PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : DJ Set

beatbox
Monday 9 March 2009, 03:26 PM
من یه مدتیه تو فکر خریدن یه سازم دو ساز رو انتخاب کردم که یکیش به اینجا ربط داره .
میخواستم ببینم که dj set یا بگم دی جینگ کار همه کس هست و چند قیمته و یه سری اطلاعات .

اقا من الان یه سرچ کردم یه قیمتهای فضانوردی داره درسته؟

MehRun
Tuesday 10 March 2009, 03:31 PM
سلام .
ست های پایونیر و دنون که خیلی گرون هستند . این گرونی به این دلیل نیست که اونها فوق العاده هستند . میشه گفت اونها هم پول اسمشون رو می گیرن و هم زیباییشون رو . من به همه ست های Behringer رو پیشنهاد می کنم . چون نمایندگی مستقیم داره و همچنین قیمت هاش خیلی خیلی مناسب هست .

beatbox
Tuesday 10 March 2009, 08:33 PM
انگار behringer فقط 2 مدل داره اگه کسی وارده و از شرکتهای دیگه چیزی دیده کمک کنه

MehRun
Wednesday 11 March 2009, 10:29 AM
وارد بودن که لازم نیست . چون ست های پایونیر و دنون همشون فوق العاده هستند . اما خوب قیمت هاش خیلی بالاست . در مورد بهرینگر هم زنگ بزنید به نمایندگیش . توی تاپیک پایین شمارش هست .
You can see links before reply

Sensation
Thursday 12 March 2009, 04:12 AM
در درجه اول و قبل از هر پاسخی :

DJ SET ساز نیست !

در رده بندی محصولات دنون اصلا قابل قیاس با پایونیر نیست ! تا انتهای عمر هم نخواهد بود.

بهرینگر هم برای کاره بسیار مبتدی مناسب هست البته در عرصه دیجینگ نه در عرصه آهنگسازی چون برای آهنگسازی و کنترل روی ناب هایی که تقریبا استفاده اون ها در موسیقی الکترونیک صفر هست یک میکسر 100 هزار تومانی هم کفایت میکنه ( مگر شما نیاز به رکورد حرفه ای داشته باشید ) هر کسی هم خلاف این عقیده رو داشت مطمئن باشید مشغول بازار گرمی هست.

دیده میشه بسیاری از دوستان هم از سر شوق و ذوق این تشکیلات رو خریداری میکنند و در نهایت بر اثر خاک خوردگی بسیار تمامی ناب های دستگاه فرسوده و.......!

بعد از پایونیر بهترین ها محصولات Allen - Heath سری Kam هستند که در اندازه ها و رنج قیمت های مختلفی هستند.از 1 میلیون تا چندین میلیون ناقابل.

دنون - و نیومارک های تغلبی هم در مراحل بعدی هستند.
برای اینکه به روز تر باشید بهتون توصیه میکنم از خرید ست دیجی اکیدا خودداری کنید !
در عصری که رو به رشد هست تقریبا یک کنترلر بهترین نیاز یک شخص هست.
تقریبا تمامی پرودسرها و میکس کننده ها دارن نهایت لذت رو از یک کنترلر خوب میبرند.

قیمت ها ببن 400 تا 3 میلیون هست.برای مثال کنترلر های آلن اند هث در ایران نمایندگی دارند البته قیمت های بالایی دارند بین 1.5 تا 2.5 اما برای کار با محیط نرم افزاری ترکتور دیجی واقعا هیجان انگیز هستند.

مزیت این ها این هست که با محیط های سافتوری و نرم افزاری به راحتی مچ و قدرت پردازش بالایی رو دارند.

در ثانی شما نیاز به خرید Vinly با قیمت های فضایی هم نخواهید داشت هر چند در ایران فقط میشه دنبال میکس هایی که بیشتر Playnback هستند بود و خبری از هنر میکس نیست.
علاوه بر دو مورد بالا مردم ما با چیزی به جز 6/8 تکان نخواهند خورد و در این صورت باید مجلس رو ترک کنند.

کمی هم تاسف آور هست که روی شیشه ها در خیابان جمهوری میبینیم انواع موسیقی های play back موجود هست !

موفق باشید.