سنتی هست؟
7. نظرت در مورد سایت نت آهنگ چیه؟
8. یک انتقاد و یک پیشنهاد در مورد نت آهنگ.

ممنون
1- برای اینکه نه تجهیزات مناسب برای ضبط کردن دارم نه اینترنت پرسرعتی که باهاش کارهامو آپلود کنم
2- به نظر من موسیقی برترین هنره موسیقی چیزی که روح انسان بهش احتیاج داره
3- فکر کنم به دلیل صدای زیبایش
4- اول پیانو بعد ویولن
5- صد در صد ویولن
6-نظری در این باره ندارم چون زیاد به این چیز ها توجهی نمیکنم
7- واقعا بهترین سایت در مورد موسیقی در همه زینه ها است
8- انتقاد: بخش درخواست نت خیلی وقته که خوابیده و هیچ کس به درخواست نت ها رسیدگی نمی کنه بهتره که یه فکری واسه بخش درخواست نت بشه
پیشنهاد خاصی هم ندارم

Amirrelax
Tuesday 28 July 2009, 08:34 PM
سلام
پنج روز مهلت منم تمام شد حالا نفر بعد انتخاب می کنم
جناب Mohi-Liebert (You can see links before reply) را انتخاب می کنم

Amirrelax
Tuesday 28 July 2009, 08:35 PM
اول من از ایشون سوال می پرسم
1-چرا گیتار را انتخاب کردی؟
2- با چه دیدی به موسیقی نگاه می کنی
3- اصلا چرا موسیقی را انتخاب کردی

Mohi_Liebert
Wednesday 29 July 2009, 08:10 PM
سلام ممنون از امیر که بنده رو انتخاب کردند! اما جواب های ایشون:

اول من از ایشون سوال می پرسم
1-چرا گیتار را انتخاب کردی؟
2- با چه دیدی به موسیقی نگاه می کنی
3- اصلا چرا موسیقی را انتخاب کردی

1- گیتار آرامشی رو به من میده که هیچ ساز دیگه ای با هیچ ساز دیگه ای قابل مقایسه نیست!
البته پیانو هم دوست دارم ولی پولشو نداشتم! :241:

2- به نظر من موسیقی واقعی اونیه که وقتی گوش میدی و چشمهات رو می بندی بتونی خیلی پیزها رو از توی آهنگ ببینی! یا حداقل از اسم اون آهنگ استفاده کنی تا چیزی ببینی! نمی دونم منظورم رو کامل رسوندم یا نه ولی یه مثال براتون میزنم: مثلا اگر آهنگ "بهشت و زمین" کیتارو رو گوش کنید انگار صحنه های بهشت یا قیامت جلوی چشمتون میاد!

3- موسیقی آرامش روحمه و با موسیقی زندگی برام دلپذیر میشه! گاهی پیش میاد چند روز از سازت دوری ولی وقتی بعد از چند روز ساز رو دست می گیری نمی دونی چه لذتی برام داره!:guitarplay5:

Mohi_Liebert
Monday 3 August 2009, 12:28 PM
خوب دیگه چیزی به پایان 5 روز من نمونده اما دوستان ببخشید که پنج روز حضور من باعث ناراحتی شما شد! چرا که به جز آقا امیر هیچکس خوشش نیومد که از من سوالی بپرسه!

به زودی نفر بعدی رو اعلام میکنم!

Atta-Flamenco
Monday 3 August 2009, 01:18 PM
سلام دوست عزیزم.
عزیز این چه حرفی ، بیخیال ،شرمنده احتمالا بر بچ ابن چند روزه مثل من گرفتاری چیزی بودن من که خودم به کل این تاپیک یادم نبود.و الا برو بچ نت آهنگی هیچ وقت دوستاشونو فراموش نمی کنن.

و اما سوال های من.
1)به غیر از گیتار به ساز و سبک دیگه ای علاقه داری؟اگه آره چه سبک و سازی؟
2)چه سبکی کار میکنی؟چی شد که این سبک و رو انتخاب کردی؟
3)چی شد که گیتارو انتخاب کردی؟
4)از کدوم نوازنده گیتار بیشتر خوشت میاد؟
5)چه سبکی آهنگ هائی بیشتر برات لذت بخشه؟چه سبکی بهت آرامش میده؟
6)به نظرت بزرگترین نوازنده گیتار کلاسیک،پاپ،فلامنکو کیه؟
7)از موقعی که شروع به گیتار زدن کردی زندگی و حالات زندگی و روحیات و .... تفاوتی نصبت به قبل کرده؟(توضیح بده)
8)دوست داری یه روز بزرگترین استاد سبک خودت بشی؟اگه آره ؟چرا!!! و برای این هدف چه برنامه ای داری؟
9)به نظرت ما بروبچ اهل دل و موسیقی چیکار میتونیم بکنیم تا موسیقی و هنر بهتر و بیشتر برای مردم ایران شناخته تر بشه و از اون جایگاه والا که تو تموم دنیا برخورداره تو ایران هم برخوردار شه؟

فقط خواهشن کنکوری جواب نده -قشنگ با حس و شورو و حال قشنگ توضیح بده.

یا علی.

Mona
Monday 3 August 2009, 01:43 PM
سلام

خیر دوست من. این چه حرفیه! گویا مثلث شیشه ای اون جذابیت روزهای نخست رو برای عزیزان نداره، و برای همین استقبال کم شده که فکر می کنم باید یه فکر اساسی براش بکنیم... اما راجع به خود من راستش این روزها خیلی خیلی سرم شلوغ شده (غیبتم رو پای کم لطفیم نذارید)، با پوزش...

و حال سوال من از شما: به نظرتون چه تغییر/تغییراتی در مثلث شیشه ای میتونه اون رو جذابتر از پیش کنه؟

موفق باشید J

marzi_a1732
Monday 3 August 2009, 07:06 PM
خوب دیگه چیزی به پایان 5 روز من نمونده اما دوستان ببخشید که پنج روز حضور من باعث ناراحتی شما شد! چرا که به جز آقا امیر هیچکس خوشش نیومد که از من سوالی بپرسه!
نه دوست من دلیلش این نیست که کسی خوشش نیومد از شما سوال بپرسه :68::23:

سوالهای من:

1. چه جوری با نت آهنگ آشنا شدید؟
2. اگر بخواین ساز دیگه ای رو یاد بگیرید چه سازی رو انتخاب می کنید؟
3. آهنگساز مورد علاقتون کیه؟
4. آهنگ مورد علاقتون چیه؟
5. از کدوم قسمت سایت بیشتر خوشتون میاد؟ چرا؟
6. قشنگ ترین ساز از نظر شما؟
7. تا حالا شده از یادگیری سازت نا امید بشی؟ اگر آره چی شد که دوباره به سمتش برگشتی؟
8. تعریف موسیقی در یک جمله.
9. فکر می کنی تا الان از پیشرفتت در موسیقی راضی هستی؟
10. یک انتقاد و یک پیشنهاد در مورد نت آهنگ.

موفق باشید

ehsanmir
Monday 3 August 2009, 08:22 PM
سلام
یه سوال.........
دوست داشتی بچه های نت اهنگ جمع بشن و یه گروه موسیقی بزرگ تشکیل بدند و شما هم عضوی از این گروه باشید؟

Mohi_Liebert
Monday 3 August 2009, 09:12 PM
سلام دوست عزیزم.
عزیز این چه حرفی ، بیخیال ،شرمنده احتمالا بر بچ ابن چند روزه مثل من گرفتاری چیزی بودن من که خودم به کل این تاپیک یادم نبود.و الا برو بچ نت آهنگی هیچ وقت دوستاشونو فراموش نمی کنن.

و اما سوال های من.
1)به غیر از گیتار به ساز و سبک دیگه ای علاقه داری؟اگه آره چه سبک و سازی؟
2)چه سبکی کار میکنی؟چی شد که این سبک و رو انتخاب کردی؟
3)چی شد که گیتارو انتخاب کردی؟
4)از کدوم نوازنده گیتار بیشتر خوشت میاد؟
5)چه سبکی آهنگ هائی بیشتر برات لذت بخشه؟چه سبکی بهت آرامش میده؟
6)به نظرت بزرگترین نوازنده گیتار کلاسیک،پاپ،فلامنکو کیه؟
7)از موقعی که شروع به گیتار زدن کردی زندگی و حالات زندگی و روحیات و .... تفاوتی نصبت به قبل کرده؟(توضیح بده)
8)دوست داری یه روز بزرگترین استاد سبک خودت بشی؟اگه آره ؟چرا!!! و برای این هدف چه برنامه ای داری؟
9)به نظرت ما بروبچ اهل دل و موسیقی چیکار میتونیم بکنیم تا موسیقی و هنر بهتر و بیشتر برای مردم ایران شناخته تر بشه و از اون جایگاه والا که تو تموم دنیا برخورداره تو ایران هم برخوردار شه؟

فقط خواهشن کنکوری جواب نده -قشنگ با حس و شورو و حال قشنگ توضیح بده.

یا علی.

مرسی دوست عزیز!

1- کلا از پیانو ، ویولنسل و ساز دهنی خوشم میاد چون آرامش خاصی دارن!
اما در مورد سبک خیلی در قید و بندش نیستم به نظرم هر آهنگی تو هر سبکی که باشه و به دل بشینه قشنگه!

2- یه مدت کلاسیک کار می کردم اما الان فلامنکو رو شروع کردم. راستش از همون اول دلم می خواست فلامنکو رو یاد بگیرم چون یه فضای خاصی داره که قابل توصیف نیست! اما بهم پیشنهاد کردند اول یکم کلاسیک کار کنم بعد برم سراغ فلامنکو! این بود که اینجوری شد!!!!!!!

3- دروغ چرا؟ اول از روی هوس گیتار رو انتخاب کردم. حدود 3 سال هم گیتارم خاک خورد تا اینکه اراده کردم برم دنبالش و تا وقتی که کسی پیدا نشد چیزی ازش یاد بگیرم، ولش نکنم! اما الآن می بینم سازی خوش صدا تر و دلنشین تر از گیتار پیدا نمیشه! تازه به نظر من از هر لحاظی می تونه حد وسط سازهای دیگه باشه!

4- آخه اینم پرسیدن داره؟؟؟ خوب معلومه دیگه اوتمار لیبرت!!

5- کلا فقط آهنگهای بیکلام گوش میدم! و آهنگهای غمگین رو ترجیح میدم! اما در شماره 1 کاملتر توضیح دادم!

6- راستش در مورد گیتار کلاسیک خیلی نوازنده نمی شناسم! (حداقل به اسم نمی شناسم)
گیتار فلامنکو: پاکو دلوچیا
پاپ: شادمهر عقیلی (البته از اونجایی که خیلی اهل پاپ نستم یه چیزی گفتم نگی جواب نداد!)

7- کاملا! مثلا زمانی که توی زمان امتحانات پایان ترم گیتار رو ادامه میدادم نمرات خیلی خوبی گرفتم اما امسال که 1 ماه گیتار رو کنار گذاشتم کاملا نمراتم نشون میداد که اشتباه کردم! (البته این یه نمونه بود)

8- خوب آره! واقعا دوست دارم چیز جدیدی به موسیقی اضافه کنم. می خوام از خودم چیزی به یادگار بذارم خوب چی بهتر از هنر؟؟؟ اما ما فعلا اول راهیم برای این حرفا زوده!!!!!!!!!!!!

9- به نظر من تو کل دنیا هم خیلی ها چرت و پرت گوش میدن مثل ایران! اما ما باید موسیقی واقعی رو تبلبغ کنیم . باید از خودمون شروع کنیم : هرچی آهنگ چرت و پرت داریم بریزیم دور! اگر دوستامون موسیقی واقعی نمودونن چیه اونا رو توجیه کنیم. اینا ساده ترین کاریه که از دست همه بر میاد!!!

Mohi_Liebert
Monday 3 August 2009, 09:16 PM
به نظرتون چه تغییر/تغییراتی در مثلث شیشه ای میتونه اون رو جذابتر از پیش کنه؟
موفق باشید J

به نظرم اگر کسی که روی صندلی داغ میشینه علاوه بر اینکه نفر بعد رو انتخاب می کنه، بهترین سوالی که ازش پرسیده شده رو هم انتخاب کنه!

اینطوری هم دوستان به سوال پرسیدن تشویق میشن هم سوالها جالبتر میشه!

(البته الان چیز بهتری به ذهنم نرسید!)
:ilovemusic:

Mohi_Liebert
Tuesday 4 August 2009, 04:44 PM
سوالهای من:

2. اگر بخواین ساز دیگه ای رو یاد بگیرید چه سازی رو انتخاب می کنید؟
6. قشنگ ترین ساز از نظر شما؟
7. تا حالا شده از یادگیری سازت نا امید بشی؟ اگر آره چی شد که دوباره به سمتش برگشتی؟
8. تعریف موسیقی در یک جمله.

موفق باشید

1- راستش وقتی می خواستم برای یکی در مورد اینکه چه ویولنی بخره دنبال یه مطلبی می گشتم تصادفی وارد این سایت شدم و وقتی که دیدم چقدر پرباره تصمیم گرفتم عضو بشم!

2- خیلی دوست دارم ویولنسل رو هم یاد بگیرم اما اگر نشد میرم سراغ سازهای کوبه ای!

3- کارهای کیتارو رو فوق العاده دوست دارم! به نظرم توی کارهاش خیلی از احساسش استفاده می کنه!

4- خوب جواب دادن به این سوال یکم سخته چون من آهنگی رو خیلی برتر نمی دونم ولی به نظرم اینا آهنگهای قشنگی هستند! : جاده ابریشم (کیتارو)، مهره مار(اوتمار لیبرت)

5- از قسمت انجمن ها خوشم میاد! چون بحث و تبادل نظر با دوستان نت آهنگی خیلی برام لذت بخشه و هروقت سری به انجمن می زنم حتما با یه مطلب علمی روبرو میشم! اما توی خود انجمن هم بخش گیتار و آهنگسازی و سبکها رو بیشتر دوست دارم چون از بس پر از مطلبه هنوز نتونستم همشونو بخونم!

6- هر سازی نستبت به خودش و بسته به اینکه چه نتی میزن میتونه خیلی جذاب باشه و من همه سازها رو دوست دارم و دلم می خواد همشون رو حداقل 1 بار امتحان کنم! ولی به طور کلی پیانو، گیتار، ویولن برام صدای قشنگی دارن!

7- آره یه بار ناامید شدم اما استادم که فهمیده بود منو به عنوان نوازنده به یک کنسرت آموزشی دعوت کرد و با این کارش چنان شور واشتیاق دوباره ای پیدا کردم که دیگه تا ابد سازم رو کنار نمیذارم!

8- موسیقی فقط احساس است! (حتی لامسه)!:dj9:
9- حدودا یه 3 ماهی خیلی بد پیشرفت می کردم اما امیدوارم از حالا که فلامنکو رو شروع کردم بتونم خیلی سریع پیشرفت کنم. اما در کل راضیم!

10- انتقاد اینکه بانک نتها کاستی های زیادی داره و تعداد نتها خیلی کمه و همچنین سیستم درخواست نت خیلی مکانیزه نیست!
اما پیشنهاد: به نظرم اگر در کنار ویدیوهای ایرانی برای هر ساز به طور جداگانه در سایت ویدیو قرار بگیره بهتر باشه تا دوستان بی خودی وقتشون رو تو یوتیوب و... تلف نکنند!

Mohi_Liebert
Tuesday 4 August 2009, 04:47 PM
سلام
یه سوال.........
دوست داشتی بچه های نت اهنگ جمع بشن و یه گروه موسیقی بزرگ تشکیل بدند و شما هم عضوی از این گروه باشید؟

خوب معلومه دوست دارم اما من که در حدی نیستم که بتونم عضو این گروه بشم.
اما مثل اینکه قبلا آقا امیر گروهی درست کرده بودند حالا نمی دونم هنوزم هست یا نه. ولی اگر نیست شاید بهتر باشه تا آقا امیر و خشایار این کار رو انجام بدن!:am

Mohi_Liebert
Tuesday 4 August 2009, 05:01 PM
فکر کنم وقتشه نفر بعدی رو انتخاب کنم :

نفر بعد جناب MOOMAK هستند!

moomak
Tuesday 11 August 2009, 03:18 PM
جالبه
خیلی خوشحالم از اینکه میبینم هیچ کس هیچ سوالی از من نداشت
پس بهتره نفر بعدی رو انتخاب کنم
عطا عزیز
Ætta Flamencø
فعلا

marzi_a1732
Tuesday 11 August 2009, 03:30 PM
جالبه
خیلی خوشحالم از اینکه میبینم هیچ کس هیچ سوالی از من نداشت
پس بهتره نفر بعدی رو انتخاب کنم
عطا عزیز
Ætta Flamencø
فعلا
خوب ... چون Ætta Flamencø یه مدتی پیش انتخاب شدند جناب moomak دوباره زحمت می کشن و به جای ایشون روی صندلی می شینن تا ما سوالامونو بپرسیم!!!

اما سوالات من از جناب moomak

2. به غیر از گیتار به ساز دیگه ای علاقه دارید؟
6. چرا فعالیت شما تو سایت کمه؟ البته منظورم شرکت در بحث هاست
8. چی شد که به سمت موسیقی رفتید؟

moomak
Tuesday 11 August 2009, 10:27 PM
شما 6 روز وقت داشتین که از من سوال بپرسین و امیدوار بودم که در این مدت میپرسیدین!!! حالا که پرسیدین من روتون رو زمین نمیندازم!!!
اما سرکار خانم مرضیه با احترام به شما
1- پسر خالم حمید عزیز مدیر بخش ویولون و ساز های کوبه ای HMD_N
2- به ساز های زیادی علاقه دارم اما یکیشون رو می پرستم. اگر به پروفایلم نگاه می کردین متوجه می شدید. من عاشقانه هارپ سلتیک رو می پرستم.
3- شخص خاصی رو در نظر ندارم
4- کارهای زیادی هستند و اسم بردن اونا از این بحث خارج هستند.
5- از بخش اطلاعات شخصی چون اونجا کسی مزاحمت نمیشه!!!
6- اگر بگم کمبود وقت که (با شروع تابستون) دروغ گفتم زمانی من یکی از فعال ترین کاربران نت آهنگ بودم.
در جواب پرسشتون باید بگم هرکس دلایل شخصی خودش رو داره و لزوما نباید هر چیزی رو مطرح کرد!!!
7- خیر، هیچ وقت
8- چون نمیخواستم یه قاتل بشم!!!
9- بله چون انسان زیاده خواهی نیستم!!!
10- به خودم این حق رو میدم که این سوالتون رو جواب ندم!!!
مطمئن من رو میبخشید اگر احساس کردین به گرمی و طراوت سابق نیستم!!!
ارادتمند

MonaLisa
Wednesday 12 August 2009, 12:04 AM
سلام بر مومک عزیز ...ببخشید اگر کوتاهی در تاپیک شده تقصیر من هست چون بالاخره مسئولش من هستم و سرم کمی شلوغ هست پس از من معذرت ....!

خوب سوال های من :

نظرتون راجع به نت آهنگ کنونی با نت آهنک گذشته چیه؟کدوم پربار تر هستند؟
چرا دیگه اثری از خودتون در سایت نمیذاری؟
چرا به میتینگ های نت آهنک نمیایید؟
زیباترین میوزیک از دید شما؟
بهترین نوازنده ی گیتار داخل ایران و خارج؟
آیا حاضرید باز هم مدیر بخش گیتار بشید؟

فعلا ...موفق باشید

moomak
Friday 14 August 2009, 11:46 PM
سلام گارفیلد جون
خواهش می کنم این طوری فکر نکن!

الف-( میخوام رک و راست حرف بزنم و امید دارم به بخشش شما چون معمولا حقیقت تلخ تر از اونیه که انتظار داریم)
ب- ( اینا صرفا نظرات و عقیده شخصیه منه و برای صرفا برای خودم قابل احترام اما با علم بر اینکه ممکنه از هر حرفی که می زنم بعدا بر علیه خودم استفاده بشه! ادامه میدم)
در مورد سوالاتت باید بگم
1- نت آهنگ الان رو از نظر سطح موسیقی سایت بهتر از گذشته میبینم البته با توجه به زحماتی مدیران محترم و دلسوز بخش های مختلف در طول ایام مدید و با صرف وقت و هزینه زیاد برای اون کشیدند اما نت آهنگ امروز که یه زمانی خونه من و ... بود متاسفانه دیگه نیست!

2-سوالت رو با یک سوال دیگه جواب میدم !!! _تا به حال به این مطلب فکر کردی که اگر کار بزارم چند نفر دانلود می کنن؟؟؟_با توجه به این مسئله رغبتی به این کار ندارم با اینکه حداقل 5 کار در نت آهنگ آپلود و لینک گذاری کردم.

3-در نبود دوستانم دیگه علاقه ای به حضور در اجتماعات سایت ندارم به خاطر اینکه دوست ندارم تصویر زیبا و مجازی که از قدیم در ذهنم دارم رو با تصویری جدید عوض کنم.در ضمن به اینکه کلا تبدیل به یک شخص منزوی شدم شک نکنید.

4-اگر موزیکی خاص مد نظر شماست پاسخی براتون ندارم اما اگر منظورتون به سبک خاصیه با یک نگاه کوچک به پروفایلم متوجه میشید که من موسیقی رنسانس اروپا رو ستایش می کنم.

5- از نظر من بهترین بی معنیه چون دست بالای دست زیاده!!!

6- خیر

ارادتمند

moomak
Sunday 16 August 2009, 07:25 PM
اگه دیگه سوالی نبود ما از روی صندلی بلند شیم!!!؟؟؟
لطفا نفر بعد رو هم گارفیلد خانوم زحمتشو بکشن چون من نمیدونم کیا نشستن،کیا ننشستن!!!
ارادتمند

rumour
Sunday 16 August 2009, 09:26 PM
اون موقع که مسئولان می شستن روی صندلی خیلی تاپیک رونق داشت.
بگین یکی بیاد. اصلا خود امیر بیاد.

fagher
Friday 21 August 2009, 08:57 AM
سلام به همه...
فکر کنم باز همون مشکل رونق تاپیک رو دارین نه؟؟؟لول
اشکال نداره این مشکل همیشه هست ولی راه حلش هم هست...
به نظرم بیاید فکرامونو بزاریم رو هم و یکم به تاپیک هیجان بدیم حالا چطوری به خودتون...لول

MonaLisa
Sunday 30 August 2009, 11:40 PM
سلام ...!

دوستان باز هم معذرت خواهی میکنم از همه برای اینکه به علت مشغله نتونستم تاپیک رو رونق بدم ...ولی این بار روند تاپیک کمی تعییر خواهد کرد که با کمک شما دوستان بهتر و بهتر خواهد شد و فصل جدید این تاپیک در همین تاپیک ادامه پیدا میکند ....!

قوانین و روند جدید این تاپیک نظر جناب آشو بود که خودشون هم به زودی اعلام میکنند روند به چه صورت ادامه پیدا میکند ...!

ممنون از همه جهت دلسوزی برای تاپیک

Khashayar
Monday 31 August 2009, 01:28 AM
درود
مثلث شیشه ای مدت هاست که در حال برگزاری است.اوایل شکل خوبی داشت و پر رونق بود اما بعد ها فعالیت کم شد...برآن شدیم تا کاری کنیم که هم رونق پیدا کنه و هم از حالت یک نواختی در بیاد و...
از این پس مثلث شیشه ای به صورت دوره ای برگزار خواهد شد و مدت هر دوره سه ما خواهد بود و در این سه ما 10 نفر به عنوان مهمان و پاسخ دهنده به سوالات شما شرکت خواهند کرد...
این افراد بعد از اتمام فرصت برای پاسخ به سوالات شما تا دو روز زمان خواهد داشت تا نفر بعدی را اعلام کند..اگر تا این دو روز اعلام نکر مسئول تاپیک یک نفر را اعلام خواهد کرد...و تاپیک ادامه خواهد یافت...

اما در این دوره ها سعی کنید سوالات جالب بپرسید...
سعی کنید پاسخ های جالب بدهید...
سعی کنید و یعی کنید تا جذاب ترین و جالب ترین شرکت کننده در تاپیک {مثلث شیشه ای باشید}
چون بعد از اتمام دوره که سه ماه هست یک نظر سنجی خواهیم داشت و به دو نفر جایزه خواهیم داد...
یعنی جذاب ترین کسی که به عنوان مهمان بر کرسی پاسخ گویی نشسته و بهترین و جالب ترین پاسخ ها رو گفته و کسی که بهترین و جذاب ترین سوالات رو از مهمانان پرسیده جایزه خواهند گرفت.
و این افراد توسط خود شما در نظر سنجی پایان دوره انتخاب خواهند شد...
نفرات برگزیده در دوره ی بعد امتیازاتی خواهند داشت که در همون دوره اعلام خواهد شد...
موفق و پاینده باشید...

Peddy
Friday 25 September 2009, 10:05 PM
درود و خسته نباشید

چی شد پس ؟ دوره ی بعدی کی هست ؟ چرا کسی شروع نمیکنه
چرا خبری نیست ؟
یکی یه خبری بده

با تشکر

MonaLisa
Friday 25 September 2009, 10:19 PM
درود دوستان

دوره ی بعدی همونطوی که گفتیم در همین تاپیک شروع میشه و ادامه خواهد داشت ....من مدت زیادی بود که تلاش کردم تا امیر عزیز ادمین سایت را راضی کنم بشینن بر روی این صندلی پس از این فرصت استفاده کنید دوستان چون ایشون خیلی سرشون شلوغه و دیگه افتخار نمیدن ....!

نفر بعدی جناب Amir

دوستان با سوال هاتون تاپیک رو رونق تازه ای ببخشید ممنون از همه ...!

MonaLisa
Friday 25 September 2009, 10:29 PM
سلام بر امیر

خوب اولین سوالی که به ذهن هر کسی میرسه چرا آیدی امیر همیشه مخفی؟و چرا بیرنگ؟
امیر روزانه چند ساعت در سایت هستید؟
اولین هدفتون از تاسیس این سایت چه بود و اکنون چیست؟
به نظر شما پیشرفت سایت چقدر بوده ؟رضایت کنننده بوده برای شما؟
آیا امیر الان در پست صحنه فعاله ؟و اگر بلی مشغول چه کاریست؟
توقع امیر از کاربرها ؟
توقغ امیر از گارفیلد؟
ویولن یا نت آهنگ ؟لول
فکر میکنید دید کاربر ها نسبت به فعالیت شما چیست؟ راضی هستند از سایت؟

حتما ادامه دارد....

Peddy
Friday 25 September 2009, 10:47 PM
درود و خسته نباشید

به به به! جناب امیر !
خب این سوالای من:

1. چند ساله که ساز میزنید؟
2. چرا تا حالا از خودتون نمونه کار نذاشتید؟
3. چرا اینقدر کم فعالیت میکنید؟ ;)
4. نظرتون رو در مورد موسیقی بفرمایید؟
5. چرا اینقدر از نشستن برروی صندلی مثلث شیشه ای فرار میکنید؟
6. چرا ویولن رو انتخاب کردید؟
7. محصل هستید اگه هستید در چه رشته ای و اگه نه شغلتون چی هست؟
8. غذا و میوه و رنگ مورد علاقتون چی هست؟
9. اگه بهتون بگن 10 میلیون میدیم ولی نت آهنگ دیگه مال شما نباشه چی کار میکنید؟
10. بچه خرخون بودید یا تنبل؟
11. نظرتون در مورد Peddy ?

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه ولی اگه یادم اومد بازم میپرسم
با تشکر

Amir
Friday 25 September 2009, 11:04 PM
سلام بر امیر

سلام بر گارفیلد . نارنجی سابق آبی کنونی

خوب اولین سوالی که به ذهن هر کسی میرسه چرا آیدی امیر همیشه مخفی؟و چرا بیرنگ؟

متاسفانه در محیط مجازی ایرانی عموم دوستان تنها کسی را که فکر می کنند می توانند نیازهایشان را به او بگویند مدیر سایت هست و وقتی اثری از او در سایت ببینند ولش نمی کنند .
این بود که ترجیحا برای فرار کردم و دیگر هم باز نخواهم گشت :D
بی رنگ شدن من هم مقدمه ای بود برای بی رنگ شدن تمام افرادی که از یکی دو هفته پیش دیگر کاری با انجمن های نت آهنگ که فقط جزوی از نت آهنگ هست ندارند

امیر روزانه چند ساعت در سایت هستید؟

به غیر از 6 و ساعت و خرده ای که در عالم خواب به سر می برم بقیه اوقات در سایت هستم و آماده .

اولین هدفتون از تاسیس این سایت چه بود و اکنون چیست؟

اون وقتی که من نت آهنگ را تاسیس کردم بازار اینترنت در ایران به شکل الان زیاد رونق نداشت . فکر می کنم سایت های مجید آنلاین و پرشین تولز که حالت فارومی داشتند و چند تای دیگه تازه مدتی بود کار می کردند . به همین دلیل من هم اصلا تصور درستی از اینترنت و قابلیت های آن نداشتم .
صرفا می خواستم یک سایت داشته باشم که بتوانم نت هایی را که خودم به زحمت به دست آورده بودم در آن قرار دهم .
کم کم به آن یک قسمت درخواست نت هم اضافه کردم و هیج وقت یادم نمی رود وقتی اولین ایمیل درخواست نت برایم آمد آنچنان به وجد آمدم که یک هفته دنبال نت مذکور بودم آخرش هم پیدا نکردم lol

با گذشت زمان هم روابط جدیدی پیدا کردیم و هم دیدمان نسبت به خیلی از موارد باز شد تا به اینجا رسیدیم .
حرف زیاد هست اگر به جزییات علاقه دارید به وبلاگم مراجعه کنید amir.noteahang.com

البته کامل نیست و از 6 ماه پیش قراره به روز شود :D

هم اکنون که در خدمت شما هستم باید بگویم پربازدید ترین درگاه مجازی موسیقی در اینترنت هستیم و بیشترین یوزر را در مباحث تخصصی داریم . بی شک هیچ سایت موسیقی به اندازه ما نه دستندرکار دارد و نه ارتباطات !

و هدف ما هم انشاءالله پر کردن خلا محسوس موسیقی در ایران هست و در این مسیر گام بر می داریم

به نظر شما پیشرفت سایت چقدر بوده ؟رضایت کنننده بوده برای شما؟

پیشرفت سایت نسبت به تعداد هندوانه هایی که برداشتیم رضایت بخش نبوده از نظر من . کار بسیار پیچیده هست , تخصص های زیادی لازم است و دقت بسیار بالایی می خواهد ولی مسیر تقریبا شفاف شده و فقط باید هماهنگی های لازم با دستندرکاران سایت هم قوی تر شود و هم ادامه دار .

آیا امیر الان در پست صحنه فعاله ؟و اگر بلی مشغول چه کاریست؟

بله صد در صد . هم اکنون بخش نت ها در حال آماده سازی هست و هم زمان برنامه ریزی بخش مقالات به سرپرستی جناب خشایار خان ashoo در حال انجام هست , حرکت های خوبی هم در آموزشگاه مجازی داریم انجام می دیم که ترجیح می دیدم وقتی برنامه ریزی ها تمام شد در مورد جزییات صحبت کنیم . فروشگاه هم به زودی چند ترابایت دیگر محصول به آن اضافه می شود

از لحاظ امکانات هم پروفایل در صدر جدول قرار دارد و باید هرچه زودتر کارهایش تمام شود .

توقع امیر از کاربرها ؟

حضور سبز !!!

توقغ امیر از گارفیلد؟

نق نزنه , غر نزنه , با من مهربون باشه

ویولن یا نت آهنگ ؟لول

متاسفانه یک سالی هست که مجبورم بگویم نت آهنگ , یک زمانی دلم می خواست نوازنده شوم ولی الان ترجیح می دهم که به موسیقی کشورم خدمت کنم و نوازندگی را برای دل خودم انتخاب کردم

هم اکنون حاضرم 1 ساعت کار بر روی موارد مختلف سایت را به یک ساعت ساز زدن ترجیح دهم چون به هدفی که دارم بیشتر از خواست دلم بها می دهم

فکر میکنید دید کاربر ها نسبت به فعالیت شما چیست؟ راضی هستند از سایت؟

بستگی دارد رضایت را در چه چیزی ببینید . در کل ایمیل فحش و بد و بیرا زیاد نداریم و عموما تشکر و قدردانی هست . احتمال می دهم که اگر راضی هم نیستند ناراضی نباشند

حتما ادامه دارد....

lol

Amir
Friday 25 September 2009, 11:19 PM
درود و خسته نباشید
به به به! جناب امیر !

سلام بر پدی . پدیده جدید لیگ برتر نت آهنگ . شما هم خسته نباشید

1. چند ساله که ساز میزنید؟

حدود 7 سالی زدم . ردیف های ویولن صبا را تمام کردم ولی یک سالی هست که دست به ساز نبرده ام دلیلش هم این نت آهنگ ملعون هست

2. چرا تا حالا از خودتون نمونه کار نذاشتید؟

چون طبق قوانین نبوده . لول
انشاءالله تصمیم گرفتم دوباره دست به ساز شوم امسال . یک میکروفون خوب هم می خرم و حتما یک کار ضبط می کنم .

3. چرا اینقدر کم فعالیت میکنید؟ ;)

فعالیت چی ورزشی ؟ :D

4. نظرتون رو در مورد موسیقی بفرمایید؟

موسیقی = زندگی , نبود موسیقی = مرگ روح و روان

5. چرا اینقدر از نشستن برروی صندلی مثلث شیشه ای فرار میکنید؟

من اصولا متواری هستم . فرقی نمی کنه کجا باشه

6. چرا ویولن رو انتخاب کردید؟

چون از بچگی وقتی می دیدم یک اسب وحشی را چه جوری رام می کنند به وجد می آمدم .

7. محصل هستید اگه هستید در چه رشته ای و اگه نه شغلتون چی هست؟

محصل نیستم . شغلم هم برنامه نویسی هست

8. غذا و میوه و رنگ مورد علاقتون چی هست؟

غذا جدیدا میگو سوخاری . میوه آلبالو . رنگ قرمز

9. اگه بهتون بگن 10 میلیون میدیم ولی نت آهنگ دیگه مال شما نباشه چی کار میکنید؟

10 میلیون کمه پیشنهاد بالاتر بود شاید در موردش فکر کنم

10. بچه خرخون بودید یا تنبل؟

اولاش خرخون . بعد یه کم که چشم و گوشم باز شد یک سری درس ها را نخواندم شدم متوسط

11. نظرتون در مورد Peddy ?

جوون , با انرژی , دارای آینده ای روشن

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه ولی اگه یادم اومد بازم میپرسم
با تشکر

ممنون
با آرزوی موفقیت برای شما

forever
Saturday 26 September 2009, 07:25 AM
درود جناب آقای خوش لفظ
من خوش بختانه از وقتی موسیقی رو شروع کردم، با سایت شما هم آشنا شدم.
واقعاً کارتون عالیه و امیدوارم همیشه ادامه داشته باشه...
فقط یک سوال:
این کار شما برای افراد تازه کاری مثل من، خیلی مفیده، خیلی... اما من واقعاً کنجکاوم که بدونم این کار برای خود شما چه نفعی داره؟؟(ببخشید اگه سوالم بی ربطه...)
با تشکر از زحمات شبانه روزی شما
النا

marzi_a1732
Saturday 26 September 2009, 10:07 AM
به به جناب امیر
چه عجب از این طرفا ;))

خوب سوالای من:

1. چرا اسم سایت رو گذاشتید نت آهنگ؟ راستش یادم میاد اوایل که عضو سایت شدم اسمش نت آهنگ نبود ... بود؟ آیا!

2. به نظر شما نت آهنگ 20 سال دیگه چه جوری خواهد بود؟ اصلا اون موقع نت آهنگ به این شکلی که الان هست وجود داره؟ یادمه این سوالو یکی از دوستان تو میتینگ اخیر پرسید و جوابی نشنید! :D

3. دلیل این همه تغییر ناگهانی تو سایت چی بود؟ چرا یه هو همه چیز تغییر کرد؟ چرا کسانی که توی سایت (غیر ار فروم) سمتی دارند بی رنگ و محدود شدن؟(خدایی اون رنگ سبز آی دی مدبر بخش اخبار خیلی ناز بود ... لول) ... بخش مدیران چی شد؟

4. به نظرتون نقشه هایی که برای سایت کشیدید به بهتر شدن سایت کمک می کنه؟

5. به نظر شما چرا بعضی از دوستان فقط از مطالب سایت استفاده می کنند و هیچ فعالیتی نمی کنن؟ یعنی هیچ کدوم از قسمت های سایت اونها رو برای فعالیت کردن راضی نمیکنه؟

6. بزرگترین انتقادی که شما به عنوان یک مدیر از سایت نت آهنگ دارید چیه؟

7. توقع Amir از marzi_a1732?

8. یک انتقاد و یک پیشنهاد در مورد بخش اخبار؟

9. بزرگترین دغدغه ای که Amir نسبت به این سایت تخصصی داره؟

10. فکر می کنید در آینده از این همه زحمت نتیجۀ دلخواه رو بگیرید؟ یا اینکه همین الان به اون نتیجه و بازدهی دلخواه رسیدید؟

11. بزرگترین ایده ای که برای نت آهنگ داشتید و نتونستید پیاده سازیش کنید؟

12. به نظر شما چرا اساتید بزرگ موسیقی و آواز ما اصلا با دنیای اینترنت بیگانه هستند؟

13. چرا گول برخی افراد پلید:D (البته اصلا منظورم گارفیلد نیست لوووول :-") رو خوردید و روی صندلی داغ نشستید؟

rumour
Saturday 26 September 2009, 12:03 PM
امیر جان سلام
یهو بریم سر سوالا من زیاد با احوال پرسی خوب نیستم.
1-چه بلایی سر میتینگ ها اومد؟
2-ویالن کلاسیک کار می کنید یا سنتی؟
3-چه سبکی به آهنگ گوش میدین؟(اینکه همه ی سبک ها قابل احترامه قابل قبول نیست لول)
4-یه سوال تکراری.نظر شما راجع به من؟
5-چرا همه از شما می خوان که نظر بدین راجع بشون؟
6-چرا تغییرات سایت ناگهانی بود؟معمولا ذره ذره عوض می کنن.

فعلا همینا
ممنون.

Amir
Saturday 26 September 2009, 12:46 PM
درود جناب آقای خوش لفظ
من خوش بختانه از وقتی موسیقی رو شروع کردم، با سایت شما هم آشنا شدم.
واقعاً کارتون عالیه و امیدوارم همیشه ادامه داشته باشه...
فقط یک سوال:
این کار شما برای افراد تازه کاری مثل من، خیلی مفیده، خیلی... اما من واقعاً کنجکاوم که بدونم این کار برای خود شما چه نفعی داره؟؟(ببخشید اگه سوالم بی ربطه...)
با تشکر از زحمات شبانه روزی شما
النا

درود بر شما

ما هم مفتخریم که در خدمت شما هستیم و انشاءالله که از ما راضی باشید .

در مورد اینکه چه کسانی از این سایت نفع می برند و کلا داستان چیست به دو مورد اشاره خواهم کرد .

در این سایت دو قشر نفع می برند .

1- کاربران و مشتاقانی مثل شما که نفع هنری می برند .

2- دستاندرکاران سایت که به واسطه خدمت هنری نفع مادی می برند

یعنی در اصل هم نیاز هنری در اینجا برطرف می شود و هم مادی , به این می گویند یک کار فرهنگی تجاری

با تشکر

Amir
Saturday 26 September 2009, 01:33 PM
به به جناب امیر
چه عجب از این طرفا ;))

عرض سلام . هستیم در خدمتتون

خوب سوالای من:
1. چرا اسم سایت رو گذاشتید نت آهنگ؟ راستش یادم میاد اوایل که عضو سایت شدم اسمش نت آهنگ نبود ... بود؟ آیا!

یادمه رو تاپیک قبلی صندلی داغ هم این سوال رو پرسیده بودند .

الانم کوتاه پاسخ می دهم . اول قرار بود دامین ,musicnote رو ثبت کنم که ثبت شده بود و بعدش نت آهنگ به ذهنم رسید

راستی مرضی اسم سایت از همون اول نت آهنگ بودا , به نگاهی تو آدرس بار بکن ببین تو نت آهنگی الان یا نه lol

2. به نظر شما نت آهنگ 20 سال دیگه چه جوری خواهد بود؟ اصلا اون موقع نت آهنگ به این شکلی که الان هست وجود داره؟ یادمه این سوالو یکی از دوستان تو میتینگ اخیر پرسید و جوابی نشنید! :D

احتمالا بازم جواب خواصی ندارم ولی می دانم که همین ساختار قعلی با محتوای بیشتر و کاربران بیشتر خواهد بود

3. دلیل این همه تغییر ناگهانی تو سایت چی بود؟ چرا یه هو همه چیز تغییر کرد؟ چرا کسانی که توی سایت (غیر ار فروم) سمتی دارند بی رنگ و محدود شدن؟(خدایی اون رنگ سبز آی دی مدبر بخش اخبار خیلی ناز بود ... لول) ... بخش مدیران چی شد؟

تغییرات دو نوع بودند .

1 - تغییرات مدیریتی

از اونجایی که فاروم فقط جزیی از نت آهنگ هست و می تواند حتی کوچکترین بخش هم باشد دلیلی نداشت که مسئولین بخش های دیگر در فاروم رنگی باشند و این تفکیک مسئولیت ها هم بار زیادی از روی دوش دیگران برداشته و هم مسئولیت ها را منظم تر کرده . در اصل چارت سازمانی ساده فعلی به راحتی قابل پیاده سازی می باشد و ابهامی در آن موجود نیست

2 - تغییرات ساختاری

بزرگترین تغییر ساختاری سیستم پروفایل هست که هنوز تکمیل نشده . طراحی سایت هم سعی کردیم شفاف تر شود تا استفاده از آن راحت تر گردد

4. به نظرتون نقشه هایی که برای سایت کشیدید به بهتر شدن سایت کمک می کنه؟

نقشه خاصی نیست فقط سعی می کنیم بخش هایی مثل بخش نت ها که مایه دق کاربران شده رو احیا کنیم یا آموزشگاه و مقالات و ...

5. به نظر شما چرا بعضی از دوستان فقط از مطالب سایت استفاده می کنند و هیچ فعالیتی نمی کنن؟ یعنی هیچ کدوم از قسمت های سایت اونها رو برای فعالیت کردن راضی نمیکنه؟

به نظر من این مضوع کاملا سلیقه ای هست ولی در کل ما ایرانیان بیشتر علاقمندیم که مصرف کننده باشیم

6. بزرگترین انتقادی که شما به عنوان یک مدیر از سایت نت آهنگ دارید چیه؟

از مدیر سایت تقاضا می کنم زیاد سر به سر سرور سایت نگذارد lol

7. توقع Amir از marzi_a1732?

فعالیت به صورت بمب خبری

8. یک انتقاد و یک پیشنهاد در مورد بخش اخبار؟

پیشنهاد می کنم وقتی خبری در سایت اضافه می کنید در سایت هایی مثل دنبال و یا با لا ت ر ی ن هم اضافه کنید لینکشو که بازدیدشون بره بالاتر .
انتقاد اینکه از یکی از این سایت های موسیقی جدیدا خبر می گذارید و از اونجا که اخبار اون هم عموما مال خودش نیست ازش نذارید بهتره :D

9. بزرگترین دغدغه ای که Amir نسبت به این سایت تخصصی داره؟

دغدغه همیشگی هزینه ماهیانه و نگهداری سرور سایت , و دغدغه فعلی بخش نت ها , مقالات و آموزشگاه هست

10. فکر می کنید در آینده از این همه زحمت نتیجۀ دلخواه رو بگیرید؟ یا اینکه همین الان به اون نتیجه و بازدهی دلخواه رسیدید؟

مدتی هست که احساس می کنیم بیل هایی که زده ایم بی ثمر نبوده انشاءالله به مرور نهال ها تبدیل به درخت می شوند

11. بزرگترین ایده ای که برای نت آهنگ داشتید و نتونستید پیاده سازیش کنید؟

هیچ موردی نبوده . ما فعل خواستن را سعی می کنیم به طور کامل برای خود صرف کنیم

12. به نظر شما چرا اساتید بزرگ موسیقی و آواز ما اصلا با دنیای اینترنت بیگانه هستند؟

چون در ایران خود اینترنت هم بیگانه هست . کلا کار کردن با اینترنت در ایران هم انسان را کچل می کند و هم روانی . ضربه های روحی بزرگی که من شما از این اینترنت ذغالی هم اکنون میل می کنیم و الان نمی فهمیم 20 سال دیگه دردش را حس می کنیم .

در کشور های در حال توسعه مشابه ما درسترسی به اینترنت مثل خوردن یک لیوان آب هست ولی در ایران ....

13. چرا گول برخی افراد پلید:D (البته اصلا منظورم گارفیلد نیست لوووول :-") رو خوردید و روی صندلی داغ نشستید؟

جوونه دیگه . گربه هم که هست . گربه جوون خطرناکه .

ممنون

موفق باشید

Amir
Saturday 26 September 2009, 01:41 PM
امیر جان سلام

سلام دوست من

1-چه بلایی سر میتینگ ها اومد؟

بلایی نیومده . تو برنامه هامون هست که دوباره برپا بشه

2-ویالن کلاسیک کار می کنید یا سنتی؟

کلاسیک ایرانی

3-چه سبکی به آهنگ گوش میدین؟(اینکه همه ی سبک ها قابل احترامه قابل قبول نیست لول)

من همه چیز گوش می کنم ولی بیشتر سنتی های تار و ویولن , پیانو و موسیقی پاپ دهه های 40 تا 70 .

4-یه سوال تکراری.نظر شما راجع به من؟

با استعداد , فعال , دارای آینده ای روشن

5-چرا همه از شما می خوان که نظر بدین راجع بشون؟

فکر می کنن من صاحب نظرم در صورتی که اشتباه می کنند

6-چرا تغییرات سایت ناگهانی بود؟معمولا ذره ذره عوض می کنن.

تغییر مسیر بود . مدیریت بحران بود . بالاجبار سریع انجام شد

فعلا همینا
ممنون.

ممنون از شما
موفق باشید

Arash-hadian
Saturday 26 September 2009, 01:43 PM
امیر جان لطفا یه مقدار خودتو بیشتر معرفی کن .مثلا اینکه کجا زندگی میکنی ؟ تحصیلاتت و ...

Peddy
Sunday 27 September 2009, 10:55 PM
درود و خسته نباشید
دوستان کجایید پس؟ دیگه این فرصت نصیبتون نمیشه ها؟!! دیگه دستتون به جناب امیر نمیرسه ها!! از ما گفتن بود

خب چند تا سوال دیگه:

1. بهترین قطعه ای که شنیده اید یا قطعه مورد علاقتون چی هست؟ (ویولن - پیانو - کلاسیک و غیره)

2. چی شد که تصمیم به ازدواج در این سن گرفتید؟

3. (ببخشید زیادی فضولی مکنم) آیا فرزندی هم دارید؟

4. تو پست قبلی گفته بودم چرا کم فعالیت میکنید فرمودید فعالیت ورزشی؟ بنده منظورم شرکت در بحث ها و تاپیک ها بود چون تعداد پست هایی که زدید نشون میده قبلا خیلی فعال تر بودید خب حالا چرا کم فعالیت میکنید؟

5. از زندگی خود راضی هستید؟

6. من دیگه فکر نکنم سوالی از شما داشته برای همین این آخرین سوالم : ((حرف آخر؟))

Amir
Sunday 27 September 2009, 11:23 PM
درود گرامی

1. بهترین قطعه ای که شنیده اید یا قطعه مورد علاقتون چی هست؟ (ویولن - پیانو - کلاسیک و غیره)

باور می کنی تا حالا فکر نکردم . اصولا من برای هر حالتی و هر سبکی قطعات زیادی رو گوش می کنم

2. چی شد که تصمیم به ازدواج در این سن گرفتید؟

فکر می کردم بعدش حلوا می دن .

3. (ببخشید زیادی فضولی مکنم) آیا فرزندی هم دارید؟

فعلا که هوا خیلی ابریه و بچه اگه آفتاب رو نتونه ببینه تو روحیش اثر بد داره .

4. تو پست قبلی گفته بودم چرا کم فعالیت میکنید فرمودید فعالیت ورزشی؟ بنده منظورم شرکت در بحث ها و تاپیک ها بود چون تعداد پست هایی که زدید نشون میده قبلا خیلی فعال تر بودید خب حالا چرا کم فعالیت میکنید؟

خب طبیعتا وقتی کل روز صرف کارهای دیگر سایت می شود دیگر وقتی برای پست زدن و شرکت در مباحث نیست

5. از زندگی خود راضی هستید؟

آره راضیم . شیوه زندگیم رو خودم انتخاب کردم . کارم مال خودم هست و رییس ندارم . در کل چون به راه دل می روم می تونم بگم که راضیم

6. من دیگه فکر نکنم سوالی از شما داشته برای همین این آخرین سوالم : ((حرف آخر؟))

به پدر و مادر خود تحت هر شرایطی احترام بگذارید . سیلی پدر را به فال نیک بگیرید .

ممنون از پدی همیشه در صحنه

Amirrelax
Monday 28 September 2009, 10:52 AM
سلام جناب امیر خان
1- چه طوری شد به فکر ایجاد یک سایت موسیقی افتادید؟
2- اگه برگردید به زمانی که هنوز موسیقی را انتخاب نکرده بودید باز هم سراع موسیقی میرفتید و باز هم ویولن را انتخاب می کردید یا ساز دیگری را؟
3- کدام آهنگساز عصر حاضر را در ایران و خارج از ایران دوست داری؟
4- نظرت درباره Amirrelax چیه؟

Arash-hadian
Monday 28 September 2009, 12:44 PM
به قول peddy الان وقتیه که هرچی سوال از امیر دارید باید بپرسید چون ممکنه دیگه دستمون به ایشون نرسه. از جناب گارفیلد هم تشکر میکنم که امیر خان رو روی این صندلی نشوند.

1. به نظرتون چرا موسیقی فعلی ما نسبت به دهه های قبل (بویژه 60) اینقدر در خواب فرو رفته و تکاپو و فعالیت توش کم شده؟
2. نظر شما در مورد وضعيت موسيقی پاپ داخل ايران چی هست؟
3. تا حالا برات پیش اومده از ادامه راه نوازندگی مایوس بشی ؟
4. اگه قرار باشه با 4 تا ساز دیگه همنوازی کنی دوست داری چه سازهایی رو انتخاب کنی؟
5. چند درصد احتمال داره که بری رشته موسیقی ادامه تحصیل بدی ؟
6. اگر به وضعیت فعلی موسیقی کشورمون نمره 10 رو بدیم به نظرت 4 سال پیش نمرش چند
بود و 4 سال دیگه نمرش چنده ؟
7. از آهنگهای کدام نوازنده سنتور بیشتر خوشت میاد ؟
8. اولین چیزی(یا اولین ناسزایی) که در مورد اسم زیر به ذهنت میرسه بگو :
ساسی مانکن !!!
9. نظرت در مورد من ؟ یه انتقاد و یه پیشنهاد ؟

ممنون.دیگه سوالی ندارم...
.
.
.

Amir
Monday 28 September 2009, 01:56 PM
درود بر یار گرامی جناب امیر خان

1- چه طوری شد به فکر ایجاد یک سایت موسیقی افتادید؟

اول اینکه خودم هم موسیقی کار می کردم و دوم اینکه اینترنت در زمینه موسیقی فارسی بسیار ضعیف بود و هنوز هم هست شدیدا . منظور بحث و گفتگو در زمینه موسیقی نیست . منظور وجود یک هسته مرکزی و تاثیر گذار هست که هم موسیقی مجازی را به طور کامل پوشش دهد و هم دنیای واقعی

2- اگه برگردید به زمانی که هنوز موسیقی را انتخاب نکرده بودید باز هم سراع موسیقی میرفتید و باز هم ویولن را انتخاب می کردید یا ساز دیگری را؟

بله . ویولن را بسیار زیاد دوست می داریم

3- کدام آهنگساز عصر حاضر را در ایران و خارج از ایران دوست داری؟

خارج از ایران فرید زولاند . به شدت تحت تاثیر قطعاتی که می سازد قرار می گیرم .
داخل ایران هم خدا رحمت کند بابک بیات و پرویز مشکاتیان و علی تجویدی را . مخصوصا علی تجویدی را .

4- نظرت درباره Amirrelax چیه؟

یکی از افرادی که با دیدن مطالب ارسالی او به ما انرژی تزریق می شود . راستی از وبلاگت چه خبر چرا آپ نمی کنی ؟

Amir
Monday 28 September 2009, 02:14 PM
به قول peddy الان وقتیه که هرچی سوال از امیر دارید باید بپرسید چون ممکنه دیگه دستمون به ایشون نرسه. از جناب گارفیلد همتشکر میکنم که امیر خان رو روی این صندلی نشوند.

به به چولک خان . پرچم دار فرهنگ سنتور نوازی نت آهنگ

1. به نظرتون چرا موسیقی فعلی ما نسبت به دهه های قبل (بویژه 60) اینقدر در خواب فرو رفته و تکاپو و فعالیت توش کم شده؟

وقتی من پدر خانه باشم و کباب را از لیست غذاها حذف کنم . اهالی خانه مزه کباب از یادشان می رود مگر اینکه دور از چشم من بروند رستوران

شاید راضی شوم کباب کوبیده رو با کباب لقمه آماده جایگزین کنم ولی خب کباب اول گوشت خالص و دومی همش افزودنی مجازه و مثل اولی نمیشه و فقط رنگه و ممکنه بو هم بده . مثلا بوی قیمه

حال می کنی اطلاعات غذایی رو :D

2. نظر شما در مورد وضعيت موسيقی پاپ داخل ايران چی هست؟

بعضی ها صداشون بد نیست .
ولی در کل هم اکنون به نظر من پاپ ایرانی داخل بیشتر برای تفریح مناسب تر است تا تطهیر روح و جان . چون اصولا ابزار تطهیر روح و جان در کشور ما چیز دیگری هست .

ولی در کل برای خوش گذرونی و عروسی و وقت گذرونی و الافی موسیقی پاپ ایران بهترین گزینه هست .

البته چند نفری از نظر من خوب هستند ولی در اقلیت قرار دارند

3. تا حالا برات پیش اومده از ادامه راه نوازندگی مایوس بشی ؟

آره , دیشب یکی یه چیزی گفت می خواستم برم خودمو بکشم بعد دیدم یه سری کار دارم بیخیال شدم lol

4. اگه قرار باشه با 4 تا ساز دیگه همنوازی کنی دوست داری چه سازهایی رو انتخاب کنی؟

پیانو , تنبک , تار , سنتور

5. چند درصد احتمال داره که بری رشته موسیقی ادامه تحصیل بدی ؟

0 درصد . من ترجیح می دهم به مسیر فعلی ادامه دهم . همه کارها را با هم نمی توان انجام داد . بهتر است که یک کار را بگیری و تا تهش بدوی

6. اگر به وضعیت فعلی موسیقی کشورمون نمره 10 رو بدیم به نظرت 4 سال پیش نمرش چند
بود و 4 سال دیگه نمرش چنده ؟

شاید تا 4 سال دیگه به 100 برسیم . به امید پروردگار .

ولی الان چند دهه ای هست که درجا می زنیم .

7. از آهنگهای کدام نوازنده سنتور بیشتر خوشت میاد ؟

مشکاتیان , پایور , چولاک lol

8. اولین چیزی(یا اولین ناسزایی) که در مورد اسم زیر به ذهنت میرسه بگو :
ساسی مانکن !!!

پدر پسر شجاع !!!

9. نظرت در مورد من ؟ یه انتقاد و یه پیشنهاد ؟

انتقاد اینکه بخش سنتور و جدیدا ول کردی , پیشنهاد اینکه آهسته و پیوسته با ما باش ضرر نمی کنی !

ممنون.دیگه سوالی ندارم...

چه جمله زیبایی :D

ممنون از سوالات .

Amir
Monday 28 September 2009, 02:18 PM
مطمئنا کسی نمی تواند بنده را به چالش بکشد .

این بارها ثابت شده است :D

rumour
Monday 28 September 2009, 08:26 PM
سلام
اگه خواستین اینو جواب ندین ولی چرا سوال های جدی با شوخی جواب میدین؟ لول
و اینی که توی امضاتون نوشتین یعنی چی؟

Amir
Monday 28 September 2009, 09:28 PM
سلام گرامی

اگه خواستین اینو جواب ندین ولی چرا سوال های جدی با شوخی جواب میدین؟ لول

مثلا کدوم سوال ؟ من همیشه موقع پاسخ دادن بسیار جدی هستم

و اینی که توی امضاتون نوشتین یعنی چی؟

یعنی شربت آلبالوی درخت انار خانه من به رنگ چمن است :D

Hes_r
Tuesday 29 September 2009, 12:15 AM
یعنی شربت آلبالوی درخت انار خانه من به رنگ چمن است :D

خوب وقتی کره ای بلد نیستی مگه مجبوری معنی در آری :D .

امضات یعنی خون من به رنگ سبز است .( ارجاع دوستان به مترجم گوگل ) .

این کلمه رو اونجا بزنید دوستان مطمئن شید ( یه بار امضا رو اینجا کپی کردم که فردا نره امضاشو عوض کنه بگه من اشتباه می کنم :D ) . :

내 피가 녹색

Amir
Tuesday 29 September 2009, 01:01 AM
آفرین

بله دوستان حسام جان درست می فرمایند من بلد نبودم , معنی جمله را اشتباه نوشتم .

حالا که بیشتر فکر می کنم می بینم که آنقدر ضعیف عمل کردم که حتی یکی از کلمه های معنی من , علاوه بر اینکه شبیه معنی اصلی که حسام گذاشت نیست , ربطی هم به هم ندارند و واقعا نمی دانم به این هوش بالا چه بگویم

ممنون از توجهات سریع , به موقع و دقیق حسام عزیز

Hes_r
Tuesday 29 September 2009, 01:46 PM
چرا ، رنگ چمن همون رنگ سبزه ... قبول می کنیم ازت .

امیدوارم از این به بعد سوالای بچه ها رو درست جواب بدی :D .

شاد باشید

rumour
Tuesday 29 September 2009, 02:11 PM
پس نتیجه می گیریم که یکی تونست امیر رو به چالش بکشه.

hichnafar
Tuesday 29 September 2009, 03:30 PM
درود
1.درآمد نت آهنگ از چه راه هاييه ؟
2.سود هم داره ؟
3."جو"نت آهنگ سرد نشده ؟(براي نمونه :الان به نسبت 2 سال پيش )
4.ازبرخي مدير ها خبري نيست ...؟
5.بدترين اشتباهي كه از زمان راه اندازي نت آهنگ تاالان داشتيد ؟(درباره ي نت آهنگ)
6.چقدر به خودتون اعتماد داريد؟
7.تاحالا از روي احساس تنها ، تصميمي گرفتيدبراي انجمن ،كل سايت ياافرادي كه درش هستن ؟
8.ناپديد شدن بخش راك ومتال و رپ و...تنها به خاطر فعاليت كمشون بود ؟
9.نگرتون درباره ي همكاري با بخش موسيقي انجمن هاي ديگه چيه ؟(يه جور به اشتراك گذاشتن مطلب)
10.خود/كاربر سانسوري مي كنيد ؟

Amir
Tuesday 29 September 2009, 04:15 PM
چرا ، رنگ چمن همون رنگ سبزه ... قبول می کنیم ازت .

امیدوارم از این به بعد سوالای بچه ها رو درست جواب بدی :D .

شاد باشید

انشاءالله شما هم در تفسیر معنی یک جمله قوی تر بشوید . معمولا همه جا همه چیز را مستقیم نمی گویند بعضی وقت ها استفاده از قسمت مشکی مغز واجب است

شما هم شاد باشید

Amir
Tuesday 29 September 2009, 04:16 PM
پس نتیجه می گیریم که یکی تست امیر رو به چالش بکشه.

بله قصد به چالش کشیدن بود ولی تحلیل مساله مورد داشت . کمی تامل نیاز داشت

سپاس

Amir
Tuesday 29 September 2009, 04:41 PM
درود

درود بر سارای گرامی

1.درآمد نت آهنگ از چه راه هاييه ؟

فعلا فروشگاه سایت که انصافا خوب هم نتیجه داده , به زودی آموزشگاه و بخش نت ها و موارد آتی هم اعلام خواهد شد .
ولی مطمئنا هزینه ای که برای مدت زمان مثلا یک سال میگیریم آنقدر کم است که پول تو جیبی یک روز یک جوان هم نمی شود

2.سود هم داره ؟

تا به حال عموما هزینه شده است .

3."جو"نت آهنگ سرد نشده ؟(براي نمونه :الان به نسبت 2 سال پيش )

اتفاقا به ثبات رسیده . نه آنقدر گرم است و نه آنقدر سرد . سرد نیست چون محتوا زیاده و متقاضی همیشه هست و داغ نسیت چون اصولا فرهنگ اجتماعی 80% هنرمندان ما با اینترنت هنوز اندکی بیگانه هست و تعریفی برای آن ندارند

4.ازبرخي مدير ها خبري نيست ...؟

از وضعیت مدیران انجمن ها خبری ندارم چون مسئولیتش با من نیست ولی مدیران سایر بخش های سایت بسیار فعال هستند

5.بدترين اشتباهي كه از زمان راه اندازي نت آهنگ تاالان داشتيد ؟(درباره ي نت آهنگ)

راه اندازی چند بخش بزرگ همزمان به تعبیر بهتر برداشتن چند هندوانه بزرگ سنگین با هم , که هنوز بعد از چند سال کمرم راست نشده است

6.چقدر به خودتون اعتماد داريد؟

100%

7.تاحالا از روي احساس تنها ، تصميمي گرفتيدبراي انجمن ،كل سايت ياافرادي كه درش هستن ؟

بله تا دو سال پیش احساسات را زیاد بازی می دادم و دردسرش هم همین الان دارم می کشم

8.ناپديد شدن بخش راك ومتال و رپ و...تنها به خاطر فعاليت كمشون بود ؟

خیر به خاطر جو موسیقی حاکم ایران هست .

9.نگرتون درباره ي همكاري با بخش موسيقي انجمن هاي ديگه چيه ؟(يه جور به اشتراك گذاشتن مطلب)

انجمن موسیقی دیگری در اینترنت نمی بینم . یا نیست یا اگر هم هست جایگاه 5 سال پیش ما را دارد و همکاری با آنها منفعت مادی یا معنوی برای ما ندارد . پس همکاری نمی کنیم :D

10.خود/كاربر سانسوري مي كنيد ؟

ما مجبوریم بر طبق هنجار های اجتماع عمل کنیم . اگر خود/کاربر سانسوری واجب باشد مجبوریم

ممنون از شما سارا جان

نکته ای در مورد این تاپیک .
می خواستم آخر هفته بگویم ولی ممکن است دیگر سوالی نباشد و سعادت بیان این موضوع نصیب ما نشود .

با نهایت احترام به دست اندرکاران این بخش و این تاپیک به نظر من محتوای این تاپیک هیچ توفیری با تاپیک صندلی داغ بخش سرآغاز انجمن ها ندارد و اصلا هیچ چیزش شبیه موسیقی و هنر نیست و صرفا جنبه آشنایی و تفریحی دارد .
خیلی خوب می شود که دوستان هنرجو را در این تاپیک بنشانید و دوره فعالیت هنری که در آن هستند و بودند را با سوالات تخصصی و سازنده با چالش بکشید .
سوالات می تواند سازماندهی شود مثلا همه سوالاتشون رو به ادمین تاپیک بدهند یا خودشان بپرسند

وگرنه به نظر من این تاپیک کاملا تفریحاتی می باشد و اصلا ربطی به بخش گوناگون موسیقی ندارد و فقط باعث خندیدن و به تمسخر گرفتن سایت از طرف اهالی حرفه ای موسیقی می شود .

به هر حال بنده تا آخر هفته در خدمت این تاپیک و در خدمت دوستان هستم و تصمیم گیری های آتی به عهده مسئولین مربوطه خواهد بود .

با تشکر

rumour
Tuesday 29 September 2009, 05:49 PM
من در حدی و جایی نیستم که بخوام راجع به این تصمیم بگیرم ولی شاید اگه اینجا یه مقدار حالت تفریحی داشته باشه بد نیست چون به جرات میشه گفت سایت به یه محتوای خوبی رسیده بجث ها خیلی خوب و تخصصی جلو میره حالا برای تنوع یه ذره هم اینجا سر به سر هم میزاریم.

Hes_r
Tuesday 29 September 2009, 08:26 PM
انشاءالله شما هم در تفسیر معنی یک جمله قوی تر بشوید . معمولا همه جا همه چیز را مستقیم نمی گویند بعضی وقت ها استفاده از قسمت مشکی مغز واجب است

شما هم شاد باشید

امیر تو هم هم مثل این که کلا همه چیز رو عوض می کنی می گی چون جهت اطلاع عرض کنم که مغز بخش مشکی نداره ، بلکه بخش خاکستری داره ، رجوع کنید به انواع کتب زیست شناسی و پزشکی :D .

بله من به استعاره ها و کنایه ها و تمام آرایه های ادبی شما احترام می گذارم امیدوارم روزی توفیق درک این تشبیه های ادبی رو خدا نصیب ما بکنه ، ان شاالله همیشه شربت آلبالوی درخت انار خانه ی شما (کلا استعاره از خون امیر :D ) سبز بماند و نت آهنگ پایدار .

شاد باشید

یا علی

Hes_r
Tuesday 29 September 2009, 08:28 PM
پس نتیجه می گیریم که یکی تونست امیر رو به چالش بکشه.

چالش نبود و صرفا یه شوخی بود از طرف بنده .

از این به بعد هم البته پاسخی نمی دم تا تاپیک از بحث منحرف نشه و دوستان تو دلشون بگن تو که لالایی بلدی چرا خوابت نمی بره .

شاد باشید

یا علی

Amir
Tuesday 29 September 2009, 09:45 PM
من هم قصد ادامه آن بحث مضحک را ندارم فقط محض شوخی آخر عرض کنم وقتی قسمت خاکستری بیش از حد در آب نمک بماند و استفاده نشود رنگش مشکی می شود , البته داغی بیش از حد هم می تواند آن را بسوزاند می گید نه بروید عکس بگیرید ببینید .

یه پیشنهاد دارم , اسم این تاپیک را عوض کنید بذارید سوتی گیر , تضمینی یا کل کل های عاشقانه .

شرمنده بحث تاپیک منحرف شد . بنده تا 3 روز دیگر در خدمت سوالات دوستان خواهم بود .

سپاس

Arash-hadian
Tuesday 29 September 2009, 11:43 PM
سلام
یه چند تا سوال دیگه ؟

1. کجا کلاس ویلون میرفتی ؟
2. برای نت آهنگ از تبلیغات اینترنتی هم استفاده میکنی ؟
3. به نظرت ممکنه یه روزی یه آموزشگاه موسیقی واقعی به اسم نت آهنگ در تهران یا هرجای دیگه افتتاح کنی؟
4. یه عکس هم از خودت بزار.

...
.
.
.

Amir
Tuesday 29 September 2009, 11:56 PM
سلام
یه چند تا سوال دیگه ؟

درود
در خدمتم

1. کجا کلاس ویلون میرفتی ؟

چند سالی آموزشگاه سارنگ کرج می رفتم , چند سالی هم دو استاد خصوصی داشتم

2. برای نت آهنگ از تبلیغات اینترنتی هم استفاده میکنی ؟

به صورت کلی نیازی نیست , مگر برای اهداف خاص , مثلا اگر روزی مسابقه نوازندگی برگزار کنیم تبلیغات هم می کنیم

3. به نظرت ممکنه یه روزی یه آموزشگاه موسیقی واقعی به اسم نت آهنگ در تهران یا هرجای دیگه افتتاح کنی؟

ما به دنبال شیوه های نوین آموزش موسیقی به صورت گسترده هستیم , آموزشگاه موسیقی فقط یک منطقه محدود را پوشش می دهد با اهداف ما مغایرت دارد

.

چشم

ممنون از شما

rumour
Thursday 1 October 2009, 07:21 PM
غذای مورد علاقتون چیه؟
توی کرج آقای سوشیانت عازمی خواه.خواهرش میترا عازمی خواه و بردرشون آقای سروش عازمی خواه می شناسین؟دوتای اولی معلم پیانو و سومی معلم ویالن هستن.از فامیل های نزدیک منن. D:

Amir
Thursday 1 October 2009, 07:32 PM
غذای مورد علاقتون چیه؟

قبلنا ماکارونی الان میگو :D

توی کرج آقای سوشیانت عازمی خواه.خواهرش میترا عازمی خواه و بردرشون آقای سروش عازمی خواه می شناسین؟دوتای اولی معلم پیانو و سومی معلم ویالن هستن.از فامیل های نزدیک منن. D:

نه :D

راستی الان تو روم سایت هستیم بیاید دیگه

Arash-hadian
Thursday 1 October 2009, 10:22 PM

...

.
.
.

MonaLisa
Thursday 1 October 2009, 10:40 PM
سلام دوباره :

من یک سوال برام پیش اومد :

امیر واسه چی انقدر به سایت سر میزنید؟ فکر میکنید اگر چند ماه نیایید نبودتون اصلا حس میشه؟(من که فکر نمیکنم لووووووووووول)

:d

Amir
Friday 2 October 2009, 12:40 AM
.
.
.

چولاک جان تا اطلاع ثانوی عکس نمی ذارم .. ممنون از شما

Amir
Friday 2 October 2009, 12:42 AM
سلام دوباره :

من یک سوال برام پیش اومد :

امیر واسه چی انقدر به سایت سر میزنید؟ فکر میکنید اگر چند ماه نیایید نبودتون اصلا حس میشه؟(من که فکر نمیکنم لووووووووووول)

:d

حالا که با لوووووووووول پرسیدی با لووووووووووووول جوابتو می دم , هر روز میام که تو رو چک کنم . شیطنت نکنی , چنگ بزنی , لوووووووووووووووووووووول

Arash-hadian
Friday 2 October 2009, 03:23 PM
امیر جان اگه قرار باشه با یکی از اساتید زیر مصاحبه کنی کدوم رو ترجیح میدی ؟

- حسین علیزاده
- محمدرضا شجریان
- کیوان ساکت
- مصطفی پور تراب
- کارن همایونفر
- کیهان کلهر
- ناصر چشم آذر
- اردوان کامکار

Amir
Friday 2 October 2009, 04:22 PM
امیر جان اگه قرار باشه با یکی از اساتید زیر مصاحبه کنی کدوم رو ترجیح میدی ؟

- حسین علیزاده
- محمدرضا شجریان
- کیوان ساکت
- مصطفی پور تراب
- کارن همایونفر
- کیهان کلهر
- ناصر چشم آذر
- اردوان کامکار

استاد شجریان

چون احساس می کنم در تمامی وجوهات موسیقی ایران بشود با ایشان گفتگوی پر محتوایی انجام داد

ممنون

rumour
Tuesday 13 October 2009, 06:06 PM
یه سوال دیگه!!!!
نفر بعدی کیه؟
(بین خودمون ولی آشو باشه ;)

Peddy
Tuesday 13 October 2009, 10:00 PM
درود و خسته نباشید

نفر بعد باید توسط خود جناب امیر تعیین بشه و ایشون هم باید چند هفته پیش اعلام میکردن
با این تاخیر ها من فکر نکنم بتونیم با برنامه پیش بریم

با تشکر

Sina_Yanni
Saturday 6 February 2010, 02:27 PM
آهان خودشه پدرام جان مرسی و دمت گرم ... . خوب پس چرا فعال نیست اینجا ..؟؟؟؟؟ بابا فعالیت کنین دیگه ... .

Peddy
Saturday 6 February 2010, 02:33 PM
خب شما فعالش کن

Sina_Yanni
Saturday 6 February 2010, 02:45 PM
آخه پدرام جان من نباید انتخاب کنم که !!!!!!!!

Amirrelax
Saturday 6 February 2010, 03:48 PM
مثلث شیشه ای خیلی وقته فراموش شده اگه قبول کنید چون سینا (Sina Yanni) مثلث شیشه ای vh دوباره راه انداخت نفر بعدی سینا باشه سوالامونو از سینا بپرسیم

Peddy
Saturday 6 February 2010, 03:51 PM
موافقم

Amirrelax
Saturday 6 February 2010, 03:59 PM
پس با اجازه خود من شروع میکنم

خوب سینا جان
1- چطوری شد که به موسیقی علاقه مند شدی؟
2- چرا ویلون را انتخاب کردی؟
3- اگه قرار شه سازتو عوض کنی سراغ کدوم ساز میری؟
4- کدوم کاراهای یانی را بیشتر دوست داری؟

Sina_Yanni
Saturday 6 February 2010, 05:50 PM
ای بابا چه زود منو انتخاب کردین ؟؟؟ از من بی نوا تر نبود تو این مملکت ؟؟؟ رفته بودم انتخاب واحد ... !!!!!!! باشه دوستان ، سوالات رو بپرسین ، جواب میدم ...

Sina_Yanni
Saturday 6 February 2010, 05:55 PM
1 - من به موسیقی علاقه داشتم 5 سال پیش به طور متوسط ... . ولی وقتی کنسرت هند و چین یانی رو داییم بهم داد ، خیلی جذب موسیقی شدم . همین آهنگا منو تحت تاثیر قرار داد . شاید واسه شما ، یه کنسرت معمولی باشه ، ولی واسه من خیلی باارزشه . 2- ویولون رو از اول خیلی دوست داشتم . مخصوصا وقتی بیشتر باهاش آشنا شدم ، دیگه کاملا جذبش شدم ... .3- عوض نمی کنم ، ولی اگه قرار بود ویولون رو انخاب نکنم . ، 100% پیانو . از طرفدارای خوبشم ... . 4- اوووووووووووه . زیادن . کدومشو بگم ... !!!!! . Playing By Heart . Almost A Whisper . 1001 . Highland .
.IF_I_COULD_TELL_YOUUNTIL THE LAST MOMENT

Sina_Yanni
Saturday 6 February 2010, 06:40 PM
همین امیر . ؟؟؟؟ سوالی ندارین دیگه ؟؟؟؟ از کدوم رنگی خوشت میاد . سایز پات چنده ، ... . این جا هم که کساد شد !!!!!

Peddy
Saturday 6 February 2010, 07:19 PM
خب خب خب حالا نوبت منه که طوفان کنم سینا آماده باش که تسونامی در راه:

1. بیوگرافی کامل؟
2. چه رنگی دوست داری؟
3. یانی رو توصیف کن (4 مورد 2 تا خوب 2 تا بد) لوول یاد امتحان افتادم
4. میزان تحصیلات؟ رشته ی تحصیلی در دانشگاه؟
5. نظرت درباره امیر (Amirrelax) چیه؟
6. نظرت در مورد من چیه ؟
7. پول بهتره یا ثروت ؟ لووول شوخی کردم. دانش بهتره یا ثروت؟
8. نوازنده و آهنگساز مورد علاقت (به غیر از یانی)
9. سینا یعنی چی ؟
10. یه سوال حیاتی : کسی که تو 30 اسفند سال کبیسه به دنیا میاد آیا باید تولدش رو هر 4 سال یک بار بگیره یا نه ؟
11. دیگه هیچی آرزوی سلامتی واسه ی تو

Sina_Yanni
Saturday 6 February 2010, 07:52 PM
ای بابا پدرام جان چرا عصبانی میشی ؟؟؟ گفتم بپرس ولی نه این جوریای سخت !!!!!!
1 - سینا اسدی . 19 ساله از تبریز . دانشجوی مهندسی عمران ( ترم 1 ) آزاد تبریز . 2 - قرمز ( به خاطر اول تراکتورسازی ، بعدش پرسپولیس !! ) 3 - آهنگای قدیمیش و قیافه ی ظاهری خوباشن ، گذاشتن خواننده تو کنسرت مکزیکش و خراب کردن آهنگای قدیمیش و آهنگای جدیدشم همون کاور آهنگای قدیمین هم بداش . 4 - رجوع به 1 !!! 5 - امیر !!!!!!!! هیچ چی . نظر خاصی ندارم . پسر خوبیه . ولی هر از گاهی چند تا سوتی داده تو کلاسامون ... . خودشم بد جور . 6 - سرور ما ، یکی از بهترین نوازندگان پیانو تو سایت . 7 - هر دوتاشم . همونطور که موسیقی هم علمه ، هم هنر !!!!!!!!! 8 - شهرداد روحانی 9 - راستش پدرام عجب موقعی این سوال رو پرسیدی !!!!! همین الان داشتم یه کتاب درباره ی اسم های ایرانی می خوندم !!! سینا یعنی 1 : شکافنده 2 : نام کوهی در فلسطین ( همون طور سینین ) ... . 10 - سال کبیسه رو فقط شنیدم !!!! نمیدونم چه شرایطی داره !!!!!
11 - me too .

Sina_Yanni
Saturday 6 February 2010, 07:57 PM
کسی دیگه از بچه ها سوالی نداره ؟؟؟ راستی تا کی باید رو این صندلی داغه بشینم ؟؟؟ 2 هفته ؟؟؟

Amirrelax
Saturday 6 February 2010, 08:02 PM
هر نفر 5 روز روی صندلی داغ میشینه بعد 5 روز نفر بعدی را انتخاب میکنه

forever
Saturday 6 February 2010, 08:10 PM
هر نفر 5 روز روی صندلی داغ میشینه بعد 5 روز نفر بعدی را انتخاب میکنه
این جوری که همه بود و نبودش رو باید بگه!!!
البته آقا سینا که فکر کنم خوششون اومده...
:ap
یک سوال هم من میپرسم:
اگه روزی کسی ازتون بخواد دیگه ویولن نزنین، چکار میکنین؟
ترجیح میدین کدوم مورد رو انتخاب کنین؟
طرف مقابل رو ترک کنین
ویولن رو ترک کنین؟
واضح گفتم؟

Sina_Yanni
Saturday 6 February 2010, 08:16 PM
این جوری که همه بود و نبودش رو باید بگه!!!
البته آقا سینا که فکر کنم خوششون اومده...
:ap
یک سوال هم من میپرسم:
اگه روزی کسی ازتون بخواد دیگه ویولن نزنین، چکار میکنین؟
ترجیح میدین کدوم مورد رو انتخاب کنین؟
طرف مقابل رو ترک کنین
ویولن رو ترک کنین؟
واضح گفتم؟

آره واضح بود النا خانم !!! نمیدنم چرا فقط دخترا این سوالو میپرسن !!! یه بارم دختر خالم اینو ازم پرسید !!! گفتم اگه نتونم مجابش کنم ( که فک کنم بتونم ، چون ویولون چیزی نیست که کسی ازش بدش بیاد ) بهش میگم خواهر ، خوشت میاد بهت بگن غذا نخور به خاطر من ؟؟ غذای روحه منم بعد از شما ، این ویولونمه . اینا نشانه های ابراز علاقه نیست به خدا . اگه خواهر هم لطف کردن و ما رو تنها گذاشتن ، اونوقت نتیجه میگیرم که تو انتخاب همدم اشتباه کردم .

Amirrelax
Saturday 6 February 2010, 08:27 PM
من باز چند تا سوال دارم

1-سینا کدوم غذا را زیاد دوست داری؟
2-اگه روز قرار بود تو مسئول یکی از بخش های نت آهنگ بشی دوست داشتی مسئول کدوم بخش باشی؟
3-از کارهای کدوم نوازنده ویولن خوشت میاد؟
4- کی تا حالا تو رو بیش از حد عصبانی کرده (به غیر از من)؟

rumour
Saturday 6 February 2010, 08:30 PM
فعلا بگو نظرت راجع به من چیه تا بعد با کلی سوال بریزم سرت.

HamedSedighi
Saturday 6 February 2010, 08:45 PM
سلام سینا

1- نظرت در آهنگ هایی که قالب بیانی "قر دار" دارند و ساز تو در آن به صورت "قر وار" ملودی میزنه چیه ؟
2-اگر که ویولن فرت داشت چی می شد؟
3-آرشه ها از چه جنسی اند (بخش غیر چوبی ) ؟
4-چه مدت طول کشید تا اینکه با ویولن خیلی راحت شدی ؟
5-نظرت در مورد استادت چیه ؟
6-تا چه حد با تنظیم کنندگی آشنا هستی ؟
7-خوانندگی چطور؟
8-نظرت در مورد من چیه؟
:ak

3pde
Saturday 6 February 2010, 08:57 PM
منم سوال:

1. هدفت توی زندگی چیه؟
2. مهمترین چیز توی زندگیت چیه؟
3. تعریفت از زندگی؟
4. تعریفت از زندگی خودت؟
5. ویولون رو بیشتر دوست داری یا نت آهنگو؟
6. هوای تبریز الان چطوره؟ (سرده؟ برف میاد؟ نشسته؟ آدم برفی ساختی؟)

Sina_Yanni
Saturday 6 February 2010, 09:04 PM
من باز چند تا سوال دارم

1-سینا کدوم غذا را زیاد دوست داری؟
2-اگه روز قرار بود تو مسئول یکی از بخش های نت آهنگ بشی دوست داشتی مسئول کدوم بخش باشی؟
3-از کارهای کدوم نوازنده ویولن خوشت میاد؟
4- کی تا حالا تو رو بیش از حد عصبانی کرده (به غیر از من)؟

1- مرغ بریان ( تو عمرم یه بار خوردم ، همون یه بار رو که خوردم ، معدم شک کرده بود به مغزم پیام میداد : اوووووووووو سینا این تویی که مرغ بریان می خوری ؟؟ بابا دمت گرم ... . )
2- هنوز که قرار نشده . هر چی شما بگین همون میشم ... .
3- از ایرانیا استاد بدیعی ، و یاحقی ، از خارجی ها هم ونسا ماعه ، و عشق ویوالدی ... .
4 - امیر تو کی منو عصبانی کردی ؟؟؟ من کلا خیلی کم عصبانی میشم .

Sina_Yanni
Saturday 6 February 2010, 09:05 PM
فعلا بگو نظرت راجع به من چیه تا بعد با کلی سوال بریزم سرت.

راستشو بگم سپر ؟؟؟ در کل + ه ... .

Sina_Yanni
Saturday 6 February 2010, 09:11 PM
سلام سینا

1- نظرت در آهنگ هایی که قالب بیانی "قر دار" دارند و ساز تو در آن به صورت "قر وار" ملودی میزنه چیه ؟
2-اگر که ویولن فرت داشت چی می شد؟
3-آرشه ها از چه جنسی اند (بخش غیر چوبی ) ؟
4-چه مدت طول کشید تا اینکه با ویولن خیلی راحت شدی ؟
5-نظرت در مورد استادت چیه ؟
6-تا چه حد با تنظیم کنندگی آشنا هستی ؟
7-خوانندگی چطور؟
8-نظرت در مورد من چیه؟
:ak

1- خدا نکنه ویولون تو آهنگی استفاده شه که تمی قر مانند داره . خدا اون روزو نیاره ... .
2- منظورتون از فرت چیه ؟؟
3 - فک کنم یال اسب ... .
4 - از وقتی تونستم راحت دستم بگیرم .
5 - مردی باحال و آروم ... . و استادی کامل
6 - هیچ چی . تنظیم بلد نیستم ولی آهنگایی با فاینال درست میکنم ، یکیشم همین روزا میذارم سایت .
7 - وقتی سخن تمام می شود ، موسیقی آغاز میشود . خیلی آهنگای خواننده دار دوست ندارم .
8 - پسری خون گرم از دیار کرمان ، فقط اسمتونو نمیدونم !!!

obvious
Saturday 6 February 2010, 09:14 PM
منم خیلی دوست داشتم که سوال می داشتم!!! آها امروز چندمین روز از اون 5 روزه؟!!!(جدی پرسیدم! می خوام ببینم چفد وقت دارم تا یه سوال از خودم در آرم)
ا خدای من!! همین الان یه سوال رسید به ذهنم!!!!

چفد احتمال می دی ما تو کارمون موفق شیم؟!
و البته نظرت رو صادقانه در موردش بگو!!(می دونی که تشکیل گروه ... رو می گم)

Sina_Yanni
Saturday 6 February 2010, 09:16 PM
منم سوال:

1. هدفت توی زندگی چیه؟
2. مهمترین چیز توی زندگیت چیه؟
3. تعریفت از زندگی؟
4. تعریفت از زندگی خودت؟
5. ویولون رو بیشتر دوست داری یا نت آهنگو؟
6. هوای تبریز الان چطوره؟ (سرده؟ برف میاد؟ نشسته؟ آدم برفی ساختی؟)

1- رسیدن به آرزوهام ... . کمم نیستن . اگه خدا کمک کنه .
2- پدر و مادرم
3 - نردبانی به اون دنیا !!!!
4 - آرام و بی دردسر . گاهی با دردسر !!!
5 - چه سوال سختی ؟؟ فک کنم ویولون . چون ویولون منو آووردش اینجا . ولی پای بچه های باحالش جونم میدیم ...
6 - برفیه سپیده جان !!! مدرسه ها هم تعطیله ، خواهرم فردا هم نمیره مدرسه ... . آدم برفی نساختم ، ولی صبح رفته بودیم سالن ورزشی ، سر خوردم افتادم زمین ، خودم آدم برفی شدم . خدا رو شکر دختری نبود ضایع شیم پیش ملت .

Sina_Yanni
Saturday 6 February 2010, 09:20 PM
منم خیلی دوست داشتم که سوال می داشتم!!! آها امروز چندمین روز از اون 5 روزه؟!!!(جدی پرسیدم! می خوام ببینم چفد وقت دارم تا یه سوال از خودم در آرم)
ا خدای من!! همین الان یه سوال رسید به ذهنم!!!!

چفد احتمال می دی ما تو کارمون موفق شیم؟!
و البته نظرت رو صادقانه در موردش بگو!!(می دونی که تشکیل گروه ... رو می گم)

اولین روزشه مرجان جان . 100 % . به خدا راس میگم . اگه توش مهربونی و احترام به نظرات دیگران باشه ، بهتر پیشرفت می کنین . فقط یه خواهش ، این گروه رو همینطور فعال نگه دارین تا 4 5 سال دیگه ، منم بیام عملا ... .

violin_20
Saturday 6 February 2010, 09:59 PM
آقا منم ميخوام سوال كنم
1- فكر ميكني شبيه كدوم نوازنده يا آهنگساز هستي ؟
2- اگه يه اجراي رسمي داشته باشي كدوم آهنگ معروف رو ميزني ؟
3- موسيقي از نظر تو يعني ؟
4- از كدوم نت بيشتر خوشت مياد ؟

Sina_Yanni
Saturday 6 February 2010, 10:28 PM
آقا منم ميخوام سوال كنم
1- فكر ميكني شبيه كدوم نوازنده يا آهنگساز هستي ؟
2- اگه يه اجراي رسمي داشته باشي كدوم آهنگ معروف رو ميزني ؟
3- موسيقي از نظر تو يعني ؟
4- از كدوم نت بيشتر خوشت مياد ؟

1- شبیه خودمم !!!!
2 - به آهنگ های باران عشق ، ویولون اضافه می کنم ، اونا + چند تا کارای ویولون دار از یانی . مثلا
The End Of August .
3 - تو یه جمله نمیشه گفت . اگه بگم همه چی اغراق میشه . کمی کمتر از همه چی
4 - سی !!!!!!! البته تو ویولون صدای خیلی خوش و سوزناکی داره .!!!! ولی همشون خوشگلن و خوش صدا .

nazila68
Sunday 7 February 2010, 07:42 AM
1.سینا موقع تنهاییات دوست داری چیکار کنی؟؟
2.اهل دعوا هستی؟
3.تا حالا کتک کاری کردی؟

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 07:56 AM
1.سینا موقع تنهاییات دوست داری چیکار کنی؟؟
2.اهل دعوا هستی؟
3.تا حالا کتک کاری کردی؟

1- نازیلا خانم ، موقع تنهاییام زیادن ... . اول یاد خدا . اکثرا اگه دیر وقت و ظهر نباشه ، ویولون میزنم . اگرم دیر وقت باشه ، کامپیوتر رو باز میکنم ، یه آهنگی می خونه ، منم یه چیزایی می نویسم واسه دل خودم .
2- نه اصلا . جدی میگم . دوستام میگن جان ما یه بار عصبانی شو ، ما قیافه ی عصبانیتو ببینیم ... !!!!
3 - نه بابا ... . .!!!! ولی هر چند وقت یه بار یه کتکی از خواهر کوچولوم می خورم !!!! نوشه واسم .

آناهيتا 79
Sunday 7 February 2010, 08:33 AM
مي شه منم سئوال كنم ؟
1- اگه قرار باشه بين عشقت ( كسي كه واقعا عاشقشي . حالا هر كي مي تونه باشه . دوست . مادر و ...) و سازت يكي رو انتخاب كني كدوم رو انتخاب مي كنيد ؟
2- اگه يه روز نتوني ساز بزني چه كار مي كنيد ؟
3-اگه بهتون بگن فقط 24 ساعت آينده رو زنده هستيد چه كار مي كنيد ؟
4- تا حالا تا سرحد مرگ ترسيدي ؟كي ؟
5- اگه يه روز يه كسي كه خيلي دوسش داري سازتو بشكنه چه كار مي كنيد ؟

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 10:29 AM
مي شه منم سئوال كنم ؟
1- اگه قرار باشه بين عشقت ( كسي كه واقعا عاشقشي . حالا هر كي مي تونه باشه . دوست . مادر و ...) و سازت يكي رو انتخاب كني كدوم رو انتخاب مي كنيد ؟
2- اگه يه روز نتوني ساز بزني چه كار مي كنيد ؟
3-اگه بهتون بگن فقط 24 ساعت آينده رو زنده هستيد چه كار مي كنيد ؟
4- تا حالا تا سرحد مرگ ترسيدي ؟كي ؟
5- اگه يه روز يه كسي كه خيلي دوسش داري سازتو بشكنه چه كار مي كنيد ؟

1- بابا سوال سختیه آناهیتا خانم ... . ولی تقریبا مثل سوالیه که النا خانم یه صفحه قبل پرسیدن ( دیدین گفتم فقط دخترا این سوالو می کنن !!! ) ببخشین اینجا نمی نویسم ، صفحه ی قبل نوشتم . 2- یه روز خالی ، همون 24 ساعت یا یه روزگاری ؟؟ یه روزگاری اگه نتونم ... . نمیدونم راستش . از خیلی ناراحت ، ناراحت تر ... .
3- به همه ی دوستام و فامیل زنگ میزنم و حلالیت می طلبم . میام سایت و از شما دوستان نت آهنگی هم حلالیت می طلبم . شاید همین فردا مردم !!! کسی چه میدونه تا کی زندس !!!
4- آره !!!! 2 بار . یه بار انگشتریم رو تازه خریده بودم ، داشتم نماز می خوندم ، پشت سر منم دیوار بود و یه فرش دستباف که روش عکس یه بابایی بود که نشسته به دیوار نصب کرده بودیم . وقتی قنوت گرفتم ، عکسش رو انگشترم افتاد ، به جان خودم فک کردم ، جنیه ، ازرائیله ... . دیگه کم مونده بود از ترس بمیرم !!!!! به زور نمازم رو تموم کردم . بعد از تموم شدن ، وقتی فهمیدم ، انقدر خندیدم ... . یکیشم خوابی وحشتناک بود ... . بی خیال .
5- اگه عمدی نشکنه که هیچ چی . میگ فدای سرت . یکی دیگشو می خریم . اگه عمدی بشکنه ، بازم میگم فدای سرت . فقط مرگه که چاره نداره ... .

forever
Sunday 7 February 2010, 10:30 AM
1-
6 - برفیه سپیده جان !!! مدرسه ها هم تعطیله ، خواهرم فردا هم نمیره مدرسه ... . آدم برفی نساختم ، ولی صبح رفته بودیم سالن ورزشی ، سر خوردم افتادم زمین ، خودم آدم برفی شدم . خدا رو شکر دختری نبود ضایع شیم پیش ملت .

1-
3 - نه بابا ... . .!!!! ولی هر چند وقت یه بار یه کتکی از خواهر کوچولوم می خورم !!!! نوشه واسم .
دوباره سلام!
گفتین خواهر، منم حس کنجکاویم گل کرد که چند سالشه؟ اگه دوست داشتین بگین چند تا بچه این؟
2-بین سازهای ایرانی، چه ساز یا سازهایی رو دوست دارین؟
3-کسی توی خانواده به غیر از شما ساز میزنه؟ اگه بله! چه سازی؟ چه مدت؟
4-در طول روز چه مدت رو به ساز زدن اختصاص میدین؟
5-نظرتون راجع به گروه های نت آهنگ(منظورم اونهایی هست که عضو فعال هستین):ilovemusic:
6-هزینه اینترنتتون ماهیانه یا هفتگی چه قدر میشه؟؟؟ ;-)
7-چندسوالم در مورد درس و دانشگاه که کمی داغ هست!!! معدل این ترمتون چند شد؟
8-به چه درسهایی علاقه دارین و از چه درسهایی متنفرین؟
یک سوال رو به انتخاب خودتون میتونین حذف کنین!:ap
در پایان
همواره موفق و سلامت باشید.:41:

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 10:33 AM
سینا اجازه هست منم یه سوال بپرسم؟

میخواستم بپرسم پسری به مهربونیه تو چرا یه هفته است که احساسش روی sad ؟ چرا ناراحتی؟

سینای عزیز امیدوارم شاد باشی و سلامت.

خیلی ممنون سحر جان . خوشحال شدم که شما هم ازم سوال می کنین . راستش ... . بی خیال . الان خوبم . چشم عوضش می کنم تا شما از ناراحتیم ، یه وخ ناراحت نشین . خودتون چرا ناراحتین ؟؟

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 10:45 AM
دوباره سلام!
گفتین خواهر، منم حس کنجکاویم گل کرد که چند سالشه؟ اگه دوست داشتین بگین چند تا بچه این؟
2-بین سازهای ایرانی، چه ساز یا سازهایی رو دوست دارین؟
3-کسی توی خانواده به غیر از شما ساز میزنه؟ اگه بله! چه سازی؟ چه مدت؟
4-در طول روز چه مدت رو به ساز زدن اختصاص میدین؟
5-نظرتون راجع به گروه های نت آهنگ(منظورم اونهایی هست که عضو فعال هستین):ilovemusic:
6-هزینه اینترنتتون ماهیانه یا هفتگی چه قدر میشه؟؟؟ ;-)
7-چندسوالم در مورد درس و دانشگاه که کمی داغ هست!!! معدل این ترمتون چند شد؟
8-به چه درسهایی علاقه دارین و از چه درسهایی متنفرین؟
یک سوال رو به انتخاب خودتون میتونین حذف کنین!:ap
در پایان
همواره موفق و سلامت باشید.:41:

1- 11 سالشه . پنجم ابتدایی . همین دوتاییم النا خانم .
2- تار و سه تار و کمانچه
3-نه بابا . کوچیه هنوز . روزای اول چون صداهای گوش خراشی از ویولون در میووردم ، همیشه در تبعید بودم !!!
4- زمان خاصی نداره . وقت خاصی هم نداره . کلا نمیذارم کیفش . کنار تختمه . هر وقت احساس کردم روحیه و حالشو دارم اونوقت . البته اگه ظهر و نصف شب باشه نمیزنم !!!!!! همین الان داشتم تمرین میکردم . !!!
5- خوبن . اگه فعال شن ( هدف ما هم از این تاپیک ، فعال کردن بچه ها در قسمت های مختلف هستش . بیاین اینجا از بچه ها سوال بپرسن ، یه سری هم به گروهها و جاهای دیگه ی سایت بزنن .
6- ماهیانه !!!!! دایال آپم . قبض تلفنمون بیاد ، چشم . ولی هر 10 روز یه کارت اینترنت 20 ساعته می خرم !!!
7- اوه اوه . بی خیال بابا . راستشو میگم خدا وکیلی . 4 تا نمره رو ندادن ( اقتصاد مهندسی ، فیزیک آزمایشگاه ، فارسی ، اندیشه اسلامی 1 ) .
8- به نقشه کشی و فیزیک علاقه دارم . از دروس عمومی به جز زبان ، واقعیتش خوشم نمیاد . ( به قول استاد فیزیکمون ، اگه کسی قرار بود آدم شه ، که تو راهنمایی و دبیرستان آدم میشد . دانشگاهم اندیشه اسلامی و تاریخ صدر اسلام و ... میذارین که چی !!!!

همشو جواب دادم النا جان . چون قابل احترامین . منم براتون آرزوی خوشبختی و موفقیت تو هر زمینه ای دارم .

forever
Sunday 7 February 2010, 11:03 AM
1- 11
2- تار و سه تار و کمانچه
8- دانشگاهم اندیشه اسلامی و تاریخ صدر اسلام و ... میذارین که چی !!!!

همشو جواب دادم . چون قابل احترامین . منم براتون آرزوی خوشبختی و موفقیت تو هر زمینه ای دارم .
با این دو موافقم کاملاً! در مورد اولی اگه ویولن نمیرفتم، بی شک دنبال تار میرفتم!
مورد دوم! والله! منم همینو میگم! حالا باز اندیشه و اخلاق قابل تحمله! تاریخ صدر اسلام، آشنایی با قانون اساسی و...اینها به چه درد ما میخوره؟؟؟
ممنون آقا سینا، لطف دارید.

آناهيتا 79
Sunday 7 February 2010, 11:19 AM
ممنون . اما جواب سئوال اولم رو نگرفتم ! صفحه قبل هم نمي رم . سئوالم دخترانه هست چون دخترم . يه بار ديگه مي پرسم و جريمه اش هم دو تا سئوال ديگه هست كه جواب بديد :
1- اگه يه روزي عشقت ( مادر ، همسر ، دوست و يا ... ) بهتون بگه اگه من رو دوست داري ديگه ساز نزن و موسيقي كار نكن . چه كار مي كنيد ؟ ( با فرض اينكه هيچ توجيه و بحثي رو هم ايشون قبول نمي كنند ).
2- اگه يه روز بگن شما مدير سايت نت آهنگ هستيد ، اولين كاري كه مي كنيد چي هست ؟
3-فرق عشق به ساز با عشق به چيزهاي ديگه چيه ؟

forever
Sunday 7 February 2010, 11:30 AM
ممنون . اما جواب سئوال اولم رو نگرفتم ! صفحه قبل هم نمي رم . سئوالم دخترانه هست چون دخترم . يه بار ديگه مي پرسم و جريمه اش هم دو تا سئوال ديگه هست كه جواب بديد :

آناهیتا جان چرا عصبانی میشی؟
یکی دیگه روی صندلی داغ نشسته، شما چرا جوش میارین؟
این سوال شما تکراری بود یک کم، چون من پرسیده بودم!

آناهيتا 79
Sunday 7 February 2010, 11:38 AM
آناهیتا جان چرا عصبانی میشی؟
یکی دیگه روی صندلی داغ نشسته، شما چرا جوش میارین؟
این سوال شما تکراری بود یک کم، چون من پرسیده بودم!
خدا رو شكر كه من و شما رو صندلي ننشستيم ! من اين جوش آوردن رو نمي فهمم در فرهنگ فارسي يعني چي ؟ اين اصطلاح مودبانه است يا يه جورايي چاله ميدوني ؟ به هر حال من سئوالم رو از ايشون پرسيدم كه اميدوارم جواب بدند. ممنون از محبتتون.

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 11:39 AM
1- اگه يه روزي عشقت ( مادر ، همسر ، دوست و يا ... ) بهتون بگه اگه من رو دوست داري ديگه ساز نزن و موسيقي كار نكن . چه كار مي كنيد ؟ ( با فرض اينكه هيچ توجيه و بحثي رو هم ايشون قبول نمي كنند ).
2- اگه يه روز بگن شما مدير سايت نت آهنگ هستيد ، اولين كاري كه مي كنيد چي هست ؟
3-فرق عشق به ساز با عشق به چيزهاي ديگه چيه ؟

اوه اوه . آناهیتا جان حالا چرا عصبانی میشی ؟؟ اگه عصبانیتون کردم معذرت . چشم جواب میدم .
ولی خیلی خوشم اومد از این جملتون : صفحه قبل هم نمي رم . سئوالم دخترانه هست چون دخترم ، خیلی احساس عصبانیت از این جملتون میمومد . بازم معذرت .

1- اگه مادرم یا همسرم بگه ( توجیه نشن ) میذارم کنار ( سخته ، ولی چه میشه کرد. ). اما اگه دوستم بگه ( که گفتن ) نمیذارم کنار . کاری می کنم خودشم بیاد دنبال موسیقی . 2 نفر از دوستامو به همین شکل آووردم . یکیشون تار ، یکیشونم سه تار .
2- سوال جالبی بود ! نمیدونم !!!!!!!!!!!! ولی سعی می کنم بیشتر برای راحتیه شما دوستان تلاش کنم .
3- از زمین تا آسمونه فرقشون . شما همون طوری که مثلا خدا رو دوس داری ، همون طوری هم پدر و مادرتون رو دوس دارین ، همونطورم مثلا همسرتون ، همونطوریم سازتون ؟؟ جنس دوست داشتن ها فرق داره .

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 11:43 AM
خدا رو شكر كه من و شما رو صندلي ننشستيم ! .

آسیاب به نوبت آناهیتا خانم . از کجا میدونین مثلا من بعد از خودم شمارو انخاب نکردم ؟؟؟ شایدم النا خانم رو ؟؟؟؟؟؟؟؟

forever
Sunday 7 February 2010, 11:46 AM
خدا رو شكر كه من و شما رو صندلي ننشستيم ! من اين جوش آوردن رو نمي فهمم در فرهنگ فارسي يعني چي ؟ اين اصطلاح مودبانه است يا يه جورايي چاله ميدوني ؟
من منظور بدی نداشتم! اما سعی میکنم دیگه تکرار نکنم این اصطلاح رو! اما شما هم بهتره کمی بهتر برخورد کنین(چاله میدون!!! منم مثل شما دخترم و ناراحت میشم کسی یک چنین قضاوتی در موردم بکنه!!!، متاسفم که یک چنین چیزی گفتم! اصلاً به من چه مربوط؟!)
ببخشید اگه ناراحتتون کردم!

rumour
Sunday 7 February 2010, 11:49 AM
چرا سایت داره می میره؟
ویالن کلاسیک می زنی یا سنتی؟( هر کدومو که می زنی چرا اون یکی نمی زنی؟)
به نظرت سیبیل یانی کمی ضایع نیست؟ ( نزنین منو حالا!)
کدوم بخش سایتو دوست داری؟
مقاله بهت بدم ترجمه می کنی؟
کدوم گروه از همه بیشتر دوست داری؟
نوازنده ی ویالن مورد علاقت؟
...

آناهيتا 79
Sunday 7 February 2010, 11:51 AM
خيلي ممنون . و ببخشيد اگه سوء تفاهمي شد . من از دست شما عصباني نشدم . به خدا حالت شوخي داشت اما ظاهرا بد عنوان كردم . من ازتون يه دنيا عذر مي خوام . به مهربونيتون ببخشيد . سئوال اولم خيلي واسه خودم مهم بود . دوست داشتم جواب دوستام رو بدونم . و ببينم اگه با اين حالت درگير بشن چه كار مي كنن. ( من يه جورايي درگير همين موضوعم) . بازم ممنون و از صميم قلب ازتون عذر مي خوام . من رو ببخشيد.

آناهيتا 79
Sunday 7 February 2010, 11:54 AM
من منظور بدی نداشتم! اما سعی میکنم دیگه تکرار نکنم این اصطلاح رو! اما شما هم بهتره کمی بهتر برخورد کنین(چاله میدون!!! منم مثل شما دخترم و ناراحت میشم کسی یک چنین قضاوتی در موردم بکنه!!!، متاسفم که یک چنین چیزی گفتم! اصلاً به من چه مربوط؟!)
ببخشید اگه ناراحتتون کردم!
ازتون در حضور تمام دوستاي نت آهنگي عذر مي خوام . دست مهربونت رو مي بوسم . من رو ببخش و بزرگي خودت رو ثابت كن. حرمت دوستي خيلي بيشتر از اين حرفاست . شرمنده . و بازم ببخشيد.

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 11:56 AM
چرا سایت داره می میره؟
ویالن کلاسیک می زنی یا سنتی؟( هر کدومو که می زنی چرا اون یکی نمی زنی؟)
به نظرت سیبیل یانی کمی ضایع نیست؟ ( نزنین منو حالا!)
کدوم بخش سایتو دوست داری؟
مقاله بهت بدم ترجمه می کنی؟
کدوم گروه از همه بیشتر دوست داری؟
نوازنده ی ویالن مورد علاقت؟
...

1- سپهر منم تو همین موندم . اگه یافتی ، منم در جریان بذار .
هردوتاش جای خود را دارد . ولی هنوز تقریبا 7 ماهه شروع کردم ، هنوز تصمیمی در این باره نگرفتم . سنتی با احساسه ، کلاسیک بسیار منظم .
2- نه بابا . خیلی باحاله !!!!!! البته خودم سبیل ندارما !!! ولی به یانی میومد . الان دیگه مدل جدیدش نداره . تو پروفایلم عکس ازش گذاشتم ببین چه جوریه !!!
3- همشون جای خودشونو دارن . گروه ها خوبن . + قسمت سازها .
4- حالت خوبه ؟؟؟؟؟؟
5 - واللا سخته گفتنش . فک کنم خودمونی . چون تقریبا همه ی دوستانم تو گروه های مختلف اونجا هستن .
6 - ویوالدی . در قید حیات ، بیژن مرتضوی .

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 11:59 AM
نه بابا چیزی نشده آناهیتا جان ، لازم نیست این همه معذرت بخواین از النا خانم . فک کنم النا خانم فهمیدن سوء تفاهم شده . چون ما فقط تایپ می کنیم ، دیگه احساسمون رو در حالت تایپ نمیتونیم بیان کنیم .

forever
Sunday 7 February 2010, 12:03 PM
ازتون در حضور تمام دوستاي نت آهنگي عذر مي خوام . دست مهربونت رو مي بوسم . من رو ببخش و بزرگي خودت رو ثابت كن. حرمت دوستي خيلي بيشتر از اين حرفاست . شرمنده . و بازم ببخشيد.
نه آنا جان، این چه حرفیه!
اشتباه از من بود! ظاهرا شوخی خوبی نبود!
ببخشید، واقعا عذر میخوام...

rumour
Sunday 7 February 2010, 12:11 PM
1- سپهر منم تو همین موندم . اگه یافتی ، منم در جریان بذار .
هردوتاش جای خود را دارد . ولی هنوز تقریبا 7 ماهه شروع کردم ، هنوز تصمیمی در این باره نگرفتم . سنتی با احساسه ، کلاسیک بسیار منظم .
2- نه بابا . خیلی باحاله !!!!!! البته خودم سبیل ندارما !!! ولی به یانی میومد . الان دیگه مدل جدیدش نداره . تو پروفایلم عکس ازش گذاشتم ببین چه جوریه !!!
3- همشون جای خودشونو دارن . گروه ها خوبن . + قسمت سازها .
4- حالت خوبه ؟؟؟؟؟؟
5 - واللا سخته گفتنش . فک کنم خودمونی . چون تقریبا همه ی دوستانم تو گروه های مختلف اونجا هستن .
6 - ویوالدی . در قید حیات ، بیژن مرتضوی .
خیلی ممنون
من منظورم از گروه، گروه های سایت نبود که. منظورم گروه های موسیقی بود. مثل پینک فلوید یا جوادی هم بگیم بلک کت؟!!!

forever
Sunday 7 February 2010, 12:12 PM
سئوال اولم خيلي واسه خودم مهم بود . دوست داشتم جواب دوستام رو بدونم . و ببينم اگه با اين حالت درگير بشن چه كار مي كنن. ( من يه جورايي درگير موضوعم)
دقیقا مثل من! همیشه فکر میکنم اگه این اتفاق برای خودم بیافته، چکار کنم!؟
نمیدونم اما حاضر نیستم ازش دل بکنم چون ساده بدستش نیاوردم ....:ilovemusic:

rumour
Sunday 7 February 2010, 12:43 PM
سینا جان :

1 - دریا را با كدام یك از ویژگی های زیر تشریح می‌كنی؟
آبی تیره، شفاف، سبز، گل‌آلود

2 - كدام یك از اشكال زیر را دوست داری؟
دایره، مربع یا مثلث

3 - فرض كن در راهرویی راه می‌روی. دو در می‌بینی. یكی در 5 قدمی سمت چپ تان و دیگری در انتهای راهرو. هر دو در باز هستند. كلیدی روی زمین درست جلوی شما افتاده است. آیا آن را بر می‌داری؟

4 - رنگهای روبرو را به ترتیب اولویتی كه برایت دارند بگو . قرمز، آبی، سبز، سیاه و سفید

5 - دوست داری در كدام قسمت كوه باشید؟

6 - در ذهنت اسب چه رنگی است؟
قهوه‌ای، سیاه یا سفید

7 - توفانی در راه است. كدامیك را انتخاب می‌كنی: یك اسب یا یك خانه؟

شرمنده ی سینا جان به در خواست بلا ما هم جواب می دیم.
سبز و شفاف
دایره.( از زوابا خوشم نمیاد)
کلید بر میدارم.( شاید یکی جلو تر از من درو بست یا اینکه من مجبور شدم ببندمش. و در ضمن به سمت دره دور تر میرم.چون اکثرا راهه ساده تر و نزدیک ترو میرن. )
آبی. سبز. قرمز. سفید. سیاه( ربطی به استقلال یا پرسپولیسی بودن نداره.)
نوک قله
قهوه ای.

rumour
Sunday 7 February 2010, 12:45 PM
bela جان من کلی جواب دادم شما پست پاک کردی که!

GameMaster
Sunday 7 February 2010, 12:48 PM
ما هم مي تونيم جواب بديم؟

GameMaster
Sunday 7 February 2010, 12:57 PM
سینا جان :

دایره، مربع یا مثلث

3 - فرض كن در راهرویی راه می‌روی. دو در می‌بینی. یكی در 5 قدمی سمت چپ تان و دیگری در انتهای راهرو. هر دو در باز هستند. كلیدی روی زمین درست جلوی شما افتاده است. آیا آن را بر می‌داری؟

4 - رنگهای روبرو را به ترتیب اولویتی كه برایت دارند بگو . قرمز، آبی، سبز، سیاه و سفید

قهوه‌ای، سیاه یا سفید

اوكي
1-ابي تيره
2-دايره
3-نونو برميدارم شايد در درهاي يدي دري باشد
4-فقط سياه
5-پاين كوه
6-سياه
7-اسب

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 01:02 PM
سینا جان :

دایره، مربع یا مثلث

قهوه‌ای، سیاه یا سفید

اوه اوه . مهسا جان ، می خوای ازم اعتراف بکشی ؟؟؟ من که میدونم روانشناسی میخونین می خواین روانمو شناسایی کنین . حالا یه سوال . از جوابای من ، می خواین نتیجه گیری کنین ؟؟

1 - فقط یکیشو باید بگم ؟؟؟ سپهر که 2 تا گفته !!! من شفاف رو میگم . ( البته اگه آشغال نباشه !! )
2- دایره !!!
3- برمیدارم واسه روز مبادا . شاید اون درا الکی بازن ، ولی بستن در حقیقت ( عین فیلما !!! ) از دوره میرم . چه عجله ایه ؟؟؟ داریم می گردیم واسه خودمون ... .
4- سفید آبی سبز قرمز سیاه . ( ربطی به پرپولیس استقلال ندارنا ! )
5 - قله نه ، چون آخرش میام پایین . ( ولی یه بار میرم ببینم اون بالاها چه خبره ) دوست دارم وسطای کوه باشم . آب و هواش بهتره . قله هم اکسیژن کمتر میشه ، هم دید . مخصوصا با این ابرا و هوای آلوده .
6- سیاه . مشکی یادم میوفته . عمو برنارد ... .
7- خیلی سوال جالبیه . من این طوری برداشت کردم که توفانه ، مشکلات زندگیه ، این اسبه ، فرار از مشکلات و خونه ، مبارزه با مشکلات . ( درست گفتم ؟؟؟ ) فک کنم مبارزه کنم بهتره . توکل به خدا .

قبول شدم ؟؟؟

Arash-hadian
Sunday 7 February 2010, 01:06 PM
سینا جان :

دایره، مربع یا مثلث

قهوه‌ای، سیاه یا سفید

1- شفاف
2 - دایره
3 -کلیدرو بر میدارم.
4 - سیاه - سفید - قرمز - سبز - آبی
5 - قله کوه
6 - سفید
7 - خانه

مرسی از سوالای روانشناسانت.

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 01:09 PM
آخه مهسا جان من رو صندلیم . فک کنم اگه هر کی جواب بده ، قاطی پاتی میشه !!!! نه ؟؟؟ البته هر جور راحتین .

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 01:11 PM
ای بابا !!!!!!!! مهسا خانم ، شما با آقا آرش خواهر برادرین !!!!!!!!! wow !!!!! . چه جالب . هر دوتون موفق باشین . یه سوال ؟؟؟؟؟ الان هر دوتاتون خونه این ؟؟؟ کامپیوتر مجزا دارین ... !!!! ای ول بابا .

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 02:32 PM
یه سوال منحصر به فرد برای سینا جان :

اگر قدرت داشتی که هر نوع حیوانی را اهلی و دست‌آموز کنی . کدامیک از حیوانات زیر را به عنوان حیوان خانگی خودت انتخاب می‌کردی؟
دایناسور
خرس قطبی
پلنگ
ببر

حالا نمیشه یه ذره مهربون تر شو انتخب میکردم !!!!!!! دایناسور که آدم بشو نیست !!!!!!

پلنگ

Peddy
Sunday 7 February 2010, 03:14 PM
چند سوال دیگه:

1. 2+2+6+456+3+4+2+3+4567+343+4564+8878+545+3234234+6 6667788+9898090 حاصل این عبارت رو بگو؟

2. یخی که تو یخچالتون هست دماش چند درجه هست؟
3. تو تاپیک ((عکس بروبچه های نت آهنگ)) از خودت عکس نمیذاری؟
4. کیا رو برای نفر بعدی کاندیدا کردی؟

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 03:29 PM
چند سوال دیگه:

1. 2+2+6+456+3+4+2+3+4567+343+4564+8878+545+3234234+6 6667788+9898090 حاصل این عبارت رو بگو؟

2. یخی که تو یخچالتون هست دماش چند درجه هست؟
3. تو تاپیک ((عکس بروبچه های نت آهنگ)) از خودت عکس نمیذاری؟
4. کیا رو برای نفر بعدی کاندیدا کردی؟

1- پدرام جان بی زحمت خودت حلش کن ، یه 4 گزینه ای کن ، مثل تست ، تا بهت بگم .... !!!!!!
2- ازش نپرسیدم چند درجس . بذار وقتی میپرسم میگم !!!
3 - بابا عکسمو می خوایین چی کار ؟؟؟ میترسینا ... . گفته باشم ... . باشه میذارم .
4 - هنوز نمیدونم !!!!!!! زیادن . هنوز با امروز 4 روزم مونده . ولی فک کنم شما رو بگم . رو صندلی نشستین قبلا ؟؟

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 03:43 PM
خیلی ممنون
من منظورم از گروه، گروه های سایت نبود که. منظورم گروه های موسیقی بود. مثل پینک فلوید یا جوادی هم بگیم بلک کت؟!!!

سپهر منظورت هر گروهیه ؟؟
ولی چون خودت گیتاریستی از متالا ، لینکین پارک . ولی اولش گروه یانی .

Arash-hadian
Sunday 7 February 2010, 04:17 PM
سینا میشه منم واسه نفر بعد یه پیشنهاد بدم ؟
bela خواهرم.

obvious
Sunday 7 February 2010, 05:46 PM
خوب سینا من اومدم
سوالی بود که دوست داشته باشی ازت بپرسیم ولی نپرسیدیم؟
اگه رییس جمهور می شدی چی کار می کردی؟
اگه قرار بود یه ملیت دیگه داشته باشی، کجا رو انتخاب می کردی؟
اگه تو خانواده ای متولد می شدی که مسلمون نبودن، فکر می کنی هیچ وقت به اسلام گرایش پیدا می کردی؟!!

فعلا همینا...

obvious
Sunday 7 February 2010, 05:49 PM
آها یه سوال دیگه...
اگه جای حضرت آدم بودی، توام اون سیب می چیدی؟!!!

DesironnA
Sunday 7 February 2010, 06:37 PM
منم یه سئوال می پرسم!
اگه قرار بود قبل از تولد ازت سئوال بشه می خوای بدنیا بیای یا نه، چه جوابی میدادی؟

M8H
Sunday 7 February 2010, 06:50 PM
wOoW!!
چقدر از سینا سوال شدا!!!
من یکی سوال نمیکنم چون به اندازه ی کافی سوال شده سینا جان!!لول..

scofild
Sunday 7 February 2010, 07:13 PM
سینا حواست باشه ، سوالش نکته ی انحرافی داره !
آدم سیبو نچید ! سرکار خانم حوا بودن که نتونستن جلوی شکمشونو بگیرن !

البته نباید به حوا خورده گرفت !!!
روزانه هزار با این سیبها رو میزارن جلوی ما و ما هم غافل از همه جا میچینیمشون !

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 08:44 PM
خوب سینا من اومدم
سوالی بود که دوست داشته باشی ازت بپرسیم ولی نپرسیدیم؟
اگه رییس جمهور می شدی چی کار می کردی؟
اگه قرار بود یه ملیت دیگه داشته باشی، کجا رو انتخاب می کردی؟
اگه تو خانواده ای متولد می شدی که مسلمون نبودن، فکر می کنی هیچ وقت به اسلام گرایش پیدا می کردی؟!!

فعلا همینا...

مرجان خانم عجب سوالایی ... . بابا رو این صندلیه چه چیزایی که از آدم پرسیده نمیشه ... .

1- سوالی تو ذهنم نبود که دوست داشته باشم بپرسین !!!!!!!!
2- یه ذره ، اول از همه وضعه این جامعه رو درست می کردم ( کار هر * بز = سینا * نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می خواهدو مرد کهن !!!!!! )
3- سویس . ولی ایران بهتره . ( هیچ جا خونه ی خود آدم نمیشه ، هر چند توش جر و بحث باشه )
4- فک کنم اگه با اسلام آشنا میشدم ، انتخابش می کردم . نمی تونستم تثلیس رو با توحید یه جا بذارم ، واسه همین اسلام رو انتخاب می کردم .

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 08:48 PM
آها یه سوال دیگه...

با عرض پوزش ، من فقط از یه مجله ، نقل قول میکنما ، به دخترا بر نخوره !!!!
تمام بدبختیای آدم از اون روزی شروع شد که به حرف حوا خانم گوش کرد ... . ( به خدا نظر من نیستا ، از مجله خوندم ، یه وخ سوء تفاهم نشه دخترا ... .)

ولی فک کنم اون خواست خدا بود که آدم جان ، بره قول شیطونو بخوره ، اون سیبو بچینه واسه حوا خانم ... . تا بیایم زمین ، واسه خودمون ( اگه دل خوشی وجود داشت ) دل خوشی کنیم ... .

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 08:50 PM
منم یه سئوال می پرسم!
اگه قرار بود قبل از تولد ازت سئوال بشه می خوای بدنیا بیای یا نه، چه جوابی میدادی؟

آره میومدم . چون کنجکاو میشدم مامانمو ببینم ، خودم وقتی دنیا میام چه شکلیم ، دنیا چه جوریاس . بدی و خوبی هاشو ببینم و اگه شد کامل شم و باز برگردم پیش کسی که بازگشت همه به سوی اوست . ... لول !!!!!!

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 08:51 PM
wOoW!!
چقدر از سینا سوال شدا!!!
من یکی سوال نمیکنم چون به اندازه ی کافی سوال شده سینا جان!!لول..

نه حسین جان . هنوز کار دارم . 3 روزم مونده ... . بپرسین خوشحال میشم .

Sina_Yanni
Sunday 7 February 2010, 09:02 PM
سینا میشه منم واسه نفر بعد یه پیشنهاد بدم ؟
bela خواهرم.

چشم ... . یه آرش بیشتر نداریم که ... . راستی آرش جان شما هیچ سوالی به ذهنتون نمیاد ؟؟؟؟؟؟

Arash-hadian
Sunday 7 February 2010, 10:21 PM
میپرسم ولی قول بده راست بگی .
-اگه قرار بود یکی از بچه های نت آهنگو حضوری ببینی دوست داشتی کیو ببینی ؟(بی رو در وایستی راست بگو)

Sina_Yanni
Monday 8 February 2010, 09:06 AM
میپرسم ولی قول بده راست بگی .
-اگه قرار بود یکی از بچه های نت آهنگو حضوری ببینی دوست داشتی کیو ببینی ؟(بی رو در وایستی راست بگو)

خیلی کلکی آرش . ( رو در وایسیم میشه آخ ، یه سوال پرسیدی ، از همه ی سوالا سخت تر . یه چیزم بگم که چون بهم بیشتر از همه تو سایت کمک حال و دل گرم کننده بود و من اگه مشکلی داشتم با ایشون مطرح میکردمو و راهنمایی میگرفتم ، واسه اون میگما . واللاه هیچ چیزی نیست . خودتون فهمیدین که چی میگم . )
اولا قرار بود بچه های خودمونی همین روزا قرار ملاقات حضوری بذارن و برن یه جایی . اون چی شد ؟؟؟؟ شما اونو بگو ، منم بگم .

Arash-hadian
Monday 8 February 2010, 09:14 AM
خیلی کلکی آرش . ( رو در وایسیم میشه آخ ، یه سوال پرسیدی ، از همه ی سوالا سخت تر ) اولا قرار بود بچه های خودمونی همین روزا قرار ملاقات حضوری بذارن و برن یه جایی . اون چی شد ؟؟؟؟ شما اونو بگو ، منم بگم .

سینا جون من واقعا دوست داشتم ولی خب بعضی ها بخاطر مشکلاتشون نتونستن بیان بعد همه هم پایه نبودن .بخاطر همین مسئله کنسل شد.

خب من گفتم . حالا نوبت توست. بدون رودربایستی بگو.
یادت باشه که خودت گفتی ازت سوال بپرسم .پس زودباش جوابشو بده (-;

Arash-hadian
Monday 8 February 2010, 09:18 AM
یه چیزم بگم که چون بهم بیشتر از همه تو سایت کمک حال و دل گرم کننده بود و من اگه مشکلی داشتم با ایشون مطرح میکردمو و راهنمایی میگرفتم ، واسه اون میگما . واللاه هیچ چیزی نیست . خودتون فهمیدین که چی میگم . )

باشه بابا سینا جون .تا اسمشو بگی ما هم همین فکرو میکنیم. لازم نیست انقدر دلیل و برهان بیاری . نه اینچا دادگاهه نه من بازپرسم .میدونم پسر گلی هستی .

Sina_Yanni
Monday 8 February 2010, 09:30 AM
باشه میگم : آرش کسی که خیلی کمکم کرد ، سحر خانمه . عین شما و مهسا خانم که خواهر برادرین ، ما هم خواهر برادریم . !!!! اگه قرار باشه کسی رو ببینم ، ترجیه میدم ایشون رو ببینم . البته فک کنم نشه !!! سحر جان تهرانن ، من تبریز . ولی اگه یه جوری میشد همه نت آهنگی های خودمونی ، همدیگه رو ببینن ، خیلی خوب میشد ... . آرش جان گفتم ..... آخیییشششش ... .

Arash-hadian
Monday 8 February 2010, 09:35 AM
خب اینکه اینهمه خجالت نداشت سینا جون...الان دیدی راحت شدی که گفتی...
مرسی که به سوالم جواب دادی.

Sina_Yanni
Monday 8 February 2010, 09:40 AM
خب اینکه اینهمه خجالت نداشت سینا جون...الان دیدی راحت شدی که گفتی...
مرسی که به سوالم جواب دادی.

نه ، بیشتر خجالت نبود . نگرانی بود . که بعضی از بچه ها گیر های الکی بدن به ما . میفهمی منظورمو ؟؟؟ البته فک نمیکنم چنین بچه هایی تو نت آهنگ باشن .

sahar98
Monday 8 February 2010, 09:55 AM
مرسی سینا جان ممنون از لطفت منم واقعا دوست دارم که از نزدیک ببینمت
دنیا را شاد شاد و شادی را دنیا دنیا برایت آرزومندم.

همیشه سلامت وشاد و موفق باشی توی همه ی مراحل زندگیت.

obvious
Monday 8 February 2010, 09:59 AM

عجبا!!!! آدم(منظورم نوع حضرتش نيستا، اشاره به نوع كليش داشتم!!!) از خودش اراده داره... من نمي دونم اگه حوا به آدم مي گفت برو خودتو بنداز تو چاه، بازم آدم مي رفت خودشو مي نداخت تو چاه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
البته حالا ديگه خيليم مهم نيست... اصلا دستشون درد نكنه كه با اين كارشون باعث شدن ما الان دور هم روي زمين باشيم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سينا مرسي از جوابات، ولي اين ژايان كار نيست من همچنان درتلاشم... سينا يعني مي شه از اخلاق خوبت سو استفاده كنم و سوالايي رم كه خودم جوابشو نمي دونم ولي دوست دارم بدونم از بپرسم؟!! يعني مي ري دنبالشون؟!!!!(چشمك)

forever
Monday 8 February 2010, 10:20 AM
سینا حواست باشه ، سوالش نکته ی انحرافی داره !

البته نباید به حوا خورده گرفت !!!
روزانه هزار با این سیبها رو میزارن جلوی ما و ما هم غافل از همه جا میچینیمشون !

ما که نمیدونیم جریان از چه قرار بوده!
اما حافظ توی شعرش میگه:

من ملک بودم و فردوس برین جایم بود

آدم آورد در این دیر خراب آبادم
اینجا حرفی از حوا نیست، هست؟؟؟
قضاوت به عهده خودتون...

forever
Monday 8 February 2010, 10:43 AM
[quote=scofild;98333]سینا حواست باشه ، سوالش نکته ی انحرافی داره !

به نظر من حوا دلبری کرده آدم هم ذوق زده شده حرف حوا رو گوش کرده !
بله، کاملاً موافقم مهسا جان!
حوای بیچاره! چه میدونسته که اگه دلبری کنه...

كوروش88
Monday 8 February 2010, 11:28 AM
به خاطر اينكه از حال و هواي بهشت و دوزخ بيائيم بيرون يه سئوال كنم :
بزرگترين سوتي زندگي ات تا حالا چي بوده ؟

scofild
Monday 8 February 2010, 11:57 AM
هر کسی عقل داره و خودش انتخاب میکنه پس آقای scofild اگه شما اقایون سست عنصرید که با یه نازو کرمشه از بهشت رونده میشید تقصیر ما نیست. شما اراده و قدرت انتخاب و تعقل دارید ازینها استفاده کنید.
حالا ما شدیم سست عنصر ! آره ؟

باشه ! اشکال نداره ، بزار شما هم دلتون خوش باشه ، فکر کنید تقصیره ما بوده ، شاید اینجوری یکم آروم بگیرین .

در ضمن ، افتادن تو چاه و تعارف واسه خوردنه سیب با هزار جور نازو کرشمه و بیا عزیزم توروخدا یه گاز بزن حالشو ببریم ، قیاصه مع الفارقه !
وقتی آدمه سست عنصر سیبو گاز زد ، حوا خانم قبلش رفته بودن بالا درخت داشتن دو لپی سیب میخوردن !
حالا کی سست بنیاده ؟ آدم یا حوا ؟!

اون حافظم واسه دله شما ها اینجوری گفته که یه ضرب دارین تفعل به حافظ میزنین ، یه لحظه هم کتابش از دستتون نمی افته !

بحث تمام !!

شما هر چی خواستین گفتید منم جواب دادم ، دیگه ادامه ندین که تاپیک بسته میشه !
اگه میخواین جواب بدین بیاین توی پروفایلم بگید .

ممنون.

Sina_Yanni
Monday 8 February 2010, 12:21 PM
چه جالب . دخترا یه طرف پسرا هم یه طرف دارن پاسکاری می کنن میزنن تو گل ... . بی خیال بابا . حالا چه بخواییم چه نخواییم اینجاییم . کاری کنین رو سفید برگردیم ... . آدم ( نوع انسان ، پسر یا دختر ) با داشتن اختیار ، می تواند از فرشته پاک تر و از شیطان نجس تر باشد . بی خیال ... .

Sina_Yanni
Monday 8 February 2010, 12:23 PM
سینا من یه سوال دیگه هم دارم

اولين چيزي كه صبح موقع بيدارشدن به فكرت خطور مي كنه چیه ؟

به پدر مادر سلام بدم و برم به سر و صورتم آب بزنم ... . به کارایی که باید اون روز انجام بدم فکر می کنم .

Sina_Yanni
Monday 8 February 2010, 12:28 PM
سينا مرسي از جوابات، ولي اين ژايان كار نيست من همچنان درتلاشم... سينا يعني مي شه از اخلاق خوبت سو استفاده كنم و سوالايي رم كه خودم جوابشو نمي دونم ولي دوست دارم بدونم از بپرسم؟!! يعني مي ري دنبالشون؟!!!!(چشمك)

آره بابا مرجان خانم ... . من در خدمتم . اگه بلد بودم چشم ... .

كوروش88
Monday 8 February 2010, 12:28 PM
به خاطر اينكه از حال و هواي بهشت و دوزخ بيائيم بيرون يه سئوال كنم :
بزرگترين سوتي زندگي ات تا حالا چي بوده ؟
بزرگوار . جواب سئوال اين حقير رو هم بده . تا بعد بريم سراغ پاسكاري . !

Sina_Yanni
Monday 8 February 2010, 12:30 PM
مرسی سینا جان ممنون از لطفت منم واقعا دوست از نزدیک ببینمت داداش گلم.

دنیا را شاد شاد و شادی را دنیا دنیا برایت آرزومندم.

همیشه سلامت وشاد و موفق باشی توی همه ی مراحل زندگیت.

مرسی خواهر گلم . خوشبختیتون آرزوی منه . شاد و سلامت باشید .

Sina_Yanni
Monday 8 February 2010, 12:39 PM

کورورش جان به خدا داشتم جوابتونو می دادم . از بالای صفحه میومدم به پایین . به سوال شما رسیدم ... . کوروش من بیشتر باعث سوتی دادن دیگران میشم ، !!!!!! خودم کمتر سوتی دادم . ولی سوتی های گنده گنده . مثلا تازگیا برفارو میووردیم جلو در دانشکده مون ، وقتی ملت رد میشدن ، می خوردن زمین ... ، آآآییییییی کیف میداد . هر کدوم از دخترا میوفتاد ، میخندید ، یکی از دخترا افتاد ، گریه کرد .، خداییش خیلی ناراحت شدم . جدی جدی عذاب وجدان گرفتم ... . 6 نفر بودیم ، روشو کرد به من ، هر چی از دهن مبارکش اومد بیرون بارمون کرد ، خلاصه شست و پاک کرد و دیگه همه چی کرد .... . حالا دیگه اگه دست بچه هارو می بریدی ، نمی فهمیدن از خنده ... . دوستای دختره هم بهم متلک گفتن خلاصه کم مونده بود تو دانشگاه با انگشت نشونم بدن. ولی فرداش اومد ازم معذرت خواست ... !!!!! اسسمم می دونست ... از کجا و از کی پرسیده بود خدا می دونه .!!!!

كوروش88
Monday 8 February 2010, 12:40 PM
آخ . جمع كنيم بريم . اينجا كسي جواب قلندران رو نمي ده . جاي از ما بهترونه . يا حق.

rumour
Monday 8 February 2010, 12:59 PM
خانم ها آقایون دعوا نکنید!
من اصلا آدم و حوا رو قبول ندارم که! باعث همه جور بدبختی می شن این دو تا. از دعوا بچه های سایت گرفته تا منشا کیهان و رانده شدن از بهشت.
سینا این دوستمون کوروش گفت سوتی نه آبرو ریزی که!
یه سوال.
در جه حاتی بیشتر از همه اوقات خوشحالی( در حال موزیک زدن، خوردن!!!{اگه تپلی} و ...) ؟
نظرت راجع به من چیه؟ جدی هم می گم.

Sina_Yanni
Monday 8 February 2010, 01:12 PM
آخ . جمع كنيم بريم . اينجا كسي جواب قلندران رو نمي ده . جاي از ما بهترونه . يا حق.

ای بابا عزیز چرا قهر می کنی ؟؟؟ کورورش زود قضاوت نکن دوست من . یه صفحه برگرد عقب . جواب سوالت اونجاس .

Sina_Yanni
Monday 8 February 2010, 01:39 PM
خانم ها آقایون دعوا نکنید!
من اصلا آدم و حوا رو قبول ندارم که! باعث همه جور بدبختی می شن این دو تا. از دعوا بچه های سایت گرفته تا منشا کیهان و رانده شدن از بهشت.
سینا این دوستمون کوروش گفت سوتی نه آبرو ریزی که!
یه سوال.
در جه حاتی بیشتر از همه اوقات خوشحالی( در حال موزیک زدن، خوردن!!!{اگه تپلی} و ...) ؟
نظرت راجع به من چیه؟ جدی هم می گم.

پس یه سوتی تعریف می کنم تو پست بعدیم ... .
ای کلک از کجا فهمیدی توپولم ؟؟؟ یه نمه تپل هستم ، عکسمو میذارم میبینین ، ولی وقتی می خورم ، خوشحال نیستم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مگه باید باشم ؟؟؟ کلا وقتی شادم که تو هر چی که تو ذهنمه برسم یا به نحو احسن کاملش کنم . مثلا به نحو احسن ساز بزنم . یا به نحو احسن نمره بگیرم از این استادای نامرد که دانشجو هارو اذیت می کنن . ... ( کمابیشم گرفتیم !! ) یا مثلا به کسی کمک کنم یا ... .

سپهر جان ، آدم خوبی هستی به جان خودم . کلا + ی . مگه می خوای چی بشنوی ؟؟؟

forever
Monday 8 February 2010, 01:47 PM
و دوباره من:
ممکنه یک توضیح کوچیک راجع به امضاتون بدین؟ آخه یک دفعه دیالیز و ...

Sina_Yanni
Monday 8 February 2010, 01:58 PM
و دوباره من:
ممکنه یک توضیح کوچیک راجع به امضاتون بدین؟ آخه یک دفعه دیالیز و ...

نه النا جان . چیز خاصی نیست . فقط یه مثال بود که به فکر فرو ببرتمون و نعمتایی رو که داریم و نمیبینیم ، چند تا شو ببینیم و شکر کنیم . یه جورایی خودم بیمار هستم ، ولی دیالیزی نیستم . چون خودم دیدم چه سخته دیالیز ، واسه همون گفتم . بازم مرسی .

Sina_Yanni
Monday 8 February 2010, 02:10 PM
سپهر اینم یکی از سوتی هام : به پیشنهاد 2 تا از دوستام داشتم مقدمه چینی می کردم واسه خیانت به معلم حسابانمون ، می خواستم رو صندلی معلم قبل از اینکه بیاد ، شیشه عطرمو خالی کنم . همون دوستام نگهبانی میدادن جلو در کلاس نگو نامردی کردن و نگفتن معاون داره میاد ، منم روم به صندلی بود و یواش یواش عطر رو خالی میکردم رو صندلی و به دوستام میگفتم اگه معلم بشینه اینجا چه شود ... . دیدم یه دستی بهم یه پس گردنی زد ( خیلی چسبید ... . ) فک کردم دوستامن ، می خواستم منم با شوخی بزنم شکمش ، اوه اوه ... . دیدم آقای شفاعی ( دیگه نمیگم تصور کنین بقیشو ).... . ..... . خودشم داشت به کارم می خندید ، ولی با همون لب خندون زهرشو ریخت . همیشه 20 میشد انظباطم ، شد 18 . ... . دوستامم هی می خندیدن نامردا ... .

forever
Monday 8 February 2010, 02:14 PM
نه . چیز خاصی نیست . فقط یه مثال بود که به فکر فرو ببرتمون و نعمتایی رو که داریم و نمیبینیم ، چند تا شو ببینیم و شکر کنیم . یه جورایی خودم بیمار هستم ، ولی دیالیزی نیستم . چون خودم دیدم چه سخته دیالیز ، واسه همون گفتم . بازم مرسی .
خدا بد نده!!! چی شدین؟؟ چه بیماری ای؟ اگه نخواستین گفتنش واجب نیست!
ولی، ببینین خودتون میخواین مدام سوال پیچ بشینا!!!

Sina_Yanni
Monday 8 February 2010, 02:22 PM
خدا بد نده!!! چی شدین؟؟ چه بیماری ای؟ اگه نخواستین گفتنش واجب نیست!
ولی، ببینین خودتون میخواین مدام سوال پیچ بشینا!!!

هیچ چی النا جان. بی خیال ، ترجیه میدم نگم . فعلا که اینجام کنار شما دوستان عزیز . اشتباه کردم گفتم پست قبلی . سوتی دادم !!!!!!! اینم یه سوتیه دیگه .

DesironnA
Monday 8 February 2010, 02:59 PM
[quote=scofild;98333]سینا حواست باشه ، سوالش نکته ی انحرافی داره !

به نظر من حوا دلبری کرده آدم هم ذوق زده شده حرف حوا رو گوش کرده !

پشت سر مرده حرف نزنین! زشته!

rumour
Monday 8 February 2010, 06:01 PM
[quote=دسیرونا;98499]

به نظر من که اینطوری بوده !
حوا گفته آدی جووونم دلم سیب می خواد .. بعدش آدم هم خوشش اومده گفته کل درخت های سیب فدای یه تار موی تو ، کدوشو می خوای ؟؟ حوا هم گفته اون سیبه که از همه سرخ تره ، خوشمزه تره ..

بابا مطمئنید این چیزا قصه نیست؟

DesironnA
Monday 8 February 2010, 06:05 PM
[quote=Bela;98500]

بابا مطمئنید این چیزا قصه نیست؟

این نقل قول از من نیستا؟!!
من برای خودم در مورد این مسئله نظر مخصوص به خودم دارم و بیان نکردم!
تکذیب می کنم!!!!

DesironnA
Monday 8 February 2010, 07:09 PM
نیما آدامسامو تموم کرد!!! خدااااااااااااااااااااااا ااااااااا

Peddy
Monday 8 February 2010, 07:39 PM
درود

حالا بیخیال بابا تاپیک فلسفه ی حیات نیستش که بحث میکنید الان فقط باید از سینا سوال کنیم همین!! این 3 روز باقی مانده تموم میشه حسرت به دل میمونیدا !!

حالا یه سوال دیگه از سینای عزیز:
1. سینا جان دوست داری در آینده نوازنده یا آهنگساز بشی یا تو رشته ای که داری تحصیل میکنی شاغل بشی؟

Sina_Yanni
Monday 8 February 2010, 07:47 PM
درود

حالا بیخیال بابا تاپیک فلسفه ی حیات نیستش که بحث میکنید الان فقط باید از سینا سوال کنیم همین!! این 3 روز باقی مانده تموم میشه حسرت به دل میمونیدا !!

حالا یه سوال دیگه از سینای عزیز:
1. سینا جان دوست داری در آینده نوازنده یا آهنگساز بشی یا تو رشته ای که داری تحصیل میکنی شاغل بشی؟

1- به موسیقی به عنوان شغل نگاه نمی کنم پدرام جان . دوست دارم شغلم مربوط به رشته ی دانشگاهییم باشه . ولی اگه برنامه ها جور بیاد ، انشاا... ببینیم آینده میتونیم یه گروه کوچولو واسه خودمون تو تبریز درست کنیم یا نه . امیرم واسمون پیانو میزنه ، من ویولون ، تار نوازم داریم ... . ( سخته ، ولی ممکنه )

3pde
Monday 8 February 2010, 08:05 PM
سینا جان سوالای من شاید به نظر سوالای مهم و جذابی نباشه! ولی به نظرم چیزاییه که باید مهم باشه! من خودم بهشون فکر میکنم . . .
1) بزرگترین آدمی که توی زندگیت دیدی کی بوده؟!
2) تا حالا خودتو با کسی مقایسه کردی؟
3) به نظرت آدما چند دسته اند؟

حالا چندتا سوال الکی! نه جدی!
4) ماشین مورد علاقت چیه؟
5) بستنی مورد علاقت؟
و 6) مزه ی مورد علاقت؟ :دی

M8H
Monday 8 February 2010, 08:19 PM
منم یه سوالی کنم دیگه!بچه ها که بیشتر سوالا رو کردن.
سینا جان تا حالا عاشق شدی؟!
تا حالا از اول زندگیت تا الان چندتا Gf داشتی؟!چندتاشونو واقعا دوست داشتی؟

Sina_Yanni
Monday 8 February 2010, 08:45 PM
سینا جان سوالای من شاید به نظر سوالای مهم و جذابی نباشه! ولی به نظرم چیزاییه که باید مهم باشه! من خودم بهشون فکر میکنم . . .
1) بزرگترین آدمی که توی زندگیت دیدی کی بوده؟!
2) تا حالا خودتو با کسی مقایسه کردی؟
3) به نظرت آدما چند دسته اند؟

حالا چندتا سوال الکی! نه جدی!
4) ماشین مورد علاقت چیه؟
5) بستنی مورد علاقت؟
و 6) مزه ی مورد علاقت؟ :دی

اتفاقا سپیده جان سوالاتون خیلی باحالن ... . مرسی .

1- تو زندگیم آدمای خوب زیاد دیدم ، ولی آدم بزرگ 2 تا دیدم : پدر و مادرم . از جمله آدم های خوبی که دیدم : دوستای نزدیکم ، شما دوستان ، و ... .
2- آره ، ولی آخرش به این نتیجه رسیدم که اگه همه تو همه چی 20 میشد ، خوش قیافه ، خوش هیکل ، خوش صدا ، خوش پوش ، خوش ... اونوقت زندگی یک نواخت میشد . نمیشد ؟؟ مثلا تو یه کلاسی ، همه ی شاگرداش معدلاشون 20 میشه . اونوقت 20 از ارزش میوفته . ولی اگه4 نفر 20 میشد ، 20 ارزشش رو داشت . اگه مقایسه ی ویرانگر نبود ، حسودی و اصرافم نبود . ولی مقایسه ی سازنده خیلی جاها به درد آدم میخوره . مثلا تو رتبه بندی کنکور .... . اوه اوه . خاطراتم اومد به ذهنم . .... .
3- آدما !!!!! اووووووووووووووو . تا دلت بخواد دسته جات آدمی هست و هنوزم درست میشه ... .
ولی اگه به جزئیات نرم ، 2 دستن دیگه ، خیر و شر .
4- اپیروس ( چه فایده ، الان تو زمانی هستیم که باید واسه نگاه کردن به ماشینا ، مالیات بدیم ، چه برسه به خریدنش ... . اگه تا 60 سالگی نمردم ، یکی واسه نوم می خرم !!!!!! )
5- عشق قیفی دارم بد جوووووور ... .
6 - ترش . !!!!

Sina_Yanni
Monday 8 February 2010, 09:03 PM
منم یه سوالی کنم دیگه!بچه ها که بیشتر سوالا رو کردن.
سینا جان تا حالا عاشق شدی؟!
تا حالا از اول زندگیت تا الان چندتا Gf داشتی؟!چندتاشونو واقعا دوست داشتی؟

عجب سوالی حسین . شما هم مثل آرش ، سوال نمیپرسین ، نمیپرسین ، وقتی میپرسین ، درو می کنین ... .

من کلا تو عمرم gf نداشتم و ندارم و نمی خوامم داشته باشم ... . چون gf با عشقت فرق می کنه ( البته به نظر خودم ).
عاشقم ...... ، یه بار یه نفر رو دوست داشتم ، ولی نتونستم بهش بگم ، حتی مامانمم گفت پسر برو باهاش دوست شو ، نرفتم . خیلی سخته . خجالت کشیدم . وقتی میدیدمش ، یه جوری میشدم ، نمیدونم چه جوری .... . این قلبم هی میزد .... . یه چند روز دیگه دیدم با یه بابایی ( پسر ) دارن میگردن و می خندن . یه لحظه احساس کردم که دیگه تموم شد کارم رفت ... . ولی مامانم و سحر خانم ، راهنمایی های خیلی خوبی کردن که به دردم خورد . مامانم بهم گفت ، قصد تو ، داشتن دوست دختر نبود ، داشته همسر مورد علاقت بود که فعلا واست زوده ... . راست میگفت . من نمی خواستم دوست شم ، می خواستم ماله خودم شه که نشد . سحر خانومم از لحاظ روحی ساپورتم کردن و فراموشش کردم . ( راستش با خودم فکر میکردم ، چه طور به کسی که حتی ندیدت * منو ندیده بود * و اخلاقاتتو نمیشناسه ، دل میبندی ؟؟ فک کنم اگه عشق واقعیم بود ، خدا این جوریش نمیکرد آخر ماجرارو ، چون هیچ وقت نمی خواد بندش * اگه بشه بنده صدامون زد * ناراحت شه حتما مصلحتم این بوده ... . )

حالاهم بی خیال . من که نمی خوام دوست دختر داشته باشم . می خوام با عشق واقعیم ازدواج کنم ، نه اینکه دوستش باشم . فعلا زوده واسه این حرفا ... . تازه رفتم رو 19 هاااااااااا . حداقل 5سال دیگه ... .

obvious
Tuesday 9 February 2010, 07:23 AM
سینا دوباره من و سوالای تخیلیم... ببخش دیگه.. گیرت آوردم!!
چرا سوییس؟(اشاره به پاسخی که دادی)
اگر برای گرایش به اسلام مجبور می شدی بین اسلام خانوادت یکی رو انتخاب کنی، کدوم انتخاب می کردی؟! (باز هم اشاره...)
به نظرت کشف جاذبه توسط نیوتن تاثیر بیشتری روی زندگی بشر داشت یا اختراع تلفن توسط گرهامبل؟
اگر قرار بود که یا دانشمند بشی یا جهانگرد، کدومشو انتخاب می کردی؟
به نظرت عرفان نتیجه عشق یا حکمت؟(اگه رابطه ی دیگه ای بین این سه مورد قائلی بگو)
و... به نظرت انقلاب 57 اثرات زیانبارتری برای ایران داشت یا حمله مغول؟(خواهش می کنم طفره نرو! دوست دارم تجزیه تحلیلت ببینم اصلا هم قصد متشنج کردن جو ندارم، سوالمم خیلی جدی بود، قصد کنایه و اینجور چیزارم نداشتم. اصلا دهه فجر همه هم مبارک!!! خوب شد؟!!!!!)

djsaba2010
Tuesday 9 February 2010, 08:22 AM
سلام اگه اشکال نداره منم چندتا سوال دارم که چندوقت پیش دوستم داد جواب بدم

DesironnA
Tuesday 9 February 2010, 08:38 AM
خدا کنه نفر بعدی من نباشم! چون بچه ها سئوالایی می کنن که مو به تن آدم سیخ می شه!! از صد تا فرزاد حسنی خطرناک تر!!!!

djsaba2010
Tuesday 9 February 2010, 08:42 AM
تصور کنید در بیابان خشک و بی پایانی در حال راه رفتن هستید خسته،گرسنه،تشنه،پس از 5 ساعت پیاده روی......ناگهان ساختمان مجلل و با شکوهی در جلوی شما ظاهر می شود.

1.ساختمانی که جلوی شما ظاهر شده است چیست؟
الف-یک (You can see links before reply) قصر
ب- یک موزه
ج-یک هتل
د-یک بنای مذهبی (مسجد - کلیسا و ...)

djsaba2010
Tuesday 9 February 2010, 08:43 AM
2.شما از چه طریقی وارد ساختمان می شوید؟
الف-پنجره
ب- در
ج- بالکن
د- تونل زیر زمینی

وقتی وارد ساختمان شدید آن را بسیار مجلل و باشکوه می یابید......ناگهان صدای در زدن می شنوید...در را باز می کنید و کسی را می بینید که واقعاً می خواستید با او باشید

3. آن شخص کیست؟
به گشتن ادامه می دهید...پلکانی را می بینید که به طبقه بالا (You can see links before reply) می رود.

4.مارپیچی است یا مستقیم؟
از پلکان بالا می رویم تعداد پله ها را می شمارید.

5.چند پله بود؟(هر عددی از یک تا بی نهایت)

djsaba2010
Tuesday 9 February 2010, 08:45 AM
بعد وارد اتاقی می شوید..........

6.دلتان می خواهد این اتاق چقدر بزرگ باشد؟
الف-به اندازه یک آکواریوم
ب-به اندازه یک اتاق معمولی (You can see links before reply)
ج-به اندازه یک جنگل
د-به اندازه اقیانوس آرام

7.دلتان می خواهد رنگ دیوار اتاق چه باشد؟
الف-قرمز
ب-سیاه و سفید
ج- ارغوانی
د-زرد یا پرتقالی
و-رنگ های رنگین کمان

یک میز جلوی شما ظاهر می شود...
8.آیا گرد- مربع- مثلث یا بدون شکل خاصی است؟
و ظرفی با 5 میوه روی آن قرار دارد: گیلاس- سیب- کیوی- طالبی-هندوانه

9.یک میوه را انتخاب کنید.......
میوه ای که انتخاب کرده اید شما را به یاد این شخص می اندازد...
10...نام او را بنویسید.

11.شما میوه را برمی دارید و.........
الف-بلافاصله آن را می خورید.
ب- قسمت کرم خورده را می برید و قسمت سالمش را می خورید.
ج-آن را می برید و داخلش را می بینید که کرم خورده است و....بعد به خوردنش ادامه می دهید
د-اگر کرم خورده باشد تمامش را دور می اندازید

از آن ساختمان خارج می شوید و 5 حیوان را می بینید.موش- آهو- اسب- دلفین- فیل
12.این حیوانت را به ترتیب اولویت که برایتان دارند رده بندی کنید..
تموم شد,معذرت که کمی طولانی بود,همرو یهو نوشتم

arjang
Tuesday 9 February 2010, 09:23 AM
درود
سینا جان من هم یه سوال داشتم
وقتی نشسته ویولن میزنی با سازت راحت تر ارتباط برقرار می کنی یا وقتی ایستادی

obvious
Tuesday 9 February 2010, 09:47 AM
ا یه سوال دیگه هم داشتم سینا!!
1488 ایران رو با جزییات تشریح کن!!!

Sina_Yanni
Tuesday 9 February 2010, 04:05 PM
سینا دوباره من و سوالای تخیلیم... ببخش دیگه.. گیرت آوردم!!
چرا سوییس؟(اشاره به پاسخی که دادی)
اگر برای گرایش به اسلام مجبور می شدی بین اسلام خانوادت یکی رو انتخاب کنی، کدوم انتخاب می کردی؟! (باز هم اشاره...)
به نظرت کشف جاذبه توسط نیوتن تاثیر بیشتری روی زندگی بشر داشت یا اختراع تلفن توسط گرهامبل؟
اگر قرار بود که یا دانشمند بشی یا جهانگرد، کدومشو انتخاب می کردی؟
به نظرت عرفان نتیجه عشق یا حکمت؟(اگه رابطه ی دیگه ای بین این سه مورد قائلی بگو)
و... به نظرت انقلاب 57 اثرات زیانبارتری برای ایران داشت یا حمله مغول؟(خواهش می کنم طفره نرو! دوست دارم تجزیه تحلیلت ببینم اصلا هم قصد متشنج کردن جو ندارم، سوالمم خیلی جدی بود، قصد کنایه و اینجور چیزارم نداشتم. اصلا دهه فجر همه هم مبارک!!! خوب شد؟!!!!!)

چون جای کوچیکیه و جم و جور ، آب و هوای خوبی داره و سرسبزه . ... . مخصوصا روستاهاش ... . چند تا عکس داشتم از روستاهاش ، اوضاع بود ... .
واللا مرجان خانم تو اون شرایط قرار نگرفتم ، واسه همین نمی تونم جواب درست حسابی بدم . شاید اونوقت خانوادمم آووردم طرف اسلام !!!!!!!! کسی چه میدونه !!!!
فک کنم ... اکتشاف و اختراع هر دوتاش ، مهم ان . یکیش چیزی داره که اون یکی نداره و برعکس ... . ( عجب سوالایی مرجان خانم!!!! ، باشه ، صبر کنین ، بالاخره که پس فردا میام پایین از صندلی داغه ... . )
بسیار سفر باید تا پخته شود خامی .. . .. .
عرفان !!!!!!!! اگه عشق خالصانه به خدا داشته باشی ، حکمت خدا برات نمایان میشه تو کارا ( همون آگاه شدن از اسرار غیب ) . اگه فقط به خدا توجه کنی ، دیگه از خودت و خانوادت ، از دنیات میگذری تا به خدا برسی ... . که خیییییییییییییلی سخته . کار هرکسی نیست . کلا عالمی دیگه ای دارن ... . تو یه دنیای دیگه ای سیر می کنن این عرفا ... .

چه سوالی ... . ( ... انگشتامو کمی نرمش بدم ، می خوام تایپ کنم ... اونم زیاد تایپ کنم ... . ) مرجان عزیز ، همونطور که میدونین ، این چنگیز تکاور ما ، از شرق ایران وارد شد ، عین بیل مکانیکی همه رو درو کرد ، رسید به غربش . و حتما می دونین که از سر آدمای بریده شده واسه خودش منبر درست می کرد و حتی به سگ و گربه های شهر ها هم رحم نکرد . مهتر از اون ، بناهای تاریخیمونو آتش زد و هزاران جلد کتاب علمی و شعر و ... سوزاند . و... ( نمیدونم مریض بود این چنگیزه ... کتابای دانشمندان رو میسوزوند ، خود دانشمندان رو به خدمت خودش در میوورد . )
جان من یه مملکت پیدا کن تو دنیا ، که 100 % مردم طرفدارش باشن ( جدی میگم ) این انقلاب رو پدر و مادرای من و شما به راه انداختن ، عموم زیر شکنجه های ساواک بی هوش شد ولی دوستاشو لو نداد . مامانم وقتی تو مدرسه ی سرپل ذهاب ( پدر بزرگم ارتشی بود ، فرستاده بودن اونجا واسه ماموریت) وقتی معلم ریاضی سوم ودبیرستانش ، به امام ***** توهین کرد ، همه از ترس به معلم کف زدن ، ولی مامانم کف نزد . بعد با معلم سر همین موضوع بحث کرد . واسه همین ( به خدا راس میگم ) تو لیست اعدامی ها بود !!!!! ( حال میکنین تو رو خدا ؟؟؟ ) ولی پدربزرگم رفت و همه چی رو حل کرد ( خدا رو شکر یه دفعه پارتی داشتیم ) . همین خدا بیامرز پدر بزرگم می گفت ، تو پادگان ، آمریکایی ها و اسرائیلی ها که درجه نظامیشون ، چند درجه کمتر از درجات مقامات ارتش ایرانی بود ، به اونا دستور میدادن ( ننگ نیست واسه شما مثلا یه گروهبان 3 اسرائیلی بیاد به سرهنگ ایرانی دستور بده ؟؟؟ ) سریال در چشم باد ، جمعه ها ساعت 10 شبکه 1 ، به خوبی نشون میده . آخه شما خداییش تحمل می کنین یه آمریکایی یا حالا از هر کشوری ، شوروری و انگلیس ... بیاد به سربازان ارتش دستور بده که شما خلع سلاح شین ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! . می دونین این شورویه نامرد ، چه سر آذربایجان آوورد ؟؟؟؟ قحطی چه جوری بود تو زمان شاه ؟؟؟ چند درصد روستا ها آب و برق داشت ؟؟؟ چند تا بیمارستان بود ؟؟ اینو در نظر داشته باشین که اگه همه چی خوب و رضایت بخش بود زمان شاه ، ملت نمیومد انقلاب کنه . الانم خیلی ها از جمله من ، از بعضی اتفاقا راضی نیستم ، ولی این دلیل نمیشه که بیام بگم این نظام به درد نمی خوره .
حضرت علی ( ع ) می فرماید : در همه چی میانه رو باشید ، حتی در عبادت . اگه آزادیم بیش از حد باشه ، میشه هرج و مرج . مثلا شما فک کنین قمارخانه ها و می خانه ها و ... بودن الانم . آدم الانش نمی تونه بیاد با خواهر مادرش بیرون انقدر متلک میگن ، وای به اون روزی که مثلا مستی آزاد باشه ، اونوقت جرات دارین ، شب ساعت 8 بیاین بیرون . اربده کشی های مستانه ی لات ها ، ساعات 3 نصف شب رو می تونین تحمل کنین ؟؟؟؟ من نمیگم الان در بهترین شکل آزادی هستیم . خود من واسداده بودم آبرسان ، ویولونم دستم بود ، 2 تا بسیجی اومدن گفتن : این که دستته چیه ؟؟؟ خجالت نمی کشی ؟؟؟ حرام خدا رو حلال می کنی ؟؟جان من کیف کردین سوال رو ؟؟؟ به نظرم این سوء استفاده بعضی بسیجی ها ، این تفکر رو که انقلاب 57 ویرانگر بود یا حمله مغول رو ساپورت می کنه . همون عمویی که زیر شکنجه ساواک بود ، نذاشت برم کارت بسیج بگیرم . مامانمم نذاشت ، خودش معلمه ، می تونه با یه بسیجی ساده شدن ، 20 هزار تومن اضافه حقوق بگیره ، ولی دوست نداره . به خدا هیچ نظامی دیگه نمی تونه جای این نظام رو پر کنه . زمان رضا شاه و بعدش محمدرضا شاه ، اونقدر کشور به ایران تجاوز ( حالا فقط نظامی رو میگم ) کردن که شمارش از دستم دیگه خارجه . حالا اگه روسیه یا آمریکا یا اسرایئل جرات داره ، بگه : ایران ، بالای چشت ابرو ه . اگه قدرت و جراتش رو داشتن ، الان شده بودیم عین افغانستان و عراق . هر 3 ساعت ، یه بمب کنار در خونمون یا خیابون می ترکید و چند نفر میمردن . ( حداقل قدر این آرامش رو بدونیم . چند بار دیدین آمریکا یه نفر اسلحه میگیره دستش ، همه رو به رگبار میبینده ، بعد خودشو می کشه ؟؟ تو ایران چند بار دیدین ؟؟ ) به خدا من اینارو نمی گم که هیچ مشکلی نیست و تو گلستان زندگی می کنیم ، منم به کسی رای دادم که شما دادین ( مهندس موسوی ) . وضعه قیمتای همه چی ( مسکن و... ) و ... و ... و.. . خوب نیست . وضعه ............ خوب نیست ، ولی اگه نظامی غیر از این بود ، فکر نکنین وضعمون از این بهتر میشد . بهتره من و شما و آنها و ... دست به دست بدیم ، یه جایی برسونیم ایران عزیز رو .

برم بیرون بیام جواب سوالات بقیه دوستانو بدم . شرمنده .

scofild
Tuesday 9 February 2010, 04:42 PM
وااای خدا ! یه طومار چیز نوشتم ، ولی دیدم آزادی نداریم !
ارسال نکردم !

Sina_Yanni
Tuesday 9 February 2010, 06:18 PM
تصور کنید در بیابان خشک و بی پایانی در حال راه رفتن هستید خسته،گرسنه،تشنه،پس از 5 ساعت پیاده روی......ناگهان ساختمان مجلل و با شکوهی در جلوی شما ظاهر می شود.

1.ساختمانی که جلوی شما ظاهر شده است چیست؟
الف-یک (You can see links before reply) قصر
ب- یک موزه
ج-یک هتل

د-یک بنای مذهبی (مسجد - کلیسا و ...)

هتله فک کمی کنم !!!!

Sina_Yanni
Tuesday 9 February 2010, 06:21 PM
2.شما از چه طریقی وارد ساختمان می شوید؟

الف-پنجره
ب- در
ج- بالکن
د- تونل زیر زمینی

وقتی وارد ساختمان شدید آن را بسیار مجلل و باشکوه می یابید......ناگهان صدای در زدن می شنوید...در را باز می کنید و کسی را می بینید که واقعاً می خواستید با او باشید

3. آن شخص کیست؟
به گشتن ادامه می دهید...پلکانی را می بینید که به طبقه بالا (You can see links before reply) می رود.

4.مارپیچی است یا مستقیم؟
از پلکان بالا می رویم تعداد پله ها را می شمارید.

5.چند پله بود؟(هر عددی از یک تا بی نهایت)

2- در دیگه !!!!!
3- هنوز پیدا نکردم می خوام با کی باشم محمد جان !!!!
4-مارپیچ
5-نشمردم راستیتش ... . دفعه بعد میشمارم .

Sina_Yanni
Tuesday 9 February 2010, 06:26 PM
بعد وارد اتاقی می شوید..........

6.دلتان می خواهد این اتاق چقدر بزرگ باشد؟
الف-به اندازه یک آکواریوم
ب-به اندازه یک اتاق معمولی (You can see links before reply)
ج-به اندازه یک جنگل
د-به اندازه اقیانوس آرام

7.دلتان می خواهد رنگ دیوار اتاق چه باشد؟
الف-قرمز
ب-سیاه و سفید
ج- ارغوانی
د-زرد یا پرتقالی
و-رنگ های رنگین کمان

یک میز جلوی شما ظاهر می شود...
8.آیا گرد- مربع- مثلث یا بدون شکل خاصی است؟
و ظرفی با 5 میوه روی آن قرار دارد: گیلاس- سیب- کیوی- طالبی-هندوانه

9.یک میوه را انتخاب کنید.......
میوه ای که انتخاب کرده اید شما را به یاد این شخص می اندازد...
10...نام او را بنویسید.

11.شما میوه را برمی دارید و.........
الف-بلافاصله آن را می خورید.
ب- قسمت کرم خورده را می برید و قسمت سالمش را می خورید.
ج-آن را می برید و داخلش را می بینید که کرم خورده است و....بعد به خوردنش ادامه می دهید
د-اگر کرم خورده باشد تمامش را دور می اندازید

از آن ساختمان خارج می شوید و 5 حیوان را می بینید.موش- آهو- اسب- دلفین- فیل
12.این حیوانت را به ترتیب اولویت که برایتان دارند رده بندی کنید..

تموم شد,معذرت که کمی طولانی بود,همرو یهو نوشتم

6- همون یه اتاق معمولی کفایت می کنه !!!!
7- زرد یا لیمویی ، پرتغالیم باشه ، بد نیست .
8-گردالو ...
9- سیب
10- یاد هیش کی ننداختم محمد جان !!!!!!
11- گزینه ی ب
12- دلفین آهو اسب فیل موش

نه بابا محمد جان !!!!!!! خوشحال شدم . نتیجه دارن جوابام ؟؟؟؟

Sina_Yanni
Tuesday 9 February 2010, 06:28 PM
درود
سینا جان من هم یه سوال داشتم
وقتی نشسته ویولن میزنی با سازت راحت تر ارتباط برقرار می کنی یا وقتی ایستادی

خوشحال شدم آقا ارژنگ ... . راستش نشسته فقط رو سیم می که به بازو به بدن می خوره ، کمی اشکال دارم ... . ولی اون یکی سیما رو راحت می زنم . کلا کم نشسته ویولون زدم .

Sina_Yanni
Tuesday 9 February 2010, 06:30 PM
ا یه سوال دیگه هم داشتم سینا!!
1488 ایران رو با جزییات تشریح کن!!!

اوووووووووو . خداییش شما ایرانه یه هفته دیگه رو برام پیش بینی کن مرجان جان ( با قوانینی که امروز وضع میشن ، فرداش که از خواب پا میشی میبینی لغو شدن !!! ) منم 1 قرن دیگه رو میگم ... . لوووول

راستی بچه ها ، پدرام جان ازم خواسته بود یه عکس از خودم بذارم ، منم تو تاپیک بروبچ نت آهنگ گذاشتم ، اگه دوست داشتین یه موجودی ببینین که ... هست ، برین ببینین !!!!!

obvious
Tuesday 9 February 2010, 07:10 PM
سینای عزیز مرسی از جوابات، خصوصا اون سوال تاریخیم... منم خیلی حرف داشتم ولی حیف ... (به خدا قصد بدی نداشتم می دونی که تند رو نیستم ولی...)

Sina_Yanni
Tuesday 9 February 2010, 08:00 PM
سینای عزیز مرسی از جوابات، خصوصا اون سوال تاریخیم... منم خیلی حرف داشتم ولی حیف ... (به خدا قصد بدی نداشتم می دونی که تند رو نیستم ولی...)

اه بابا مرجان خانم بی خیال تو رو خدا . گور پدر سیاست . خوشم نمیاد سیاسی حرف بزنم دیگه . چون با بعضی از دوستام ( بعضی که نه ، فک کنم همش ، به خدا منم راضی نیستم . الان اگه پای حرفای عموم و مامانم بشینین ، ازم میپرسین : سینا ، مامانو عموت ، از جونشون سیر شدن این جوری حرف میزنن ؟؟؟؟ در حالی که جوونیشونو پای انقلاب دادن . ) نمی خوام دیگه میونمون شکرآب شه . اون بالا ها دارن کل کل می کنن ، اونخ ما بیام باهم بحث کنیم که چی ؟؟ مناظره ها ی انتخابات ریاست جمهوری ، داشتن کم کم با هم دعوا می کردن ( 2 تا مرد گنده ) حالا ما دیگه کجای کاریم . ببخشین تند رفتما . آییی حرص خوردم . نمی خوام به خاطر چند نفر که اون بالا بالاهان ، دوستیامون شکرآب شه .

obvious
Tuesday 9 February 2010, 09:35 PM
پس اگه راست می گی بگو چند روز دیگه مونده؟!(چشمک)

Sina_Yanni
Tuesday 9 February 2010, 10:10 PM
به چی مرجان خانم ؟؟؟ آههههههههان . فک کنم فقط فردا مونده . پس هر سوالی دیگه ای باشه من در خدمتم .........

DesironnA
Tuesday 9 February 2010, 10:45 PM
بیخیال بابا! ما نه سیاست مداریم نه سیاست دوست! هر کسی هم نظر خودشو داره.
ما هنر کنیم سازمونو بزنیم کلاهمونو بالا میندازیم! ما موزیسینیم.

Sina_Yanni
Wednesday 10 February 2010, 08:54 AM
بچه ها ، آخرین روز نشستنم رو صندلی داغه ... . هر سوالی دیگه داشتین می تونین بپرسین . امشب خودم جانشین خودم رو تو صندلی داغ می گم کیه .

obvious
Wednesday 10 February 2010, 09:35 AM
سخت ترین سوالی که ازت پرسیده شد، چی بود؟
سوالی که اصلا دوست نداشتی جواب بدی چی؟

3pde
Wednesday 10 February 2010, 09:37 AM
من که دیگه سوالی به ذهنم نمیرسه!
سینا جان خودت دوست داری راجع به چی صحبت کنی!؟

djsaba2010
Wednesday 10 February 2010, 09:48 AM
سینا جان جوابشو خصوصی برات میزارم اگه دوست داری

djsaba2010
Wednesday 10 February 2010, 10:03 AM
راستش دوستان بنده حقیر یه پیشنهاد دارم
بنظر من بهتره یه چند سری سوال خاص طراحی بشه تا از شخص مورد نظر سوال بشه
بعدش در مورده جوابا بحث میکنم

Sina_Yanni
Wednesday 10 February 2010, 01:46 PM
سخت ترین سوالی که ازت پرسیده شد، چی بود؟
سوالی که اصلا دوست نداشتی جواب بدی چی؟

همین سیاسته . مرجان خانم نگاه نکینین کلی نوشتم تو جواب سوال سیاسی تون ، ولی همونطور که گفتم ، نمی خوام سیاست بین من و دوستان عزیزم فاصله بندازه ... .

Sina_Yanni
Wednesday 10 February 2010, 01:52 PM
سینا جان ، اگه بچه ات دختر شد اسمشو چی میزاری ؟ اگه پسر شد چی میزاری ؟

عجب سوالی مهسا خانم ... ... ... .... . راستش نمیدونم .... ... . شاید اصلا شرایطی پیش اومد که نتونستم ازدواج کنم ، شاید تا اون موقع رختامو بربستم رفتم اون دنیا ... . کسی چه میدونه !!!

البته ای کاش این سوال رو اونقت میپرسیدین که من نیمه ی گم شدم رو پیدا می کردم ، نظر اونم میدونستم ..... . : )

Sina_Yanni
Wednesday 10 February 2010, 01:58 PM
من که دیگه سوالی به ذهنم نمیرسه!
سینا جان خودت دوست داری راجع به چی صحبت کنی!؟

خوب فکر کنم دیگه سوالاتون تموم شد !!! نه ؟؟؟؟ حالا من می خوام اینو بدونم سپیده جان ( و کللااا بچه هایی که ازم سوال کردن و پستامو خوندن ) :

منو چه جور آدمی شناختین ؟؟؟؟؟؟

obvious
Wednesday 10 February 2010, 02:00 PM
اولم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!(چشمك)
خوب ولي....(چشمك) نه بابا همون خوب!!!(چشمك)

Sina_Yanni
Wednesday 10 February 2010, 02:02 PM
چقدر ناامیدی تو سینا !!
این حرفا چیه می زنی پسر خوب ؟؟؟؟
جواب سوالم رو بده ، به خدا نگی ناراحت می شم ..

نه بابا چه ناامیدی مهسا جان ؟؟؟ خداییش نمی دونم !!!! گفتم که ، از اونجایی که من با همسر آیندم که هنوز نمیشناسمش ، قراره که تفاهم داشته باشیم ، نظر اونم برام مهمه ... . اینقدر مجبورم نکنین قسم بدم . به خدا نمی دونم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ولی یه جیزیرم بگم ، اگه قرار بود اولین فرزندم پسر باشه ، یا دختر ، دختر رو انتخاب می کردم . !!!!

rumour
Wednesday 10 February 2010, 02:04 PM
یه سوال جالب!
تا حالا رو بخاری نشستی؟ ( چون خودم امروز نشستم می پرسم :دی) خداییش بد سوخت اصلا حواسم نبود.

Sina_Yanni
Wednesday 10 February 2010, 02:11 PM
سینا : یه پسر خوب ، بانشاط ، پر انژری ، پر از حرفهای ناگفته و مبهم برای من ( این حرف آخرت باعث شد ) !

کدوم حرفم مهسا خانم ؟؟؟ هر حرفی رو مبهم گفتم ، بگین خودم با شیشه شوی گلرنگ پاکش می کنم ؟؟!! فقط بگین یا بپرسین.

Sina_Yanni
Wednesday 10 February 2010, 02:12 PM
یه سوال جالب!
تا حالا رو بخاری نشستی؟ ( چون خودم امروز نشستم می پرسم :دی) خداییش بد سوخت اصلا حواسم نبود.

نه سپهر تا حالا تجربه نکردم ... . راستی فک کردی بخاریتون مبله روش نشستی یا می خواستی گرم شی که ته دیگ شدی ؟؟؟ !!!! ( شوخی می کنما ! )

rumour
Wednesday 10 February 2010, 02:14 PM
نه بابا کارنامه دادن. رفتم تو فکر!

Sina_Yanni
Wednesday 10 February 2010, 02:17 PM
بی خیال سپهر . تنت سلامت ... .

راستی بچه ها منتظرم بدونم که منو چه جوری شناختین تو این 4 و نیم روز . فعلا ... . :) )

violin_20
Wednesday 10 February 2010, 02:20 PM
نفر بعدي كيه ؟

Peddy
Wednesday 10 February 2010, 02:48 PM
درود
شناخت من:
با نشاط و تا حدودی شوخ طبع و پسری خوب و مهربان و متخصص در پیچوندن سوالها (لووووول)

DesironnA
Wednesday 10 February 2010, 03:30 PM
نفر بعدي كيه ؟

راستی نفر بعدی کیه؟

Amirrelax
Wednesday 10 February 2010, 04:47 PM
و اما شناخت من از تو سینا نه تنها تو این 5 روز بلکه تو این چند سال

سینا پسری است با نشاط و مهربان ولی بعضی موقع ها .............. (مثل اون روز که رفتیم ولیعصر) ولی در کل واقعا پسری دوست داشتنی است و بعضی وقتها به حرف من گوش نمی کنه که اعصابمو خراب میکنه

M8H
Wednesday 10 February 2010, 04:51 PM
شناخت من از سینا!
اینو دارم از ته قلبم میگم.
اونجوری که من سینا رو تو این چند ماه شناختم.سینا پسر فوق العاده خوب و مهربونی هستش.
و همیشه خواسته به دیگران کمک کنه!(تبریزی ها واقعا افراد خوبی هستن)
امیدوارم هر جا که هست موفق باشه!

you3f
Wednesday 10 February 2010, 05:07 PM
هیچ انسانی رو به دلیل سیستم پیچیده ای که داره نمیشه شناخت حتی اگه صد سال باهاش زندگی کنی.

HamedSedighi
Wednesday 10 February 2010, 06:32 PM
یکی از هم دانشکده ای های من وقتی از چیزی یا کسی می خواد تعریف کنه از یک عبارت زیاد استفاده می کنه . یه جورایی تکیه کلامش ِ .

حالا منم از همون تکیه کلام استفاده می کنم و می گم :

سینا > > > > اااااااااا عجب چیز ردیفیه .

M8H
Wednesday 10 February 2010, 07:14 PM
یکی از هم دانشکده ای های من وقتی از چیزی یا کسی می خواد تعریف کنه از یک عبارت زیاد استفاده می کنه . یه جورایی تکیه کلامش ِ .

حالا منم از همون تکیه کلام استفاده می کنم و می گم :

سینا > > > > اااااااااا عجب چیز ردیفیه .
خیییلی باحال بود!

Sina_Yanni
Wednesday 10 February 2010, 07:49 PM
ممنون بچه ها . لطف دارین ... . خیلی خیلی خوشحالم با شما دوستان هستم . جدی میگم . ( امیر جان از توام ممنون این سایت رو بهم معرفی کردی ، راستی مگه هفته گذشته تو ولیعصر چی کار کردم ؟؟؟ حرصت دادم ؟؟؟ !!!!!!!!!!!! ) ولی پدرام جان و مهسا خانم ، من کی پیچوندم ؟؟؟ جان من کدوم سوالتونو جواب ندادم یا پیچوندم ، بگین . راستی شب ساعت 12 و ا دقیقه نفر بعدی رو میگم . اگه هم دوست داشته باشین ، یه آهنگ درست کردم ، بذارم سایت نظراتتونو بدین . . بذارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Amirrelax
Wednesday 10 February 2010, 07:55 PM
سینا جان اولا واقعا یادت نمی یاد چیکار کردی تو ولیعصر

دوما آهنگ جدید تو بزار گوش کنیم نظر بدیم؟

Peddy
Wednesday 10 February 2010, 07:58 PM
درود

سینا جان حتما آهنگی رو که ساختی بذار

Sina_Yanni
Wednesday 10 February 2010, 08:02 PM
نه امیر واقعا یادم نمیاد !!!!!!! چی کار کردم ؟؟؟ کار بدی کردم ؟؟؟؟ منو کار بد ؟؟؟ لوووووووول :) : ) ... . چشم پدرام و امیر . میذارم ببینم شما چه نظری دارین ... .