PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : يك فرصت استثنايي

Amir
Saturday 7 March 2009, 01:28 PM
با سلام

همانطور كه در جريان نيستيد و نمي دانيد . نت آهنگ چند ماهي هست كه شروع به تغيير بسياري از زير ساخت ها داده كه همه آنها در نهايت بهبود بسيار كيفيت بخش هاي مختلف را از نظر محتوايي در بر خواهد داشت و از يكي دو هفته ديگر نتايج اين فعاليت هاي پشت پرده چند ماهه را خواهيد ديد . دقيقا دليل اصلي كم كار شدن مديران بخش هاي مختلف و عدم اضافه شدن مدير جديد به سايت نيز همين بوده و دوستان ما در جاي ديگري مشغول به برنامه ريزي و تحقيق بوده اند .

خدمت دوستان گل و گرامي بايد عرض كنم كه يكي از تصميماتي كه نت آهنگ گرفته و در مراحل نهايي كار قرار دارد انتشار مجله موسيقي مي باشد كه در فاز اول الكترونيكي و در فاز دوم چاپي خواهد بود . تمام برنامه ريزي ها انجام شده , نيروها خيلي وقت هست كه شروع به كار كرده اند و حتي تا آنجا پيش رفته ايم كه وقتي چند ماه بعد خواستيم چاپ كنيم مشكل مجوز براي مجله نداشته باشيم . البته فعلا به صورت الكترونيكي ( PDF ) در خدمت دوستان هستيم .

شماره اول مجله موسيقي نت آهنگ ( با پوشش تمامي سبك ها در حد توان ) در شرف انتشار است و در حال تهيه مطالب نهايي و همچنين ويراستاري صفحات هستيم .

اين مجله براي حداقل 400 هزار نفر ايميل خواهد شد . براي 15 هزار كاربر نت آهنگ و چند هزار نفر از كاربران سايت هاي برادر ما پيام خصوصي خواهد شد و براي سايت هاي بزرگ ايراني نيز ارسال خواهد شد .

در اين مجله مايليم چند صفحه اي را به وبلاگ هاي فعال نت آهنگ اختصاص دهيم و آنها را معرفي كنيم . همانطوري كه قبلا هم عرض كرده بوديم يكي از مزاياي وبلاگ داشتن در نت آهنگ پشتيباني صددرصد ماست .

دوستاني كه مايلند وبلاگ نت آهنگي آنها در شماره اول مجله موسيقي نت آهنگ كه چند روز مانده به عيد منتشر مي شود معرفي شود در اين تاپيك اعلام كنند تا پس از بررسي سردبير مجله و تاييد ايشان آن وبلاگ در قسمت مخصوص قرار گيرد .

مهلت شما تا پايان هفته جاري مي باشد .

اين فرصت استثنايي را از دست ندهيد. به وبلاگ خود گوشه چشمي نشان دهيد . You can see links before reply

شایان منجمی
Saturday 7 March 2009, 02:10 PM
سلام . من اعلام میکنم که اگر تا اون موقع قالب قالبی کهه سفارشداده بودم آماده شد ، برام تو مجله به نمایش بگذارید ، اگر آماده نشد ، لطفاً زود تر آماده اش کنید . چون میخوام این وبلاگ رو به خیلی افراد نشون بدم . علاوه بر آن ok . اگر وبلاگ ام ب ا قالب جدید حاضر شد ، آدرس را درج کنید .

ممنون . شایان

Amir
Saturday 7 March 2009, 02:13 PM
جناب شايان خان لطف كنيد پست خود رو ويرايش كنيد و آدرس وبلاگ هم قرار بديد .

با تشكر

ماریا
Saturday 7 March 2009, 02:31 PM
جا داره که همین جا از زحمات فراوان مدیران سایت به خاطر پیشرفت روز به روز سایت و بخشهای گوناگونش تشکر کنم امیدوارم که روزی نت اهنگ اولین حرف تمام سایتهای موسیقی در جهان رو بزنه

Mona
Saturday 7 March 2009, 03:07 PM
با مارياي عزيز كاملا موافقم.

منم رسما از زحمات بي دريغتون تشكر مي كنم :)

Black_Violin
Saturday 7 March 2009, 10:25 PM
كاش من نت اهنگي بودم.وبلاگمو توي بلاگفا زدم ولي فوق العاده شد.بهترين نتها , بهترين قطعه ها ....
اما كاشكي فايده نداره....
ديگه هر چيزي قسمت ادم هاست.
ممنون از لطفتون امير اقا

Khashayar
Saturday 7 March 2009, 11:54 PM
درود
ویولن سیاه شما میتونید وبلاگتون رو به نت آهنگ انتقال بدین.امیر خان فکر کنم توضیحی در این مورد داده بودند قبلا.
Black_Violin
Sunday 8 March 2009, 11:39 AM
اشو جان من مطلبي در اين باره نديدم.فكر هم نمي كنم بشه انتقال سرور بديم.من هرجور كه باشه مايلم بلاگم رو بيارم توي نت اهنگ....
اگر راهي داره لطفا بفرمائيد....

Amir
Sunday 8 March 2009, 11:49 AM
با سلام

به زودي علاوه بر امكان تبديل قالب . امكان انتقال مطالب از بلاگي به نت آهنگ هم فراهم مي كنيم .

دو امكان جديدي كه به سرويس وبلاگ اضافه خواهند شد بي شك سرويس وبلاگ نت آهنگ را منحصر به فرد خواهند كرد . امكان تبديل قالب آنلاين همچنين دست سود جويان را كه در آينده مي خواهند از راه تبديل قالب , پولي به جيب بزنند هم از پشت مي بندد .

m_vilon
Sunday 8 March 2009, 01:19 PM
با وجود اين همه تلاشي كه براي اين سايت كه نتيجه اش آموزش و ترويج موسيقي تو ، حيفم اومد فقط به يك دكمه تشكر اكتفا كنم!!! آقا امير و همه دوستان، دستون درد نكنه.

onlymusic
Sunday 8 March 2009, 07:58 PM
بنده هم به عنوان عضو کوچکی از این مجموعه فعال و مدیریت عزیز که زحمات زیادی برای اینجا میکشند از شما قدردانی می کنم.
امیدوارم روزبروز شاهد شکوفایی بیشتر نت آهنگ باشیم.
با تشکر فریبا

violin-m
Sunday 8 March 2009, 09:47 PM
دست شما درد نکنه آقا امیر به سایر مدیران و دوستان عزیز و زحمتکش سایت هم خسته نباشید میگم

اگه وبلاگ من ایرادی نداره و از نظر اساتید قابل معرفی در مجله هست خوشحال میشم آدرس اون را در مجله نت آهنگ قرار بدهید

You can see links before reply (You can see links before reply)

amirdehghan
Sunday 8 March 2009, 09:48 PM
سلام بسیار کار بزرگی انجام میدید. وبلاگ من ............................. امیر دهقان

Amir
Monday 9 March 2009, 12:37 AM
سلام بسیار کار بزرگی انجام میدید. وبلاگ من ............................. امیر دهقان

دوست عزيز متاسفانه ما اصلا علاقه اي به همكاري با وبلاگ هاي هنري سرويس هاي غير نت آهنگي نداريم . هر وقت صلاح ديديد كه در جامعه مجازي موسيقي ايرانيان باشيد در خدمت شما هستيم .

دست شما درد نکنه آقا امیر به سایر مدیران و دوستان عزیز و زحمتکش سایت هم خسته نباشید میگم

اگه وبلاگ من ایرادی نداره و از نظر اساتید قابل معرفی در مجله هست خوشحال میشم آدرس اون را در مجله نت آهنگ قرار بدهید

You can see links before reply (You can see links before reply)

دست شما درد نكند كه هميشه با ما هستيد . وبلاگ شما بي شك برترين وبلاگ نت آهنگ است . به زودي خدمات ويژه اي براي شما عزيزان در نظر خواهيم گرفت تا بتوانيد روي وبلاگ خود و نت آهنگ حساب بيشتري باز كنيد .

وبلاگ شما به دليل فعاليت بالا و مفيد و با توجه به نظرات كاربران كه اكثرا از ديدن محتواي پست هاي شما به وجد آمده اند اولين وبلاگي هست كه در مجله قرار خواهد گرفت

منتظر دوستان ديگر هم هستيم

با تشكر

moly
Monday 9 March 2009, 02:55 PM
از اینهمه توجه متشکرم

violin-m
Monday 9 March 2009, 08:39 PM
دست شما درد نكند كه هميشه با ما هستيد . وبلاگ شما بي شك برترين وبلاگ نت آهنگ است . به زودي خدمات ويژه اي براي شما عزيزان در نظر خواهيم گرفت تا بتوانيد روي وبلاگ خود و نت آهنگ حساب بيشتري باز كنيد .

وبلاگ شما به دليل فعاليت بالا و مفيد و با توجه به نظرات كاربران كه اكثرا از ديدن محتواي پست هاي شما به وجد آمده اند اولين وبلاگي هست كه در مجله قرار خواهد گرفت

منتظر دوستان ديگر هم هستيم

با تشكر

شرمنده میفرمایین خجالتمون ندید آقا امیر

violinistin
Monday 9 March 2009, 09:34 PM
با این همه شوق و انرژی که اینجا میبینم و اینهمه تلاش های بی دریغ شما مطمءنا اینده زیبایی رادر موسیقی ایران خواهیم دید یادم هست تو یه فیلم المانی فکر کنم درسدن بود تو هر موقعیتی این جمله تکیه کلامشون بود که:ما المانیها کار را از ریشه انجام میدهیم.بیایم ما هم از این به بعد بگیم:ما ایرانیها همیشه کا ر راریشه ای و ازهمه بهتر انجام میدیم .و این از سرزمینی متمدن با قدمت فرهنگ 10000 سال اصلا بعید نیست.که اصلا باید اینطور باشه .یه درد و دلی هم بکنم گاهی فکر میکنم سرگذشت ایران مثل سرگذشت یوسف میمونه که به خاطر تاوان زیبایی او ن حوادث ناگوار و دردناک باید براش می افتاد .خلاصه اینکه... یوسف گمگشته باز اید به کنعان غم مخور/ کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور/ ایدل ار سیل فلک بنیاد هستی بر کند/ چون تو را نوح است از طوفان غم مخور..
ببخشید من احساساتی شدم;)

Amir
Tuesday 10 March 2009, 12:17 AM
جناب ويولنيستين خيلي خوشحاليم كه نت آهنگ را قابل دانسته و احساساتتان را در اينجا بيان كرديد .

ما بي صبرانه منتظريم وبلاگ شما را ببينيم و از آن لذت ببريم

دوستان تا آخر هفته فقط 3 روز وقت باقيست .

Khashayar
Tuesday 10 March 2009, 10:32 PM
درود
منم آدرس وبلاگم رو میزارم هر چند میدونم تو روزنامه های محله هم جا نداره برای چاپ تا چه برسه به نت آهنگ. اما آدرسش رو میزارم تا دوستان دیگه به خودشون و وبلاگشون امیدوار بشن.لول
You can see links before reply

hamidviolon
Thursday 19 March 2009, 04:20 PM
با درود برهمه و تبریک پیشاپیش عید باستانی نوروز به همه ی عزیزان نت آهنگی
آقا امیر و همه ی سروران گرامی دستتون درد نکنه واقعا کار بزرگی می کنید . اگه به لطف خدا کارتون را بتونید ادامه بدین و بتونین این موسیقی؛ البته موسیقی که نمی شه امشو گذاشت باید بگیم سرو صداهای اعصاب خورد کن به اصطلاح خوانندگان جدید رو از عرصه ی پرشکوه موسیقی ایران جمع کنید و به موسیقی ایران سرو سامانی بهید واقعا کار بزرگی کرده اید و تنوانسته اید هنر موسیقی رو جلا بدهید ؛ به خدا وقتی آدم این خوانندگان جدید رو می بینه که به اسم موسیقیدان مشهور میشن می خواهد همونجا خود کشی کنه وجدانا اگه ازشون بپرسی کلید سل برای چی کاربرداره و چرا اسمشو گذاشتن سل عمرا بتونه جواب بده ............ منکه از این وضع افتضاح که پیش اومده خیلی ناراحنم .
خوب کارتون خییییییلی عالیییییییییییییییییه مرسی.
راستی از گروه نت آهنگ چه خبر ؟ ماکه مشتاقانه منتظریم .
به امید روزی که شاهد شکوه و عظمت موسیقی ناب ایرانی باشیم .
ارادت مند همه شما hamidviolon

Mona
Wednesday 25 March 2009, 12:34 PM
مجله كي حاضر ميشه؟

Khashayar
Wednesday 25 March 2009, 02:16 PM
درود
مجله 90 درصد حاضر هست فقط مقداری کارهای گرافیکی داره که اون هم تا هفته آینده تمام میشه و در اختیار دوستان قرار میگیره.
مرسی از پیگیری

Amirrelax
Friday 3 April 2009, 09:40 AM
درود
مجله 90 درصد حاضر هست فقط مقداری کارهای گرافیکی داره که اون هم تا هفته آینده تمام میشه و در اختیار دوستان قرار میگیره.
مرسی از پیگیری

ببخشید ashoo خان مجله را کی برای دانلود میزارین الان یک هفته از پستی که بالا زدین گذشته من خیلی دوست دارم که این مجله را ببینم
متشکرم

Amir
Friday 3 April 2009, 09:50 AM
سلام

تا آخر امشب مجله براي دانلود قرار داده خواهد شد