PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان ماهر در ساز دهنی لطفا کمک کنند...

Black_Violin
Saturday 2 May 2009, 05:03 PM
سلام به همه دوستان عزیز...
راستش من ساز دهنی رو خیلی دوست داشتم قسمت شد حند روز پیش خریدم برای شروع یک ساز دهنی 24 سوارخ کروماتیک با مارک گلدن کاپ خریدم.نمی دونم خوبه یا نه.... ولی میخوام شروع کنم و هیحی هم از این ساز نمی دونم لطفا اگر کتاب یا پی دی افی هست که خوب باشه و بتونه راه بندازه منو معرفی کنید..

ممنون از لطفتون

bamdadonline
Sunday 3 May 2009, 09:47 AM
با سلام. این تاپیک رو یه سر بزنید:

You can see links before reply

saray67
Wednesday 27 May 2009, 09:46 AM
سلام دوست عزیز
ممکنه بگین که گلن کاب 24 سوراخ رو چقدر خریدین؟ممنونم

soltan
Thursday 25 June 2009, 03:14 PM
سلام دوست من ببین به نظرم یخ سازدهنی کروماتیک 12 سوراخه می گرفتی با کتاب کروماتیک پاکنژاد و خیلی بیشتر به کارت می اومدو زودتر راه می افتادی اما در مورد همین سازتم که 24.... پاکنژاد کتاب داره منتها اصلا فقط به اینا اکتفا نکن تو بعد یه مدت که راه افتادی می تونی یه سری آهنگها رو با تمرین خودت بزنی ..........

موفق باشی بازم اگه سوالی داشتی در خدمتم

Ehsan_Harmonica
Wednesday 5 August 2009, 02:19 PM
باسلام
اولا گلن کاپ نه و گلدن کاپ بعدش هم نوع های مختلفی دارد و قیمت یک معمولی آن از 9 هزار تومان شروع شده و تا 18 هزار تومان خاتمه می یابد (بستگی به کیفیتش دارد)

siavash_shams
Saturday 24 July 2010, 12:47 PM
درود

دوست عزیز
توی گروهی که من زدم می تونید پاسخ پرسش های خودتون رو پیدا کنید
You can see links before reply

Mojahed
Tuesday 23 April 2013, 10:11 PM
در تكميل فرمايش دوستان در نظر داشته باشيد كه گلدن كاپ در حقيقت يك كروماتيك ١٢ سوراخ هست ، منتها هر سوراخ رو به دوقسمت تقسيم كردند كه يكي مكش و ديگري دمش باشه و فاصله سوراخها هم زياد ميشه كه براي كار مبتدي خوبه ،، واي متاسفانه نشتي هوا ش خيلي زياده زود بايد دوره رو تموم كنيد كه زده نشين از هارمونيكا ،،،

mohamad4815
Wednesday 5 February 2014, 07:13 PM
من که تاحالا کروماتیک 24 سوراخه ندیدم اونی که گرفتی حتما ترمولو هستش