PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت از محققین و پژوهشگران موسیقی

Amir
Saturday 16 May 2009, 11:51 PM
با سلام و درود خدمت همراهان عزیز

با توجه به گستردگی فعالیت های نت آهنگ در زمینه موسیقی و با توجه به نوع فعالیتی که دارد طبیعاتا به روز رسانی تمامی بخش های مجموعه ( انجمن ها و غیره ) کار 10 - 15 نفر نیست و این مردم این جامعه هستند که باید با تلاش و کوشش خود پایه های این جامعه را استوار نگه دارند تا از دست نرود .

تیمی که در حال حاضر بر روی سایت کار می کند متاسفانه نمی تواند در زمان 24 ساعت شبانه روز به تمامی کارها برسد و خیلی از مسائل به شدت کند پیش می رود . طرح ها و ایده های نت آهنگ اگر به طور کامل پیاده سازی شود براستی در این فضای نسبتا بسته موسیقی در ایران می تواند تحولی نو در ایران باشد و این نیازمند سرعت بخشیدن به تمامی امور است . و همانطوری که همه شما می دانید هر چیزی در زمانی ارزش دارد و وقتی زمان گذشت دیگر انجام کار فایده ای ندارد .

بدینوسیله و در راستای هدف این مجموعه که همانا ترویج فرهنگ موسیقی علمی و اصولی در ایران است از تمامی اشخاصی که می توانند به نوعی ما را یاری دهند دعوت به همکاری می شود .

بی شک اگر هر نفر گوشه ای از این بار سنگین را به دست بگیرد تمامی امور به خوبی پیش خواهد رفت و سودش را همگان خواهند برد . نیاز نت آهنگ به ملتش همیشگی است و این جامعه تا زمانی نفس می کشد که شما باشید . چه الان چه 1000 سال دیگر

چیزی که واضح است ما فعلا قدرت پرداخت وجه مالی برای همکاران را نداریم ولی می توانیم خواسته های غیر مادی آنها را در صورت وجود و امکان فراهم کنیم .

اخبار , مقالات , نت ها , ویدئوها , انتشارات موسیقی , وبلاگ و بسیاری بخش های دیگر پذیرای حضور گرم شما هستند

دوستانی که تمایل دارند در پارو زدن این کشتی برای رسیدن به ساحل موفقیت ما را یاری دهند در همین تاپیک اعلام کنند تا با آنها تماس حاصل شود

با تشکر
موفق باشید

هما
Sunday 17 May 2009, 01:48 AM
سلام
فکر می کنم بتونم در بانک نت با شما همکاری کنم چون تعدادی نت دارم که برای سایت مفید هستن.
قبلا هم برای شما ایمیل فرستاده بودم اما جوابی نگرفتم.
با آرزوی موفقیت

rumour
Sunday 17 May 2009, 08:39 AM
من میتونم برای بانک نت مقالات و ویدئو ها فعالیت کنم.

m_abdi
Sunday 17 May 2009, 09:54 AM
با درود فراوان
من در بخش کیبورد فعالم و تفریبا حضور دائمی دارم . کمکی از دستم بر میاد درخدمتم
مرسی

fatemeh.1994
Sunday 17 May 2009, 10:35 AM
منم برای فعالیت در بخش مقالات و اخبار اعلام آمادگی میکنم D:

Black_Violin
Sunday 17 May 2009, 12:32 PM
امیر جان هرچند خدا نخواست که من بلاگم رو بیارم نت اهنگ اما در زمینه های فنی و گرافیک می تونم کمکتون کنم.موفق باشید.

Amir
Sunday 17 May 2009, 01:19 PM
با سلام خدمت تمامی دوستان

خانم هما ممنون از لطف شما . لطف کنید و لیست نت هایتان را برای بنده پیغام خصوصی کنید

آقای رومر ممنون از لطف شما . انتظار پاسخ در این تاپیک را از طرف شما داشتیم . لطف کنید لیستی از ویدئوهایی که دارید ( باید حتما ایرانی و قدیمی باشند ) رو برای بنده ارسال کنید و در مورد بخش مقالات تا به بحال تجربه مقاله نویسی داشته اید ؟ یا خیر ؟

آقای عبدی حضور شما در بخش کیبورد بسیار محسوس است . از شما ممنونم . فکر می کنم کمک به مدیر این بخش خیلی به ارتقای سطح علمی بخش کمک کند

خانم فاطمه ممنون از شما . بنده تاپیک های شما را اکثرا پیگیری کرده ام . به ذوق هنری شما تبریک می گویم . در مورد بخش مقالات تا به بحال تجربه مقاله نویسی داشته اید ؟ یا خیر ؟ . برای بخش اخبار Mojtaba با شما تماس خواهد گرفت .

آقای بلک ویولن خدا خواست بنده خدا ( ما ) همت نداشت . نگران نباشید وبلاگ شما انتقال داده خواهد شد . در زمینه فنی چه اطلاعات به خصوصی دارید ؟ نمونه گرافیکی در اینترنت دارید ؟ اگر موجود است به بنده اطلاع دهید

منتظر بقیه دوستان هستیم

با تشکر

mjelviz
Monday 18 May 2009, 03:04 AM
تا جایی که بتونم کمکتون می کنم

saeedmv
Monday 18 May 2009, 03:22 PM
با سلام.من هم در زمینه کیبورد و گام هاي موسيقي بلوز ، راك و همچنين دستگاه هاي موسيقي سنتي و همچنين پياده سازي دستگاه هاي سنتي در كيبور دهاي ديجيتال و تلفيق آن در آهنگسازي مي تونم كمكتون كنم. چه تئوري و چه عمليارادتمند سعيد

HamedSedighi
Monday 18 May 2009, 04:23 PM
سلام
چه تاپیک بجا و مناسبی
در زمینه نرم افزار اف ال ستادیو -کیبرد -آهنگسازی -تنظیم

مثلا: ساختن ریتم های شرقی با اف ال ستادیو

دیگه یادم نیست

هسسستممممممممم
:8ysyvb:

John.gamini
Monday 18 May 2009, 04:49 PM
سلام
من تازه واردم

theone
Monday 18 May 2009, 06:04 PM
در زمینه موزیک از اهنگسازی تا تنظیم تا جایی که بتونم کمک می کنم !!1

Amir
Monday 18 May 2009, 06:45 PM
سلام بر دوستان

جناب بهرنگ خان , استاد مایید . باعث افتخار است که در بخش کیبورد همکار شما هستیم

جناب saeedmv آیا شما دستی بر نوشتن هم دارید ؟ فکر می کنم در بخش مقالات سایت بتونیم روزهای خوبی را با یکدیگر داشته باشیم . اگر پاسخ مثبت است لطفا از طریق پیغام خصوصی به بنده اطلاع دهید .

جناب arch پس چرا در بخش های سخت افزار و نرم افزار دوستان ما تنها هستند ؟ کم لطفی می کنید که به بخش ها سر نمی زنید و در مباحث شرکت نمی کنید . البته حضور دارید ولی کمرنگ است ما منتظر حضور قوی تر شما هستیم .

جناب theone بخش های المترونیک و آهنگسازی پذیرای وجود شما خواهند بود . منتظریم پست های مفید شما را آنجا ببینیم و استفاده کنیم

مسلما خیلی از دوستان هستند که افکار بزرگی در ذهن دارند و می خواهند در اینترنت پیاده سازی کنند . نگران نباشید ما به شما کمک می کنیم و امکانات را در نت آهنگ برای شما فراهم می کنیم .

shahrdad
Monday 18 May 2009, 09:40 PM
بادرود فراوان.در خدمت سايت و به وي‍ژه بخش تنبك با افتخار خواهم بود.

violin-m
Monday 18 May 2009, 10:04 PM
سلام به همه از حضور گرم یکایک دوستان کمال تشکر را دارم .
امیر جان من هم در بخش بانک نت و اگر سوادی داشته باشم در بخش های مربوط به ویلن میتوانم کمک کنم

Black_Violin
Monday 18 May 2009, 10:41 PM
با سلام خدمت تمامی دوستان

خانم هما ممنون از لطف شما . لطف کنید و لیست نت هایتان را برای بنده پیغام خصوصی کنید

آقای رومر ممنون از لطف شما . انتظار پاسخ در این تاپیک را از طرف شما داشتیم . لطف کنید لیستی از ویدئوهایی که دارید ( باید حتما ایرانی و قدیمی باشند ) رو برای بنده ارسال کنید و در مورد بخش مقالات تا به بحال تجربه مقاله نویسی داشته اید ؟ یا خیر ؟

آقای عبدی حضور شما در بخش کیبورد بسیار محسوس است . از شما ممنونم . فکر می کنم کمک به مدیر این بخش خیلی به ارتقای سطح علمی بخش کمک کند

خانم فاطمه ممنون از شما . بنده تاپیک های شما را اکثرا پیگیری کرده ام . به ذوق هنری شما تبریک می گویم . در مورد بخش مقالات تا به بحال تجربه مقاله نویسی داشته اید ؟ یا خیر ؟ . برای بخش اخبار Mojtaba با شما تماس خواهد گرفت .

آقای بلک ویولن خدا خواست بنده خدا ( ما ) همت نداشت . نگران نباشید وبلاگ شما انتقال داده خواهد شد . در زمینه فنی چه اطلاعات به خصوصی دارید ؟ نمونه گرافیکی در اینترنت دارید ؟ اگر موجود است به بنده اطلاع دهید

منتظر بقیه دوستان هستیم

با تشکر
سلام
من مسعود هستم عزیز...
من پروفایل نگارخونه رو میدم شما ببین.گرچه اینها سمپل های مزحکیه از کارهام...
خواستی مشکلی برای همکاری ندارم...

You can see links before reply

Amir
Monday 18 May 2009, 11:42 PM
سلام دوستان

شهرداد خان استاد کم پیدایید , بخش تنبک خیلی خوب داشت پا می گرفت ولی یک دفعه نفهمیدیم چه شد که اینگونه شد . ما همیشه خوشحال می شویم از تاپیک ها و پست های گرانبهای شما استفاده کنیم . لطفا ما را تنها نگذارید .

m-violin عزیز . ما دورادور حواسمان به شما هست بسیار کوشا هستید . وبلاگ شما بسیار پربار و عالی هست و باعث افتخار سرویس وبلاگ نت آهنگ هست . اگر برای شما مقدور است لیستی از نت هایی که در اختیار دارید را برای بنده ارسال نمایید

با تشکر
موفق باشید

Amir
Monday 18 May 2009, 11:46 PM
سلام دوباره

مسعود خان نمونه های شما رو دیدم . کارهای شیک و جالبی بودند . گرافیک در نت آهنگ جدیدا به معضل بزرگی تبدیل شده است و امیدواریم با کمک شما حل شود . اگر نکته ای در مورد گرافیک قسمت های مختلف سایت به ذهنتان می رسد لطفا توسط پیغام خصوصی برای بنده ارسال کنید

با تشکر

hamidzbh
Tuesday 19 May 2009, 08:39 AM
سلام
واقعا دست مریضاد.
من هم در قسمت پلاگین از بخش موسیقی الکترونیک میتونم کمک کنم.
یا علی.

Vahid_FDR
Tuesday 19 May 2009, 09:35 AM
هرکاری که از دستم بر بیاد در خدمت گزاری حاضرم

Amir
Tuesday 19 May 2009, 09:58 AM
hamidzbh عزیز . دورادور فعالیت شما در بخش نرم افزار را دیده ایم . خیلی پشتکار خوبی دارید امید است تداوم داشته باشد .

وحید خان . لطفا کمی از خود بگویید چه کارهایی می توانید انجام دهید ؟

با تشکر

Mohi_Liebert
Wednesday 20 May 2009, 08:06 AM
سلام!
راستش من هم خیلی دوست دارم توی این سایت خدمتی کرده باشم ولی من امسال پیش دانشگاهی ام و خیلی نمی تونم فعالیت داشته باشم! اما تلاش میکنم تا بخش گیتار همیشه فعال و به روز باشه و همیشه مطلب تازه ای توش به چشم بخوره!

fagher
Wednesday 20 May 2009, 08:41 PM
سلام به همه دوستان...
والا بنده به دلیل برخی مشکلات یک 2 هفته ای نبودم که امیدوارم از این به بعد بتونم بیشتر به سایت سر بزنم و در تابستان هم که شروع فعالیت دوباره(اگر خدا بخواد)
والا دوستان تا الان که تو بخش های مختلفی اعلام آمادگی کردند من هم فکر کردم ببینم چه میتونم بکنم که به این نتیجه رسیدم:
به نظرم بخش میتینگ ها نیاز به به فعالیت بیشتری داره که از قبل هم چندتا برنامه داشتم که قرار بر این شد که وقتی دوستان سرشون خلوت تر شد چند میتینگ کاملا علمی رو داشته باشیم...
یکی از بخش ها که توی انجمن ها نیاز به توجه بیشتری داره بخش سازها هست که در اون بین سازهایی هستن که حتما باید یک فکری براشون کرد بنده هم با اطلاعات خیلی خیلی کمی که دارم شاید بتونم در بخش تار مفید واقع بشم که جای کار هم داره(نواختن کتاب خالقی و راه اندازی دوباره چند تاپیک مفید تا بخش تار بتونه مثل 6 ماه پیش دوباره رونق بگیره)
یک مورد دیگه هم که قبلا خدمتتون عرض کردم اما با توجه به نیاز نداشتن به اون اینجا دیگه نمیگم...
ببخشید پستم طولانی شد(انشاا... از تابستان در خدمت هستم با اینکه فکر کنم کاری هم از دستم بر نیاد)

violin-m
Saturday 23 May 2009, 12:56 AM
سلام دوستان

m-violin عزیز . ما دورادور حواسمان به شما هست بسیار کوشا هستید . وبلاگ شما بسیار پربار و عالی هست و باعث افتخار سرویس وبلاگ نت آهنگ هست . اگر برای شما مقدور است لیستی از نت هایی که در اختیار دارید را برای بنده ارسال نمایید

با تشکر
موفق باشید

سلام امیر جان نمیدونم منظورت من بودم یا معصومه؟؟ m-violin یا violin-m

ولی من در اسرع وقت یک لیست واسه سایت آماده میکنم

Amir
Saturday 23 May 2009, 01:14 AM
سلام
شرمنده به خاطر تشابه آی دی اشتباه کردم .
محمد جان منظورم خودت بودی منتظر لیست شما هستیم . برام پیام خصوصی کن

ممنون

Amirrelax
Monday 25 May 2009, 04:32 PM
سلام من مدتی بود که نبودم و آن هم به خاطر خرید ADSL بود حالا من زود زود به نت آهنگ می آم
من برای بخش و پیانو و موسیقی الکترونیک و کلیپ های تصویری اعلام آمادگی میکنم و تو بخش های دیگه هم اگه کاری از دستم بر بیاد با تمام وجود انجام می دهم

Atta-Flamenco
Saturday 20 June 2009, 12:09 PM
سلام و خسته نباشيد خدمت همه دوستان.
اگه من وقتم اجازه بده بخش گيتار- فلامنکو را کاملا آپ ديت -آنلاين و به روز مي کنم.(مقاله-نت-موسيقي-فيلم-آموزش-اکوردو.. به طور کلي شير فلامنکو تا جون فلامنکو)

Khashayar
Saturday 20 June 2009, 06:45 PM
درود
فکر میکنید منم میتونم کمک کنم؟
اگه بتونم که در کنارتون خواهم بود....
Atta-Flamenco
Saturday 20 June 2009, 07:13 PM
درود
فکر میکنید منم میتونم کمک کنم؟
اگه بتونم که در کنارتون خواهم بود....

ما کوچيک شمائيم آشو جان شما سرور مايي عزيز.
(:

hirbod
Saturday 29 May 2010, 12:02 PM
روز به روز هنر در ایران بیشتر رو به نابودی میره...تشکیل یک اتاق فکر که از صاحب نظران و افراده عادی مثل من و.....میتونه به هماهنگیه بیشتر کمک کنه
با تشکر..

hirbod
Saturday 29 May 2010, 12:04 PM
هيچ چيز را نميتوان به كسي ياد داد . اما ميتوان به او كمك كرد تا خود حقيقت را بيابد. ........این زیباست

sh.sahraei
Wednesday 9 June 2010, 04:31 PM
من میتونم در بخش نتهای مربوط به ویولن در بخش کلاسیک و اجرا هاش فعالیت کنم .

در صورت لزوم هم می تونم در بخش ساز سازی و نوازندگی اطلاعات خوبی در اختیار علاقه مندان قرار بدم.

مرسی:am

Mehraneh
Wednesday 9 June 2010, 05:59 PM
من می تونم در مورد خبر های روز موسیقی ایران و جهان کمکتون کنم...
که البته فکر کنم قبلا هم فعالیت های منو دیده باشید...