PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار Sonar

Amir
Thursday 8 February 2007, 04:54 PM
کسی با نرم ا?زار Sonar کار کرده ؟؟

هرکی اطلاعاتی ازش داره بگه ما هم است?اده کنیم

Sadra
Tuesday 27 February 2007, 12:19 PM
سئوالات رو بپرس هركدوم رو بلد بودم جواب ميدم.
سئوال : تا حالا با كدوم يكي ازسكوئنسرها كار كردي.
cubase / nuendo / protools

Amir
Tuesday 27 February 2007, 12:22 PM
من خودم اصلا به اون صورت کار نکردم

?قط یه سوال دارم میشه با این نرم ا?زار

یه آهنگ رو به اجزای سازندش تجزیه کرد ؟؟؟

Sadra
Thursday 1 March 2007, 01:04 PM
فايل ميدي رو بله
حتما يه سري به اين فروم بزن
You can see links before reply****.com

Amir
Thursday 1 March 2007, 01:07 PM
دوست من اگه مطلبی هست لط? کن همین جا بگو

ممنون

ehaghani
Tuesday 24 April 2007, 02:25 PM
سلام و مرسي از همه دوستان،
حقيقتش من با ?ايل ميدي و نرم ا?زارهايي كه با ميدي سرو كار دارن ( نه wave مثل sound forge همش ?ايل هاي صوتي و ميكس كردنه) زياد كار كردم اينقدر ق?ل م?لهاي اين نرم ا?زارها رو شيكونديم و نصب كرديم ديديم بلاخره cakewalk pro audio9 كه بعدا ورژن جديدش به نام sonar 5 اومده و يك درايور به نام YAMAHA XG PLAYER تمام كارهامو انجام ميدم. بخصوص كه ارگم ياماهاست و خيلي سازه گاره با اين برنامه ها چون نت نويسي و چاپ نت راسته يه كارم نبوده از cakewalk خيلي راضيم. YAMAHA XG PLAYER كارش اينه كه صداي كامپيوتر رو در حد ارگهاي ياماها ميكنه. cakewalk تقريبا تمام سوراخ سونبه هاي ميدي رو ميذاره دستكاري كني تازه cakewalk قابل برنامه نويسي هم هست! كه من تو هيچ پروگرام ميدي نديدم.
خوب بستگي داره بخواين چه كاري رو باهاش بكنين.

Hes_r
Tuesday 24 April 2007, 02:28 PM
cakewalk واقعا نرم ا?زار عالیی هست

ehaghani
Tuesday 24 April 2007, 02:30 PM
بعدم اين طور نيست كه يه mp3 به نرم ا?زار ميدي بدي و بتونه تك تك نتاشو ترك بندي كنه و برات به صورت ميدي اكسپورت كنه. اين ويو تو ميدي هم دره پيته و به درد ماها كه دونباله نوتهاي درست و حسابي هستيم نمي خوره و نمي تونه از يه mp3 نوتهاي دقيق در بياره.

Hes_r
Tuesday 24 April 2007, 02:33 PM
صد در صد نمیتونه به خوبی از mp3 میدی در بیاره

ولی خوب بستگی به آهنگتم داره

هر چی تعداد ساز کمتر باشه و همچنین صدای خواننده نباشه midi دری?تی به نت صحیح نزدیکتره

ehaghani
Tuesday 24 April 2007, 02:35 PM
بهترين چيز براي تبديل mp3 به ميدي همون گوش هستش كه خدا برامون آ?ريده و ريجيسترو كرك هم نميخواد و نرم ا?زار توپ و محبوب و كار درست جناب media player 9 يا بيشتر چرا كه بلده mp3 رو با سرعته نص? برات پخش كنه كه هرجا نوازنده داره دولا چنگ يا بيشتر اجرا ميكنه بتوني نتاشو با آزمون و خطا هم كه شده در بياري

Hes_r
Tuesday 24 April 2007, 02:41 PM
اون که صد در صد و باهات موا?قم

ehaghani
Tuesday 24 April 2007, 02:46 PM
كيكواك يه چيزه خوبي كه داره اينه كه mp3 رو ميذارم زيره دستم و ميدي رو روش درميارم هرجا كه نخونه راحت صداي ?الچ ميشنوي و با يك كليك نت رو عوض ميكني! مثل ?وتوشاپ كه عكس رو رو ش?ا? ميكني تا بتوني منطبق بر عكس زيري كني

Hes_r
Saturday 28 April 2007, 12:40 AM
میشه یه توضیح بدی در مورد mp3 رو کیکواک

تا حالا این شکلی کار نکردم

shbaharehs
Saturday 28 April 2007, 08:24 AM
چه برنامه هاي!!!!!!!!!!!چقد من از دنيا عقبم!

Hes_r
Saturday 28 April 2007, 08:25 AM
برنامه ها همه هست در بخش دانلود

Radiohead
Sunday 4 January 2009, 03:14 PM
اولین سوالم اینه که شما از چه برنامه ای من تو قسمت Driver Mode کارت صدا (Sonar/Option/Audio.../Advanced/Driver Mode/.)گزینه asio 4 All رو انتخاب می کنم ، صدا میاد و مشکلی ندارم ولی بقیه موارد مانند WD, WASAPI , MME رو که انتخاب میکنم در قسمت بررسی کارت صدا به مشکل بر میخوره و صدای از برنامه پخش نمیشه ....

خواستم ببینم شما از کدوم یک از این گذینه ها استفاده میکنید ؟ و آیا مشکلی هم دارید ؟

parnam
Saturday 10 January 2009, 02:11 PM
از گزینه AISO باید استفاده کنید در غیر اینصورت با تاخیر موجه می شوید.

MehRun
Tuesday 3 February 2009, 05:49 PM
البته از Dx Primary هم میشه استفاده کرد . چون اگر همیشه از ASIO استفاده کنید به طور مثال نمی تونید سونار رو در کنار Windows Media اجرا کنید و فقط صدای یکیشون در میاد !

پیمان رهبر
Thursday 12 March 2009, 11:49 PM
Sonar که در ویراش دیتاهای MIDI روش سریع وراحتی داشت به کاربر اجازه برنامه نویسی کارهای تکراری را میدهد از نسخه 7 به بعد با بهره گیری از امکانات دو نرم افزار قبلی که خود نیز به تولید کنندگان انها یعنی Adobe و Propelle اشاره دارد با ارائه نسخه 8 در 4 حلقه DVD علاوه بر بینظیری در ویراش دیتاهای MIDI در موارد دیگر نیز در کنار Nuendo قرار گرفته تصور من اینست با کار بری راحتی که در بارگذاری انواع سمپل و افکت ارایه میدهد در زمره محبوبها قرار گرفته سمپلهای جدید ، سبکهای درام و قطعه های اماده قابل تغییر در Pitch و Tempo ارایه شده که فقط در ُSonar قابل دسترس است مانند ان Grand Piano زیبا در حال نزدیک کردن ان به Reason است َ

hmd_kro
Tuesday 30 June 2009, 10:47 PM
سلام به همه دوستان.

من با سونار8 کار میکنم ، در رابطه با این نرم افزار یه سوال داشتم:

تو سونار اگه یه آهنگیو با تمپو مثلا 80 شروع کنی بعد بینش بخوایم تمپو رو به 100 برسونیم چکار باید کرد?

hmd_kro
Wednesday 1 July 2009, 10:26 AM
من هرجا تمپو رو که تغییر میدم تمپوی کل اهنگ تغییر میکنه؟

میشه تو محیط سونار چنین کاری کرد؟

ممنون.

------
قضاوت رو به عهده خودتون میذارم
شما کاربر قدیمی سایت هستید اما چرا عجول هستید !

آیا دو پست شما در یک مضمون نیست ؟ آیا نباید کمی صبر کنیم تا دوستانی که با این سافت آشنایی دارند در صورت دانستن اون رو پاسخ بدن ؟

با تشکر - مسئول بخش
-----