PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتظارها به پايان رسيد : اولين شماره مجله تخصصي موسيقي نت آهنگ منتشر شد

Amir
Friday 3 April 2009, 03:52 PM
با سلام

خرسنديم كه باز هم خدماتي ارائه داديم كه در نوع خود اولين است و روزنه اي است جديد براي رسيدن به هدف اصلي .

با دو هفته تاخير !!!!! اولين شماره مجله تخصصي الكترونيكي موسيقي نت آهنگ كه ويژه نامه نوروز 88 مي باشد منتشر شد . در اين شماره كه 50 و اندي صفحه مي باشد به علت كمبود وقت و بدقولي هاي تيم فني ( طراحي و اجرا ) از 10 درصد قدرت كادر تخصصي نت آهنگ استفاده شده است و اميدواريم تا براي شماره هاي بعدي با برنامه ريزي بهتر و دقيق تر . هم قدرت طراحي مجله را بالا ببريم , هم تنوع مطالب بيشتري داشته باشيم و هم كيفيت مطالب را بالا تر ببريم تا بتوانيم موجبات رضايت شما عزيزان را بيش از پيش محيا كنيم .

در هر صورت جسارت انجام چنين كار بزرگي را به اعضاي نت آهنگ تبريك عرض مي كنيم و به خود مي باليم كه اولين گروهي هستيم كه جرات كرديم و در دنياي مجازي اين حركت را انجام داديم و مجله الكترونيكي موسيقي منتشر كرديم

از تمامي افرادي كه در تهيه محتواي مجله تلاش بسياري كردند بالاخص سردبير مجله جناب خشايار خان كمالي ( Ashoo ) نهايت سپاس را داريم و اميدواريم در سال جديد در كنار هم بتوانيم به جاهاي بزرگتري برسيم .

دانلود شماره اول مجله موسيقي نت آهنگ
(You can see links before reply)

Amirrelax
Friday 3 April 2009, 06:12 PM
با سلام و خسته نباشید
واقعا مجله خوبی شده و از همه مسئولان نت آهنگ که زحمت کشیدند و چنین مجله ای را که اولین بار در جامعه مجازی درست شده است تشکر می کنم
امیدوارم شماره های بعدی مجله را ببینیم و نت اهنگ نیز روز به روز پیشرفت کنه
با تشکر

Mona
Friday 3 April 2009, 07:05 PM
سلام

منم تشكر مي كنم از همه ي عزيزاني كه در تهيه ي اين مجله زحمت كشيدند. فوق العاده شده. با آرزوي بهترينها براي نت آهنگ :)

fagher
Friday 3 April 2009, 08:42 PM
جا داره من هم از همه ی دوستان تشکر کنم به خصوص ashoo و garfield عزیز که خیلی زحمت کشیدند.

Mohi_Liebert
Friday 3 April 2009, 10:27 PM
من هم از همه دوستانی که زحمت تهیه این مجله پربار رو کشیدند تشکر میکنم و این موفقست رو به همشون تبریک میگم! امیدوارم این نقطه شروعی باشه برای شماره های آینده!

Ajika
Friday 3 April 2009, 10:35 PM
سلام به همه دوستان
آقا کارتون ایول داره،حرفی توش نیست...
ولی آخه 16 مگابایت؟
چه خبره؟
بابا به فکر ما بدبخت بیچاره ها هم باشید آخه...
ما اینجا دخیل میبندیم 1 مگابایت دانلود کنیم اونوقت شما 16 مگابایت مجله میزنید؟
هیییییییییییییییییییییی...
امان از قحطی پهنای باند..................
آقا نوکرتم یکی بیاد اینا رو عکس کنه حالا یک مقدار حجمش پایین شد موردی نداره...
با تشکر

Black_Violin
Friday 3 April 2009, 10:36 PM
جدا انجام چنين كاري در اين دنياي بزرگ اينترنت مختص به اين سايت قدرتمند.خارج از چاپلوسي و تملق مي گم تا به حال در اينترنت چنين كاري نديده بودم اميدوارم تيم خوب نت اهنگ با اين كارهاشون باز هم به فرهنگ موسيقي ايران كمك كنن..
رفتم براي دانلود.
تشكر

Black_Violin
Friday 3 April 2009, 10:41 PM
سلام به همه دوستان
آقا کارتون ایول داره،حرفی توش نیست...
ولی آخه 16 مگابایت؟
چه خبره؟
بابا به فکر ما بدبخت بیچاره ها هم باشید آخه...
ما اینجا دخیل میبندیم 1 مگابایت دانلود کنیم اونوقت شما 16 مگابایت مجله میزنید؟
هیییییییییییییییییییییی...
امان از قحطی پهنای باند..................
آقا نوکرتم یکی بیاد اینا رو عکس کنه حالا یک مقدار حجمش پایین شد موردی نداره...
با تشکر

و خداوند كافي نت را افريد....

violin-m
Friday 3 April 2009, 10:59 PM
به به بلاخره اولین شماره مجله منتشر شد

خیلی خوشحال شدم البته الان 10 دقیقه هست که منتظرم و 5 درصد دانلود شده ولی اطمینان دارم که بسیار خوب و دیدنی هست و احتمالا باید تا ساعت 2 بامداد منتظر دانلود باشم

چه کنیم عشق نت آهنگیم دیگه

با تشکر فراوان از کلیه بروبچ که زحمت کشیدند

helenmortazavi
Saturday 4 April 2009, 01:18 AM
با سلام خدمت همه دوستان نت آهنگی.عید همتون مبارک.
بالاخره زمانی که همه منتظرش بودیم رسید دست همه درد نکنه و خسته نباشید.همیشه موفق و پیروز باشید.

Babak_mix
Saturday 4 April 2009, 06:57 AM
باز هم اقدامي جسورانه از تيم قدرتمند نت آهنگ، خوشحاليم كه در كنار اين دوستان عزيز هستيم، عزيزاني كه صادقانه در خدمت موسيقي كشورشون هستند...
از تمامي زحمتكشان قدرداني ميكنم، تبريكات صميمانه بنده و كاربران بخش بنده رو پذيرا باشيد...
اميدوارم اين مجله به چاپ كاغذي هم برسه و تبديل به معتبرترين مجله تخصصي موسيقي ايران بشه..
به اميد آن روز...

سپاسگزار همه شما Babak

*دوستان عزيزي كه با دانلود حجم بالاي مجله مشكل دارند : براي راحتي اين دوستان بنده با اجازه سردبير (خشايار خان) و مدير مسئول (امير جان) اين فايل رو تبديل به عكس كردم و براي اينكه اين تاپيك رو شلوغ نشه، فايل رو در بخش نرم افزارها و سخت افزارهاي آهنگسازي قرار دادم*

دانلود شاهكار تيم قدرتمند نت آهنگ (You can see links before reply)

868337
Saturday 4 April 2009, 07:38 AM
سلام
من دانلود کردم و خوندمش (البته با اينترنت شرکت)
خوب بود
ممنون از همه تهيه کنندگانش

cerevad
Saturday 4 April 2009, 08:17 AM
با تشكر از زحمات همگي دست اندر كاران راه اندازي اين مجله.....

ماریا
Saturday 4 April 2009, 09:39 AM
جا داره که یه خسته نباشید اساسی به همه دوستان بگم و امیدوارم که روزی این مجله به صورت کاغذی چاپ شه و هر چه زودتر منتظر اجرای ارکستر نت اهنگ باشیم

خواستن توانستن است

ماریا
Saturday 4 April 2009, 09:44 AM
باز هم اقدامي جسورانه از تيم قدرتمند نت آهنگ، خوشحاليم كه در كنار اين دوستان عزيز هستيم، عزيزاني كه صادقانه در خدمت موسيقي كشورشون هستند...
از تمامي زحمتكشان قدرداني ميكنم، تبريكات صميمانه بنده و كاربران بخش بنده رو پذيرا باشيد...
اميدوارم اين مجله به چاپ كاغذي هم برسه و تبديل به معتبرترين مجله تخصصي موسيقي ايران بشه..
به اميد آن روز...

سپاسگزار همه شما Babak

*دوستان عزيزي كه با دانلود حجم بالاي مجله مشكل دارند : براي راحتي اين دوستان بنده با اجازه سردبير مجله (خشايار خان) و مديريت مسئول (امير جان) اين فايل رو تبديل به عكس كردم و براي اينكه اين تاپيك رو شلوغ نكنم، فايل رو در بخش نرم افزارها و سخت افزارهاي آهنگسازي قرار ميدم*
You can see links before reply
اميدوارم همگي اين شاهكار نت آهنگ رو دانلود كنند و از اون لذت ببرند...

بابک جان یک دنیا ممنون ولی یه مشکلی شرمنده من هرچی تو ان تاپیکها گشتم نتونستم مجله رو پیدا کنم بازم شرمنده ولی میشه یه مقدار ادرس واضحتر ش کنی شرمنده

ast1356
Saturday 4 April 2009, 10:01 AM
واقعاً خسته نباشيد.

كاري كرديد كارستون.

يه كار كلاسه شده و سازمان يافته ي درست.

Ajika
Saturday 4 April 2009, 10:44 AM
سلام به همه دوستان
اولا مجله رو دیدم واقعا جای تبریک داره و من هم امیدوارم نشریه ای عمومی بشه...
از دوست خوبمون Babak_mix هم تشکر میکنم که به فکر ما هم هست...
دیگر دوستان هم(Black violin)یکی طلبشون...
با تشکر

sssorooshhh
Saturday 4 April 2009, 08:28 PM
سلام
سال نو همگی مبارک
مرسی
واقعا زحمت می کشیدین
می خواستم هم تشکر کرده باشم و هم یه خشته نباشید جانانه خدمتتون عرض کنم.
واقعا خسته نباشید

Majed
Sunday 5 April 2009, 03:20 PM
من هم به نوبه ی خودم به آشو به خاطر زحماتش و به امیر به خاطر پشتکارش در تهیه ی این مجله تبریک میگم..

یک خسته نباشید اساسی هم واجب میدونم دوباره به امیر بگم به خاطر ویراستاری مجله.. کسایی که در این کار تا حالا شرکت داشتن میدونن که ویراستاری چقدر کار سنگین و اعصاب خورد کنیه و واقعا تو این زمان اندک جای قدر دانی بسیار داره..

marzi_a1732
Sunday 5 April 2009, 03:40 PM
منم تبریک می گم.
راستش زودتر می خواستم پست بزنم ..... اما بهتر دیدم که اول مجله رو کامل مطالعه کنم بعد نظر بدم ...
باید بگم نسبت به فرصت کمی که برای شمارۀ اول بود ..... خیلی خوب شده

bamdadonline
Sunday 5 April 2009, 08:07 PM
جای تبریک داره به دوستای عزیز. سطح کیفی مجله خیلی بالا بود که نشون دهنده زحمات زیاد برای این مجله بوده.
امیدوارم در شماره های بعدی مجله از این هم بهتر بشه..... موفق باشین.

shahinmusic
Monday 6 April 2009, 12:15 AM
قسمت خواننده شدنش خیلی خنده دار و البته با معنی بود

Kamanche
Monday 6 April 2009, 02:16 AM
سلام
من هم از همه ی دوستان دست اندر کار تشکر میکنم به خصوص خشایار خان عزیز که میدونم خیلی خیلی زحمت کشید روی این کار .
مسلما با همکاری بهتر و بیشتر همه ی ما ، شماره های بعدی با سطح علمی و فنی بهتری عرضه خواهد شد .

aliz46
Monday 6 April 2009, 07:03 AM
سلام به همه دست اندر کاران مجله و بقیه دوستان.

واقعا خوب بود . خدا قوت .

امیدوارم بهتر از این ادامه پیدا کنه. دست همگی درد نکنه.

marziyeh
Monday 6 April 2009, 11:28 AM
خسته نباشید
کارتون فوق العاده بود
گل کاشتین:ilovemusic:

m_vilon
Monday 6 April 2009, 12:24 PM
عالييييي بود. اونقدر عالي كه نميشه چيزي گفت جز تشكر!! واقعا سايت نت اهنگ از جمله سايتهايي كه ميشه توش ديناميك و پويايي رو ديد.

MonaLisa
Tuesday 7 April 2009, 08:33 AM
سلام

من هم علاوه بر امیر عزیز و خشایار خان گرامی جاداره که از دوستان journal gorup (You can see links before reply)تشکر کنم که سعی میکنند که با نظرات و کمکهای بسیار مفیدشون به بهبود این مجله کمک کنند ...!

ممنون از همه ی دوستان

با تشکر گارفیلد

شایان منجمی
Tuesday 7 April 2009, 02:35 PM
با عرض سلام و خسته نباشید .

من باید از همه دوستان گلم همچون آقای خشایار کمالی ، امیرحسین خوشلفظ و همه ی دست اندر کاران تشکر ویژه داشته باشم . به نظر من نت آهنگ آینده ی بسیار خوبی دارد .

من یک سوال دارم : آیا مجله نت آهنگ 100 درصد تا مدتی دیگر در روزنامه فروشی ها به صورت چاپ شده به وجود میرسد یا نه ؟ ؟ ؟ اگر بتوانید یک زمان پیش بینی شده برای این کار را اعلام کنید ممنون میشم .

شایان منجمی (You can see links before reply)

Amir
Tuesday 7 April 2009, 03:22 PM
سلام شايان خان . ممنون از شما

اينكه مجله نت آهنگ چاپ مي شود يا خير مطمئن باشيد كه چاپ مي شود . ولي خب زمان دقيق را زماني مي توان داد كه شرايط آن فراهم باشد . ما از لحاظ تخصص و حتي مجوز چاپ مشكلي نداريم و مثلا پول است كه نداريم . هر زمان بودجه لازم براي چاپ و انتشار مجله فراهم شود در خدمت جامعه هنري ايران در خارج از دنياي مجازي خواهيم بود

با تشكر

fagher
Tuesday 7 April 2009, 07:07 PM
میتونیم پول رو با فروش چیزهایی به دست بیاریم که مثلا آرم نت آهنگ داره یا عکس یک نفر که توی جامعه محبوبیت داره(البته با کسب اجازه از ایشون)...
این کار رو الان چندتا فروم میکنند البته ما هم با داشتن فروشگاه یک قدم خوب برداشتیم.

Amir
Tuesday 7 April 2009, 07:17 PM
با سلام دوباره

چاكري جان ممنون از پيشنهاد شما . انشاءالله بتوانيم از راهي در سايت درآمد داشته باشيم كه در قبال آن سود فرهنگي شامل حال علاقمندان شود چون غير از اين از نظر ما كاذب است و تنها در صورتي راضي به سود مادي خواهيم بود كه متقابلا سود معنوي عايد دوستان شود .

انشاءالله به وقتش از دوستان با فكري همچون شما در مورد مسائل فرهنگي تجاري كمك خواهيم گرفت

با تشكر

rumour
Tuesday 7 April 2009, 07:20 PM
دسته شما عزیزان درد نکنه
این که عالی بود بهتر بخو اد بشه چی میشه!

من یک پیاست میشوم
Wednesday 8 April 2009, 12:06 PM
با سلام وخسته نباشید ممنونم از لطف شما و این امکاناتی که برای ما بطور رایگان قرار دادید.
من متولد سال 68 هستم از ماه تیر قرار شده برم سر کلاسهای پیانو خواستم بدونم اگر راهنمائی یا کمکی خواستم شما میتونید کمکم کنید؟

arian
Wednesday 8 April 2009, 12:14 PM
با سلام وخسته نباشید ممنونم از لطف شما و این امکاناتی که برای ما بطور رایگان قرار دادید.
من متولد سال 68 هستم از ماه تیر قرار شده برم سر کلاسهای پیانو خواستم بدونم اگر راهنمائی یا کمکی خواستم شما میتونید کمکم کنید؟
دوست عزيز به سايت خودتون خوش اومديد . موضوع اين تاپيك متفاوت از پست ارسالي شماست . خواهشمند است با دقت تاپيك مورد نظر خود را انتخاب فرماييد . پيشنهاد ميكنم به آدرس زير مراجعه فرماييد و مطالب آن بخش را بيشتر مطالعه فرماييد . دوستان در همان بخش راهنماييهاي لازم را خدمت شما خواهند فرمود . تشكر

You can see links before reply

من یک پیانیست میشوم!
Wednesday 8 April 2009, 12:55 PM
laz lotfe shoma mamnoonam.
mofagh bashid

Hmd_N
Friday 10 April 2009, 11:55 AM
با کمی تاخیر

مثل همیشه از زحمات بی دریغ و خستگی ناپذیر بچه های گل نت آهنگ تقدیر و تشکر خیلی زیاد می کنم و برای نت آهنگ و بچه هاش، و موسیقی ایران زمین آرزوی موفقیت و سربلندی رو دارم.

موفق باشین مثل همیشه

Vahid_FDR
Sunday 19 April 2009, 07:01 PM
دستتون خیلی درد نکنه