PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال در مورد شروع کار

Fanatic_Boy
Sunday 22 March 2009, 07:14 PM
سلام
یه تاپیک دیگه بود به همین عنوان ولی چیزی که به درد من بخوره ازش نفهمیدم حالا شاید به خاطر اینه که سوالام فرق داشته
من به اهنگ سازی علاقه زیادی دارم سبک ترنس ولی خوب هیچی بلد نیستم اصلا نمی دونم چه جوری شروع کنم اکثر موقع ها نشستم با fl studio ور رفتم یه چیزی یاد گرفتم و در نهایتم نتونستم اون چیزی که می خواستمو بسازم
حالا الان چند تا سوال برام پیش اومده:
الان اولین کاری که کنم چی باشه برا اهنگ سازی
نمی دونم ارگ یاد بگیرم یا کی بورد یا پیانو چون خیلی شبیه همن البته وقتی مرحله بالا رو یاد گرفتم
منظورتون از این سیتی زن ها (نمی دونم درست نوشتم یا نه) چیه چی کار می کنن؟
بعد از اینکه مراحل بالا رو یاد گرفتم برا شروع نیاز به چه وسیله هایی دارم و حدودا قیمتشون چه قد می شه ؟
ممنون می شم اگه توضیح هایه دیگه هم دارید بگید

Sensation
Tuesday 21 April 2009, 12:28 AM
سلام
یه تاپیک دیگه بود به همین عنوان ولی چیزی که به درد من بخوره ازش نفهمیدم حالا شاید به خاطر اینه که سوالام فرق داشته
من به اهنگ سازی علاقه زیادی دارم سبک ترنس ولی خوب هیچی بلد نیستم اصلا نمی دونم چه جوری شروع کنم اکثر موقع ها نشستم با fl studio ور رفتم یه چیزی یاد گرفتم و در نهایتم نتونستم اون چیزی که می خواستمو بسازم
حالا الان چند تا سوال برام پیش اومده:
الان اولین کاری که کنم چی باشه برا اهنگ سازی
نمی دونم ارگ یاد بگیرم یا کی بورد یا پیانو چون خیلی شبیه همن البته وقتی مرحله بالا رو یاد گرفتم
منظورتون از این سیتی زن ها (نمی دونم درست نوشتم یا نه) چیه چی کار می کنن؟
بعد از اینکه مراحل بالا رو یاد گرفتم برا شروع نیاز به چه وسیله هایی دارم و حدودا قیمتشون چه قد می شه ؟
ممنون می شم اگه توضیح هایه دیگه هم دارید بگید

شما نياز به يك مشاوره داريد براي شروع.
نياز به استاد راهنما و نياز به كلي مطالعه خارج از دستورات استاد.
نياز به تلاش و تحقيق در حد روزي 6 يا 7 ساعت.

بعد از هميه اين ها بايد هدفتون رو مشخص كنيد كه ايا قرار هست شخصي بازاري بشيد يا شخصي حرفه اي ؟‌
بعد ميشه نتيجه گيري كرد.