PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک از دوستانی که در ضمینه ( میکس مهارت ) دارند.

SINGER1
Thursday 19 March 2009, 12:20 PM
.

با سلام خدمت دوستان عزیز:

دوستان عزیز لطفا یکی

طریقه میکس کردن صدا روی آهنگ رو یادبده؟؟ به شکلی که من یه آهنگ دارم و یه صدای خام حالا میخوام این 2 رو طوری روی هم میکس کنم که معلوم نباشه صدا روی آهنگ قرار گرفته.

وهمچنین طریقه گرفتن هوا صدای ظبط شده؟؟

آیا با این برنامه ها میشه این کارو کرد

Adobe Audition 3.0

FL Studio 8

برای راحتی کار یه تیکه صدا رو میکس کنید واز مراحل عکس بگیرید.وبه صورت زیپ قرار دهید. تا از روی عکس بتونم این کارو انجام بدم

منتظر پاسخت هستم

.

MehRun
Thursday 19 March 2009, 02:23 PM
1.میکس کردن صدای خواننده روی آهنگ کار ساده ای نیست که شما انتظار دارید با عکس و .. خیلی راحت بشه انجام داد . این کار به تجربه ی فراوانی نیاز داره و یک تنظیم ثابت نیست که مثلآ من بگم فلان چیز توی اکولایزر رو بذار روی فلان مقدار ! هر صدایی و سبکی شرایط خاص خودش رو داره . البته این کار امکاناتی هم لازم داره . مثل استودیو مانیتورینگ .
در کل تنها کاری که میشه این هست که تکه ای از صدای خواننده + قسمتی از آهنگش رو بدید (جدا) تا واستون میکس کنم . در کل اگر تجربش رو ندارید اصلآ این کار رو انجام ندید چون مرحله ی فوق العاده حساسی هست

2.در مرود نویز میشه گفت قویترین برنامه Adobe Audition هست . مطمئنآ این نظر من نیست و خیلی ها که تجربه ی بسیاری در این زمینه دارند این حرف رو میزنند . البته این کار هم سختی های خودش رو داره