PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سازو بردم برا تعمیر یه جاشو شکوند نظره شما چیه؟

hossputer
Friday 27 March 2009, 01:10 PM
سلام دوستام من تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتازه کارم یه والنسیا سی جی صدو شصت که 130 تومن گرفته بودمش بعد از یه هفته از خرکش صدا گزه ناجو در آوارد جوری که دیگه قابله تحمل نبودش بردم پیش فروشندش گفت ضربه بش زدی اما پیش من ضربه نخورده بود خودش یه بلایی سرش آوارده بود آخه آخریش بود بعد چندتا تلنگل به دوره خرک زد صدای گز میداد گفت چیزیش نیتست راحت درست میشه بعد خوب طبق معمول دست کرد توی ساز اما یه گیتار ساز اومد تو مغازه بش گفت چشه گفت پلش البته فکر کنم درست یادم نیست گفت پلش خرابه باید پلشو بکونم بعد خوب ساز سازه بش گفت ما پلو در میاریم جاش میزاریم نه میشکونیمش به حر حال فروشنده نالوتی به قول بچچه ها زد شکوندش اما درش نیاوارد آخه من گفت نشکونش سازو دادم ساز سازه که اون دسن کر یه تیکه چوبه نسبتا کوچیکو در آوارد که بم نشون بده پلشو شکونده و الان هم سازم بی پله نمیدونم والا اصلا اسمش پل بود یا نه دقیقا زیره خرک میشه از توی ساز ساز الان صداش خوبه فرقی توش حس نمیکنم اما خوب حالا که اون قسمتو نداره توش مشکلی نیست اصلا اون کارش چی بوده بهتر نیست بدمش یکی دیگگه درستش کنه؟
نظره شما حرفه ایا چیه؟

mksat
Friday 27 March 2009, 02:10 PM
نمایش نامه خوبی بود. یکم تو توضیح دادن تجدید نظر کنید!

hossputer
Friday 27 March 2009, 05:11 PM
سلام دوستام من سی جی صدو شصت دارم که سیمای باسش روی فرتای آخر خیلی صدای گز ناجور میده یعنی معلومه وقتی که بصورت تیراندو ضربه میزنم(تیکه)سیم به فرتای پایننی میخوره و صدای گز میده خوب حالا چطور میشه درستش کرد بقیه سیمای باسشم توی فرتای پایین این صدار رو میدن اما قابله تحمله خوب نظره شما چیه چکارش کنم ؟؟؟
به نظره خودم اگه صدفشو در بیارم زیره صدفش یه چیزی بزارم بیارمش بالا درست میشه این نظره خودمه حالا نظره شما چیه؟

درضمن من تازه کارم کاره خودم هست یا نه بدمش دسته کسی کلا چطور از این صدا راحت شم؟

hossputer
Friday 27 March 2009, 05:12 PM
دوستان عیزیز کسی لطف نمیکنه جواب بده منتظرمااااااااااااا

hossputer
Friday 27 March 2009, 05:25 PM
از عمد اینطور گفتم خدمتتون که درست متجه بشید ای فرشوندهای خووووووب(در ظاهر) چطور کار میکنن .

mksat
Friday 27 March 2009, 05:25 PM
چرا دوست عزیز . من خیلی تو امور گیتار وارد نیستم ولی عقل و تجربه بهم میگه :در یک مجموعه هیچ چیزی اضافه و بیخود نمیتونه باشه و وجودش یه دلیلی یا حکمتی داره.شاید در کوتاه مدت خودشو نشون نده اما در دراز مدت هیچ چیز بعید نیست مخصوصا برای ساز چوبی که شرایط محیطی خیلی رو اون اثر میزاره. به نظر من بهتره یه یک تعمیر کار دیگه بسپاریدش.

(اینا رو چون عضو تازه وارد بودید عرض کردم)

با تشکر

hossputer
Friday 27 March 2009, 05:43 PM
مرسیی دوست عزیز دوستان دیگه هم اگه نظراتشونو بگن خوشال میشم.

حسین ایرانی
Friday 27 March 2009, 07:23 PM
اتفاقا رفیق من ساز فروشی داره.....ویلن خودمو از اون خریدم....خیلی هم کارش درسته...همه اینجوری نیستن...تو خیلی بد شانسی

hossputer
Friday 27 March 2009, 07:28 PM
بد شانس نیستم این فروشنده بد دسته آخه ازش یه ارگم بردم که برگشت خورد الانم از این اصلا رازی نیستم صدا گزم افتاد یه هفته ای توش فردا میرم میفرومش همین مدل از یه جا دیگه میخرم البته تجربم خیلی بیتشر شده برا خرید