PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جایزه بزرگ نت آهنگ برای شما

Amir
Sunday 26 April 2009, 05:57 PM
با سلام .

لازم می بینم به عنوان مدیر سایت اندکی از بودجه جامعه مجازی موسیقی ایرانیان خرج کرده و پیشکشی کوچک تقدیم کاربران نت آهنگ کنم .

شرح جایزه

1 - 500 مگ هاست ( ویندوز ) برای راه اندازی سایت ( دو ساله , از سال سوم هزینه هاست اخذ می گردد )
2- دو دامنه , یکی .ir و دیگری .com یا .net یا .org
(دو ساله , از سال سوم هزینه دو دامنه اخذ می گردد )
3- طراحی و برنامه نویسی رایگان سایتی ( با هر موضوعی ) که قرار است با این دامنه و هاست کار کند ( در صورت تمایل شما )
4- نصب هرگونه سیستم مدیریت محتوا و یا انجمن رایگانی که شما بخواهید
5- قراردادن بنر تبلیغاتی سایتی که راه اندازی کرده اید به مدت 3 ماه در صفحه اصلی نت آهنگ
6- اعطای یک کول دیسک ( فلش دیسک ) 8 گیگابایتی
7- اعطای 500000 سل ( معادل 50 هزار تومان ) اعتبار برای خرید از فروشگاهی که به زودی انگشت به دهان همگان خواهد گذاشت

زمان اعطای این جوایز اول تیر ماه 1388 می باشد .

کسانی که این جوایز را به صورت یکجا دریافت خواهند کرد

1- مفیدترین و فعال ترین کاربر انجمن ها
2- مفیدترین و فعال ترین کاربر بخش مقالات ( کسی که بیشترین مقاله مفید را ارسال کند . دقت کنید عموم مقالاتی که از دیگر سایت های موسیقی کپی شوند مورد تایید نیستند و مقالاتی که خودتان می نویسید امتیاز ویژه ای دارد )
3- مدیر فعال ترین بخش سایت
4- فعالترین و مفیدترین مدیر در نت آهنگ
5- بهترین وبلاگ نویس نت آهنگ
6- مفیدترین و فعال ترین کاربر بخش اخبار ( کسی که بیشترین اخبار مفید و موثق در زمینه موسیقی را ارسال کند )
7- مفیدترین و فعال ترین کاربر بخش نت ها

به 7 نفر 7 مورد جایزه به طور یکجا داده خواهد شد .
ما به دقت تمامی فعالیت ها را در تمامی قسمت های سایت زیر نظر داریم و احیانا اگر دوستی تقلبی بکند نام کاربری او به لیست سیاه جوایز خواهد رفت

از همین الان تا اول تیر ماه 1388 فرصت دارید .

با تشکر
موفق باشید

Amir 32
Tuesday 28 April 2009, 01:56 PM
ممنون از این اعتبار و اهمیتی که به جامعه ی موسیقی دانان قائل هستید .
با امید پیشرفت هر چه بیشتر موسیقی ایران

میهن
Thursday 30 April 2009, 09:03 AM
سلام من میهن هستم خوشحالم که عضویت من مورد قبول واقع شده من عاشقه موسیقی سالم ایران هستم

Vahid_FDR
Thursday 30 April 2009, 06:49 PM
خیلی خوشحالم می بینم یه جا یه اپسیلون واسه موسیقی و نوازنده ارزش قائلن

mahmood3377
Friday 1 May 2009, 01:59 PM
موفق باشید.

chakawak
Monday 4 May 2009, 03:15 PM
[خیلی ممنونیم واقعا خوشحالمون کردید خسته نباشید :ax

alidaei32
Saturday 9 May 2009, 10:14 PM
آفرین که موسیقی رو این قدر دوست داری و تلاش می کنی تا سایت پیشرفت کنه امیر جان.

کیمیاگر
Monday 11 May 2009, 12:06 AM
مرسی از شما برای حمایت از اهل موسیقی

ahmad2220
Monday 11 May 2009, 02:02 PM
متشکرم

amshadow113
Monday 11 May 2009, 06:59 PM
متشکر

onlymusic
Wednesday 13 May 2009, 03:05 PM
سلام
ضمن تشکر از شما واقعا متاسفم که هنری ندارم تا بتونم برای سایت مفید باشم. اگر کاری در جهت اعتلای سایت از دستم بربیاد مضائقه نخواهم کرد.
از زحمات شما سپاسگزارم.
با تشکر فریبا

cerevad
Thursday 14 May 2009, 07:20 AM
ضمن تشكر از سايت وزين نت آهنگ كه براي اعتلاي موسيقي تلاش ميكند دوست داشتم هنري داشتم و لايق بودم و كمكتان ميكردم در هر حال قلبا آرزوي موفقيتتان را دارم:ilovemusic:

zn_n2003
Wednesday 10 June 2009, 08:17 AM
سلام
ممنون از تلاشتون براي پيشرفت موسيقي و خدمت به جامعه موسيقي ايران كه واقعا مظلوم واقع شده اميدوارم كه هميشه موفق و مويد باشيد .

Mojtaba
Tuesday 23 June 2009, 11:47 PM
سلام من فکر کنم این تاپیک فراموش شده... اگر امکان داره زمانشو تمدید کنید

Amir
Wednesday 24 June 2009, 12:53 AM
سلام
مجتبی عزیز تاپیک فراموش نشده . متاسفانه در مدت زمان تعیین شده هیچ یک از دوستان در حداقل انتظار سایت حاضر نشدند تا برنده باشند .
خب طبیعتا عوامل مختلفی ممکن هست که بر روند کاری افراد در این مدت تاثیر گذاشته باشه . نکته ای که ما به آن رسیدیم این هست که بهتر است چند مورد مهم را مشخص کنیم تا دوستان حول آن موارد در بخش های مختلف فعالیت کنند . شاید خیلی ها ندانند که منظور از فعالیت و فعال بودن چیست و نیاز به راهنمایی داشته باشند .
این مطلب در شورا در حال پیگیری هست و به زودی زمان بعدی برای اهدای جایزه اعلام می شود.

با تشکر

vdod
Thursday 25 June 2009, 12:34 AM
دمتون پر حرارت

Atta-Flamenco
Wednesday 1 July 2009, 11:17 PM
هنوز حکام به نتيجه مورد نظر نرسيدن؟
يه زره آتيشه زيرشو زياد کنين تا زودتر نتيجه گيري کنن.
راستي امير جان به نظر من بعد معلوم شدن نتيجه بهتره به تمام کاربرا يه ايمل به يوزر نت اهنگ شون بدين و يه ايميل هم به ايميل شخصي شون بفرستين و اطلاع رساني کنين .
چون فکر کنم اين طوري اطلاع رساني کاملي ميشه و همه باز اهداف والاي نت آهنگ بيشتر و بهتر آشنا ميشن.

Amir
Wednesday 1 July 2009, 11:44 PM
سلام

بعد از کنکور آزاد و اولین میتینگ عمومی آنلاین سایت . آتیش این مطلب هم روشن میشه

با تشکر

Atta-Flamenco
Thursday 2 July 2009, 02:20 PM
براي شما وهمه برو بچ کنکوري آرزوي موفقيت دارم.
ان شا الله همگي موفق بشين.

mehdifulot
Monday 13 June 2022, 11:24 AM
You can see links before reply