PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آهنگ په پو سلیمانی(اولین آهنگ)

khazaie01
Sunday 22 March 2009, 10:05 AM
اینم آهنگ په پو سلیمانی ... اولین آهنگیه که زدم .روز دومی که سنتور به دستم رسید اینو زدم . دوستان یه لطفی کنید و نظر بدید (اشکالاتم را بگیرید)

You can see links before reply

این تاپیک را هم ببینید : You can see links before reply

MonaLisa
Sunday 22 March 2009, 02:45 PM
دوست عزیزسال نو مبارک

منم دیدم هرچند که نظر تخصصی ندارم یعنی نمیتونم بگم ولی جالب بود مرسی ....به امید کارهای بیشتر از شما

Kamanche
Monday 23 March 2009, 12:03 AM
سلام به شما
و ممنون بابت این کار .
خواستم ببینم په پو سلیمانی رو بر اساس کتاب شیوه ی سنتور نوازی جناب پشنگ کامکار زدید ؟
اگر بله ، بر اساس اون نت نگاری اجرای خیلی خوبیه .
نکته ی دیگه اینکه گویا یکی از خرک های بالا ، ردیف سیم های سفید ، فکر کنم Mi یا Fa همچین یه مقدار ناکوک بودن .

یه سوال هم داشتم که چرا پیش شخص خاصی برای اموزش نمیرید ؟ در کدوم استان ساکن هستید ؟
از نحوه ی مضراب زدن ها تون بر میومد که خوب کار کردید . اما باور کنید پیش استاد کار کردن یه چیز دیگه س .
مخلصیم .

Hmd_N
Monday 23 March 2009, 12:24 AM
سلام و خسته نباشید

ممنون، کار زیبایی بود.

کلام را خلاصه می کنم، با نظرات ویشتاسب عزیز کاملا موافقم.

موفق باشین

khazaie01
Monday 23 March 2009, 06:52 AM
بله من با یک پک آموزشی پیش میرم و در کنار اون از کتاب شیوه سنتور نوازی استفاده میکنم این آهنگ هم از نت های همون کتاب س. خوبی این کتاب اینه که همه ی تمرینها برای دستگاه شور بازنویسی شده ... البته این آهنگ په پو سلیمانی نت سیاه = 80 بود یعنی در هر دقیقه 80 نت سیاه باید زده بشه ولی من یکم سریعترش کردم فکر کنم به 100 رسیده باشه ...
بله خرک مربوط به Fa ردیف سیمهای سفید نا کوک ... یعنی مشکل داره تازه یه سیمش رو پایین انداختم اگه اون بالا میبود که دیگه ...
خراسان ... من بیشتر چیزایی رو که یاد گرفتم خود آموز بوده و هیچ مشکلی هم نداشتم البته بی شک یاد گیری این هنر با استاد به مراتب آسانتر خواهد بود ...