PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آهنگ ......only

hmd_kro
Friday 29 May 2009, 10:02 AM
سلام به همه دوستان.

این یکی از کارای منه که بی کلامه اگه یه مقدار زمانش کمه دیگه ببخشید. میتونم بگم دقیقا توی یکی از روزها که یه حس خاصی داشتم اینو ساختم اگه گوش کنین فکر کنم حس آهنگ رو متوچه بشین. نمیدونم چقدر تونستم حسمو خوب بیان کنم.

کار تو محیط سونار انجام شده.

ممنون از شما.

You can see links before reply

Solo
Monday 1 June 2009, 08:26 AM
کار فوق العاده خواهد شد ولی این کار از نظر میکس و مستر مشکل اساسی داره

hmd_kro
Monday 1 June 2009, 08:44 AM
سلام دوست عزیز.

میشه دقیق تر راهنماییم کنید.

rumour
Thursday 4 June 2009, 07:12 PM
دوست عزیز کارت درسته ولی دو تا اشکال داره:
کوتاهه، چرا بیشتر روش کار نمیکنی تا بهتر شه؟
پایان نداره.این جوری که یدفعه آهنگ قطع کردی می هوره توی ذوق آدم بعد هم یک ساز سولو یا ملودی اصلی روش بیا.یا اینکه براش شعر بنویس و بده بخون.
ولی تا اینجا ,الی بود فقط یک حالتی داره که انگار نا تمامه آهنگ.روش کار کن

sina.pesser
Friday 5 June 2009, 03:57 PM
سلام
کار بسیار زیبایی بود ولی به قول دوستمون rumour تو تموم کردن آهنگ باید بیشتر کار میشد
راستی الان گذاشتمش برای رینگتون موبایل , حقوقت کارت محفوظ نیست که ؟ فردا پس فردا نیان منو دستگیر کنن؟
شوخی کردم کارت خیلی عالی بود
موفق باشی

reza_marx
Saturday 6 June 2009, 11:41 AM
مرسی عزیزم به خاطر این حس قشنگت بهت تبریک میگم. همینطور که دوستان گفتن خیلی کوتاهه و عیب خیلی بزرگش اینه که اهنگ یه دفه تموم میشه به قول معروف زمانی که آدم انتظار شنیدن داره بدون مقدمه تموم میشه. خوب بود همین چند میزان رو دوباره تکرار میکردی و آخرشم با پیانو تموم میکردی خلاصه خیلی عالی بود.

hmd_kro
Saturday 6 June 2009, 07:40 PM
با تشکر از همه دوستان.

یه توضیح کوچیک بدم گفتم این آهنگ رو بر اساس یه حسی ساختم شفاف تر بگم خواب بودم که بعدش بیدار میشم، تقریبا تموم شدنش عمدی بود، خوشحالم که خوشتون اومد.

سلام
کار بسیار زیبایی بود ولی به قول دوستمون rumour تو تموم کردن آهنگ باید بیشتر کار میشد
راستی الان گذاشتمش برای رینگتون موبایل , حقوقت کارت محفوظ نیست که ؟ فردا پس فردا نیان منو دستگیر کنن؟
شوخی کردم کارت خیلی عالی بود
موفق باشی

در مورد شما باید بگم اینجا یه سایت مختص موسیقیه و خیلیا آهنگشونو اینجا میزارن برای نظر سنجی حالا اون بستگی به شخصیت اون فرد داره که چه استفاده ای از اون آهنگ بکنه.

البته میدونم که شما شوخی کردید.