PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقش آواز و خوانندگی بر افراد

panii60
Tuesday 28 April 2009, 08:12 AM
به نظر شما آواز خواندن جه تاثیری بر افراد می گذاره ؟

آیا این تاثیر مفید است یا مضر؟

arian
Tuesday 28 April 2009, 08:41 AM
معمولا خوانندگان در نوشيدن و خوردن بعضي از نوشيدنيها و غذاها امساك ميكنند كه تا سلامت خود را بهتر بتونند حفظ كنند . معمولا به كوهنوردي و ورزشهايي مثل شنا و دو ميپردازند تا سيستم تنفسي سالمتري داشته باشند يا به قول معروف نفس كم نيارن . مورد جالبي كه از يكي از استادان به نام آواز شنيدم اين بود كه خوانندگان طول عمر زيادتري دارند و نمونه هاي آن هم فراوان است . از نظر ارتباطات معمولا بسيار خوش مشرب ميشوند چون هميشه در اطراف خود دوستاني را دارند كه خواهان شنيدن صداي آنها هستند و به همين دليل هم دوستان بيشتر و هم رابطه صميميتري با ديگران ميتونند پيدا كنند و....

من یک پیانیست میشوم!
Tuesday 28 April 2009, 09:28 AM
من زیاد آواز میخونم مخصوصا آهنگ های آملی لی رو بیشتر مقع ها تو حموم!
باور کنید بعضی موقع ها هم همیشه میخونم:connie_24:
به هر حال من دوست دارم آواز رو و در این شکی نیست که آواز تاثیر مثبت خواهد داشت....!

Mona
Tuesday 28 April 2009, 07:39 PM
خب تاثير مثبت داره حداقل واسه ي خود آدم. به عنوان مثال خود من صداي خوشي ندارم اما بعضي وقتا كه دلم ميگيره ميزنم زير آواز و بعدش خيلي حالم بهتر ميشه (البته اين كار رو اكثرا زماني مي كنم كه كسي خونه نباشه چون سرسام مي گيرن D:) ، چون يه جور تخليه ي رواني مي كنه شخص رو.

من یک پیانیست میشوم!
Wednesday 29 April 2009, 08:24 AM
شعر گفتن رو دوست اخیرا هم یک شعر جدید سرودم اما بیشتر شبیه به ترجمه آهنگ های خارجی میمونه توی وبلاگ شخصیم گذاشتم اگر دوست داشتین میتونید بخونیدش البته من به انگلیسی هم ترجمش کردم این آدرسشه:
joodiabote.blogfa.com
:dw26i1:

kaltoop
Wednesday 29 April 2009, 09:01 AM
دوست خوبم سلام ، من خودم صداي خوبي براي آواز ندارم اما با آواز آشنا هستم و مي توانم تحرير درست را از نادرست تشخيص دهم ضمن ااينكه معتقدم بطور كلي الحان خوش اگر درست و به موقع ادا شود نه تنها باعث افزايش روحيه و انرژي براي ادا كننده است بلكه بطور عام شنونده را نيز بر سر ذوق آورده و موجب تلطيف محيط و روحيه مي گردد . فقط يك توصيه خاضعانه دارم ، اينكه اگر خواننده صداي آماده ندارد بلافاصله و با صداي بالا كار نكند ضمن اينكه هماهنگي بين اشعار انتخاب شده، دستگاه موسيقي و زمان اجراي بسيار تعيين كننده هستند .با تشكر kaltoop

panii60
Tuesday 12 May 2009, 10:01 AM
به نطر من هم آواز راهی مناسب برای تخلیه خشم و عصبانیت می تونه باشه
بیماریهای قلبی ( تپش قلب ، سکته های قلبی) سردرد استرس و .. از پیامد های خشم و عصبانیت هستند که یکی از بهترین و سالمترین راه تخلیه خشم آواز خواندنه و می تونه از بروز چنین بیماریهایی جلوگیری کنه

:2rw592q::be