PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کار ARCKEY

HamedSedighi
Thursday 28 May 2009, 06:23 AM
خب این هم یکی از بداهه نوازی های من download (You can see links before reply)

HamedSedighi
Thursday 12 November 2009, 03:15 PM
این یکی از آخرین کارهای من است.

لینک
(You can see links before reply)

سراینده : نمیدونم اسمش را ولی دوست من علی این ترانه را به من داده است.
آهنگساز :خودم
تنظیم : خودم
خواننده : خودم

کیبرد : Yamaha psr-or700
میکسر : xenyx 502
ضبط : adobe audition 2
مسترینگ : flstudio8

ehsanmir
Thursday 12 November 2009, 06:04 PM
قشنگ بود
ولی چرا نصفه؟چرا اینقدر کم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HamedSedighi
Friday 13 November 2009, 12:09 AM
قشنگ بود
ولی چرا نصفه؟چرا اینقدر کم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این یک تکه از کار است.به نظر خودم تنها همین قسمت را خوب خوانده بودم و همین را گذاشتم.

rumour
Friday 13 November 2009, 07:30 PM
حوب بود ولی اگه می خواین اشکالاتی بر طرف بشه قاعدتا باید اونحایی که فکر می کنید اشکال بیشتری داره رو بزارید دیگه! حتما این کارو بکنید.

HamedSedighi
Wednesday 13 January 2010, 01:35 AM
یادم نیست چند سال پیش ولی بر می گردد به زمانی که yamaha psr-640 داشتم.امکانات ضبط الان را نداشتم.

لینک (You can see links before reply)

shadi65
Wednesday 13 January 2010, 07:28 AM
خیلی قشنگ بود دوسش دارم ولی رومر راست میگه قاعدتا باید قسمتهایی بزاری که توش مشکل داری

violin_20
Wednesday 13 January 2010, 10:14 AM
با بداهه نوازيت خيلي حال كردم قشنگ بود .

HamedSedighi
Thursday 14 January 2010, 04:59 AM
خیلی قشنگ بود دوسش دارم ولی رومر راست میگه قاعدتا باید قسمتهایی بزاری که توش مشکل داری

ممنون
منظور شما نمونه شماره 2 است؟

اگر که این است باید بگویم که در مورد خوانندن چیز خاصی برای گفتن ندارم ، و وقتی که می دانم کجا ها رو اشتباه می خوانم و راه حلش را می دانم .

اما باز هم نظر شما و رومر صحیح است.

M8H
Thursday 14 January 2010, 09:16 AM
سلام آقای Arch
واقعا کارتون خیلی زیبا بود.مخصوصا بداهه نوازیتون.قسمت آهنگ سازیتون خییییییییلی کم بود ولی زیبا بود.
امیدوارم همیشه در حال پیشرفت کردن باشید.
ولی ما هنوز اسم اصلی شما رو نمیدونیما!!
موفق باشید.

HamedSedighi
Saturday 16 January 2010, 09:35 AM
سلام آقای Arch
واقعا کارتون خیلی زیبا بود.مخصوصا بداهه نوازیتون.قسمت آهنگ سازیتون خییییییییلی کم بود ولی زیبا بود.
امیدوارم همیشه در حال پیشرفت کردن باشید.
ولی ما هنوز اسم اصلی شما رو نمیدونیما!!
موفق باشید.

سلام

لطف دارید.

خب آن بخشی از یک آهنگ است که گذاشتم .اینکه روی یک کار وقت بگذارم و زحمت بکشم حالا کار نداریم که آن کار خوب میشه یا نه بعد بیام توی نتیجه چند ماهه رو کامل آپلود کنم که چی بشه؟

فکر کنم شما هم همین نظر را دارید.

ARCKEY اسم خوبی است فعلا

HamedSedighi
Friday 5 February 2010, 07:12 PM
حدودا 5 دقیقه طول کشید این ریتم را ساختم ولی fill-in نساختم برایش.فقط سه variation.که تنها variation C را شما می شنوید.یک الگوی بلوز مانندی هم زدم باهاش . نظرتون چیه ؟

لپ تاپ : dell vostro 1500
میکسر : behringer
کیبرد : yamaha psr-or700
ضبط : dell web cam center

M8H
Saturday 6 February 2010, 05:21 PM
حدودا 5 دقیقه طول کشید این ریتم را ساختم ولی fill-in نساختم برایش.فقط سه variation.که تنها variation C را شما می شنوید.یک الگوی بلوز مانندی هم زدم باهاش . نظرتون چیه ؟

سلام دوست خوبم.هر کاری کردم نتونستم دانلود کنم.

ehsanmir
Saturday 6 February 2010, 07:27 PM

الان 9 شب هست.دانلود شد..........

ehsanmir
Saturday 6 February 2010, 07:43 PM

سلام خیلی خوب بود.مخصوصا" اون اولش که مثل کیبرد نوازهای حرفه ای میزنی. موفق باشید...........

HamedSedighi
Saturday 6 February 2010, 07:56 PM

4shared اخیرا خیلی شلوغ شده سرعت دنلودش 3 یا 4 میشه گاهی اوقات .

ehsanmir
Saturday 6 February 2010, 08:19 PM
چند تا سایت هستند که چند روزه خیلی اذیت میکنند. یکیش این 4shared و یکیش هم این سایت noteahang. دیگه داره کلافم میکنه. اصلا کار نمیکنه.یه روز نصفه میاد.یه روز اصلا نمیاد ......... باید به کی بگیم این مشکلش رو حل کنه..

HamedSedighi
Saturday 6 February 2010, 08:24 PM
سلام خیلی خوب بود.مخصوصا" اون اولش که مثل کیبرد نوازهای حرفه ای میزنی. موفق باشید...........

احسان تنها بحث ریتم مطرح است و روی این الگوی بلوز چند وقت که تمرین می کنم و قصد دارم تا این ترم جدید شروع نشده چندین کار بنوازم و آپلود کنم.برای الگوی بلوز هم یه چیز جداگانه ای بگذارم

ehsanmir
Saturday 6 February 2010, 08:55 PM
احسان تنها بحث ریتم مطرح است و روی این الگوی بلوز چند وقت که تمرین می کنم و قصد دارم تا این ترم جدید شروع نشده چندین کار بنوازم و آپلود کنم.برای الگوی بلوز هم یه چیز جداگانه ای بگذارم

این کارها بداهه نوازی هست یا از رو نت هست. چون خود ریتم و اخر این اهنگ با بلوز مغایرت داره. نمیدونم کارهای بلوز تا حالا انجام دادی یا نه. اخر این اهنگ به اهنگهای ایرنی بیشتر شبیه هست تا سبکی مثل بلوز. البته اول ملودی رو خوب اومدی.اما در مورد خود ریتم و اخر اهنگ باید بیشتر وقت بذاری......

HamedSedighi
Saturday 6 February 2010, 09:02 PM
این کارها بداهه نوازی هست یا از رو نت هست. چون خود ریتم و اخر این اهنگ با بلوز مغایرت داره. نمیدونم کارهای بلوز تا حالا انجام دادی یا نه. اخر این اهنگ به اهنگهای ایرنی بیشتر شبیه هست تا سبکی مثل بلوز. البته اول ملودی رو خوب اومدی.اما در مورد خود ریتم و اخر اهنگ باید بیشتر وقت بذاری......

نه نه احسان جان ، متوجه نشدی دیگه ؟ شایدم من نمی بایست روی این ریتم یه چیزهایی می زدم تنها و تنها بحث ریتم اصلا نمی خواستم ملودی یا سبک یا رنگ صوت یا حتی آهنگ مورد بحث واقع بشه.

پس نظر شما اینه که این ریتم ایراد داره ؟

ehsanmir
Saturday 6 February 2010, 09:55 PM
نه نه احسان جان ، متوجه نشدی دیگه ؟ شایدم من نمی بایست روی این ریتم یه چیزهایی می زدم تنها و تنها بحث ریتم اصلا نمی خواستم ملودی یا سبک یا رنگ صوت یا حتی آهنگ مورد بحث واقع بشه.

پس نظر شما اینه که این ریتم ایراد داره ؟

خوب.حالا ما اگر ملودی رو فاکتور بگیریم و ندید بگیریمش.میرسیم به ریتمی که ساختی.این ریتم 8/6 هست .اگر هدف شما ریتم 8/6 بوده, خوب.... ریتم خوبی هست. اما اگر هدف شما سبک بلوز بوده که باید بگم این اصلا بلوز نیست.اگر شما میخواید با ریتمهای سبک بلوز بیشتر اشنا بشید ریتمهای swing رو گوش کنید که رو کیبردتون هست.از این ریتمها برای سبک بلوز استفاده میشه. امیدوارم این بار منظورت رو گرفته باشم...........

HamedSedighi
Saturday 6 February 2010, 10:08 PM
احسان من کی گفتم ریتم بلوز ساختم ؟ این کجاش شبیه بلوز ؟ گفتم الگوی بلوز. کتاب اکسل بن تین جلد ششم اون آخراش رو ببین ملودی یکی از الگوی اونجاست .همین

و اما این ریتم یک ریتم یندری است .

می دونی در زمان آماتوری یه سری تمرین انجام می دادم به این صورت که هر ملودی یا هر آهنگی رو با ریتم های مختلف امتحان می کردم .

این دیگه برام عادت شده.

آخرای کار که فقط آکورد ها رو با دست راست می زنم (شاید بشه گفت الگوی هارمونیک - ریتمیک ) از

واجباتی که یک کیبردیست باید بر آن مسلط باشه.

در حقیقت همان چیزی که در کتاب ششم بهش اشاره شده ، نقش بر عهده بگیره و الگو ها رو اجرا

کنه .

رنگ صوتش در بخش الکتریک پیانو قرار داره" wah " که در بخش کنترل رنگ صوت حالت تاچ فعال است

و به عبارتی دست راست یکی از بخش های ریتم را اجرا می کنه .

M8H
Saturday 6 February 2010, 11:13 PM
بلاخره تونستم دانلود کنم.
خیلی خوب ساختی.
ولی یه چندتا نکته!
1_فکر کنم ریتمو یک میزانه ساخته چون ریتم داشت یک بخشو میزد.میتونستی واسه بهتر شدن کار در میزان دوم و چهارم کار به آخر ریتم مثلا رول بدی تا کار زیبا تر بشه.
2_تا اونجایی که من شنیدم شما از Crash استفاده نکرده بودی!یه ریتم همیشه نیاز به Crash داره به خاطر زیبایی و جو دادن به ریتم.
بیس رو زیبا زده بودی.نرم و خوشکل!
در کل کارت خیلی قشنگ بود اگه اون 2تا نکته رو رعایت کنی خیلی قشنگتر هم میشه.
البته کاشکی فقط ریتم خالی رو میزاشتی تا راحت تر میتونستیم اونو بشنویم.

HamedSedighi
Friday 19 February 2010, 08:48 AM
یکی از بهترین صداهایی که با yamaha psr-or700 ساختم .

یک بداهه نوازی با این با صدا طبق یکی از الگوهایی معرفی شده در جلد ششم اکسل بن تین .

کیفیت به واسطه اینکه با گوشی ام فیلم گرفتم و سپس آن را تبدیل به mp3 کردم این چنین شده که می

شنوید.

هفت ، هشت ماه پیش نواختمش .

نظرتون چیه ؟

لینک
(You can see links before reply)

Porya
Friday 19 February 2010, 10:31 AM
درود !!
احسنت جناب arch خیلی خوب زدید . تقریبا مثل این می موند که با گیتار االکتریک اجرا شده .
از از پچ بند استفاده کردین ؟ یا از افکت واه همون صدا بود؟

باید بگم اگه اینطوره خیلی استادانه از پچ بند استفاده میکنین.

بدرود

HamedSedighi
Friday 19 February 2010, 11:30 AM
درود !!
احسنت جناب arch خیلی خوب زدید . تقریبا مثل این می موند که با گیتار االکتریک اجرا شده .
از از پچ بند استفاده کردین ؟ یا از افکت واه همون صدا بود؟

باید بگم اگه اینطوره خیلی استادانه از پچ بند استفاده میکنین.

بدرود

ممنون

یکی از افکت های صدا wah هست .

از هر دو پیچ ، بند و مُدولیشن استفاده شده .

HamedSedighi
Friday 19 February 2010, 11:43 AM
ثانیه 19 رو که می شنوید بند به وضوح شنید می شود

احسان نظرت رو نگفتی ؟

Sohrab Iwis
Friday 19 February 2010, 12:42 PM
درود

بداهه نوازيت خيلي خوب شده !

اون خوانندگيت هم خيلي خوبه و صداي خوبي داري و با خوانندگيت خيلي حال كردم !

اگه ميشه آهنگ كاملش رو بزار حتما !

موفق باشي

Sohrab Iwis
Friday 19 February 2010, 06:04 PM
درود

arch جان هر دفعه كه آهنگت رو گوش ميكنم ترغيب ميشم كه كاملش رو گوش بدم !

لطفا كاملش رو بزار !

هم شعرش و هم ملوديش خيلي خوب با هم مچ شدن !

ehsanmir
Friday 19 February 2010, 06:35 PM
احسان نظرت رو نگفتی ؟

سلام.کارت رو گوش کردم.خیلی مسلط و روان.اگر من نظر ندادم به این خاطره که ایرادی تو کار ندیدم. در ضمن من خودم عاشق این جور ملودی ها هستم. امیدوارم کارهای بیشتری ازت بشنویم. موفق باشی..............

HamedSedighi
Saturday 20 February 2010, 02:40 PM
درود

arch جان هر دفعه كه آهنگت رو گوش ميكنم ترغيب ميشم كه كاملش رو گوش بدم !

لطفا كاملش رو بزار !

هم شعرش و هم ملوديش خيلي خوب با هم مچ شدن !

ایمان داشته باش همین برشی که ازش گذاشتم خوب شده بود(البته به نظر شما)

من هم قسمتی که به نظرم خوب آمد را گذاشتم . فکر کنم این طبیعی باشه که مثلا تو کاری که فکر

می کنی خوب است را نظر دیگران را جویا می شوی نه اون جایی که بد .

Sohrab Iwis
Saturday 20 February 2010, 02:46 PM
ایمان داشته باش همین برشی که ازش گذاشتم خوب شده بود(البته به نظر شما)

من هم قسمتی که به نظرم خوب آمد را گذاشتم . فکر کنم این طبیعی باشه که مثلا تو کاری که فکر

می کنی خوب است را نظر دیگران را جویا می شوی نه اون جایی که بد .

درود

نميتونم ايمان داشته باشم !!!!

هم صدا هم ميكس هم شعر هم ملودي و ... همش خوب شده

اونوقت شما چطوري از من توقع داريد كه كارتون رو بد بدونم ؟؟

خوب اگه ميشه يه قسمت از تيكه ي بد آهنگ رو كات كنيد و نظر دوستان رو جويا بشيد !

پيشاپيش از لطفتون ممنون.

sunshine
Monday 22 February 2010, 10:37 AM

خیلی قشنگ بود مرسی

sunshine
Thursday 13 May 2010, 06:13 PM
شرح : پست شماره 2 این تاپیک (You can see links before reply)

Download (You can see links before reply)

برخی دوستان این را شنیده اند . اما چند وقت پیش که 4shared ف.... شد و این کار انجا بود . من فایل های آپ شده رو پاک کردم.

حالا برخی که نشینده اید . گوش کنید .

این تیکه کوتاه که باحال بود حالا آهنگ کامل هم اگه دارید بزارید.

Amir Akbari
Thursday 13 May 2010, 07:21 PM
شرح : پست شماره 2 این تاپیک (You can see links before reply)

Download (You can see links before reply)

برخی دوستان این را شنیده اند . اما چند وقت پیش که 4shared ف.... شد و این کار انجا بود . من فایل های آپ شده رو پاک کردم.

حالا برخی که نشینده اید . گوش کنید .

حامد نازنین صدات خیلی زیباست و با حس میخوانی، کلماتی که میم دارن رو بخوبی ادا میکنی بخصوص
کلمات "می درخشی" و "مهتاب" رو، سپاس فراوان از اینکه کارت رو در این تاپیک قرار دادی بی صبرانه
منتظر کارهای زیبات هستم، امیدوارم پیروز باشی .

HamedSedighi
Thursday 13 May 2010, 08:22 PM
در مورد اینکه کوتاه درست می فرمائید دوستان .

هنگامی که شما روی کار ماه ها وقت گذاشتید (البته منظورم وکال نیست) تا اینکه بتوانید ملودی دلخواهتون رو بسازید و و و بخش های دیگر کار ، آیا یهو کل کار رو می گذارید توی اینترنت ؟

حتما و حتما شما هم جوابتون نه است .
حتی اگر یک کار فوق العاده آماتور و بی ارزش باشد برای شخص سازنده دارای ارزش است .

از اینکه به فایلی که گذاشتم گوش کردید تشکر می کنم .

HamedSedighi
Wednesday 19 May 2010, 08:28 PM
این هم آخرین ریتمی که ساخته ام .

4 variation . هنوز fill-in ها رو نساختم و تنها یک break که در پایان می شنوید .

You can see links before reply (You can see links before reply)

Porya
Wednesday 19 May 2010, 09:28 PM
حامد جان دیدم !!

افرین خیلی خوب بود !!

یه سوال دارم ...
شما این ریتم هارو با چه درام کیتی میسازی ؟ با استاندارد درام کیت همه اینا رو میشه ساخت ؟

HamedSedighi
Wednesday 19 May 2010, 09:36 PM
حامد جان دیدم !!

افرین خیلی خوب بود !!

یه سوال دارم ...
شما این ریتم هارو با چه درام کیتی میسازی ؟ با استاندارد درام کیت همه اینا رو میشه ساخت ؟

ممنون که دیدی و شنیدی

نه . با درام کیت استاندارد هم میشه ساخت اما بخش هایی از پرکاشن حذف می شوند .و ساده تر به گوش میاد به عبارتی لهجه ریتم آنگونه که می خواهی نمی شود

این ریتم رو با درام کیت خلیجی or700 ساختم و در بخش ریتم سازی or700 قسمت groove کوانتایزش کردم

ریتم های بندری و ... رو نمی شه از بخش کوانتایز با فشردن چند دکمه کوانتایز کرد و باید از بخش groove یاری طلبید

ehsanmir
Wednesday 19 May 2010, 09:45 PM
بد نیست که آخرین ریتمی را که ساخته ام گوش کنید
You can see links before reply

سلام حامد جان
بلاخره طلسم شکسته شد و شما یه نمونه کار گذاشتی:19:
ریتم که خیلی خوب بود.فقط یه نکته که یکم تو چشم میومد در مورد پرکاشن ریتم هست.یکم صداش زیادتر از سازهای دیگه هست.من فکر میکنم اگر یکم صدا ملایم تر باشه بهتره.:am

saeed_national
Thursday 20 May 2010, 12:18 PM
بد نیست که آخرین ریتمی را که ساخته ام گوش کنید

باز درود
ريتمش زيباست،اكوردهاش هم خيلي شاد و زيباست.و همينطور بيسش ،فقط يك نكته وضوح صدا خيلي كمه، اگه بخاطر صدا برداري توسط دوربينه، صدا را جدا ركورد بگيرين و لينكش را بزارين

HamedSedighi
Thursday 20 May 2010, 05:07 PM
با توجه به این تاپیک (You can see links before reply)

firzi
Tuesday 20 July 2010, 02:42 PM
با توجه به این تاپیک (You can see links before reply)

آقای آرکی کارتون خیلی عالیه.موفق باشید.
فقط یک سوال برام پیش اومد که ممنون می شم که جواب بدین اونم اینه که شما این کار رو توسط سانگ آهنگ سازی کردین؟

firzi
Tuesday 20 July 2010, 03:07 PM
این هم آخرین ریتمی که ساخته ام .

4 variation . هنوز fill-in ها رو نساختم و تنها یک break که در پایان می شنوید .

آقای آرکی خسته نباشید.:41:
کارتون خوبه درسته ریتم سازی با یاماها سخت تر از ریتم سازی با کرگ هستش.کرگ سمپل میگیره راحت میشه یه ریتم رو توی چند دقیقه ساخت ولی یاماها اینطور نیست.دوست عزیز برای ریتم ساختن یه کمی بیشتر وقت بزار چون پرکاشن شما خیلی خالیه! ارزش کار شما که با یاماها کار میکنید خیلی بیشتره...ولی خداییش سرعت دستتون خیلی خوبه!
چون من هم با یاماها ریتم سازی کردم و هم با کرگ.البته این قضیه ریتم سازی شامل همه نمیشه!
چون آقا حسین احمدیان و بقیه بچه هایی که برای کرگ ریتم می سازن کارشون خیلی خوبه وچیزی از ارزش های کم نمی شه.
موفق باشید.
اگه وقت کردید به تاپیک من سر بزنید و نظر بدید.ممنون می شم....:36:

HamedSedighi
Wednesday 21 July 2010, 03:26 PM
آقای آرکی کارتون خیلی عالیه.موفق باشید.
فقط یک سوال برام پیش اومد که ممنون می شم که جواب بدین اونم اینه که شما این کار رو توسط سانگ آهنگ سازی کردین؟

درود بر شما
نظر لطف شماست

مسئول محترم بخش گیتار الکتریک تاپیکی را ایجاد کردند ، که در آن بداهه نوازی هایی را داشته باشیم و از همه نت آهنگیان دعوت کردند که شرکت کنند .

این هم آدرسش :You can see links before reply

بر اساس یک بکگراند مشترک همگی می بایست بداهه نوازیشون رو آنجا آپلود کنند که من ضمن اینکه درآنجا آپلود کردم یک پست هم اینجا گذاشتم .

از اینکه به تاپیک من توجه کردید تشکر می کنم .

پیروز باشید

HamedSedighi
Monday 29 November 2010, 02:38 PM
درود
این مجموعه شامل دموهایی است از ریتم هایی که برای کیبرد yamaha psr-or700 ساخته ام .

ریتم هایی که کامل هستند یعنی دارای 4 variation و 4 Fill-in و حداقل یک intro و ending هستند و ریتم هایی که به صورت کامل ساخته نشده اند یعنی اینکه بعد ساخت یک یا دو variation ساخت ریتم به هر دلیلی ادامه پیدا نکرده است .

ریتم های کامل 11 عدد هستند و ریتم های غیر کامل 21 عدد می باشند.

ریتم های کامل دارای نام خاصی هستند که بیان گر حسی است که سازنده ریتم قصد داشته آن را منتقل کند . در ساخت ریتم ها یکی از اولویت ها این بوده است که مشابه هیچ کدام از ریتم هایی که تا بحال شنیده اید نباشد . اغلب ریتم ها شرقی هستند و نام ریتم مشخص کننده نوع ان می باشد .

برای جزئیات بیشتر : You can see links before reply

firzi
Wednesday 1 December 2010, 11:45 AM
سلام حامدجان.
خسته نباشی.
ریتم های زیبایی ساختی.
فقط یه جای کار میلنگه.میدونی چیه؟
الآن بیشتر کیبوردیست ها آماده خور هستتند و ریتم هایی که می خرند دوست دارن اینترو داشته باشه.(البته منظورم یه عده ای هستش همه رو نمیگم).اگه داخل ریتم هات اینتروی آهنگهای جدید ایرانی رو بسازی خیلی عالی میشه.
یه نکته ی دیگه اینکه ریتم های ایرانی بیشتری می ساختی بهتر بود.الآن همه تو فاز آهنگ های جدید و فان هستن.
و نکته ی آخر اینکه ریتم های شما خیلی خالی هستن.منظورم از خالی بودن این نیست که از پرکاشن های زیادی برای ریتم استفاده شه.
منظورم بیس ریتم هستش.(البته بدونه آکورد)
اگه این رو تو کار های بعدیت لحاظ کنی عالی میشه.
من که قبلاً با آ1000 کار میکردم خیلی عذاب میکشیدم.به خاطر کم بودن پلی فونی توی ریتم سازی واقاً محدود بودم.از طرفی دنبال ریتم های شلوغ بودم و هر کاری میکردم نمیشد اون طور که می خواستم ریتم ها رو در بیارم.
حالا که شما OR 700 داری دیگه میتونی بترکونی.(البته هر کسی یه سلیقه ای داره دیگه!!!!)
امیدوارم از نظرات این حقیر دلگیر نشی.من اون چیزایی که به ذهن میرسید گفتم و اینا هیچی از ارزش کار شما کم نمیکنه.
موفق باشی دوست من.

HamedSedighi
Wednesday 1 December 2010, 03:30 PM
منظورم بیس ریتم هستش.(البته بدونه آکورد)

درود بر فرزان عزیز

منظورت kick هست دیگه ؟
به نکته خوبی اشاره کردی ، از آنجایی که بعد از ضبط و پیش از تبدیل به mp3 نرمالایز رو اعمال کردم برخی از فرکانس ها حذف شده اند و من تصور کردم برای دمو اشکالی نداشته باشد.

و در کل هم درست میگی kick رو آنچنان که هر جایی می شنویم برجسته نکردم و همان طور گفتم این ریتم ها به سبک و سیاق خودم ساخته شده و باید به پسند دیگران بیشتر توجه کنم .

firzi
Wednesday 1 December 2010, 04:26 PM
هم kick و هم پر بودن صدای پرکاشن ها هستش.منظورم اینه که از صدای بم پرکاشن ها خیلی کم استفاده شده.

HamedSedighi
Friday 17 December 2010, 01:30 AM
این هم دموی یکی از ریتم های مجموعه مذکور که می توانید بشنوید و یا دنلود کنید .

Listen (You can see links before reply)