PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی گروه های نت آهنگ

Amirrelax
Monday 1 June 2009, 10:41 AM
سلام دوستان لطفا هر کس که در نت آهنگ گروهی تشکیل داده در این تاپیک برای دیگران معرفی کنه من خودم شروع می کنم
گروه پیانیست های نت آهنگ فعلا این گروه 3 عضو دارد و امیدوارم دیگر دوستان پیانیست نیز در این گروه عضو بشن تا این گروه با همتشان گسترش پیدا کنه
متشکرم

Arash-hadian
Friday 7 August 2009, 07:19 PM
سلام
من آرشم حدودا 2 ماهی میشه که گروه نوازندگان سنتور نت آهنگ رو تشکیل دادم و تا الان 24 عضو در این گروه فعالیت میکنن.
امیدوارم یه روز با بچه های گروه بتونیم یه همنوازی سنتور راه بندازیم.

MonaLisa
Friday 7 August 2009, 09:55 PM
سلام ...!

منم گروه کیبورد نوازان نت آهنگ رو دارم با هدف اینکه کیبورد نواز های سایت شناخته بشن و بتونن همدیگر رو بشناسن و تعداد اعضای این گروه هم 22 نفر هست ...گروه فعالی نیست چندان چون کیبورد نوازان بی بخار هستند..........لوووووووووووووو ووول

امیدوارم که گروه های خوبی بتونید تشکیل بدید

موفق باشید

Khashayar
Friday 7 August 2009, 11:38 PM
درود
گروه موزیسین های کلاسیک (You can see links before reply) برای دوستانی که موسیقی کلاسیک کار میکنند ایجاد شده و منتظر حضور دوستان هستیم.

گروه موسیق اعتراض (You can see links before reply) هم برای دوستانی که به این نوع از موسیقی علاقه دارند و فعالیت میکنند در این زمینه ایجاد شده که باز هم منتظر حضور دوستان هستیم.
Sensation
Saturday 8 August 2009, 12:21 PM
دوستاني كه در زمينه پرودس و ديجينگ به صورت رسمي فعال هستند در اين گروه ميتونند عضو شند و بعضا متناسب با سطح علمي خودشون كارهايي رو قبول كنند.

Trance Producers - Listeners - DJ's (You can see links before reply)

You can see links before reply

مازيار كنعاني
Friday 21 August 2009, 11:59 PM
درود به همهگي ، اول تشكر از آقا امير كه اين تاپيك رو گذاشته دوم بريم سر توضيح راجع به گروه، اين گروه در حال حاضر 3 عضو داره و وقتي اعضامون بيشتر 10 نفر بشه قراري بحثاي خيلي جديتري راجع به هارموني در موسيقي ايراني رو اونجا قرار بديم و ايده هاي همه رو بشنويمو كنار هم قرار بديم و اگه هر كدوم از بچه هاي گروه تصميم گرفت گروهي براي موسيقي ايجاد كنه بتونه توي اين گروه بيشتر با افراد آشنا بشه و راجع به طرزفكر افراد ديگه اطلاعات رو بدست بياره تا توي كارهاي آينده گروه موسيقي كه انجام ميدن دچار مشكل نشه ، اين گروه(نوازندگان و آهنگسازان موسيقي سنتي ايران) براي تمام افرادي كه موسيقي ايراني كار مي كنند يا در اين زمينه مطالعه دارند يا حتي فقط علاقه دارند. ممنون
-----------------------------------------------
برخيز و بيا بتا براي دل ما حل كن به جمال خويشتن مشكل ما
يك كوزه شراب تابهم نوش كنيم زان پيش كه كوزه ها كنند دل ما

mamadm
Monday 24 August 2009, 11:15 PM
سلام منم تشکر می کنم . من اولین باریه که وارد این سایت میشم و مستقیم وارد این قسمت شدم خوشحال می شم اگه باهاتون ارتباط داشته باشم

Radiohead
Thursday 27 August 2009, 06:32 PM
so far , so good اسم گروهی هست که تشکیل دادم ، محلی هست برای برگزاری مسابقات گیتارالکتریک بین بچه ها .

pishi0904
Wednesday 2 September 2009, 09:38 AM
سلام...اسم من علی...گروهی که دارم برای ویالنه...کسایی که از استادشون یا جاهای دیگه نتهایی دارن که توی کتابهای موجود وجود نداره میتونن توی این گروه بزارن

GameMaster
Tuesday 8 September 2009, 01:09 PM
گروهي برايي تشكيل گروه مجازي متال براي تمام سازها

AmonAmath
Wednesday 9 September 2009, 03:39 PM
سلام

گروه " متالکده " برای علاقه مندان به موسیقی متال و بحث و فعالیت های گروهی درین زمینه .

::MaHtAb::
Monday 21 September 2009, 09:28 AM
درورد فراوان
منم مهتاب هستم گروهی ساختم که مختص ساز یا سبک خاصی نیست به نام خودمونی خوشحال میشم با من همراه باشید

forever
Monday 21 September 2009, 04:35 PM
سلام
من هم یک گروه ایجاد کردم به نام نوازندگان ویولن، من معتقدم برای پیشرفت در نوازندگی به خصوص ویولن باید از تجربیات همدیگه استفاده کنیم(حتی به صورت مجازی) برنامه های زیادی برای گروهم دارم که اگه باهام همراه بشید بقیشو میگم!!:-)
منتظر تک تک ویولنیست ها هستم.

GameMaster
Wednesday 23 September 2009, 12:03 PM
گروهي براي جمع شدن تمام نوازندگان هر سازي در مشهد

اريا
Monday 28 September 2009, 02:08 AM
سلام
من يه گروه ايجاد كردم به نام فلامنكو
خوشحال ميشم اگه عضو بشين
ممنون:guitarplay5:

Arash-hadian
Friday 2 October 2009, 02:04 PM
گروه نوازندگان شرق تهران (You can see links before reply)
مختص بچه های شرق ،شمال شرق و جنوب شرق تهران .
خوشحال میشم عضو بشید.

ممنون...
.
.
.

ney_7band
Sunday 29 November 2009, 07:51 PM
با سلام به شما دوستان ارجمند
من به تازکی گروهی رو برای نی نوازان ایجاد کردم
منتظر حضور گرمتون هستم .اسمش هست اتش نی

Lonely3tar
Saturday 5 December 2009, 07:57 PM
دوستان گروه سه تار موجوده ؟

Amirrelax
Sunday 6 December 2009, 09:51 AM
دوستان گروه سه تار موجوده ؟

بله گروه سه تار نوازان وجود دارد اینم لینکش

moein babayee
Tuesday 22 December 2009, 06:13 PM
کتابخونای نت آهنگ مژده!
گروه یار مهربان در راستای معرفی کتاب های داستان و نقد و بررسی آنها ایجاد شد

شرمنده از موضوع سایت پرت شدیم ولی انصافا این راه کژ به نفع بچه های نت آهنگه

به امید اون روزی که هیچ جوانی به خاطر فلان کتاب اعدام نشود
می بینمتون

&unknown&
Tuesday 22 December 2009, 10:38 PM
سلام به تمام نوازندگان نت آهنگ
گروهی دارم برای سازهای سبک راک و متال(درب ای گروه بر روی تمامیه نوازندگان باز است). در حال حاضر 1 عضو داره که خودم هستم!:g
پس هم اکنون نیازمند همکاریه سبزتان هستیم. بنیاد امور سبک راک و متال
:dw26i1:

maryam21
Friday 25 December 2009, 05:12 PM
گروه تازه كاران موسيقي :
يه گروه هست براي همه سبك ها و محفلي براي سه دسته:
1-هركسي كه تازه وارد دنياي بزرگ و زيباي موسيقي شده و جديدا سازي رو شروع كرده
2-هركسي كه مدتهاست وارد دنياي موسيقي شده اما احساس ميكنه خوب ساز نميزنه نسبت به مدتي كه كار ميكنه و ديگران مثل افرادي كه خودشون كار ميكنن بدون استاد
3- افرادي كه توي سازي مهارت دارن اما حالا ساز ديگه اي رو شروع كردن و توي اين ساز جديد مثل افراد 2 گروه اول هستن

اين گروه خوشبختانه خيلي زود اعضا رو به خودش جذب كرده و 16 عضو داره قراره به صورت دوره اي كارامون رو بذاريم و ببينيم كه چطور ميزنيم و چون اعضاي حرفه اي نيستن نمونه كار ها در همون سطحي كه موسيقي كار كرديم يعني همون مثلا چند ماه به طور نسبي نقد ميشه

moein babayee
Tuesday 29 December 2009, 09:09 PM
برخی از بچه های نت آهنگ قصد دارن که یک گروه موسیقی مجازی راه اندازی کنن که فعلا چند تا از کلنگاش خورده شده! خلاصه این گروه احتمالا اولین گروه به صورت مجازی در کشوره و قصدش ساختن و ارائه ی آهنگ هایی که نوازنده هاش هر کدوم در یک نقطه ی این خاک و بوم هستن!
اسم این گروه به افتخار سایت نت آهنگ ، گروه مجازی نت آهنگه

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا عضویت در گروه به تاپیک زیر مراجعه کنید:

یاعلی

ham-nafas
Thursday 11 February 2010, 12:57 PM
ما هم گروه شاعران و ترانه سراها رو تشکیل د ادیم.از همه علاقه مندان دعوت میکنم حضور پیدا کنند.
مکانی برای بحث و تبادل نظر و استفاده از تجریبات و دانسته های همدیگر.

متشکرم.
آدرس گروه :

Mehraneh
Saturday 13 February 2010, 06:28 PM
منم یه گروه برای خانوم های نت آهنگی راه انداختم که فعلا 6 عضو داره

به جز اون هم با دوستان داریم یه گروه خیریه راه می ندازیم که احتمالا معرف حضور باشه

Sohrab Iwis
Saturday 13 February 2010, 09:47 PM
درود دوستان گرامي :

به تازگي گروهي تشكيل دادم با موضوع "آهنگسازان پيانوي نت آهنگ"

اين گروه هم اكنون 4 عضو گرفته و از "آهنگسازان پيانو" دعوت به همكاري در اين گروه ميشه

اميدوارم كه بتونم اين گروه رو خوب اداره كنم و آماده ي هر پيشنهاد و انتقادي هستم

امروز (24/11/88) اين گروه تشكيل شده و اميدوارم كه به اهداف بلند بالايمان برسيم

با سپاس فراوان از دوستان .

با عضويت در اين گروه ما را سرافراز كنيد :

ممنون.

GhazalMusic
Tuesday 16 February 2010, 07:20 PM
گروه ترانه و آهنگ (You can see links before reply)

با درود.
از آنجا که ترانه و موسیقی هرگز از هم جدا نبوده و نخواهند بود , و در این مکان نیز نباید به جز این باشد,
از دوستان ترانه سرا و همچنین آهنگ سازان دعوت به صمیمی تر شدن این پیوند می کنم.
با سپاس از شما.

setarehsoofi
Tuesday 23 February 2010, 10:10 AM
با سلام به همگی خواستم بپرسم آیا گروهی برای مبتدیان ساز تار موجود هست یا خیر؟

Ahmad vivaldi
Thursday 11 March 2010, 09:32 AM
سلام من احمدم
گروه پسر های با حال را برای راحت تر بودن پسرا با هم ایجاد کردم خوشحال میشم که به گروه خودتان سر بزنید

hks
Tuesday 30 March 2010, 07:05 AM
نوازندگان گیتار(از مبتدی تا حرفه ای)
مخصوص نوازنده های گل گیتار

violon13
Tuesday 30 March 2010, 09:16 AM
سلام من هم آرمان هستم و تقریبا 1هفته هست که گروه ویلن رو تشکیل دادم و 18عضو داریم

Cellist
Wednesday 31 March 2010, 05:29 PM
نیلوفر هستم.
معرفی گروه نوازندگان سازهای زهی:
این گروه برای نوازندگان سازهای زهی ایرانی و غربی ایجاد شده و همه نوازندگان سازهای :ویلن،ویلنسل،ویولا،کنتربا ،کمانچه،قیچک،قیچک باس و ... میتونن عضو بشن.

Mezrab
Sunday 25 April 2010, 07:13 PM
توضیح خاصی نیست! گروه نوجوانان هست! 41 تا عضو داریم! گفتم کسایی که حداکثر سنشون 19 هست بیان و عضو بشن...و اینکه اینجا هم اعلام کرده باشم...

khalatbari
Wednesday 8 December 2010, 06:50 AM

هدف از ايجاد گروه :

شناخت خوانندگان آواز ايراني(مكاتب آوازي مختلف) در نت آهنگ -آشنايي بيشتر با يكديگر - به اشتراك گذاشتن دانش و تجربيات - حفظ موسيقي اصيل ايراني و اشاعه آن - معرفي گوشه هاي ناشناخته موسيقي رديف ايراني و موسيقي نواحي-نظر خواهي و بحث فني در مورد آواز ايراني-ارتباط بين شعر و آواز و......
رواق منظر چشم من آشيانه توست
كرم نما و فرود آ كه خانه خانه توست

khalatbari
Wednesday 8 December 2010, 07:57 AM
موسیقی ایرانی از خانواده موسیقی های آهنگین (ملودیک) جهان است: یعنی از تعداد زیادی آهنگ یا ملودی تشکیل شده است.آهنگهای ایرانی دو نوعند :
۱- آهنگهای معروف به ضربی که ضرب مشخص و واضحی دارند از قبیل پیش درآمد- رنگ و چهارمضراب و ترانه و...
۲- آهنگهای مشهور به بی ضرب یا آواز . ولی باید توجه داشت که ادعای بی ضرب بودن گوشه ها و اوازها درست نیست .زیرا به شهادت تاریخ و کتب اساتید قدیم و شاهد حاضر (استاد حاتم عسگری فراهاني (You can see links before reply)) تمامی گو شه ها و آواز ها و شعبات آواز قدیم ایران دارای ضرب بوده و خواننده بایستی تمام نکات مربوط به حفظ و کنترل ضرب را در نظر داشته باشد.
منتها ضرباهنگ گوشه ها نوع خاصی از ضرب مرکب است یعنی که ضربهای مختلف و متضاد پشت سر هم قرار می گیرند و طبق قواعد دقیق و پیچیده ای با یکدیگر ترکیب می شوند و مجموعه منسجم و مرتبط ملودیکی را تشکیل خواهند داد.
البته شناخت علمی و تجزیه و تحلیل ضرباهنگ کار آسانی نیست و نیاز به تحصیل و ریاضت دارد و به قول فارابی گوش مرتاض می خواهد.
کلیه گوشه ها و دورها و شعبات و آوازهای قدیم را ميتوان ضربی خواند و به شاگردان آموخت .

arash saeidian
Thursday 6 January 2011, 03:33 PM
من گروهی با این عنوان دارم:

بنیان های حکمی و فلسفی موسیقی ایران

برای پیش بردن موسیقی ایران در مسیر درست مهمترین مساله داشتن درک درست از بنیانهای فکری و فلسفی این موسیقی است.

خوشحال می شم با دوستان علاقه مند به این موضوع در این گروه تبادل نظر کنیم.

با تشکر از شما
آرش سعیدیان

mehrzad1
Wednesday 2 February 2011, 01:09 AM
michael jackson fans club
فکر نمیکنم نیازی به توضیح داشته باشه دیگه

ramshad
Friday 12 August 2011, 07:04 PM
دوستانی که حدود 40 سال و بالاتر هستند و پیانو می زنند لطفا برای تشکیل گروه و برقراری ارتباط اعلام آمادگی کنن.

_RoshanaK_
Sunday 14 August 2011, 05:21 PM
سلام دوستان
منم گروه((دوستداران كمانچه))رو ايجاد كردم تا نوازندگان اين ساز اعم از افرادي كه تازه كار هستن يا مدت زياديه كه كار ميكنن اونجا عضو بشن تا همه از تجربيات همديگه استفاده كنيم.
اينم لينكش